CAMC
club
Waikato
wk
|
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
||||
HAMB
school
Waikato
wk
|
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
||||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
||||
HKIC
club
Waikato
wk
|
||||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
Heat 1 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated |
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
||||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
HKIC
club
Waikato
wk
|
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated |
||||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
HAMB
school
Waikato
wk
|
||||
HKIC
club
Waikato
wk
|
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
HAMB
school
Waikato
wk
|
||||
HAMB
school
Waikato
wk
|
|
|||
COMC
club
Auckland
au
|
||||
SHAK
school
Auckland
au
|
|
|||
HAMB
school
Waikato
wk
|
|
|||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Harrison Lynch (stroke), Alister Jenkins, Bronson Clark, Fletcher Pearson-Riley + Hamish Griffin (cox)
Coached by: Josh Wedlake & Sam Livingston
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
|
|||
MERC
club
Auckland
au
|
Coached by: John Lawrence
|
Heat 1 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated |
||||
HAMB
school
Waikato
wk
|
|
|||
COMC
club
Auckland
au
|
||||
SHAK
school
Auckland
au
|
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
|
|||
TAWC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Clive Steenson
|
|||
SHAK
school
Auckland
au
|
||||
MERC
club
Auckland
au
|
Coached by: John Lawrence
|
|||
Heat 2 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated |
||||
HAMB
school
Waikato
wk
|
||||
HAMB
school
Waikato
wk
|
|
|||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Harrison Lynch (stroke), Alister Jenkins, Bronson Clark, Fletcher Pearson-Riley + Hamish Griffin (cox)
Coached by: Josh Wedlake & Sam Livingston
|
|||
MERC
club
Auckland
au
|
Coached by: John Lawrence
|
|||
SHAK
school
Auckland
au
|
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
|
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
||||
TAWC
club
Waikato
wk
|
||||
KICC
club
Auckland
au
|
||||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Heat 1 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated |
||||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
||||
TAWC
club
Waikato
wk
|
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
||||
TAWC
club
Waikato
wk
|
||||
HKIC
club
Waikato
wk
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated |
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
||||
KICC
club
Auckland
au
|
||||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
HKIC
club
Waikato
wk
|
||||
TAWC
club
Waikato
wk
|
CAMC
club
Waikato
wk
|
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
||||
KICC
club
Auckland
au
|
||||
HKIC
club
Waikato
wk
|
||||
HAMG
school
Waikato
wk
|
||||
HAMG
school
Waikato
wk
|
||||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
Heat 1 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated |
||||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
||||
KICC
club
Auckland
au
|
||||
HAMG
school
Waikato
wk
|
||||
MERC
club
Auckland
au
|
||||
WESC
club
Auckland
au
|
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated |
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
||||
HAMG
school
Waikato
wk
|
||||
HKIC
club
Waikato
wk
|
||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
||||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
MERC
club
Auckland
au
|
Coached by: Brett Henry
|
|||
MERC
club
Auckland
au
|
Coached by: Brett Henry
|
|||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Alastair Riddle & Tom Clark
|
|||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Norm Charlton & Kirsty Dunhill
|
|||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Andrew Ede
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Alastair Riddle & Tom Clark
|
|||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Norm Charlton & Kirsty Dunhill
|
|||
MERC
club
Auckland
au
|
Coached by: Brett Henry
|
|||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Andrew Ede
|
|||
MERC
club
Auckland
au
|
Coached by: Brett Henry
|
Heat 1 Progression: 1,2->A Final + 2 Fastest 3rd |
||||
WESC
club
Auckland
au
|
||||
