WKOC
club
Waikato
wk
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Chris Brake & Lauren Tilson
|
|||
MERC
club
Auckland
au
|
Coached by: Jim Matchett
|
|||
WTLG
school
Auckland
au
|
|
|||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Andrew Ede
|
|||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Chris Pearson
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Alexandra Bodie (stroke), Danielle van Dalen, Ruby Frew-McGurk, Molly Crawford + Annabelle Ireland (cox)
Coached by: DIOC
|
|||
TAWC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Wayne Asplin & Allen Loomb
|
|||
WTLG
school
Auckland
au
|
|
|||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Michelle Munro & Darren Hobbs
|
|||
WTLG
school
Auckland
au
|
|
|||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Andrew Ede
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: DIOC
|
|||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Michelle Munro & Darren Hobbs
|
|||
GLDW
school
Auckland
au
|
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: DIOC
|
Heat 1 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final |
||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Chris Brake & Lauren Tilson
|
|||
WTLG
school
Auckland
au
|
|
|||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Michelle Munro & Darren Hobbs
|
|||
HAMG
school
Waikato
wk
|
||||
SPCC
club
Waikato
wk
|
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: DIOC
|
|||
Heat 2 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final |
||||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Chris Pearson
|
|||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Andrew Ede
|
|||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Michelle Munro & Darren Hobbs
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: DIOC
|
|||
WREC
club
Northland
nt
|
||||
MACL
school
Auckland
au
|
Coached by: Bradyn Watson
|
|||
BPCC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Alan McLean
|
|||
Heat 3 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final |
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
Alexandra Bodie (stroke), Danielle van Dalen, Ruby Frew-McGurk, Molly Crawford + Annabelle Ireland (cox)
Coached by: DIOC
|
|||
TAWC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Wayne Asplin & Allen Loomb
|
|||
WTLG
school
Auckland
au
|
|
|||
GLDW
school
Auckland
au
|
||||
COMC
club
Auckland
au
|
||||
HAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Duncan Grant & Alana Schuler, Kaitlyn Shields
|
|||
Heat 4 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final |
||||
MERC
club
Auckland
au
|
Coached by: Jim Matchett
|
|||
WTLG
school
Auckland
au
|
|
|||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Andrew Ede
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: DIOC
|
|||
BPCC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Alan McLean
|
|||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Chris Pearson
|