WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Chris Jones
|
|||
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
|
Coached by: WLCO
|
|||
PORC
club
Wellington
we
|
Coached by: Marc Paynter
|
|||
PETC
club
Wellington
we
|
Coached by: Andrew Bird
|
|||
WELC
club
Wellington
we
ONSL
school
Wellington
we
|
Coached by: Jason Theobald & Jared Cummings
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Lua Tuiomanufili
|
|||
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
|
Coached by: WLCO
|
|||
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
|
Coached by: WLCO
|
|||
WELC
club
Wellington
we
ONSL
school
Wellington
we
|
Coached by: Jason Theobald
|
|||
WELC
club
Wellington
we
ONSL
school
Wellington
we
|
Coached by: Jason Theobald
|
WELC
club
Wellington
we
|
||||
WELC
club
Wellington
we
|
||||
PORC
club
Wellington
we
|
||||
WELC
club
Wellington
we
|
||||
WELC
club
Wellington
we
ONSL
school
Wellington
we
|
Coached by: Jared Cummings & Warrick Fowlie
|
WELC
club
Wellington
we
SAMU
school
Wellington
we
|
Coached by: Rachel Gamble Flint & Issie Warner
|
|||
PETC
club
Wellington
we
|
Coached by: Andrew Bird
|
|||
PORC
club
Wellington
we
|
Coached by: David Campbell & Julia Kelly
|
|||
STAC
club
Wellington
we
QMAR
school
Wellington
we
|
Coached by: Kea Ward
|
|||
STAC
club
Wellington
we
WLGC
school
Wellington
we
|
Coached by: Maurice Maxwell & Brooke Cederwell
|
|||
WELC
club
Wellington
we
STMW
school
Wellington
we
|
Coached by: Hooper Kelly-Smith
|
|||
STAC
club
Wellington
we
QMAR
school
Wellington
we
|
Coached by: Roy Pickard
|
|||
WELC
club
Wellington
we
STMW
school
Wellington
we
|
Coached by: Hooper Kelly-Smith
|
|||
STAC
club
Wellington
we
WLGC
school
Wellington
we
|
Coached by: Maurice Maxwell & Brooke Cederwell
|
|||
STAC
club
Wellington
we
|
Coached by: Nathan Wallace
|
|||
WELC
club
Wellington
we
SAMU
school
Wellington
we
|
Coached by: Rachel Gamble Flint & Issie Warner
|
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Chris Jones
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Chris Jones
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Lua Tuiomanufili
|
PETC
club
Wellington
we
|
Liana Reiher (stroke), Ruby Bradbrooke, Annie van Krimpen, Georgia Ryan, Ashley Smith, Emmelia Stevenson, Sarah Avery, Katie Bagley + Georgie Allan (cox)
Coached by: Andrew Bird
|
|||
STAC
club
Wellington
we
|
Alex Colson-Clark (stroke), Lucy Coltart, Sophie Attard, Mia Murdoch, Lucy Travis, Sophie Mark, Imogen Hetariki, Hazel Hall + Emily O'Connor (cox)
Coached by: Christie Davis & Liam Avery
|
|||
STAC
club
Wellington
we
WLGC
school
Wellington
we
|
Eve Devonshire (stroke), Amelia Cook, Nico Daly, Isabella Revell, Ruby Brett, Mckenzie Kemp, Alice Thompson, Claire Baguley + Stella Sherborne (cox)
Coached by: Maurice Maxwell
|
|||
STAC
club
Wellington
we
|
Savannah Watson (stroke), Ella Craig, Isabella Pennington, Paige Tholen, Bianca Martin, Ella Soper, Teneka Te Moananui, Zoe Morrison-Gardner + Isabel Knight (cox)
Coached by: Kea Ward
|
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
|
Coached by: WLCO
|
|||
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
|
Coached by: WLCO
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Chris Jones
|
|||
PORC
club
Wellington
we
|
Coached by: Nick Teare
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Lua Tuiomanufili
|
|||