WESC
club
Auckland
au
|
||||
MERC
club
Auckland
au
|
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
||||
HAMC
club
Waikato
wk
|
||||
TAWC
club
Waikato
wk
|
||||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2->A Final + 2 Fastest 3rd |
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
||||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
WESC
club
Auckland
au
|
||||
WESC
club
Auckland
au
|
||||
COMC
club
Auckland
au
|
||||
MERC
club
Auckland
au
|
||||
Heat 3 Progression: 1,2->A Final + 2 Fastest 3rd |
||||
COMC
club
Auckland
au
|
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
||||
TAWC
club
Waikato
wk
|
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
||||
WESC
club
Auckland
au
|
||||
WESC
club
Auckland
au
|
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
HAMB
school
Waikato
wk
|
Heat 1 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated |
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
||||
HAMB
school
Waikato
wk
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated |
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
HAMB
school
Waikato
wk
|
||||
HAMB
school
Waikato
wk
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
||||
KICC
club
Auckland
au
|
||||
COMC
club
Auckland
au
|
||||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
HAMG
school
Waikato
wk
|
Heat 1 Progression: 1,2->A Final + 2 Fastest 3rd |
||||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
COMC
club
Auckland
au
|
||||
HAMG
school
Waikato
wk
|
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
||||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
WESC
club
Auckland
au
|
||||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2->A Final + 2 Fastest 3rd |
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
||||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
||||
WESC
club
Auckland
au
|
||||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
Heat 3 Progression: 1,2->A Final + 2 Fastest 3rd |
||||
KICC
club
Auckland
au
|
||||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
||||
HAMG
school
Waikato
wk
|
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Duncan Bydeley & Caitlyn Wardell
|
HAMB
school
Waikato
wk
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
HAMB
school
Waikato
wk
|
||||
HAMB
school
Waikato
wk
|
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
||||
HAMB
school
Waikato
wk
|
COMC
club
Auckland
au
|
Charlotte Molloy (stroke), Kenna Richmond, Felicity Billingham, Annabel Maddock + Fergus Foster (cox)
|
|||
HAMG
school
Waikato
wk
|
Coached by: Taylor Jacobs & Leann Plummer
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: BARA
|
|||
WKOC
club
Waikato
wk
|
Georgia Clapcott (stroke), Sophie Reeves, Isobel Eliadis-Watson, Rosanna Bedford + Meg Scrimgeour (cox)
|
|||
WKOC
club
Waikato
wk
|
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: BARA
|
|||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Karen Verwey & Janey Wackrow
|
|||
HAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Duncan Grant
|
Heat 1 Progression: 1,2,3->Final + 2 Next Fastest |
||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
Georgia Clapcott (stroke), Sophie Reeves, Isobel Eliadis-Watson, Rosanna Bedford + Meg Scrimgeour (cox)
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: BARA
|
|||
HAMG
school
Waikato
wk
|
Coached by: Taylor Jacobs & Leann Plummer
|
|||
COMC
club
Auckland
au
|
Charlotte Molloy (stroke), Kenna Richmond, Felicity Billingham, Annabel Maddock + Fergus Foster (cox)
|
|||
HAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Duncan Grant
|
|||
Heat 2 Progression: 1,2,3->Final + 2 Next Fastest |
||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: BARA
|
|||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Karen Verwey & Janey Wackrow
|
|||
HAMC
club
Waikato
wk
|
|
WESC
club
Auckland
au
|
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Harrison Lynch (stroke), Alister Jenkins, Bronson Clark, Fletcher Pearson-Riley + Charlotte Siermans (cox)
Coached by: Josh Wedlake & Sam Livingston
|
|||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Janey Wackrow & Sam Stewart
|
|||
HAMB
school
Waikato
wk
|
||||
HAMB
school
Waikato
wk
|
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Jude Hamilton & Abbey Roberts
|
