- Heat 1: result (NRR)
- Heat 2: result (NRR)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: David Carr-Smith
- A Final: result (NRR)
- A Final: result (NRR)
WELC
club
Wellington
we
Jemima Gardiner-Rodden (stroke), Molly-Rose McDavitt, Florence Blair, Navodhi Delpachitra + Georgia Beck (cox)
Coached by: Fili Liuaana & Matt Madi
- A Final: result (NRR)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Fili & Matt Madi
- A Final: result (NRR)
- A Final: result (NRR)
- A Final: result (NRR)
- A Final: result (NRR)
WELC
club
Wellington
we
Hamish Journeaux (stroke), Tam Irvine, Griffin Hunt, Greg Bryce, Mike Herder, Rob McDonald, Paul Rainier, John Chapman + Liam Sweeney (cox)
Coached by: Tim Wilson
- A Final: placed 1st
WELC
club
Wellington
we
Luc Mitchell (stroke), Kohner McLuskie, Kim Hunter, Hayden Robertson, James Banks, Josh Blackmore, Ben Reason, Harry O'Neill + Mitchell Horwell (cox)
Coached by: Catherine Duffin & Dylan Fraser
- A Final: placed 3rd
- Heat 2: result (NRR)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Allan Mills
- A Final: placed 1st
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Allan Mills
- A Final: result (NRR)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Catherine Duffin & Dylan Fraser
- A Final: result (NRR)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Lua & Tobey
- A Final: result (NRR)
- A Final: result (NRR)
- A Final: result (NRR)
WELC
club
Wellington
we
Rebecca Tonkin (stroke), Andrea de Atouguia, Ellie Hawkins, Stephanie Thwaite + Marcelia Benson (cox)
- A Final: placed 3rd
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Laws Lawson & Chris Jones
- A Final: result (NRR)
- Heat 1: result (NRR)
- Heat 2: result (NRR)
- Heat 1: result (NRR)
- Heat 3: result (NRR)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Michele Munro
- A Final: placed 2nd
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Laws Lawson & Chris Jones
- A Final: placed 2nd
- Heat 1: result (NRR)
- Heat 2: result (NRR)
- Heat 1: result (NRR)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: David Carr-Smith
- Heat 2: result (NRR)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Kim O'Neill
- Heat 1: result (NRR)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Joe O'Neill
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Joe O'Neill
- Heat 1: result (NRR)
- Heat 2: result (NRR)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Tim Wilson
- A Final: result (NRR)
- A Final: placed 1st
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Catherine Duffin & Dylan Fraser
- A Final: result (NRR)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Fili & Matt Madi
- A Final: result (NRR)
WELC
club
Wellington
we
Jemima Gardiner-Rodden (stroke), Molly-Rose McDavitt, Olivia Hawke, Navodhi Delpachitra + Sarah Boyle (cox)
Coached by: Fili
- A Final: result (NRR)
WELC
club
Wellington
we
Alexander Barclay (stroke), Jakob Scotts-Bahle, Simon Butler, Conor McIntosh, Nicholas Murdoch, Andy Gartrell, Nicholas Banks, Cathan Tamarapa + Samuel Ng (cox)
Coached by: Allan Mills
- A Final: placed 3rd
WELC
club
Wellington
we
Bastian Scotts-Bahle (stroke), Dylan Kaufman, Kim Hunter, Hayden Robertson, James Banks, Josh Blackmore, Ben Reason, Kohner McLuskie + Libby Butler (cox)
Coached by: Allan Mills
- A Final: result (NRR)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Laws Lawson & Chris Jones
- A Final: result (NRR)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: David Carr-Smith
- A Final: result (NRR)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Kim O'Neill
- A Final: placed 3rd
- A Final: result (NRR)
- Heat 1: result (NRR)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Catherine Duffin & Dylan Fraser
- A Final: result (NRR)
WELC
club
Wellington
we
Simone Dunn (stroke), Ana Scotney, Florence Blair, Isabella Wicks, Brodee Smith, Olivia Hawke, Rachel Baker, Megan Harding + Georgia Beck (cox)
Coached by: Fili
- A Final: placed 3rd
- A Final: placed 1st
WELC
club
Wellington
we
Hannah Sullivan (stroke), Aly Hickling, Niusha Aryan, Freya Farrar, Charlotte Russon, Rebeccah Harding, Libby McGuire, Ella Vodanovich + Lauren McAndrew (cox)
Coached by: Kim O'Neill & David Carr-Smith
- A Final: placed 2nd
WELC
club
Wellington
we
- A Final: result (NRR)
WELC
club
Wellington
we
Lisa Williams (stroke), Elyse Cowling, Francie Morrow, Rebecca Perrot, Rhiannon Lewis, Christine Phillips, Amy Barbara, Marion Leydon + Susan Gillespie (cox)
Coached by: Joe O'Neill
- A Final: result (NRR)
- Heat 1: result (NRR)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: David Carr-Smith
- Heat 1: result (NRR)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Fili
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Fili
WELC
club
Wellington
we
Shelley Mackey (stroke), Hannah Bryce, Rebecca Langtry, Sarah Clare, Laura James, Catherine Duffin, Charley Bates, Amy Robson + Lauren McAndrew (cox)
Coached by: Laws Lawson & Chris Jones
- A Final: placed 1st
WELC
club
Wellington
we
- A Final: result (NRR)
- Heat 2: result (NRR)
- Heat 1: result (NRR)
- Heat 2: result (NRR)
- Heat 1: result (NRR)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Allan Mills
- A Final: placed 3rd
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Allan Mills
- A Final: result (NRR)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Lua & Tobey
- A Final: placed 2nd
WELC
club
Wellington
we
Hamish Journeaux (stroke), Tam Irvine, Griffin Hunt, Greg Bryce, Mike Herder, Rob McDonald, Paul Rainier, John Chapman + Liam Sweeney (cox)
- A Final: placed 3rd
WELC
club
Wellington
we
Josh Liua'ana (stroke), James Hunter, Thomas Butt, Alex Sele, Paul Moreno, Mark Brocklehurst, Fergus Roache, Jakob Scotts-Bahle + Lauren McAndrew (cox)
Coached by: Michele Munro
- A Final: placed 1st