Saturday, 30th November 2013 |
|||||||||||||||
Alpha | Time | Event | Division | Lane 1 | Lane 2 | Lane 3 | Lane 4 | Lane 5 | Lane 6 | Lane 7 | Lane 8 | Lane 9 | Lane 10 | Lane 11 | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
A | 08:00 | 1 | B U18 2X division | Race: 1 | HAMB1 C.Fleming | WHAC1 R.MacGregor | ROTC1 C.Broughton | CAMC31 L.McKinnon | NSHC1 D.Burfoot | SHAK11 F.Meldrum | TGAC12 N.Oakley | MERC1 J.Potton | HKIC1 J.Torstonson | SPCC1 T.Gyde | KICC1 L.Agnew |
B | 08:05 | 1 | B U18 2X division | Race: 2 | NSHC41 C.Everitt | TGAC11 J.Moss | HAMB2 D.McCaffrey | MERC2 J.Baxter | SHAK12 H.Fookes | WHAC2 M.Hill | MERC4 K.Birch | CAMC32 C.Taylor | MERC3 L.Caudwell | ROTC2 C.McNamar... | SPCC2 T.Hislop |
C | 08:10 | 1 | B U18 2X division | Race: 3 | CAMC33 J.Rakels | ROTC4 L.Morrell | HAMB3 T.Krielen | MERC6 J.Essex | SPCC3 M.Moana | WESC1 E.Rhodes | MERC5 L.Betty | SHAK13 J.Watson | ROTC3 M.Oxenham | WHAC3 L.Jenkins | |
D | 08:15 | 2 | M Open 1X division | Race: 1 | RPCW1 M.Glenn | BPCC1 S.Watts | RPCW4 P.Byllemos | RPCW2 B.van Dalen | NSHC2 M.Davenport | RPCW5 C.Rogerson | RPCW3 D.Bridgwater | CAMC1 M.Gonzale... | |||
E | 08:25 | 3 | W Open 1X division | Race: 1 | RPCW1 C.Hyde | RPCW4 B.Murphy | HAMG1 G.Allen | RPCW2 B.Francis | WESC1 M.Verburgh | RPCW6 E.Dowse | RPCW5 J.Ria | WHAC1 K.Murphy | WESC2 J.Ellis | TGAC1 N.Goss | RPCW3 A.Caskie |
F | 08:35 | 4 | G U18 4X+ division | Race: 1 | DIOC1 L.Dean | CAMC31 K.Geritsen | TGAC21 H.Ackerman | MERC1 G.Colson | NSHC1 T.Abel | AKLC1 C.Chapman | WKOC1 C.Hesp | HAMC21 L.Yeoman | WHAC1 M.Boonen | HAMG1 C.Armishaw | KICC1 I.Ludbrook |
G | 08:40 | 4 | G U18 4X+ division | Race: 2 | ROTC5 M.Aitchison | NSHC2 B.Boland | HKIC2 S.Speedy | ROTC3 S.Whibley | HAMG2 H.Woolston | AKLC2 G.Malins | TGAC22 C.Fettes | ROTC2 G.Bassett | CAMC32 A.Roberts | ROTC4 A.Bennett | SPCC1 Z.Smith |
H | 08:45 | 5 | B U16 2X division | Race: 1 | ROTC1 B.Rufer | KICC1 A.Drake | SHAK11 R.Irwin | WHAC1 F.Jenkins | TGAC11 A.Murray | MERC1 M.Shirley | CAMC31 B.Wray | WKOC1 C.Condon | KICC2 T.Weatherall | ||
I | 08:50 | 5 | B U16 2X division | Race: 2 | CAMC32 B.Bowden | ROTC2 K.Anthony | WHAC2 K.Waghorn | KICC3 S.Milne | SHAK12 C.Brokenshire | KICC5 J.Francis | CAMC33 J.Hazlehurst | SHAK13 N.Brokenshire | KICC4 G.Turner | ||