|||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Jude Hamilton & Abbey Roberts
|
|||
COMC
club
Auckland
au
|
HKIC
club
Waikato
wk
|
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
||||
WESC
club
Auckland
au
|
||||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
||||
COMC
club
Auckland
au
|
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
||||
WENT
school
Auckland
au
|
Heat 1 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated |
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
||||
COMC
club
Auckland
au
|
||||
WENT
school
Auckland
au
|
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
||||
TAWC
club
Waikato
wk
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated |
||||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
WESC
club
Auckland
au
|
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
||||
HKIC
club
Waikato
wk
|
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
||||
COMC
club
Auckland
au
|
||||
WENT
school
Auckland
au
|
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Tom Clark & Alastair Riddle
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
||||
SHAK
school
Auckland
au
|
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Peter Fraser
|
|||
HAMB
school
Waikato
wk
|
|
|||
SHAK
school
Auckland
au
|
|
|||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Josh Wedlake
|
|||
HKIC
club
Waikato
wk
|
|
Heat 1 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated |
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Peter Fraser
|
|||
SHAK
school
Auckland
au
|
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Josh Wedlake
|
|||
HKIC
club
Waikato
wk
|
|
|||
HAMB
school
Waikato
wk
|
|
|||
Heat 2 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated |
||||
HAMB
school
Waikato
wk
|
|
|||
SHAK
school
Auckland
au
|
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
||||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Tom Clark & Alastair Riddle
|
|||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Antonio Barrio Frojan (stroke), Harrison Burns, Emerson Swanson-Dobbs, Ethan Batley + Lauren Gibb (cox)
Coached by: Josh Wedlake & Jacob Smyth
|
KICC
club
Auckland
au
|
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
||||
KICC
club
Auckland
au
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
HAMB
school
Waikato
wk
|
||||
HAMB
school
Waikato
wk
|
||||
HKIC
club
Waikato
wk
|
Heat 1 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated |
||||
KICC
club
Auckland
au
|
||||
HAMB
school
Waikato
wk
|
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
||||
KICC
club
Auckland
au
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
HAMB
school
Waikato
wk
|
||||
HAMB
school
Waikato
wk
|
||||
WESC
club
Auckland
au
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated |
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
||||
HAMB
school
Waikato
wk
|
||||
HKIC
club
Waikato
wk
|
||||
KICC
club
Auckland
au
|
||||
WESC
club
Auckland
au
|
||||
HAMB
school
Waikato
wk
|
CAMC
club
Waikato
wk
|
|
|||
HAMB
school
Waikato
wk
|
|
|||
SHAK
school
Auckland
au
|
||||
HAMB
school
Waikato
wk
|
|
|||
CAMC
club
Waikato
wk
|
|
|||
COMC
club
Auckland
au
|
||||
KICC
club
Auckland
au
|
||||
SHAK
school
Auckland
au
|
|
Heat 1 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated |
||||
HAMB
school
Waikato
wk
|
|
|||
SHAK
school
Auckland
au
|
||||
HAMB
school
Waikato
wk
|
|
|||
CAMC
club
Waikato
wk
|
|
|||
KICC
club
Auckland
au
|
Charlie Ludbrook (stroke), Cameron Abel, Connor Hislop-Donaldson, Jasper Jenkins-Mananov + Charles Finlayson (cox)
|
|||
COMC
club
Auckland
au
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated |
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
|
|||
COMC
club
Auckland
au
|
||||
KICC
club
Auckland
au
|
||||
SHAK
school
Auckland
au
|
|
|||
HAMB
school
Waikato
wk
|
|
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Alastair Riddle & Tom Clark
|
|||
WKOC
club
Waikato
wk
|
||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
WESC
club
Auckland
au
|
|
|||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Chris Pearson
|
|||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Karen Verwey & Janey Wackrow
|
|||
WKOC
club
Waikato
wk
|
|
|||
WKOC
club
Waikato
wk
|
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: BARA
