Day sheet for: all rounds | finals | divisions
Saturday, 1st March 2014 |
||||||||||||
Alpha | Time | Event | Div | Lane 1 | Lane 2 | Lane 3 | Lane 4 | Lane 5 | Lane 6 | Lane 7 | Lane 8 | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
A | 08:00 | 1 | B U17 1X division | Race: 1 | SPCC1 T.Hislop | COMC2 E.Waite | KGCA1 T.Brown | PUKE1 K.Birch | OTUM1 N.Pilbrow | BTHC1 H.Young | ||
B | 08:05 | 1 | B U17 1X division | Race: 2 | FRAN1 J.Fitzsimons | HKIC2 L.Mitchell | COMC1 L.Shanks | SPCC2 M.Moana | KGCA3 H.Wynne | |||
C | 08:10 | 1 | B U17 1X division | Race: 3 | STPC1 M.van Dalen | CAMB2 J.Ross | PUKE2 L.Douglas | CAMB1 B.Kirsop | KGCA2 M.Ganley | |||
D | 08:15 | 2 | G U17 4+ division | Race: 1 | WTLG1 J.Remington | WKDS2 Z.White | WENT1 T.Karam | HLCR1 P.Hallam | SHGN1 Z.Winks | WTLG2 H.Ellett | ||
E | 08:20 | 2 | G U17 4+ division | Race: 2 | BARA1 E.Wheatley | STKT1 K.Chang | HKIC1 S.Speedy | COMC1 S.Neighbour | WKDS1 A.Nin | WTLG3 S.Salt | ||
F | 08:25 | 3 | B U15 2X division | Race: 1 | STKT2 D.Fisher | WENT1 C.Langridge | KGCA1 L.Cook | COMC1 A.Neal | STPC1 S.Livingston | CAMB2 M.Elliot | SHAK3 S.Serrano... | SPCC1 L.Finch |
G | 08:30 | 3 | B U15 2X division | Race: 2 | HKIC2 M.Broadbent | HUAN1 B.Monaghan | SHAK2 T.Newton | TRGB2 T.Rhind | ROTL2 L.Wharekawa | GLDW2 J.Appleyard | CAMB1 S.Monkley | |
H | 08:35 | 3 | B U15 2X division | Race: 3 | KGCA3 S.Ludbrook | STPC3 J.Smyth | BTHC1 M.Hall | SHAK1 G.Hyslop | STKT1 E.Jupe | FRAS1 S.Whitburn | ROTL1 L.Waites | |
I | 08:40 | 3 | B U15 2X division | Race: 4 | TRGB1 J.Rupe | GLDW1 O.Mallinson | TRGB3 N.Jones | HKIC1 S.McDermott | WHAC1 T.Waldon | STPC2 B.Johnson | KGCA2 S.Lowe | |
J | 08:45 | 4 | G U15 4X+ division | Race: 1 | WTLG1 L.Nathan | WKDS1 M.Kete | CAMB2 P.Rakels | STKT1 O.Hofer | WHAC2 A.Butler | WENT1 S.Donald | STPC1 C.Sherry-Tau | PUKE1 S.Fausett |
K | 08:50 | 4 | G U15 4X+ division | Race: 2 | STPC2 E.Cook | BARA1 T.Clasper | WTLG3 K.Kazemi | CAMB1 B.Lowry | EDWT2 Z.Ahmed | GLDW1 I.Rogers | STKT3 A.Lamont | WHAC1 J.King |
L | 08:55 | 4 | G U15 4X+ division | Race: 3 | WTLG2 J.Huckle | EDWT1 A.Walker | GLDW2 I.Forbes | STKT2 S.Wing | STPC3 B.Jacobsen | HKIC1 E.Richards | PUKE2 H.Wise | BTHC1 C.Tito |
M | 09:00 | 5 | B U18 2- final | Race: A | SPCC1 J.Ingham | JPCR1 C.Broughton | STKT1 B.Clarke | |||||