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
|
Coached by: WLCO
|
|||
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
|
Coached by: WLCO
|
|||
WELC
club
Wellington
we
ONSL
school
Wellington
we
|
Coached by: Jason Theobald
|
|||
STAC
club
Wellington
we
SCOT
school
Wellington
we
|
Coached by: David Carr-Smith
|
|||
WELC
club
Wellington
we
SPTW
school
Wellington
we
|
Coached by: Lua Tuiomanufili
|
|||
STAC
club
Wellington
we
SCOT
school
Wellington
we
|
Coached by: David Carr-Smith
|
|||
WELC
club
Wellington
we
ONSL
school
Wellington
we
|
Christopher Farro Howard (stroke), Liam Williams, Daniel Gorrie, Mason Forsyth + Zach Pitchforth (cox)
Coached by: Jason Theobald
|
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Joe O'Neill
|
|||
STAC
club
Wellington
we
WEGC
school
Wellington
we
|
Coached by: Christie Davis & Liam Avery
|
|||
PORC
club
Wellington
we
|
Coached by: Dave Campbell & Julia Kelly
|
WELC
club
Wellington
we
|
Patrick Cook (stroke), Connor Austin, Hooper Kelly-Smith, Lukas Schulth, Simon Fleming, Tom Bone, Joel Rihari Watene, Oliver Fahey + Evie Bond (cox)
Coached by: Chris Jones
|
WELC
club
Wellington
we
|
Tracey Bates (stroke), Elizabeth Pittman, Sarah Wootton, Elizabeth Rine, Georgia McConchie-Murray, Ruth McElroy, Piper Maaka, Miriam Lindsay + Ella Greenslade (cox)
Coached by: Joe O'Neill
|
|||
STAC
club
Wellington
we
|
Pip Crowley (stroke), Ella Murdoch, Bailee Stratton, Valerie Chan, Neesha Dixon, Amelia Buur, Lucy Travis, Hazel Hall + Emily O'Connor (cox)
Coached by: Christie Davis & Nathan Wallace
|
|||
STAC
club
Wellington
we
QMAR
school
Wellington
we
|
Zoe Morrison-Gardner (stroke), Teneka Te Moananui, Ella Soper, Isabella Pennington, Savannah Watson, Isabel Knight, Paige Tholen, Ruby Riley + Rachel Vass (cox)
Coached by: Kea Ward
|
PETC
club
Wellington
we
|
Ella Livingston (stroke), Helena Rivers-Milliken, Mackenzie Tuffin, Isabelle Sears + Jemma Allwood (cox)
Coached by: Tracey Gardiner
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Joe O'Neill
|
|||
PORC
club
Wellington
we
|
Coached by: Peter Craig
|
|||
STAC
club
Wellington
we
QMAR
school
Wellington
we
|
Coached by: Hayley Cornelius
|
|||
PORC
club
Wellington
we
|
|
|||
STAC
club
Wellington
we
|
||||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Joe O'Neill
|
|||
PETC
club
Wellington
we
|
Coached by: Tracey Gardiner
|
|||
STAC
club
Wellington
we
|
Coached by: Nathan Wallace
|
|||
PORC
club
Wellington
we
|
Zoe McInnes (stroke), Lucy Griggs, Emma Sheffield-Cranstoun, Sylvie Tulloch Gray + Max Weinstein (cox)
Coached by: Peter Craig
|
|||
WELC
club
Wellington
we
ONSL
school
Wellington
we
|
Coached by: Paul Smart
|
|||
WELC
club
Wellington
we
STMW
school
Wellington
we
|
Coached by: Hooper Kelly-Smith
|
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Chris Jones
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Lua Tuiomanufili
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Chris Jones
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Lua Tuiomanufili
|
|||
PORC
club
Wellington
we
|
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
|
Daniel Wong (stroke), Finn Barker, Munro Short, Will Palmer, Henry Burley, Morgan Harrison, Sam McGovern, James Johnston + Hugo Lethbridge (cox)
Coached by: WLCO
|
|||
WELC
club
Wellington
we
ONSL
school
Wellington
we
|