J | 08:55 | 6 | M Club 1X division | Race: 1 | TGAC1 J.Parry | MERC1 B.Bruin | WKOC1 A.Berkers | AKLC1 O.Aitchison | KICC1 H.Gill | HKIC1 B.Walker | WESC1 B.Watkinson | NSHC41 C.Everitt | BPCC1 J.Lintott | ROTC1 M.Cooper | |
K | 09:00 | 6 | M Club 1X division | Race: 2 | AKLC2 T.Wilson | WHAC1 G.Watt | HKIC2 P.Davenport | KICC2 B.Bellamy | CAMC1 N.Robertson | WESC2 H.Blackford | MERC2 C.Welch | SHAK11 H.Thomlinson | CAMC2 P.Fraser | WKOC2 S.McVerry | |
L | 09:05 | 6 | M Club 1X division | Race: 3 | BPCC2 C.O'Conner | AKLC3 M.Newton | MERC4 A.Simmons | WHAC2 M.Jenkins | WESC3 L.Sayegh | BPCC3 N.Dawe | SHAK12 R.Garelja | AKLC5 B.Verleye | MERC3 B.Dawson | AKLC4 H.Snell | |
M | 09:10 | 7 | W Nov 2X division | Race: 1 | HAMG1 B.Baldwin | WESC1 B.Dauphin | TGAC1 U.Blank | ROTC2 G.Gratton | WHAC2 J.Wilson | ROTC3 T.Marshall | WHAC3 H.Toms | NSHC4 T.White-P... | |||
N | 09:15 | 7 | W Nov 2X division | Race: 2 | NSHC2 C.Harris | SPCC1 E.Fergusson | HKIC3 S.Wenham | CAMC31 E.Howell | CAMC32 E.Karalus... | TGAC22 R.Frood | WHAC1 A.Butler | ROTC1 A.Lee | |||
O | 09:20 | 7 | W Nov 2X division | Race: 3 | TGAC21 M.Channer | ROTC4 H.Dixon | KICC2 M.Baker | NSHC45 A.McColl | AKLC2 N.MacPherson | KICC1 M.Turner | NSHC1 G.Fletcher | ||||
09:25 | 7 | W Nov 2X division | Race: 4 | ||||||||||||
P | 8 | G U16 4+ division | Race: 1 | WKOC1 A.Kingston | HAMC11 C.Fell | NSHC1 H.Ellett | DIOC1 E.Simanu | HAMG1 F.Finlay-... | HAMC12 E.Bethel | TGAC1 B.Sinclair | |||||
Q | 09:30 | 8 | G U16 4+ division | Race: 2 | HKIC4 D.Balsom | DIOC2 A.Tauber | HAMC13 G.Kay | NSHC3 N.Abel | WKOC2 A.Wilshier | NSHC2 T.Catchpole | |||||
R | 09:40 | 9 | W Club 4X- division | Race: 1 | MERC1 B.Wallace | CAMC1 E.Browne | WKOC1 A.Stead | HAMC1 M.Blake | AKLC1 K.Griffiths | NSHC2 P.Turley | BPC*1 R.van der... | CAMC31 K.Geritsen | WESC1 H.Becht | NSHC1 A.Murden | |
S | 09:50 | 10 | M Nov 4X+ division | Race: 1 | SPCC1 E.Ware | WESC1 J.Bradshaw | ROTC2 G.Crean | TGAC1 B.Redpath | NSHC1 S.Kerr-Ph... | TGAC2 J.Einarsson | SHAK12 T.Edwards | CAMC1 D.Hobbs | |||
T | 09:55 | 10 | M Nov 4X+ division | Race: 2 | HAMC1 P.Doelman | HAMB1 G.Banks | KICC3 R.Archer | TGAC11 A.Fraser | CAMC31 J.Crabb | SHAK13 T.Edwards | SHAK11 S.Paget | ROTC1 J.Hopkins | |||
U | 10:00 | 10 | M Nov 4X+ division | Race: 3 | SHAK14 J.Corbett | ROTC3 L.Waites | KICC2 N.Agnew | HKIC5 O.Gruythuysen | KICC1 L.Cook | HKIC6 K.Wallace... | AKLC1 S.Alderson | NSHC41 L.Davidson | |||
V | 10:05 | 11 | W Open 4- division | Race: 1 | WESC1 C.Blackford | RPCW1 A.Caskie | |||||||||