N | 09:05 | 6 | G U18 2X division | Race: 1 | COMC3 N.Vercoe | CAMB2 K.Geritsen | STPC1 J.Brougham | SHGH2 R.Beckingsale | BTHC1 C.Rennie | HLCR1 L.Yeoman | WTLG1 G.Powell | |
O | 09:10 | 6 | G U18 2X division | Race: 2 | HAMG1 B.Baldwin | KGCA1 E.Lowe | STPC3 C.Simes | COMC2 O.Tinning | STPC2 M.Minnett | OTUM1 J.Lynds | CAMB1 Z.Aitken | |
P | 09:15 | 6 | G U18 2X division | Race: 3 | WENT1 L.Murden | STPC4 C.Field | TRGG21 C.Fettes | STKT1 L.Allison | CAMB3 L.Leach | COMC1 E.McAllister | ||
Q | 09:20 | 7 | B U16 4X+ division | Race: 1 | CAMB1 Z.Bootten | HAMB1 J.Pio | OTUM1 T.McLaren... | JPCR1 H.Schnuriger | STKT1 K.Reid | KGCA3 W.Turner | GLDW1 B.Green | SHAK3 H.Blackhall |
R | 09:25 | 7 | B U16 4X+ division | Race: 2 | STKT2 M.Dwen | SPCC1 M.Caskie | COMC1 I.Laing | KGCA2 T.Weatherall | SHAK2 J.Faitasi | SHAK1 H.Lynch | TRGB1 D.Simanu | |
S | 09:30 | 7 | B U16 4X+ division | Race: 3 | CAMB2 S.McCann | KGCA1 B.Wright | TRGB2 D.Rogerson | HAMB3 J.Rush | SHAK4 T.Newton | HAMB2 F.Deller | PUKE1 M.Shirley | |
T | 09:35 | 8 | G U16 1X division | Race: 1 | WHAC1 M.Boonen | HAMG3 D.Capon | ROTL1 C.Wenmoth | COMC2 A.McNeil | OTUM1 C.Dyer | CAMB1 C.McKinnon | SHGN2 G.Keech | |
U | 09:40 | 8 | G U16 1X division | Race: 2 | COMC3 B.Thomas | KATI1 E.Wallis | HAMG1 C.Armishaw | WHAC2 E.Howe | SPCC1 Z.Smith | ONEW1 A.Guard | GLDW1 T.Grant | |
V | 09:45 | 8 | G U16 1X division | Race: 3 | STPC1 K.Wright | SHGN1 J.Williams | KATI2 H.Brydon | COMC1 C.Bray | HAMG2 L.Scott | WHAC3 H.Bakker | ||
W | 09:50 | 9 | B N18 2X division | Race: 1 | TRGB2 A.Park | WHAC1 T.Waldon | FRAS1 H.Chand | WENT2 M.Romminger | HKIC1 G.Conroy | STPC1 M.van Dalen | SPCC1 L.Finch | |
X | 09:55 | 9 | B N18 2X division | Race: 2 | HAMB2 G.Banks | WENT1 T.Fuller | SHAK1 O.Worseley | BTHC1 M.Hall | CAMB2 S.McKenzie | FRAS2 S.Whitburn | ||
Y | 10:00 | 9 | B N18 2X division | Race: 3 | CAMB1 J.Crabb | WHHS1 J.Hopkins | HUAN1 B.Monaghan | HAMB1 J.Prier | TRGB1 J.Einarsson | ROTL1 J.Willemsen | ||
Z | 10:05 | 9A | G N18 8+ final | Race: A | STPC1 J.Rangi | SHGH1 G.Kay | BARA1 E.Klaassen | |||||
A | 10:10 | 10 | B U17 8+ final | Race: A | HAMB1 M.Thompson | SPCC1 H.Wills | ||||||
