- Heat 1: placed 7th (10:28.12)
- Heat 3: placed 6th (8:45.90)
- Heat 2: placed 5th (8:59.00)
- Heat 4: placed 7th (8:45.07)
- Division 1: placed 5th (4:22.00)
- Division 2: placed 6th (9:34.00)
- Division 2: placed 5th (9:23.11)
- Division 1: placed 4th (9:37.52)
- Division 2: placed 5th (11:16.73)
- Heat 1: placed 5th (11:42.71)
- Heat 2: result (DNF)
- Division 2: placed 1st (8:06.89)
- Division 2: placed 2nd (8:16.96)
- Division 3: placed 3rd (8:16.87)
- Division 1: placed 5th (8:42.39)
CAMC
club
Waikato
wk
Zac Howell (stroke), Alex Coldicutt, Daniel Mason, Ethan Monks, Sam McKenzie, Milan Venter, James Martin, Iain Maritz + Lachlan Good (cox)
- Division 2: placed 2nd (9:10.27)
- Division 3: placed 5th (10:11.82)
- Division 1: placed 5th (13:30.58)
- Division 3: placed 3rd (9:27.94)
- Heat 1: result (DNS)
- Heat 2: placed 5th (8:43.92)
CAMC
club
Waikato
wk
Lauren Russell (stroke), Sarah Joubert, Emily Whitbread, Abby Lenssen, Peta van Rijen, Anastasia Arends, Rebecca Wilcox, Lucie Tasker + Khoti Clements (cox)
- A Final: placed 2nd (8:50.25)
CAMC
club
Waikato
wk
Rosemary Troughton (stroke), Emily Munro, Eloise Dowse, Emily Anselmi, Jessica Field, Caitlin Roa, Tayla Jugum, Olivia McCarthy + Olivia Renouf (cox)
- A Final: placed 5th (9:47.20)
- Heat 2: placed 5th (9:08.63)
CAMC
club
Waikato
wk
Max Wereta (stroke), Ashton Moorhead, Matthew Dunham, Matthew Dawkins, Cleave Holmes, Toby Gibbons, Janek Imiolek, Matthew Hughes + Matthew Clark (cox)
- A Final: placed 5th (8:13.44)
CAMC
club
Waikato
wk
Elliot Bell (stroke), Joshua Morrison, Logan Berg, George Forster, Alex Nathan, Ben van Dalen, Stephen Khalil, Adam Keat + James McElligott (cox)
- A Final: placed 8th (9:43.73)
- Heat 1: placed 6th (9:09.08)
- Heat 2: placed 7th (9:38.26)
- Division 2: placed 3rd (9:25.37)
- Division 1: placed 6th (9:41.83)
- Division 1: placed 4th (9:31.55)
- Division 2: placed 3rd (8:37.21)
- Division 1: placed 5th (10:10.14)
CAMC
club
Waikato
wk
Isabella Cochrane (stroke), Rachel Hogan, Hannah Stannard, Jordan Herewini, Emily Anselmi, Karina Irwin, Caitlin Roa, Tayla Jugum + Olivia Renouf (cox)
- Division 2: placed 4th (10:46.01)
CAMC
club
Waikato
wk
Rebecca Wilcox (stroke), Jessica Field, Olivia McCarthy, Kirstie Petch, Sarah Joubert, Eloise Dowse, Emily Munro, Rosemary Troughton + Khoti Clements (cox)
- Division 1: placed 1st (8:36.98)
- Division 1: placed 6th (9:17.35)
- Division 2: placed 4th (8:25.50)
- Division 2: placed 3rd (8:10.06)
- Division 1: placed 2nd (9:20.03)
CAMC
club
Waikato
wk
Ben van Dalen (stroke), Jack Sargent, Judd Speedy, Adam Keat, Jesse Arends, Joshua Morrison, Elliot Bell, Stephen Khalil + James McElligott (cox)
- A Final: placed 7th (9:22.72)
- Division 2: placed 5th (10:53.88)
- Division 1: placed 5th (12:51.79)
- Division 1: placed 3rd (8:27.34)
- Division 2: placed 2nd (8:28.86)
- Division 1: placed 7th (9:22.97)