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: BARA
|
|||
WKOC
club
Waikato
wk
|
|
Heat 1 Progression: 1,2->A Final + 2 Fastest 3rd |
||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
|
|||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Chris Pearson
|
|||
WKOC
club
Waikato
wk
|
|
|||
TAWC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Wayne Asplin & Allen Loomb
|
|||
MERC
club
Auckland
au
|
Coached by: Jim Matchett
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: BARA
|
|||
Heat 2 Progression: 1,2->A Final + 2 Fastest 3rd |
||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: BARA
|
|||
MERC
club
Auckland
au
|
Coached by: Jim Matchett
|
|||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
Gina Jansen van Nieuwenhuizen (stroke), Louise Cooke, Lily-Anne Reid, Rebecca Bain + Zoe Stubbing (cox)
Coached by: Chris Pearson
|
|||
TAWC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Wayne Asplin & Allen Loomb
|
|||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Janey Wackrow & Amy Stevenson
|
|||
Heat 3 Progression: 1,2->A Final + 2 Fastest 3rd |
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Karen Verwey & Janey Wackrow
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: BARA
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
|
|||
WKOC
club
Waikato
wk
|
|
|||
HAMG
school
Waikato
wk
|
Coached by: Raima Turner-Abrahams
|
|||
HAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Duncan Grant
|
WKOC
club
Waikato
wk
|
||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
||||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
COMC
club
Auckland
au
|
|
|||
MERC
club
Auckland
au
|
Coached by: Brett Henry
|
|||
MERC
club
Auckland
au
|
Coached by: Brett Henry
|
|||
HAMC
club
Waikato
wk
|
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
HAMC
club
Waikato
wk
|
|
HAMG
school
Waikato
wk
|
Coached by: Taylor Jacobs & Leann Plummer
|
|||
MERC
club
Auckland
au
|
Coached by: Brett Henry
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
|
|||
HAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Duncan Grant
|
|||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Alastair Riddle & Tom Clark
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Marieke Richards (stroke), Alessandra Manikas, Anastasia Alberts, Olivia Alberts + Joel Milham (cox)
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
WESC
club
Auckland
au
|
Marieke Richards (stroke), Alessandra Manikas, Anastasia Alberts, Olivia Alberts + Joel Milham (cox)
|
CAMC
club
Waikato
wk
|
Maddison Brown (stroke), Piper McConnell, Bella Illston, Jade Perry, Tobi Oldham, Molly Simes, Jazmine Rolton, Emma Butcher + Alyssa Sherry-Middlemiss (cox)
Coached by: Karen Verwey & Janey Wackrow
|
|||
WKOC
club
Waikato
wk
|
Mia Coventry (stroke), Jessica Horrigan, Freya Sirl, Sophie Fullerton-Smith, Teagan Knight, Sophie Pene, Ava Dunn, Kimberly Wallace + Charlotte Grey (cox)
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Olivia Wrigley (stroke), Stella Shaw, Grainne Walsh, Amy Patten, Abigail Palmer, Lauren Page, Claudia Lyons, Charlotte Murphy + Tessa Crean (cox)
Coached by: BARA
|
CAMC
club
Waikato
wk
|
||||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
HKIC
club
Waikato
wk
|
||||
KICC
club
Auckland
au
|
||||
KICC
club
Auckland
au
|
||||
HKIC
club
Waikato
wk
|
||||
HKIC
club
Waikato
wk
|
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
HAMB
school
Waikato
wk
|
||||
WENT
school
Auckland
au
|
||||
HKIC
club
Waikato
wk
|
||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
||||
MERC
club
Auckland
au
|
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
WESC
club
Auckland
au
|
Harding Gong (stroke), Finn Hope, Callum Nicholson, Ethan Welch, Luke Araus-Blanchett, Rushit Pandya, Max O'Donoghue, Jet Honore + Benjamin Campbell (cox)
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
WESC
club
Auckland
au
|
Taylor Kelly (stroke), Ella Olson, Alex Prince, Layzell Halo, Annabelle Davison, Grace Conder, Olive Amanono, Ella Mitchell + Leah Hollingworth (cox)
|
HKIC
club
Waikato
wk
|
||||
TAWC
club
Waikato
wk
|
||||
COMC
club
Auckland
au
|
||||
WENT
school
Auckland
au
|
||||
COMC
club
Auckland
au
|
||||
TAWC
club
Waikato
wk
|
||||
WESC
club
Auckland
au
|