W | 10:15 | 12 | B U18 1X division | Race: 1 | CAMC31 B.Kirsop | WESC1 E.Rhodes | WHAC1 A.Palsson | KICC1 H.Gill | ROTC1 M.Oxenham | NSHC41 C.Everitt | SHAK11 H.Fookes | HKIC1 J.Torstonson | MERC1 K.Campbell | SPCC1 C.Ware | KICC2 B.Wright |
X | 10:20 | 12 | B U18 1X division | Race: 2 | CAMC33 A.Slaney | WHAC3 D.Beukes | KICC3 S.Ogilvie | SPCC2 T.Gyde | WHAC4 M.Butler | SHAK12 R.Irwin | HKIC2 L.Mitchell | CAMC32 J.Ross | WHAC2 R.MacGregor | MERC2 J.Essex | |
Y | 10:25 | 13 | M Open 2- division | Race: 1 | RPCW2 L.Rodger | RNZX1 S.Jones | RPCW5 C.Bartley | RPCW6 F.Casey | RNZX4 A.Kennedy | RPCW3 M.Macky | RPCW7 C.Harris | RNZX3 I.Grainger | |||
Z | 10:30 | 13 | M Open 2- division | Race: 2 | RPCW1 D.Eade | RPCW4 A.Allen | NSHC2 C.Little | NSHC1 C.Webster | HKIC1 P.Davenport | RNZX2 F.Howard | WKOC1 T.O'Donnell | ||||
A | 10:35 | 14 | M Club 8+ division | Race: 1 | NSHC1 S.Houston | CAMC1 N.Robertson | KICC1 J.Cockram | WKOC1 M.Lamb | HAMB2 J.Barker | SHAK11 H.Blackhall | SHAK12 R.Irwin | ||||
B | 12:30 | 15 | G U18 4+ division | Race: 1 | HAMC21 M.Wright | NSHC2 C.Stanton | WKOC2 K.Martin | NSHC41 E.Ryder | NSHC1 T.Abel | DIOC1 I.Wilson | WKOC1 A.Nin | HKIC1 S.Speedy | WKOC3 K.Barclay | ||
C | 12:35 | 16 | W Club 4+ division | Race: 1 | NSHC1 O.White-P... | HAMC12 K.Bennett | HAMC1 M.Blake | NSH*2 J.Remington | HAMC11 T.Sklenars | WKOC2 C.Saxton | WKOC1 O.Stead | NSHC3 J.Forde | CAMC1 E.Browne | ||
D | 12:40 | 17 | G U16 8+ division | Race: 1 | DIOC1 A.Grave | NSHC1 T.Catchpole | HAMC11 E.Bethel | HKIC1 D.Balsom | HAMG1 C.Armishaw | ROTC1 R.Jenkin | CAMC31 Z.McGuinn | ||||
E | 12:45 | 18 | W Nov 8+ division | Race: 1 | HAMC11 G.Kay | ROTC1 A.Lee | TGAC21 S.Blake | AKLC1 J.Fu | WKOC2 O.Bell | DIOC1 G.Manks | WESC1 B.Dauphin | WKOC1 A.Wilshier | |||
F | 12:50 | 18 | W Nov 8+ division | Race: 2 | NSHC3 M.Piddington | DIOC2 M.Wilson | NSHC1 A.Lotter | NSHC2 H.Norris | |||||||
G | 12:55 | 19 | M Nov 4+ division | Race: 1 | TGAC1 J.Dobson | HKIC2 M.Broadbent | AKLC1 M.Singe | HKIC1 J.McDuff | TGAC2 J.Kohi | SPCC3 L.Tyndall | SPCC1 S.Porritt | ROTC2 J.Hopkins | |||
H | 13:00 | 19 | M Nov 4+ division | Race: 2 | HAMC1 P.Doelman | WESC1 M.Justice | NSHC1 S.Kerr-Ph... | ROTC1 C.Bennett | NSHC41 L.Davidson | HAMB1 G.Banks | TGAC11 J.Matter | SPCC2 E.Ware | |||