B | 10:15 | 11 | G U17 4X+ division | Race: 1 | SHGN1 E.Toa | HAMG1 H.Woolston | TRGG21 A.Mills | CAMB1 K.Geritsen | WKDS1 L.Reeves | CAMB3 M.Reed | ROTG1 E.Cooper | KGCA2 B.Wilcock |
C | 10:20 | 11 | G U17 4X+ division | Race: 2 | JPCR1 M.Aitchison | KGCA1 E.Marr | ROTL1 H.Bailey | CAMB4 T.Stark | WHHS1 A.Lee | COMC1 B.Simpson | GLDW1 S.Crummey | CAMB2 N.Pettit |
D | 10:25 | 12 | B U18 4+ (L) final | Race: A | SHAK2 C.Brokenshire | GLDW1 Z.Everitt | PUKE1 M.Kerr | SHAK1 R.Irwin | STKT1 E.Jupe | WHHS1 C.Starling | ||
E | 10:30 | 13 | G U15 4+ division | Race: 1 | HKIC1 S.Clayton... | HLCR1 E.Groufsky | STKT1 A.Lamont | SHGH3 J.Tuioti | WTLG2 A.Mather | WKDS2 E.Brook-Watt | WTLG4 H.Gray | EDWT1 A.Sahib |
F | 10:35 | 13 | G U15 4+ division | Race: 2 | STKT2 S.Wing | WTLG1 T.Henry | WENT1 S.Donald | BARA1 I.Ingram | HKIC2 E.Richards | GLDW1 I.Forbes | WTLG3 J.Huckle | |
G | 10:40 | 14 | B U18 4X+ final | Race: A | STPC1 J.Atkinson | WENT1 S.Clarke | HAMB2 T.Bell | KGCA1 B.Ganley | SPCC1 C.Ware | HAMB1 T.Krielen | COMC1 L.Shanks | KGCA2 J.Cockram |
H | 10:45 | 15 | G U18 2- final | Race: A | HLCR1 L.Yeoman | STKT1 J.Chang | HAMG1 G.Allen | GLDW1 J.Walker | BARA1 E.Turnbull | WENT1 G.Donovan | WKDS1 A.O'Leary | WTLG1 A.Bolam |
I | 10:50 | 16 | B U16 4+ division | Race: 1 | HAMB1 A.Parton | SHAK1 J.Faitasi | PUKE1 M.Shirley | STKT1 T.Mills | TRGB1 J.Howard | KGCA1 T.Stevenson | ||
J | 10:55 | 16 | B U16 4+ division | Race: 2 | JPCR1 H.Schnuriger | HLCR1 J.Manson | TRGB2 D.Barnard | HAMB2 J.Gaylor | SHAK2 H.Blackhall | CAMB1 L.McKinnon | ||
K | 11:00 | 17 | G U16 8+ final | Race: A | WTLG1 H.Ellett | SHGH1 C.Fell | WKDS1 G.Guest | WKDS2 A.Wilshier | BARA1 R.Meldrum | |||
L | 11:05 | 17A | B N18 8+ final | Race: A | GLDW1 P.Goldstone | HAMB1 G.Banks | SHAK1 D.McGill | SPCC1 S.Porritt | STKT1 F.Harris | |||
M | 11:10 | 18 | G U18 4+ (L) final | Race: A | WTLG1 S.Ballantyne | STPC1 M.Burns | STKT1 K.Chang | EDWT1 A.Walker | COMC1 S.Neighbour | BARA1 B.Lennon | ||
N | 11:15 | 19 | B U17 2X division | Race: 1 | TRGB1 N.Oakley | HKIC1 J.Torstonson | OTUM1 T.McLaren... | SHAK1 F.Meldrum | WENT2 L.Davidson | GLDW1 B.Green | HAMB2 B.Woolerton | |
O | 11:20 | 19 | B U17 2X division | Race: 2 | OTUM2 S.Hemmingsen | FRAS1 H.Chand | BTHC1 M.Fitzgerald | STPC2 D.Tau | TAWC1 J.Reynolds | CAMB2 J.Green | SHAK2 J.Watson | |