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Heat 1 Progression: 1,2->A Final + 2 Fastest 3rd |
||||
COMC
club
Auckland
au
|
||||
TAWC
club
Waikato
wk
|
||||
HKIC
club
Waikato
wk
|
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
||||
WESC
club
Auckland
au
|
||||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2->A Final + 2 Fastest 3rd |
||||
WENT
school
Auckland
au
|
||||
WESC
club
Auckland
au
|
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
||||
COMC
club
Auckland
au
|
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
||||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
Heat 3 Progression: 1,2->A Final + 2 Fastest 3rd |
||||
COMC
club
Auckland
au
|
||||
TAWC
club
Waikato
wk
|
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
||||
WENT
school
Auckland
au
|
||||
HKIC
club
Waikato
wk
|
||||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
HKIC
club
Waikato
wk
|
CAMC
club
Waikato
wk
|
||||
SHAK
school
Auckland
au
|
||||
HAMB
school
Waikato
wk
|
||||
KICC
club
Auckland
au
|
||||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
HAMB
school
Waikato
wk
|
||||
SHAK
school
Auckland
au
|
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Heat 1 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated |
||||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
HAMB
school
Waikato
wk
|
||||
SHAK
school
Auckland
au
|
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
||||
COMC
club
Auckland
au
|
||||
SHAK
school
Auckland
au
|
||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated |
||||
KICC
club
Auckland
au
|
||||
HAMB
school
Waikato
wk
|
||||
SHAK
school
Auckland
au
|
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
||||
WHAC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
COMC
club
Auckland
au
|
||||
COMC
club
Auckland
au
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
KICC
club
Auckland
au
|
||||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
||||
KICC
club
Auckland
au
|
||||
TAWC
club
Waikato
wk
|
Heat 1 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated |
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
||||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
TAWC
club
Waikato
wk
|
||||
COMC
club
Auckland
au
|
||||
KICC
club
Auckland
au
|
||||
TAWC
club
Waikato
wk
|
||||
HKIC
club
Waikato
wk
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated |
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
||||
KICC
club
Auckland
au
|
||||
KICC
club
Auckland
au
|
||||
TAWC
club
Waikato
wk
|
||||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
TAWC
club
Waikato
wk
|
HKIC
club
Waikato
wk
|
||||
KICC
club
Auckland
au
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
||||
COMC
club
Auckland
au
|
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
HAMB
school
Waikato
wk
|
|
|||
CAMC
club
Waikato
wk
|
|
|||
HAMB
school
Waikato
wk
|
|
|||
KICC
club
Auckland
au
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
|
|||
HAMB
school
Waikato
wk
|
|
|||
HAMB
school
Waikato
wk
|
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
|
Heat 1 Progression: 1,2,3->Final + 2 Next Fastest |
||||
HAMB
school
Waikato
wk
|
|
|||
CAMC
club
Waikato
wk
|
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
|
|||
HAMB
school
Waikato
wk
|
|
|||
HKIC
club
Waikato
wk
|
|
|||
Heat 2 Progression: 1,2,3->Final + 2 Next Fastest |
||||
KICC
club
Auckland
au
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
|
|||
HAMB
school
Waikato
wk
|
|
|||
HAMB
school
Waikato
wk
|
|
HAMB
school
Waikato
wk
|
||||
COMC
club
Auckland
au
|
||||
HKIC
club
Waikato
wk
|
||||
HAMB
school
Waikato
wk
|
||||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Heat 1 Progression: 1,2->A Final + 2 Fastest 3rd |
||||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
||||
HAMB
school
Waikato
wk
|
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
||||
SHAK
school
Auckland
au
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2->A Final + 2 Fastest 3rd |
||||
HAMB
school
Waikato
wk
|
||||
COMC
club
Auckland
au
|
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
||||
WESC
club
Auckland
au
|
||||
SHAK
school
Auckland
au
|
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
||||
Heat 3 Progression: 1,2->A Final + 2 Fastest 3rd |
||||
HKIC
club
Waikato
wk
|
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
||||