I | 13:05 | 20 | M Club 2X division | Race: 1 | MERC1 C.Voorburg | TGAC1 J.Gilpin | WHAC1 G.Weston | ROTC1 C.Broughton | WESC1 J.Sodo | HKIC1 P.Davenport | TGAC11 J.Moss | NSHC1 J.Stanley | WKOC1 L.Herder | AKLC1 M.Newton | CAMC31 B.Kirsop |
J | 13:10 | 20 | M Club 2X division | Race: 2 | ROTC3 M.Bennett | MERC2 T.Herangi | NSHC41 R.Jensen | TGAC12 N.Oakley | WESC2 B.Watkinson | ROTC2 M.Cooper | CAMC32 J.Ross | ROTC4 H.Allom | TGAC2 J.Parry | NSHC2 K.Parker | WKOC2 A.Berkers |
K | 13:15 | 21 | B U18 2- division | Race: 1 | HAMB3 G.Loughnan | HAMB2 S.Macky | HAMB4 M.Thompson | SPCC1 J.Ingham | HAMB5 M.Bolli | HAMB1 T.Bell | ROTC1 S.van Nie... | TGAC1 G.Powell | TGAC2 F.Janissen | ||
L | 13:20 | 22 | B U16 4X+ division | Race: 1 | ROTC1 L.Waites | WHAC2 M.Butler | CAMC31 C.Taylor | WHAC1 E.Jenkins | TGAC11 D.Simanu | SHAK11 C.Brokenshire | KICC1 B.Wright | SHAK14 H.Bell | |||
M | 13:25 | 22 | B U16 4X+ division | Race: 2 | TGAC12 D.Rogerson | CAMC32 S.Monkley | KICC2 M.Lichten... | SHAK13 H.Blackhall | CAMC33 B.Bowden | SHAK12 C.Nelson | TGAC13 J.Rupe | ||||
N | 13:30 | 23 | G U18 2X division | Race: 1 | MERC1 G.Morrow | TGAC21 L.Allen | ROTC1 O.Ashby | HAMG1 H.Woolston | WHAC1 M.Boonen | NSHC2 P.Bishop | HKIC1 S.Speedy | SPCC1 Z.Lapwood | DIOC1 H.Taylor | KICC1 I.Ludbrook | NSHC42 L.Murden |
O | 13:35 | 23 | G U18 2X division | Race: 2 | AKLC1 C.Chapman | DIOC2 I.Wilson | MERC2 G.Colson | CAMC31 K.Geritsen | HAMC11 R.Beckingsale | NSHC1 B.Boland | CAMC32 L.Hill | NSHC43 E.Ryder | AKLC2 D.Vandermeer | HAMC21 L.Yeoman | HAMC1 M.Blake |
P | 13:40 | 23 | G U18 2X division | Race: 3 | ROTC3 H.Bailey | KICC2 K.Henare | NSHC44 G.Powell | TGAC22 C.Fettes | TGAC23 R.Gooders | ROTC2 G.Bassett | HAMC12 K.Numa | ROTC4 S.Tamblin | AKLC3 G.Malins | ||
Q | 13:45 | 24 | M Open 2X division | Race: 1 | AKLC1 O.Aitchison | RPCW2 M.Glenn | RPCW1 D.Bridgwater | TGAC2 D.by De Ley | WHAC1 A.Palsson | NSHC1 M.Davenport | TGAC1 J.Gilpin | BPCC1 S.Watts | |||
R | 13:50 | 25 | W Open 2X division | Race: 1 | BPCC1 N.Hill | WESC1 R.Perrie | TAWC1 C.Swinerd | RPCW3 J.Ria | RPCW1 B.Murphy | RPCW2 A.Caskie | |||||
S | 13:55 | 26 | G U16 2X division | Race: 1 | CAMC31 G.Millar | HAMC21 S.Arai-Swale | SPCC1 T.Edwards | ROTC1 R.Jenkin | AKLC1 M.Isileli... | TGAC21 R.Gooders | HKIC1 B.Gordon | WHAC1 A.Naidoo | |||
T | 14:00 | 26 | G U16 2X division | Race: 2 | HAMG1 C.Armishaw | HKIC2 D.Balsom | SPCC2 H.Light | MERC1 E.Brake | NSHC1 N.Abel | HAMG2 J.Wilson | WHAC2 J.King | DIOC1 E.Wright | |||