P | 11:25 | 19 | B U17 2X division | Race: 3 | STKT1 S.Strang | WENT1 J.Banyard | COMC1 L.Shanks | KGCA1 T.Brown | TRGB2 A.Park | PUKE1 B.Dawson | JPCR1 C.Broughton | |
Q | 11:30 | 19 | B U17 2X division | Race: 4 | HAMB1 J.Barker | PUKE2 J.Baxter | STPC1 J.Quinn | CAMB1 C.Hart | WHHS1 T.Coleman | SHAK3 O.Worseley | ||
R | 11:35 | 20 | G U17 1X division | Race: 1 | COMC2 D.Fuhlendorff | ONEW1 A.Guard | WTLG1 C.Stanton | WHAC1 S.Olifiers | HAMG1 H.Woolston | SHGN3 A.Johnson | COMC3 A.McNeil | ROTG1 G.Bassett |
S | 11:40 | 20 | G U17 1X division | Race: 2 | OTUM2 D.Tahere | COMC1 B.Simpson | SPCC1 Z.Lapwood | SHGN4 E.Toa | WHAC2 M.Boonen | TRGG21 H.Ackerman | ROTG2 E.Cooper | KGCA1 J.Thompson |
T | 11:45 | 20 | G U17 1X division | Race: 3 | HAMG2 R.Hartstone | WHAC4 B.Paepke | OTUM1 J.Lynds | SHGH1 R.Beckingsale | GLDW1 J.Brake | SHGN2 Z.Winks | WHAC3 E.Howe | |
U | 11:50 | 21 | B U15 8+ division | Race: 1 | STKT1 T.Mills | SHAK1 S.Serrano... | HKIC1 J.McDuff | GLDW1 M.Tetley | HAMB1 C.Gribbon | |||
V | 11:55 | 21 | B U15 8+ division | Race: 2 | STPC1 S.Mason | CAMB1 C.Wright | HAMB2 C.Muntz | SHAK2 D.McGill | STKT2 E.Jupe | |||
W | 12:00 | 22 | G N18 2X division | Race: 1 | BTHC1 H.Wanhill | HUAN1 A.Greenhalgh | CAMB1 N.Pettit | WTLG1 G.Gray | STPC2 K.Bardsley | BTHC2 S.Brunsman | ROTG1 J.Wilson | |
X | 12:05 | 22 | G N18 2X division | Race: 2 | KGCA3 B.Wilcock | EDWT1 M.Lauringer | WHAC1 A.Butler | HUAN2 H.Hamlet | CAMB2 E.Karalus... | GLDW1 R.Koni-Webb | FRAS1 C.MacDonald | |
Y | 12:10 | 22 | G N18 2X division | Race: 3 | BARA1 D.Koloama... | KATI1 E.Wallis | WKDS1 B.Johnson | WHAC3 J.Wilson | HAMG1 B.Baldwin | PUKE1 R.Goulstone | ||
Z | 12:15 | 22 | G N18 2X division | Race: 4 | WHAC4 H.Bakker | KGCA2 J.Byloo | WHAC2 K.Campbell | KGCA1 E.Lees | PUKE2 G.Nunes | STPC1 J.Rangi | ||
A | 12:20 | 23 | B U18 4+ final | Race: A | WHHS1 L.Morrell | WHHS2 C.Starling | KGCA1 B.Ganley | HAMB2 T.Bell | HAMB1 T.Krielen | HAMB3 D.McCaffrey | ||
B | 12:25 | 24 | G U18 4+ final | Race: A | WKDS2 K.Martin | WENT1 L.Murden | WTLG1 J.Remington | STPC1 M.Minnett | WKDS1 A.Nin | HKIC1 S.Speedy | ||
C | 12:30 | 25 | G U16 4X+ division | Race: 1 | HAMG2 M.Hendl | SPCC1 H.Te Ua | STPC1 M.Burns | BARA1 A.Larkin | JPCR1 T.Swanson... | STKT1 A.Boyles | WHHS1 A.Lee | TAWC1 T.Amituanai |