Sean MacKiewicz (stroke), Sam Martin, Jacob Butel, Jarrod Roberts, Daniel Dolan, Joshua Elwood, Connor Fleming, Ben Mora + Isaac Living (cox)
Coached by: Jason Theobald
|
|||
STAC
club
Wellington
we
SCOT
school
Wellington
we
|
Max Ward (stroke), Coby Williams, Hugo Campbell, Yusei Tada, Rowan Farrell, George Scott, Maximilian Te Moananui, Dawson Elliot + Harry Cederwall (cox)
Coached by: David Carr-Smith
|
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Joe O'Neill
|
|||
PETC
club
Wellington
we
|
Coached by: Andrew Bird
|
|||
STAC
club
Wellington
we
WEGC
school
Wellington
we
|
Coached by: Christie Davis & Liam Avery
|
|||
WELC
club
Wellington
we
SAMU
school
Wellington
we
|
Coached by: Rachel Gamble Flint & Issie Warner
|
|||
WELC
club
Wellington
we
STMW
school
Wellington
we
|
Coached by: Hooper Kelly-Smith
|
|||
STAC
club
Wellington
we
QMAR
school
Wellington
we
|
Coached by: Kea Ward
|
|||
STAC
club
Wellington
we
QMAR
school
Wellington
we
|
Coached by: Kea Ward
|
|||
WELC
club
Wellington
we
STMW
school
Wellington
we
|
Coached by: Hooper Kelly-Smith
|
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
|
Coached by: WLCO
|
|||
STAC
club
Wellington
we
SCOT
school
Wellington
we
|
Coached by: David Carr-Smith
|
|||
PORC
club
Wellington
we
|
Coached by: Nick Teare
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Chris Jones
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Lua Tuiomanufili
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Lua Tuiomanufili
|
|||
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
|
Coached by: WLCO
|
|||
STAC
club
Wellington
we
SCOT
school
Wellington
we
|
Coached by: David Carr-Smith
|
WELC
club
Wellington
we
|
Tracey Bates (stroke), Elizabeth Rine, Georgia McConchie-Murray, Elizabeth Pittman + Ella Greenslade (cox)
Coached by: Joe O'Neill
|
|||
STAC
club
Wellington
we
QMAR
school
Wellington
we
|
Coached by: Roy Pickard
|
|||
STAC
club
Wellington
we
WEGC
school
Wellington
we
|
Coached by: Christie Davis & Liam Avery
|
|||
PETC
club
Wellington
we
|
Coached by: Andrew Bird
|
|||
STAC
club
Wellington
we
WEGC
school
Wellington
we
|
Coached by: Christie Davis & Liam Avery
|
WELC
club
Wellington
we
ONSL
school
Wellington
we
|
Coached by: Jason Theobald
|
|||
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
|
Coached by: WLCO
|
|||
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
|
Coached by: WLCO
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Lua Tuiomanufili
|
|||
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
|
Coached by: WLCO
|
|||
WELC
club
Wellington
we
ONSL
school
Wellington
we
|
Coached by: Jason Theobald
|
|||
STAC
club
Wellington
we
SCOT
school
Wellington
we
|
Coached by: David Carr-Smith
|
WELC
club
Wellington
we
|
Josh Palmer (stroke), Lucas Earley, Sean O'Connor, Michael Campin-Fordham, Ben Thomas, Aaron Lin, Anthony Milton, Zac Doar + Evie Bond (cox)
Coached by: Chris Jones
|
|||
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
|
Angus Butchers (stroke), Sam Collison, Thomas White, Fergus Short, Freddie Thorpe, Saurani Sumasafu, Tommy Knight, Austin Stewart + Jake Ross (cox)
Coached by: WLCO
|
|||
STAC
club
Wellington
we
WLGC
school
Wellington
we
|
Eve Devonshire (stroke), Amelia Cook, Nico Daly, Isabella Revell, Ruby Brett, Mckenzie Kemp, Alice Thompson, Claire Baguley + Stella Sherborne (cox)
Coached by: Maurice Maxwell
Boat variation: G U15 8X+
|