U | 14:05 | 26 | G U16 2X division | Race: 3 | NSHC2 R.Knowles | ROTC2 T.Swanson... | ROTC3 N.Caughley | NSHC4 H.Pexton | CAMC32 E.Karalus... | ROTC4 S.Whibley | NSHC3 L.Gilbert | TGAC22 C.Powell | |||
V | 14:10 | 27 | W Club 1X division | Race: 1 | AKLC2 E.Smith | AKLC4 L.Melville | WKOC2 H.Nixon | HAMC1 J.Tait | CAMC1 V.Gibbons | TGAC2 E.Rothery | TGAC22 H.Ackerman | AKLC1 C.Morrison | HKIC1 N.Post | ||
W | 14:15 | 27 | W Club 1X division | Race: 2 | MERC1 B.Wallace | WHAC1 K.Murphy | TGAC3 A.Cullum | WKOC1 A.Stead | TGAC1 N.Goss | ROTC1 C.Wenmoth | HKIC2 G.Speedy | AKLC3 K.Putt | BPCC1 T.Adams | ||
X | 14:20 | 28 | B U18 4X+ division | Race: 1 | ROTC2 J.Curtis | ROTC1 C.Broughton | NSHC41 S.Clarke | HAMB2 T.Tupaea | TGAC11 N.Oakley | CAMC31 B.Kirsop | |||||
Y | 14:25 | 28 | B U18 4X+ division | Race: 2 | HAMB1 C.Fleming | SPCC1 T.Hislop | KICC1 T.Brown | SHAK11 J.Watson | HKIC1 J.Torstonson | MERC1 L.Caudwell | |||||
Z | 14:30 | 29 | B U16 8+ division | Race: 1 | SHAK11 R.Irwin | SPCC1 E.Ware | KICC2 M.Lichten... | TGAC11 J.Rupe | SHAK12 C.Brokenshire | KICC1 A.Drake | SHAK13 S.Paget | WKOC1 M.Lamb | TGAC12 C.Aubrey | ||
A | 14:35 | 30 | M Club 4X- division | Race: 1 | BPCC1 C.O'Conner | MERC1 B.Bruin | ROTC1 M.Cooper | WESC1 S.Perry | NSHC1 M.Cole | TGAC1 J.Gilpin | CAMC1 D.Blewden | WHAC1 M.Hill | NSHC2 D.Burfoot | MERC2 Z.Butters | |
B | 14:40 | 31 | W Nov 4X+ division | Race: 1 | ROTC2 A.Lee | KICC1 M.Baker | WESC2 M.Couture | NSHC3 H.Gray | DIOC3 M.Brown | CAMC1 T.Wilson | NSHC1 D.Kumar | ||||
C | 14:45 | 31 | W Nov 4X+ division | Race: 2 | WHAC3 K.Lane | ROTC1 G.Gratton | AKLC1 J.Fu | DIOC4 F.Knell | ROTC3 C.Marjori... | TGAC22 S.Blake | HAMC1 K.Murrell | ||||
D | 14:50 | 31 | W Nov 4X+ division | Race: 3 | NSHC2 T.White-P... | ROTC4 T.Marshall | KICC2 E.Lowe | DIOC1 G.Hansen | AKLC2 N.MacPherson | NSHC41 R.Faletanoai | NSHC4 L.Tokana | ||||
E | 14:55 | 31 | W Nov 4X+ division | Race: 4 | DIOC2 M.Wilson | HKIC1 S.Wenham | WESC1 B.Dauphin | WHAC1 A.Butler | CAMC31 Z.McGuinn | TGAC21 M.Channer | |||||
F | 15:00 | 32 | M Open 4- division | Race: 1 | RNZX2 S.Jones | WKOC1 W.Guest | RPCW2 C.Bartley | NSHC1 C.Webster | RNZX1 F.Howard | RPCW1 L.Rodger | RPCW3 C.Harris | ||||
G | 15:05 | 33 | M Nov 2X division | Race: 1 | HAMB1 J.Prier | SPCC1 K.Rose | ROTC1 J.Hopkins | HAMC2 A.Caccioppoli | HKIC2 O.Gruythuysen | NSHC2 Z.Engle | CAMC32 J.Clark | ||||
