PORC
club
Wellington
we
Coached by: Marc Paynter
- Division 1: placed 3rd (NTT)
PORC
club
Wellington
we
Jessica Neil (stroke), Amelia Gordon-Crosby, Sophie Nally, Saffron Champion, Polly Wenlock, Lucy Griggs, Abbie Redman, Lydia Redman + Caleb Wilson (cox)
Coached by: Nick Tonkin
- Division 1: placed 4th (08:38.0)
PORC
club
Wellington
we
Aria Rameka (stroke), Lilah Smith, Rachel Cowie, Aimee Lovell, Emma Sheffield-Cranstoun, Eva Cochrane, Zoe McInnes, Sylvie Tulloch Gray + Cameron Thiele (cox)
Coached by: Peter Craig
- Division 2: placed 1st (08:40.6)
- Division 1: placed 3rd (09:28.3)
- Division 2: placed 3rd (09:42.8)
- Division 3: placed 5th (10:01.6)
- Division 3: placed 7th (10:29.4)
- Division 1: placed 3rd (07:46.3)
PORC
club
Wellington
we
Coached by: David Campbell & Julia Kelly
- Division 1: placed 3rd (09:49.7)
- Division 1: result (NJ)
- Division 1: placed 4th (10:17.4)
PORC
club
Wellington
we
Coached by: Nick Tonkin
- Division 1: placed 3rd (09:10.1)
PORC
club
Wellington
we
Coached by: Peter Craig
- Division 2: placed 4th (10:28.4)
PORC
club
Wellington
we
Coached by: Peter Craig
- Division 3: placed 3rd (10:06.5)
- Division 1: placed 3rd (08:12.2)
- Division 2: placed 3rd (09:31.3)
PORC
club
Wellington
we
Coached by: Nick Teare
- Division 1: placed 4th (10:46.2)
PORC
club
Wellington
we
Coached by: Dave Campbell & Julia Kelly
- Division 1: placed 3rd (07:51.6)
- Division 1: placed 1st (09:30)
- Division 2: placed 1st (09:09.1)
- Division 3: placed 3rd (09:51.4)
- Division 3: placed 4th (10:09.3)
- Division 4: placed 2nd (10:21.2)
- Division 4: placed 4th (10:33.3)
- Division 1: placed 3rd (09:50.1)
- Division 2: placed 1st (09:45.9)
- Division 3: placed 4th (11:03.1)
PORC
club
Wellington
we
Coached by: Peter Craig
- Division 1: placed 3rd (10:03.7)
PORC
club
Wellington
we
Zoe McInnes (stroke), Lucy Griggs, Emma Sheffield-Cranstoun, Sylvie Tulloch Gray + Max Weinstein (cox)
Coached by: Peter Craig
- Division 2: placed 4th (10:47.8)
- Division 1: result (EXC)
- Division 1: result (DSQ)
- Division 1: placed 4th (09:57.8)
- Division 1: placed 6th (11:30.0)
- Division 2: placed 3rd (10:27.4)
PORC
club
Wellington
we
Coached by: Nick Teare
- Division 1: placed 3rd (11:43.4)
PORC
club
Wellington
we
Jessica Neil (stroke), Amelia Gordon-Crosby, Sophie Nally, Saffron Champion, Polly Wenlock, Lydia Redman, Abbie Redman, Eva Cochrane + Caleb Wilson (cox)
Coached by: Nick Tonkin
- Division 1: placed 4th (10:40.3)
- Division 1: placed 2nd (08:36.2)