D | 12:35 | 25 | G U16 4X+ division | Race: 2 | HAMG1 J.Wilson | ROTL1 R.Jenkin | CAMB1 M.Reed | BTHC1 C.Tito | STPC2 K.Wright | PUKE1 R.Caulton | WHAC1 A.Naidoo | |
E | 12:40 | 26 | B U16 2X division | Race: 1 | PUKE1 M.Shirley | COMC2 I.Laing | GLDW1 O.Mallinson | SHAK2 N.Brokenshire | KGCA1 B.Wright | HAMB2 C.Steedman | CAMB1 L.McKinnon | |
F | 12:45 | 26 | B U16 2X division | Race: 2 | OTUM1 T.McLaren... | SHAK1 R.Irwin | CAMB3 A.Slaney | SPCC1 R.Grace | GLDW2 T.Seyb | HAMB4 M.Burkhart | ||
G | 12:50 | 26 | B U16 2X division | Race: 3 | SHAK3 H.Lynch | PUKE2 M.Kerr | OTUM2 C.Mowat | CAMB2 Z.Bootten | KGCA2 A.Drake | STPC1 D.Tau | ||
H | 12:55 | 26 | B U16 2X division | Race: 4 | COMC3 A.Neal | PUKE3 L.Douglas | HAMB3 J.Pio | SHAK4 H.Bell | TRGB1 D.Rogerson | COMC1 E.Nelson | ||
I | 13:00 | 27 | G U18 1X division | Race: 1 | OTUM1 K.Hofland | KGCA1 J.Thompson | GLDW1 S.Crummey | KATI1 Z.D'Ath | JPCR1 C.Harrison | COMC1 E.McAllister | TAWC2 G.Grilli | |
J | 13:05 | 27 | G U18 1X division | Race: 2 | STKT1 J.Lewis | CAMB1 Z.Aitken | GLDW2 A.Lancaster | BTHC1 C.Rennie | TAWC1 L.Ellery | WHAC1 S.Olifiers | WTLG1 G.Powell | |
K | 13:10 | 27 | G U18 1X division | Race: 3 | HAMG1 G.Allen | HLCR1 L.Yeoman | STPC1 S.Voss | WHAC2 B.Paepke | TRGG21 N.Baker | BTHC2 C.Wilson | ||
L | 13:15 | 28 | B U18 1X division | Race: 1 | SPCC2 C.Ware | STKT2 B.Clarke | KGCA2 F.Uivaa | STPC1 J.Meyer | COMC2 H.Bangs | SHAK1 H.Thomlinson | FRAN1 C.Porteous | |
M | 13:20 | 28 | B U18 1X division | Race: 2 | GLDW1 I.Mallinson | SJHM1 L.Herder | WENT1 C.Everitt | KGCA3 L.Shortland | BTHC1 H.Young | COMC1 N.Linford | ||
N | 13:25 | 28 | B U18 1X division | Race: 3 | STKT1 S.Allright | ROTL1 J.Willemsen | SPCC1 M.Moana | KGCA1 J.Bellamy | FRAN2 J.Fitzsimons | |||
O | 13:30 | 29 | G U15 2X division | Race: 1 | HKIC2 E.Richards | STPC1 C.Sherry-Tau | GLDW1 R.Koni-Webb | WHAC2 K.Lane | HAMG1 J.Wilson | WTLG2 H.Gray | WENT1 S.Donald | |
P | 13:35 | 29 | G U15 2X division | Race: 2 | STPC2 E.Batley | WHAC3 A.Butler | BTHC1 A.Osborne | STPC5 B.Field | WTLG4 K.Kazemi | PUKE2 H.Wise | COMC1 A.Johnston | BTHC2 C.Tito |
Q | 13:40 | 29 | G U15 2X division | Race: 3 | WTLG1 A.Norris | TAWC1 C.Croad | CAMB1 B.Lowry | STPC3 H.Storey | WHAC4 K.Campbell | WHAC1 J.King | WENT2 R.Faletanoai | |
