- A Final: placed 4th
WANC
club
Wanganui/Manawatu
wa
Coached by: Rick Grobecker & John Thurlow
WANC
club
Wanganui/Manawatu
wa
James Alexander (stroke), Dylan Cleaver, Ruslan Casey, William Donald, Sam Scott, Oliver Lee, Connor Gibson, Louis Lelievre + Storm Lacy (cox)
Coached by: Fiennes Davey
- A Final: placed 2nd
WANC
club
Wanganui/Manawatu
wa
Martyn O'Leary (stroke), Lockie Hobbs, Hugo Crosse, Hugh Dowding, Fraser Craig, Guy Boon, Anton Possegger, Jonathan Brumley + Tyler Sandlant (cox)
Coached by: Barry Banks
- A Final: placed 1st
- Heat 2: placed 5th
- Heat 1: placed 7th
- Heat 2: placed 6th
WANC
club
Wanganui/Manawatu
wa
Coached by: Tyler Scott
- A Final: placed 2nd
- A Final: placed 2nd
- Heat 1: placed 5th
- Heat 1: placed 4th
- Heat 2: placed 5th
- Heat 2: placed 4th
WANC
club
Wanganui/Manawatu
wa
Coached by: Rick Grobecker
- A Final: placed 5th
WANC
club
Wanganui/Manawatu
wa
Charlotte Beavis (stroke), Kate Gower-James, Aria Sherwin, Anastasia Grafin Zu Reventhlow + Luis Sherman-Pickering (cox)
Coached by: Rick Grobecker
- A Final: placed 3rd
- A Final: placed 1st
- Heat 1: placed 4th
- Heat 2: placed 5th
WANC
club
Wanganui/Manawatu
wa
Coached by: Alun Brown & Fiona Symes
- A Final: placed 1st
WANC
club
Wanganui/Manawatu
wa
Coached by: Fiennes Davey
- A Final: placed 2nd
WANC
club
Wanganui/Manawatu
wa
Coached by: Fiennes Davey
- A Final: placed 3rd
WANC
club
Wanganui/Manawatu
wa
Coached by: Barry Banks
- A Final: placed 1st
WANC
club
Wanganui/Manawatu
wa
Coached by: Barry Banks
- A Final: placed 2nd
WANC
club
Wanganui/Manawatu
wa
Elizabeth Norman (stroke), Kelly Teki-Clark, Anastasia Grafin Zu Reventhlow, Anna Happe, Jenna van Dort, Grace Thurlow, Carys Flutey, Kate Gower-James + Luis Sherman-Pickering (cox)
Coached by: Rick Grobecker & John Thurlow
- A Final: placed 3rd
WANC
club
Wanganui/Manawatu
wa
Coached by: Tyler Scott
- A Final: placed 3rd
WANC
club
Wanganui/Manawatu
wa
Imogen Jex-Blake (stroke), Brooke Osborne, Elizabeth Norman, Jamie Scott, Kiriana Houltham, Jenna van Dort, Kate Gower-James, Grace Thurlow + Aria Sherwin (cox)
Coached by: Rick Grobecker
- A Final: placed 3rd
WANC
club
Wanganui/Manawatu
wa
Coached by: Rick Grobecker & John Thurlow
- A Final: result (NRR)
- A Final: placed 2nd
- A Final: placed 3rd
WANC
club
Wanganui/Manawatu
wa
Coached by: Alun Brown
- A Final: placed 2nd
- Heat 1: placed 5th
- Heat 1: placed 6th
WANC
club
Wanganui/Manawatu
wa
Coached by: Barry Banks
- A Final: placed 1st
WANC
club
Wanganui/Manawatu
wa
Coached by: Barry Banks
- A Final: result (DNS)
WANC
club
Wanganui/Manawatu
wa
Olivia Ellis (stroke), Danielle Pearson, Millie Bidwill, Stephanie Oliver, Ruby Cave, Jessica Brougham, Emma Phelps, Michaela Scott + Millie Holden (cox)
Coached by: Alun Brown
- A Final: placed 1st
WANC
club
Wanganui/Manawatu
wa
Hugo Bidwill (stroke), Adam Bently, William Lilburn, William Donald, Louis Lelievre, Hamish Maxwell, Connor Gibson, Klaas van der Oord + Storm Lacy (cox)
Coached by: Tyler Scott & Fiennes Davey
- A Final: placed 2nd
WANC
club
Wanganui/Manawatu
wa
Kiriana Houltham (stroke), Jamie Scott, Imogen Jex-Blake, Brooke Osborne + Luis Sherman-Pickering (cox)
Coached by: Rick Grobecker
- A Final: placed 5th
WANC
club
Wanganui/Manawatu
wa
Aria Sherwin (stroke), Charlotte Beavis, Anastasia Grafin Zu Reventhlow, Kate Gower-James + Carys Flutey (cox)
Coached by: Rick Grobecker
- A Final: result (DNS)
WANC
club
Wanganui/Manawatu
wa
Coached by: Alun Brown
- A Final: result (DNS)
WANC
club
Wanganui/Manawatu
wa
Martyn O'Leary (stroke), Lockie Hobbs, Hugo Crosse, Hugh Dowding, Fraser Craig, Guy Boon, Edward Phelps, Anton Possegger + Tyler Sandlant (cox)
Coached by: Barry Banks
- A Final: placed 1st
WANC
club
Wanganui/Manawatu
wa
James Alexander (stroke), Dylan Cleaver, Ruslan Casey, Grant Scott, Fiennes Davey, Oliver Lee, Sam Scott, William Donald + Storm Lacy (cox)
- A Final: placed 2nd