NOEC
club
Otago
ot
Coached by: Cam Abbey
- Heat 1: placed 7th (9:23.11)
- Heat 3: placed 8th (9:06.01)
- Heat 4: placed 5th (8:55.67)
- Heat 1: placed 6th (9:02.79)
- Heat 1: placed 7th (10:25.56)
- Heat 3: result (DNS)
- Heat 4: result (DNS)
- A Final: placed 3rd (3:39.50)
NOEC
club
Otago
ot
Todd Bezett (stroke), William Sinclair, Oliver Higgins, Jayden Henderson, Anton Schroder, Tobias Gruber, Luke Hurdle, Thomas Sharp + Tate Drummond (cox)
Coached by: Royce Wilson & Scott Bezett
NOEC
club
Otago
ot
Coached by: Lauren Farnden
- Heat 2: placed 5th (8:42.43)
NOEC
club
Otago
ot
Coached by: Lauren Farnden
NOEC
club
Otago
ot
Coached by: Kelvin Maker & Royce Wilson
NOEC
club
Otago
ot
Coached by: Kelvin Maker
- Heat 1: placed 5th (7:19.33)
- Heat 1: placed 5th (9:39.52)
NOEC
club
Otago
ot
Coached by: Kelvin Maker
- Heat 2: placed 7th (9:24.70)
NOEC
club
Otago
ot
Coached by: Royce Wilson & Scott Bezett
NOEC
club
Otago
ot
Coached by: Royce Wilson & Scott Bezett
- Heat 1: placed 6th (8:58.94)
NOE*
club
Otago
ot
Coached by: Royce Wilson & Scott Bezett
- Heat 2: placed 5th (8:15.35)
- Heat 1: placed 6th (10:19.22)
- Heat 2: placed 4th (9:42.22)
- Heat 2: result (SCR)
NOEC
club
Otago
ot
Coached by: Kelvin Maker
- Heat 1: placed 5th (7:49.75)
NOEC
club
Otago
ot
Coached by: Royce Wilson & Scott Bezett
- Heat 2: placed 5th (8:54.01)
NOEC
club
Otago
ot
Coached by: Royce Wilson & Scott Bezett
- Heat 1: placed 5th (7:34.38)
- Heat 1: placed 5th (7:37.04)
NOEC
club
Otago
ot
Imogen Corbett (stroke), Holly Armstrong, Gabby Hunter, Brieana Shea, Kate Edwards, Georgia Hay, Lili Sabonadiere, Claudia Maker + Anna Frame (cox)
Coached by: Lauren Farnden
NOEC
club
Otago
ot
Coached by: Lauren Farnden
NOEC
club
Otago
ot
Coached by: Lauren Farnden
- Heat 1: placed 7th (8:58.69)
- Heat 3: placed 6th (8:24.46)
- Heat 2: placed 6th (8:46.92)
- Heat 2: placed 4th (7:40.00)
NOE*
club
Otago
ot
Jack Holland-Spinks (stroke), Thomas Ryan, Harry Hansen, Michael Manson, Ben Masterton, Samuel Henderson, Angus Hewett, Jayden Bell + Harry Brenssell (cox)
Coached by: Royce Wilson & Scott Bezett
NOEC
club
Otago
ot
Coached by: Lauren Farnden
- Heat 2: result (SCR)
NOEC
club
Otago
ot
Coached by: Craig Deblecourt
- Heat 2: placed 7th (8:38.21)
NOEC
club
Otago
ot
Coached by: Lauren Farnden
NOEC
club
Otago
ot
Coached by: Lauren Farnden
- Heat 1: placed 5th (8:03.00)
- Heat 2: placed 7th (10:29.04)
- Heat 3: placed 6th (10:21.77)
- Heat 1: placed 5th (9:13.86)
- Heat 2: placed 6th (9:25.22)
NOEC
club
Otago
ot
Coached by: Kelvin Maker
- A Final: placed 1st (3:39.82)
- A Final: placed 2nd (3:36.23)
- A Final: placed 6th (4:09.36)
NOEC
club
Otago
ot
Coached by: Kelvin Maker
NOEC
club
Otago
ot
Coached by: Royce Wilson & Scott Bezett
- Heat 1: placed 7th (8:14.22)
NOEC
club
Otago
ot
Coached by: Royce Wilson & Scott Bezett
- Heat 1: placed 5th (8:13.59)
NOEC
club
Otago
ot
Coached by: Kelvin Maker
NOE*
club
Otago
ot
Coached by: Royce Wilson & Scott Bezett
- Heat 3: placed 7th (8:45.57)
NOEC
club
Otago
ot
Coached by: Royce Wilson & Scott Bezett
- Heat 1: placed 8th (8:49.29)
NOEC
club
Otago
ot
Coached by: Cam Abbey
NOEC
club
Otago
ot
Coached by: Lauren Farnden
- Heat 1: placed 6th (8:04.88)
- Heat 1: placed 6th (9:08.97)
- Heat 4: placed 6th (9:05.24)
- Heat 2: result (DNS)
- Heat 3: placed 5th (8:44.78)
- Heat 2: placed 7th (9:06.27)
NOEC
club
Otago
ot
Coached by: Craig Deblecourt
- Heat 3: placed 6th (8:50.57)
NOEC
club
Otago
ot
Coached by: Lauren Farnden
- Heat 1: placed 3rd (8:28.31)
NOEC
club
Otago
ot
Scott Bezett (stroke), Corey Lewis, Ben Sinnamon, Aaron Roydhouse, Jack Laney, Kyle Hughes, Mitchell Anderson, Mitchell Booth + Luke Hurdle (cox)
Coached by: Kelvin Maker & Royce Wilson