R | 13:45 | 29 | G U15 2X division | Race: 4 | STKT2 A.Husseini | STPC4 E.Cook | CAMB2 O.Gray | HKIC1 P.van Laren | WTLG3 M.Piddington | EDWT1 A.Sahib | HKIC3 L.Griezel... | |
S | 13:50 | 29 | G U15 2X division | Race: 5 | TAWC2 A.Brown | STKT1 G.McLeish | PUKE3 A.Bennett | COMC2 C.Waite | BARA1 A.Carman | BARA2 T.Clasper | PUKE1 S.Fausett | |
T | 13:55 | 30 | B U15 4X+ division | Race: 1 | CAMB1 S.Monkley | KGCA1 S.Lowe | STKT1 N.Lyon-Ra... | JPCR1 A.Rufer | SHAK1 T.Newton | HAMB1 E.Mossop | ||
U | 14:00 | 30 | B U15 4X+ division | Race: 2 | STKT3 S.Windross | KGCA2 B.Bellamy | SHAK2 S.Serrano... | HAMB3 C.Muntz | KGCA3 N.Agnew | STPC2 J.Smyth | TRGB2 N.Jones | |
V | 14:05 | 30 | B U15 4X+ division | Race: 3 | STPC1 B.Johnson | HKIC1 S.McDermott | BTHC1 M.Hall | SHAK3 J.Corbett | HAMB4 M.Neuman | TRGB1 J.Rupe | ||
W | 14:10 | 30 | B U15 4X+ division | Race: 4 | GLDW1 O.Mallinson | STPC3 F.Griffin | STKT2 F.Harris | HAMB2 C.Gribbon | ROTL1 L.Waites | CAMB2 R.Wilson | ||
X | 14:15 | 31 | G U17 8+ final | Race: A | SHGH1 T.Sklenars | WKDS1 K.Barclay | WTLG1 T.Abel | |||||
Y | 14:20 | 32 | B U17 4+ final | Race: A | HAMB2 J.Barker | HAMB1 M.Bolli | SPCC1 H.Wills | SPCC2 W.Webb | STPC1 E.Harris | GLDW1 R.Jans | ||
Z | 14:25 | 33 | G U18 2X (L) division | Race: 1 | CAMB1 E.Howell | BARA1 Z.Lloydd | SHGH1 K.Numa | WHAC1 H.Toms | TRGG21 L.Allen | COMC1 S.Neighbour | ||
A | 14:30 | 33 | G U18 2X (L) division | Race: 2 | CAMB2 E.Karalus... | WTLG1 S.Ballantyne | PUKE1 L.O'Gorman | STPC1 I.Nicholson | STKT1 K.Chang | |||
B | 14:35 | 34 | B U18 2X (L) division | Race: 1 | SHAK2 J.Watson | STKT2 B.Bruce | JPCR1 C.Broughton | WENT1 C.Everitt | KGCA1 L.Agnew | STPC1 C.Bryant | ||
C | 14:40 | 34 | B U18 2X (L) division | Race: 2 | WENT2 S.Clarke | SHAK1 H.Fookes | TRGB1 N.Oakley | STKT1 S.Strang | GLDW1 R.MacKenzie | |||
D | 14:45 | 35 | G U16 4+ division | Race: 1 | WTLG2 L.Gilbert | HAMG1 F.Finlay-... | WKDS1 O.Stead | BARA2 G.Round | HKIC1 P.van Laren | |||
E | 14:50 | 35 | G U16 4+ division | Race: 2 | STPC1 M.Burns | BARA1 G.Taine | STKT1 A.Boyles | WTLG1 S.Salt | WKDS2 C.Saxton | |||
F | 14:55 | 36 | B U16 8+ division | Race: 1 | SHAK1 R.Irwin | HAMB1 J.Gaylor | PUKE1 M.Kerr | SPCC1 C.Gordon | KGCA1 B.Wright | |||
G | 15:00 | 36 | B U16 8+ division | Race: 2 | TRGB1 D.Simanu | GLDW1 B.Green | SHAK2 H.Lynch | HAMB2 J.Pio | ||||