H | 15:10 | 33 | M Nov 2X division | Race: 2 | TGAC11 J.Einarsson | ROTC2 J.Willemsen | NSHC41 L.Davidson | HAMC1 P.Doelman | TGAC2 A.Park | NSHC1 S.Kerr-Ph... | TGAC1 A.Howard | ||||
I | 15:15 | 33 | M Nov 2X division | Race: 3 | SHAK12 J.Fitz-Gerald | HKIC1 M.Broadbent | AKLC1 S.Alderson | SHAK11 A.Ilich | CAMC31 J.Crabb | TGAC12 A.Fraser | WHAC1 R.Valk | ||||
J | 15:20 | 34 | G U18 2- division | Race: 1 | HAMC1 M.Blake | NSHC4 C.McCormick | HKIC1 S.Speedy | NSHC2 C.Nugent | NSHC41 G.Donovan | NSHC3 S.Anderson | HAMG1 G.Allen | NSHC1 P.Logan | |||
K | 15:25 | 35 | W Club 8+ division | Race: 1 | TGAC21 H.Ackerman | HAMC11 C.Fell | WKOC1 C.Hesp | HAMC12 T.Sklenars | |||||||
L | 15:30 | 36 | W Open 2- division | Race: 1 | WESC1 C.Blackford | HAMC1 T.Fordham | HKIC1 N.Post | TGAC1 E.Rothery | NSHC1 O.White-P... | WESC2 E.van der... | |||||
M | 15:35 | 37 | M Club 4+ division | Race: 1 | MERC1 Z.Butters | NSHC1 M.Cole | NSHC41 S.Clarke | MERC2 J.Potton | NSHC2 H.Ellis | ||||||
N | 15:40 | 38 | B U18 4+ division | Race: 1 | HAMB1 T.Krielen | ROTC1 C.McNamar... | TGAC11 C.Lipinski | HAMB3 M.Bolli | SPCC2 W.Webb | SHAK11 O.Tattersall | SPCC1 H.Wills | KICC1 T.Brown | SHAK12 J.Watson | HAMB2 T.Bell | TGAC12 G.Powell |
O | 15:45 | 39 | M Nov 8+ division | Race: 1 | SHAK11 T.Newton | WKOC1 Z.Stephens | TGAC1 A.Fraser | AKLC1 S.Alderson | HKIC1 M.McDermott | SHAK12 J.Corbett | SPCC1 S.Porritt | ||||
P | 15:50 | 40 | W Nov 4+ division | Race: 1 | NSHC1 G.Fletcher | DIOC1 G.Manks | WKOC1 Z.White | HAMC11 F.Mosa'at... | AKLC1 P.Kempton | WESC1 B.Dauphin | HAMC1 K.Murrell | ||||
Q | 15:55 | 40 | W Nov 4+ division | Race: 2 | DIOC2 G.Gibson | WKOC2 A.Wilshier | NSHC2 H.Norris | HKIC1 S.Wenham | NSHC41 A.McColl | AKLC2 N.MacPherson | HAMC12 C.King | ||||
R | 16:00 | 40 | W Nov 4+ division | Race: 3 | WKOC4 P.Bedford | HAMC13 J.Tuioti | NSHC3 G.Shaw | WESC2 M.Couture | WKOC3 O.Bell | NSHC4 O.Zhu | TGAC1 T.Barker | ||||
S | 16:05 | 41 | W Club 2X division | Race: 1 | BPCC1 R.van der... | TGAC21 H.Ackerman | ROTC1 H.Bailey | AKLC1 E.Smith | WKOC1 A.Stead | TAWC1 C.Swinerd | CAMC1 E.Browne | TGAC1 E.Rothery | HAMC1 J.Kirk | HAMC11 L.Pearce | WESC1 J.Ellis |
T | 16:10 | 41 | W Club 2X division | Race: 2 | CAMC31 L.Leach | WESC2 H.Becht | MERC1 G.Morrow | TGAC22 L.Allen | AKLC2 L.James | HAMC2 M.Vaioleti | HAMC21 L.Yeoman | WKOC2 M.Sugihara | CAMC32 A.Roberts | MERC2 G.Colson | HKIC1 G.Speedy |
