STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: WLCO
- Division 1: placed 2nd (08:22.2)
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: WLCO
- Division 2: placed 4th (08:27.5)
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: WLCO
- Division 2: placed 3rd (08:25.4)
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
Kaden Paxton (stroke), Ben Riley, Joel Tebbs, Michael Jacobs, Ben Sturgeon, Sam Hickey, James McDonnell, Finn Stockler + Jake Ross (cox)
Coached by: WLCO
- Division 1: placed 2nd (08:07.0)
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
Fergus Short (stroke), Thomas White, Angus Butchers, Saurani Sumasafu, Freddie Thorpe, Austin Stewart, William Johnston, Tommy Knight + Monty McKeefry (cox)
Coached by: WLCO
Boat variation: M Nov 8X+
- Division 1: result (NJ)
- Division 1: placed 4th (09:05.5)
- Division 2: placed 2nd (09:25.8)
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: WLCO
- Division 1: placed 1st (09:21.3)
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: WLCO
- Division 1: placed 2nd (09:34.8)
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: WLCO
- Division 2: placed 2nd (10:09.3)
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: WLCO
- Division 2: placed 3rd (10:29.5)
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
Daniel Wong (stroke), Finn Barker, Munro Short, Will Palmer, Henry Burley, Morgan Harrison, Sam McGovern, James Johnston + Hugo Lethbridge (cox)
Coached by: WLCO
- Division 1: placed 1st (07:58.7)
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: WLCO
- Division 1: placed 1st (09:47.4)
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: WLCO
- Division 2: placed 3rd (10:20.4)
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: WLCO
- Division 1: placed 2nd (08:58.9)
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: WLCO
- Division 1: placed 3rd (09:05.0)
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: WLCO
- Division 1: placed 5th (10:11.2)
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
Angus Butchers (stroke), Sam Collison, Thomas White, Fergus Short, Freddie Thorpe, Saurani Sumasafu, Tommy Knight, Austin Stewart + Jake Ross (cox)
Coached by: WLCO
- Division 1: placed 2nd (08:39.1)