H | 15:05 | 37 | G U18 4X+ division | Race: 1 | STPC1 M.Minnett | TRGG21 A.Mills | KGCA1 M.Baker | BTHC1 C.Rennie | HLCR1 L.Yeoman | |||
I | 15:10 | 37 | G U18 4X+ division | Race: 2 | COMC1 E.McAllister | ROTG1 J.Wilson | CAMB1 A.Roberts | ROTL1 C.Wenmoth | TAWC1 G.Grilli | |||
J | 15:15 | 38 | B U18 2X division | Race: 1 | STKT1 S.Allright | COMC1 N.Linford | GLDW2 J.Wilson | SPCC3 E.Johnstone | HAMB1 D.McCaffrey | TRGB1 J.Einarsson | STKT2 B.Clarke | |
K | 15:20 | 38 | B U18 2X division | Race: 2 | SPCC1 J.Ingham | STPC1 J.Atkinson | SHAK1 H.Thomlinson | KGCA1 J.Cockram | KGCA3 F.Uivaa | OTUM1 N.Pilbrow | ||
L | 15:25 | 38 | B U18 2X division | Race: 3 | TAWC1 J.Reynolds | GLDW1 Z.Everitt | SPCC2 C.Ware | FRAN1 J.Fitzsimons | HAMB2 G.Loughnan | KGCA2 L.Agnew | ||
M | 15:30 | 39 | G U15 8+ division | Race: 1 | WKDS1 A.Wilshier | STKT1 A.Lamont | SHGH1 J.Tuioti | STPC1 K.Baker | ||||
N | 15:35 | 39 | G U15 8+ division | Race: 2 | CAMB1 B.Walters | GLDW1 I.Forbes | BARA1 B.Lennon | WTLG1 M.du Rhon... | ||||
O | 15:40 | 40 | B U15 4+ division | Race: 1 | HAMB3 C.Muntz | HAMB2 C.Gribbon | SPCC1 C.Gordon | STPC1 J.Smyth | SHAK1 D.McGill | HKIC1 J.McDuff | ||
P | 15:45 | 40 | B U15 4+ division | Race: 2 | STKT3 S.Windross | STPC2 M.Mecchia | STKT1 T.Mills | STKT2 N.Lyon-Ra... | JPCR1 A.MacAlister | HAMB1 E.Mossop | TRGB1 T.Rhind | |
Q | 15:50 | 41 | G U17 2X division | Race: 1 | TRGG21 C.Fettes | GLDW2 J.Walker | KGCA3 A.Donovan | SHGH1 R.Beckingsale | OTUM1 C.Dyer | KGCA1 I.Ludbrook | JPCR1 T.Swanson... | |
R | 15:55 | 41 | G U17 2X division | Race: 2 | COMC2 B.Simpson | HUAN1 H.Hamlet | TAWC1 A.King | WHAC2 B.Paepke | STPC1 C.Simes | CAMB2 L.Leach | ROTG1 E.Cooper | |
S | 16:00 | 41 | G U17 2X division | Race: 3 | STKT1 J.Chang | CAMB1 K.Geritsen | WHAC1 S.Olifiers | SHGN1 G.Keech | HKIC1 S.Speedy | HAMG1 H.Woolston | COMC1 E.Caldwell | |
T | 16:05 | 41 | G U17 2X division | Race: 4 | COMC3 S.Neighbour | GLDW1 S.Crummey | SPCC1 Z.Smith | KGCA2 E.Marr | CAMB3 A.Roberts | ROTL1 H.Bailey | SHGN2 Z.Winks | |
U | 16:10 | 42 | B U17 4X+ division | Race: 1 | SHAK3 S.Rowell | CAMB1 B.Kirsop | KGCA1 M.Ganley | HAMB2 J.Barker | SHAK2 J.Watson | GLDW1 Z.Everitt | OTUM1 N.Pilbrow | |