U | 16:15 | 41 | W Club 2X division | Race: 3 | NSHC2 A.Murden | AKLC3 K.Griffiths | NSHC41 G.Morris | CAMC3 A.Deverell | TGAC23 M.Robb | CAMC33 E.Howell | CAMC2 J.Lawrence | WESC3 O.Young | NSHC1 P.Turley | HAMC12 T.Sklenars | |
V | 16:20 | 42 | G U18 1X division | Race: 1 | HAMG1 G.Allen | DIOC1 H.Taylor | TAWC1 L.Ellery | AKLC1 C.Chapman | NSHC1 G.Powell | WHAC1 K.Murphy | KICC1 J.Thompson | COMC1 E.McAllister | ROTC1 O.Ashby | CAMC31 Z.Aitken | |
W | 16:25 | 42 | G U18 1X division | Race: 2 | SPCC1 A.Helm | KICC2 E.Lowe | AKLC2 T.Lopeti | WHAC2 S.Olifiers | WHAC3 M.Boonen | MERC1 B.Wallace | NSHC2 S.Ballantyne | ROTC2 H.Cox | HAMG2 R.Hartstone | CAMC32 L.Dwan | |
X | 16:30 | 42 | G U18 1X division | Race: 3 | AKLC3 D.Vandermeer | ROTC3 C.Harrison | KICC3 K.Henare | ROTC4 G.Bassett | HAMG3 H.Woolston | KICC4 E.Marr | KICC5 I.Ludbrook | SPCC2 H.Te Ua | AKLC4 B.Waller | WHAC4 E.Howe | |
Y | 16:35 | 43 | B U16 4+ division | Race: 1 | SHAK11 J.Edwards | KICC3 M.Lichten... | KICC1 S.Milne | SHAK13 H.Blackhall | TGAC11 D.Simanu | KICC2 J.Francis | TGAC13 J.Aubrey | ||||
Z | 16:40 | 43 | B U16 4+ division | Race: 2 | TGAC12 D.Rogerson | ROTC1 H.Schnuriger | SHAK12 C.Nelson | CAMC31 C.Taylor | TGAC14 C.Aubrey | SPCC1 S.Porritt | |||||
45 | W Open 4X- division | Race: 1 | WESC1 C.Blackford | RPCW1 J.Ria | RNZX1 E.O'Brien | BPCC1 R.van der... | RNZX2 G.Perry | ||||||||
46 | G U18 8+ division | Race: 1 | WKOC1 A.Nin | NSHC1 C.Stanton | WKOC3 O.Stead | WKOC2 C.Hesp | |||||||||
A | 16:45 | 44 | G U16 4X+ division | Race: 1 | ROTC1 C.Wenmoth | DIOC1 A.Grave | NSHC1 M.Meiklejohn | CAMC31 L.Hill | HAMG1 C.Armishaw | HAMC21 M.Wright | HKIC1 B.Gordon | WHAC1 A.Butler | AKLC1 M.Isileli... | TGAC22 B.Sinclair | |
B | 16:50 | 44 | G U16 4X+ division | Race: 2 | TGAC21 B.Ruegg | NSHC3 T.Catchpole | ROTC2 T.Swanson... | ROTC4 N.Caughley | DIOC2 E.Mills | ROTC3 R.Jenkin | HKIC2 H.McMilla... | ROTC5 T.Marshall | NSHC2 N.Abel | WHAC2 A.Naidoo | |
48 | M Open 4X- division | Race: 1 | AKLC1 M.Newton | NSHC1 J.Ballantyne | |||||||||||
50 | M Open 8+ division | Race: 1 | RPCW1 C.Bartley | NSHC1 M.Cole | RPCW2 A.Allen | ||||||||||
D | 17:00 | 49 | B U18 8+ division | Race: 1 | HAMB3 D.McCaffrey | TGAC11 D.Simanu | SPCC1 H.Wills | HAMB2 M.Bolli | ROTC1 C.McNamar... | KICC1 J.Cockram | SHAK11 H.Fookes | HAMB1 T.Krielen | TGAC12 G.Powell |