SHAK
school
Auckland
au
|
||||
COMC
club
Auckland
au
|
||||
SHAK
school
Auckland
au
|
WKOC
club
Waikato
wk
|
||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
||||
KICC
club
Auckland
au
|
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
CAMC
club
Waikato
wk
|
||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
||||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
CAMC
club
Waikato
wk
|
||||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
HAMB
school
Waikato
wk
|
||||
KICC
club
Auckland
au
|
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
||||
HAMB
school
Waikato
wk
|
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
||||
MERC
club
Auckland
au
|
Heat 1 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated |
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
||||
HAMB
school
Waikato
wk
|
||||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
||||
MERC
club
Auckland
au
|
||||
KICC
club
Auckland
au
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated |
||||
KICC
club
Auckland
au
|
||||
HAMB
school
Waikato
wk
|
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
||||
MERC
club
Auckland
au
|
||||
SHAK
school
Auckland
au
|
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Annabel Robinson (stroke), Olivia Phizacklea, Scout Atkins, Danielle Neilson, Nakeisha Jarvis, Katie Swinehart, Summer Paterson, Kate Fitzpatrick + Elloise Cleghorn (cox)
Coached by: Andrew Ede
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
WESC
club
Auckland
au
|
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
Heat 1 Progression: 1,2->A Final + 2 Fastest 3rd |
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Janey Wackrow & Amy Stevenson
|
|||
HAMG
school
Waikato
wk
|
Coached by: Raima Kells-Turner
|
|||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
Gina Jansen van Nieuwenhuizen (stroke), Ashlea Rakels, Ashlea Rakels, Ella Hill + Lulu Yarrall (cox)
Coached by: Chris Pearson
|
|||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Michelle & Darren
|
|||
HKIC
club
Waikato
wk
|
|
|||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Janey Wackrow & Amy Stevenson
|
|||
HAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Duncan Grant
|
|||
Heat 2 Progression: 1,2->A Final + 2 Fastest 3rd |
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Robin Crooks & Karen Verwey
|
|||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Michelle & Darren
|
|||
WKOC
club
Waikato
wk
|
|
|||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Chris Pearson
|
|||
HKIC
club
Waikato
wk
|
|
|||
MERC
club
Auckland
au
|
Coached by: Jim Matchett
|
|||
TAWC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Wayne Asplin & Allen Loomb
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
|
|||
Heat 3 Progression: 1,2->A Final + 2 Fastest 3rd |
||||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Chris Pearson
|
|||
MERC
club
Auckland
au
|
Coached by: Jim Matchett
|
|||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Janey Wackrow & Amy Stevenson
|
|||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Samara Mockford (stroke), Francesca Pollock, Kari Loveridge, Caitlin Huxtable + Annabelle McGuire (cox)
Coached by: Karen Verwey & Janey Wackrow
|
|||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Andrew Ede
|
Heat 1 Progression: 1,2->A Final + 2 Fastest 3rd |
||||
KICC
club
Auckland
au
|
||||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
COMC
club
Auckland
au
|
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
||||
KICC
club
Auckland
au
|
||||
KICC
club
Auckland
au
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2->A Final + 2 Fastest 3rd |
||||
KICC
club
Auckland
au
|
||||
KICC
club
Auckland
au
|
||||
HAMB
school
Waikato
wk
|
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
||||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
COMC
club
Auckland
au
|
||||
Heat 3 Progression: 1,2->A Final + 2 Fastest 3rd |
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
||||
MERC
club
Auckland
au
|
||||
WENT
school
Auckland
au
|
||||
KICC
club
Auckland
au
|
||||
WESC
club
Auckland
au
|
COMC
club
Auckland
au
|
||||
KICC
club
Auckland
au
|
||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
||||
MERC
club
Auckland
au
|
||||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
