- Division 1: placed 2nd (+2.2)
- Division 1: placed 1st (0.0)
- Division 1: placed 2nd (+11.6)
- Division 1: placed 3rd (+16.8)
WLCO
school
Wellington
we
Mackenzie Horwood-Verstappen (stroke), Hayden Rumble, Will Hausmann, Elliot Willis, Griffin Maaka, Jacob Rhodes, Alisana Morris, Edward Dunne + Walter Edmonds (cox)
Coached by: Sean Durkin & Brook Walker
- Division 1: placed 1st (0.0)
WLCO
school
Wellington
we
Ethan Graham (stroke), George Egerton, Angus Cooper, Dominic Beaglehole, Kade Campbell, Jack Smith, Luke Dance, Samuel Cook + Sam Paviour-Smith (cox)
Coached by: Sean Durkin & Heather Scott
- Division 1: result (DNF)
- Division 1: result (DNF (CAP))
- Division 1: placed 1st (0.0)
- Division 1: placed 2nd (+2.1)
- Division 1: placed 1st (0.0)
- Division 1: placed 4th (+39.3)
- Division 2: placed 5th (+1:00.2)
- Division 2: placed 6th (+1:56.1)
WLCO
school
Wellington
we
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Maurice Maxwell
- Division 1: placed 1st (0.0)
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: Maurice Maxwell
- Division 1: placed 5th (+1:15.6)
WLCO
school
Wellington
we
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Maurice Maxwell
- Division 1: placed 1st (0.0)
- Division 1: placed 1st (0.0)
- Division 1: placed 4th (+33.4)
- Division 1: placed 2nd (+5.5)
- Division 1: placed 3rd (+8.7)
WLCO
school
Wellington
we
George Murray (stroke), Griffin Maaka, Will Hastings, Alisana Morris, Fraser Peach, Jacob Rhodes, Ethan Graham, George Egerton + Thomas Collison (cox)
Coached by: Sean Durkin & Cameron Abbey
- Division 1: placed 1st (+10.6)
WLCO
school
Wellington
we
George Murray (stroke), Griffin Maaka, Dominic Beaglehole, Alisana Morris, Fraser Peach, Jacob Rhodes, Ethan Graham, George Egerton + Thomas Collison (cox)
Coached by: Sean Durkin & Cameron Abbey
- Division 1: placed 2nd (+5.8)
WLCO
school
Wellington
we
STAC
club
Wellington
we
Hayden Rumble (stroke), Will Hausmann, Mackenzie Horwood-Verstappen, Luke Dance, Kade Campbell, Elliot Willis, Benjamin Laurie, Edward Dunne + Ben Ross (cox)
Coached by: Brook Walker
- Division 1: placed 1st (0.0)
- Division 1: placed 1st (0.0)
WLCO
school
Wellington
we
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Brook Walker
- Division 1: placed 1st
WLCO
school
Wellington
we
STAC
club
Wellington
we
Alex Laurenson (stroke), Will Hausmann, Mackenzie Horwood-Verstappen, Joseph Bahr + Cameron Cunningham (cox)
Coached by: Brook Walker
- Division 1: placed 2nd
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: Sean Durkin & Cameron Abbey
- Division 1: result (SCR)
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: Sean Durkin & Heather Scott
- Division 1: placed 2nd (+26.7)
WLCO
school
Wellington
we
STAC
club
Wellington
we
Harry Beasley (stroke), Fergus Murray, Andrew Loveard, Connor Moore, Ricky Kiddle, Josiah Duffield, Zach Hough, Zane Goggin + James Dunne (cox)
Coached by: Maurice Maxwell
- Division 1: placed 1st
WLCO
school
Wellington
we
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Brook Walker
- Division 1: placed 1st (0.0)
WLCO
school
Wellington
we
STAC
club
Wellington
we
Alex Laurenson (stroke), Will Hausmann, Mackenzie Horwood-Verstappen, Joseph Bahr + Cameron Cunningham (cox)
Coached by: Brook Walker
- Division 1: placed 2nd (+3.3)
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: Sean Durkin
- Division 1: placed 3rd (+14.2)
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: Sean Durkin
- Division 1: placed 4th (+18.5)
WLCO
school
Wellington
we
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Maurice Maxwell
- Division 1: placed 2nd (+11.7)
WLCO
school
Wellington
we
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Maurice Maxwell
- Division 1: placed 1st (0.0)
WLCO
school
Wellington
we
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Maurice Maxwell
- Division 1: placed 6th (+41.6)
WLCO
school
Wellington
we
STAC
club
Wellington
we
Zach Hough (stroke), Zane Goggin, Hugo Hibbert, Josiah Duffield, Thomas Murray, Jack Allen-Russell, Cam Hall, Edwin Laurenson + Theo Barber (cox)
Coached by: Maurice Maxwell
- Division 1: result (CANCELLED)
WLCO
school
Wellington
we
STAC
club
Wellington
we
Alex Laurenson (stroke), Caleb Meijer, Mackenzie Horwood-Verstappen, Will Hausmann, Felix Lowndes, Cillian Butler, Charles Lynch-Gerrard, Joseph Bahr + Ben Ross (cox)
Coached by: Brook Walker
- Division 1: result (CANCELLED)