V | 16:15 | 42 | B U17 4X+ division | Race: 2 | STPC1 B.Camp | HAMB1 M.Thompson | PUKE1 J.Baxter | CAMB2 S.McCann | SHAK1 O.Tattersall | WENT1 S.Clarke | ||
W | 16:20 | 43 | G N18 4+ division | Race: 1 | HLCR1 E.Groufsky | EDWT1 L.Gatward | WENT1 M.Cunning... | BTHC1 S.Brunsman | WTLG1 L.Nathan | BARA1 R.Meldrum | ||
X | 16:25 | 43 | G N18 4+ division | Race: 2 | BARA2 M.Lotoa | STPC1 J.Rangi | SHGH1 L.Tau-Riwhi | PUKE1 R.Goulstone | WKDS1 Z.White | WTLG2 K.Kazemi | ||
Y | 16:30 | 44 | B N18 4+ division | Race: 1 | HKIC1 M.Broadbent | CAMB2 M.Elliot | COMP1 J.Hopkins | HLCR1 J.Manson | HAMB1 G.Banks | SPCC2 R.Chick | HAMB2 S.Brogden | SHAK1 O.Worseley |
Z | 16:35 | 44 | B N18 4+ division | Race: 2 | SHAK3 J.Corbett | FRAS1 P.Kumar | HAMB3 M.Neuman | CAMB1 S.McKenzie | SHAK2 D.McGill | WENT1 L.Davidson | SPCC1 S.Porritt | |
A | 16:40 | 45 | G U16 2X division | Race: 1 | KATI1 E.Wallis | WHAC1 J.King | COMC4 B.Thomas | SHGN1 J.Williams | STPC1 M.Burns | GLDW1 R.Koni-Webb | HAMG2 E.Gulliver | |
B | 16:45 | 45 | G U16 2X division | Race: 2 | WENT1 T.Karam | CAMB3 G.Millar | SPCC1 H.Te Ua | WTLG1 L.Gilbert | COMC3 M.Hocking | HAMG1 B.Baldwin | GLDW2 M.Millett | |
C | 16:50 | 45 | G U16 2X division | Race: 3 | JPCR1 R.Simmons | SPCC2 A.Helm | GLDW3 E.Davis | FRAS1 C.MacDonald | SHGH1 C.Fell | WHHS2 T.Marshall | ROTL1 R.Jenkin | |
D | 16:55 | 45 | G U16 2X division | Race: 4 | CAMB2 T.Stark | WHHS1 A.Lee | PUKE1 R.Caulton | STPC2 H.Anselmi | HKIC2 T.Armstrong | COMC1 C.Bray | HUAN1 A.Greenhalgh | |
E | 17:00 | 45 | G U16 2X division | Race: 5 | BARA1 L.King | COMC2 A.McNeil | HKIC1 P.van Laren | CAMB1 M.Reed | STKT1 K.Chang | BTHC1 E.Foreman | WHAC2 M.Boonen | |
F | 17:05 | 46 | B U16 1X division | Race: 1 | STPC2 D.Tau | CAMB3 C.Taylor | OTUM2 S.Banks | CAMB1 D.Fraser | KGCA1 H.Gill | HKIC1 J.Torstonson | STPC3 J.Norris | |
G | 17:10 | 46 | B U16 1X division | Race: 2 | WHHS1 T.Coleman | PUKE1 L.Douglas | OTUM1 H.Mowat | STPC1 B.Camp | CAMB2 A.Slaney | SPCC1 N.Winkelman | ||
H | 17:15 | 47 | G U18 8+ final | Race: A | SHGH1 T.Sklenars | WKDS1 A.Nin | WTLG1 T.Abel | WKDS2 K.Barclay | WKDS3 G.Guest | |||
I | 17:20 | 48 | B U18 8+ final | Race: A | WHHS1 L.Morrell | HAMB1 T.Krielen | SHAK1 R.Irwin | HAMB2 D.McCaffrey | HAMB4 J.Pio | KGCA1 B.Ganley | HAMB3 J.Gaylor | GLDW1 Z.Everitt |