WHOC
club
Southland
so
Coached by: John O'connor
- Time trial: placed 4th (6:07.52)
- A Final: placed 3rd (8:07.38)
- Division 2: placed 2nd (11:02.59)
WHOC
club
Southland
so
Coached by: Russell Jenkins & Doreen Evans
- Time trial: placed 7th (6:09.91)
- A Final: placed 7th (8:35.83)
WHOC
club
Southland
so
Coached by: Russell Jenkins & Doreen Evans
- Time trial: placed 10th (6:23.61)
WHOC
club
Southland
so
Coached by: John O'connor
- Time trial: placed 5th (6:19.70)
- A Final: placed 7th (9:08.52)
- Time trial: placed 12th (6:57.47)
- B Final: result (NRR)
- Time trial: placed 4th (6:43.35)
- A Final: placed 5th (8:57.58)
- Time trial: placed 4th (5:44.84)
- A Final: placed 9th (7:37.03)
- Time trial: placed 3rd (6:05.19)
- A Final: placed 3rd (7:59.94)
- Time trial: placed 13th (6:20.63)
- B Final: placed 3rd (8:21.99)
WHOC
club
Southland
so
Coached by: John O'connor
WHOC
club
Southland
so
Coached by: Russell Jenkins & Doreen Evans
- Time trial: placed 9th (6:03.59)
- B Final: placed 4th (8:08.94)
WHOC
club
Southland
so
Coached by: Russell Jenkins & Doreen Evans
- Time trial: placed 8th (6:09.99)
- A Final: placed 8th (8:41.99)
WHOC
club
Southland
so
Michaela Townshend (stroke), Kerri-Ann Sinclair, Georgia Smith, Rianna Maxwell + Liam Shepherd (cox)
Coached by: Russell Everett
- Time trial: placed 1st (5:37.83)
- A Final: placed 1st (7:38.86)
WHOC
club
Southland
so
Coached by: John O'connor
- Division 1: placed 4th (3:49.30)
WHOC
club
Southland
so
Jessica Hayes (stroke), Morgan Shepherd, Olivia MacDonald, Annabel Ronald, Katie Moffat, Georgia Yaxley, Julie Russell, Penelope Barnsdale + Amy Jenkins (cox)
Coached by: John O'connor
- Time trial: placed 3rd (5:42.32)
- A Final: placed 2nd (7:47.33)
- Time trial: placed 19th (6:34.13)
- Time trial: placed 11th (6:04.65)
- B Final: placed 3rd (8:13.68)
WHOC
club
Southland
so
Coached by: John O'connor
WHOC
club
Southland
so
Coached by: John O'connor
- Time trial: placed 12th (6:20.42)
- B Final: placed 6th (8:52.06)
- Time trial: placed 22nd (6:28.91)
- Time trial: placed 6th (6:04.80)
- A Final: placed 5th (8:25.52)
- Time trial: placed 22nd (6:35.50)
- Time trial: placed 11th (6:09.45)
- B Final: placed 1st (8:30.47)
- Time trial: placed 4th (5:56.64)
- A Final: placed 8th (8:38.20)
WHO*
club
Southland
so
Tim Yaxley (stroke), Scott Barnsdale, Mark O'Connor, Guy Redpath, Adam Carter, Daniel Halligan, Florian Hafliger, Josh Hayes + Liam Shepherd (cox)
Coached by: John O'connor