MERC
club
Auckland
au
|
Coached by: Brett Henry
|
|||
WKOC
club
Waikato
wk
|
|
|||
TAWC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Clive Steenson
|
|||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Alastair Riddle & Tom Clark
|
|||
KICC
club
Auckland
au
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Nakeisha Jarvis (stroke), Summer Paterson, Katie Swinehart, Kate Fitzpatrick + Elloise Cleghorn (cox)
Coached by: Andrew Ede
|
CAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Anthony Berkers
|
|||
TAWC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Tony Nelson
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Caitlyn Wardell
|
|||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Duncan Bydeley & Caitlyn Wardell
|
WKOC
club
Waikato
wk
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Ross Webb
|
|||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Norm Charlton & Kirsty Dunhill
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
Heat 1 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated |
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Karen Verwey & Janey Wackrow
|
|||
COMC
club
Auckland
au
|
|
|||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Karen Verwey & Janey Wackrow
|
|||
WKOC
club
Waikato
wk
|
|
|||
MERC
club
Auckland
au
|
Coached by: Brett Henry
|
|||
HAMC
club
Waikato
wk
|
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: BARA
|
|||
Heat 2 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated |
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Dylan Swain & Rebecca Green
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
|
|||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Karen Verwey & Janey Wackrow
|
|||
HAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Duncan Grant
|
|||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Andrew Ede & Caitlyn Wardell
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: BARA
|
|||
HKIC
club
Waikato
wk
|
HAMB
school
Waikato
wk
|
Taine Mason (stroke), Noah Irvine, Toby Heywood, Cameron Reid, Joshua Cameron, Lachlan Mallett, Levi Hazelton, Pierce Gardner + Fletcher Cotter (cox)
|
|||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Harrison Lynch (stroke), Carter Grey, Jasper Maling, Rory Macgillvray, Richard Clarkson, Alex Butler, Yuxuan Gan, Douglas Thomson + Hamish Griffin (cox)
Coached by: Janey Wackrow & Sam Stewart
|
|||
KICC
club
Auckland
au
|
Tom McGuinness (stroke), Lachlan Pearce, Sam Power, Lauchie Craig, Samuel Don, Tyler Wright, Charlie Stewart, Jack Willis + Henri Agnew (cox)
|
|||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Cody Levesque (stroke), Cullen Aveyard, Tom Webbon, Jacob Jozwik, Alex Methven, Tyler-James Udy, Liam Roberts, Jack Loveridge + Ruby Thornton (cox)
Coached by: Jude Hamilton & Abbey Roberts
|
|||
KICC
club
Auckland
au
|
||||
HAMB
school
Waikato
wk
|
||||
SHAK
school
Auckland
au
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
WESC
club
Auckland
au
|
Blake Jowsey (stroke), Oliver Ingram, Kris Penev, Theo Casey-Pickering, Daniel Fraser, Jackson Baas, Samuel Sparey, Richie Faaumu + Hasan Pathan (cox)
|
HAMB
school
Waikato
wk
|
Sam Nelson (stroke), Morgan Gardiner, Blair Ellis, Alex Khatoev, Sebastian Langdon, Khan Caddy, Matthew Lander, Angus Barkley + Aaron O'Regan (cox)
|
MERC
club
Auckland
au
|
Phoebe Tumata (stroke), Renee Henry, Chloe Bingham, Tangi Isileli-Fo'ou, Sophie Tumata, Eleanor Cato, Ella Henry, Emily Ashley + Chelsea Grey (cox)
Coached by: Brett Henry
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Kayla Wolfenden (stroke), Karen Jackson, Isabelle Bastian, Nierensche Perese-Kuil, Lisa Green, Saskia Jordan, Gier Jong, Ruby Frew-McGurk + Katrina Simon (cox)
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Megan Howard (stroke), Renee Fettes, Latasha Yorke, Rumaysa Barnes, Madison Norton, Emily Holland, Ella Muir, Julia Rose + Alana Yorke (cox)
Coached by: Duncan Bydeley & Caitlyn Wardell
|
WKOC
club
Waikato
wk
|
||||
HAMG
school
Waikato
wk
|
Briah Woolford (stroke), Lisa Weight, Jasmine McLean, Brianna Rogers, Shauna Glassie-Ryan, Alison Mills, Alex Abrahams, Jordyn Stockman + Mia Austin (cox)
Coached by: Taylor Jacobs & Leann Plummer
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
WESC
club
Auckland
au
|