ROTC
club
Bay of Plenty
bp
Lexus Wharekawa (stroke), Charlie Binks, Cameron Bennett, Nathan Morshead, Liam Franklin, Gabriel Crean, Shamus Fraser, Anton Rufer + Tyla Jansen van Nieuwenhuizen (cox)
Coached by: Glen Reichardt & Emma-Jane Weller
- A Final: placed 1st (NTT)
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
Boat variation: M Nov 4+
- A Final: placed 2nd
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
Cassidy Wenmoth (stroke), Bianca Rogers-Mott, Rebecca Jenkin, Bridget Morshead + Zoe Le Lievre (cox)
Coached by: Alastair Riddle
- Division 2: placed 1st (NTT)
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
Te Mahara Swanson Hall (stroke), Sofia Morrell, Alie Henderson-Corporaal, Meg Aitchison + Phoebe Johnston (cox)
Coached by: Alastair Riddle
- Division 1: placed 1st (NTT)
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
Coached by: Alastair Riddle
- Division 1: placed 2nd
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
Coached by: Chris Pearson
- Division 1: placed 3rd
- Division 2: placed 6th
- Division 2: placed 6th
- Division 1: placed 3rd
- Division 2: placed 8th
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
Coached by: Alastair Riddle & Cox Tom
- A Final: placed 5th
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
Coached by: Alastair Riddle & Cox Phoebe
- A Final: placed 6th
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
Coached by: Alastair Riddle
- A Final: placed 7th
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
Coached by: Chris Pearson
- A Final: placed 1st (NTT)
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
Coached by: Glen Reichardt
- A Final: placed 6th
- Division 3: placed 6th
- Division 3: placed 1st (NTT)
- Division 1: placed 1st (NTT)
- Division 2: placed 2nd
- Division 1: placed 6th
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
Rebecca Jenkin (stroke), Alie Henderson-Corporaal, Sofia Morrell, Lea Kreutmayer, Te Mahara Swanson Hall, Meg Aitchison, Bianca Rogers-Mott, Bridget Morshead + Tom Waldin (cox)
Coached by: Alastair Riddle
- A Final: placed 2nd
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
Coached by: Paul Simmons
- A Final: placed 4th
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
Coached by: Alastair Riddle
- A Final: placed 1st (NTT)
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
Courtney Marjoribanks (stroke), Tessa Harvey Keyworth, Vyna Lamont, Juliet Fordyce + Tyla Jansen van Nieuwenhuizen (cox)
Coached by: Paul Simmons
- A Final: placed 3rd
- Division 1: placed 4th
- Division 2: placed 5th
- Division 1: placed 7th
- Division 2: placed 4th
- Division 1: placed 2nd
- Division 1: placed 3rd
- Division 1: placed 3rd
- Division 1: placed 5th
- Division 1: placed 4th
- Division 2: placed 2nd
- Division 2: result (DNS)
- Division 1: placed 1st
- Division 1: placed 3rd
- Division 1: placed 5th
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
Coached by: Fiona Bassett
- Division 2: placed 5th
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
Coached by: Glen Reichardt & E-J Weller
- Division 2: placed 4th
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
Connor Broughton (stroke), Andre Lelievre, Tom Coleman, Samuel Park + Tyla Jansen van Nieuwenhuizen (cox)
Coached by: Glen Reichardt
- Division 2: placed 1st (NTT)
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
Coached by: Paul Simmons
- Division 2: placed 5th
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
Coached by: Alastair Riddle
- Division 2: placed 1st (NTT)
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
Courtney Marjoribanks (stroke), Tessa Harvey Keyworth, Vyna Lamont, Juliet Fordyce + Tyla Jansen van Nieuwenhuizen (cox)
Coached by: Paul Simmons
- Division 1: placed 1st (NTT)
- Division 1: placed 5th
- Division 1: result (NRR)
- Division 1: placed 7th
- Division 1: placed 1st
- Division 1: placed 8th
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
Coached by: Glen Reichardt
- A Final: placed 3rd
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
Coached by: Glen Reichardt
- A Final: placed 2nd
- A Final: placed 6th
- A Final: placed 7th
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
Te Mahara Swanson Hall (stroke), Sofia Morrell, Alie Henderson-Corporaal, Meg Aitchison + Phoebe Johnston (cox)
Coached by: Alastair Riddle
- A Final: placed 3rd
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
Coached by: Alastair Riddle
- A Final: placed 2nd
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
Elizabeth Hughes (stroke), Bianca Rogers-Mott, Lea Kreutmayer, Chelsie Thomas + Tessa Harvey Keyworth (cox)
Coached by: Alastair Riddle
- A Final: placed 5th
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
Coached by: Fiona Bassett
- A Final: placed 3rd
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
Coached by: Glen Reichardt & E-J Weller
- A Final: placed 5th
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
Nathan Morshead (stroke), Charlie Binks, Gabriel Crean, Liam Franklin + Tyla Jansen van Nieuwenhuizen (cox)
Coached by: Emma-Jane Weller
- A Final: placed 8th
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
Coached by: Chris Pearson
- A Final: placed 1st (NTT)
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
Coached by: Alastair Riddle
- A Final: placed 2nd
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
Coached by: Chris Pearson
- A Final: placed 1st (NTT)
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
Coached by: Glen Reichardt
- A Final: placed 1st (NTT)
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
Samuel Park (stroke), Jonathan Curtis, Lewis Morrell, Stephen Wright, Bradley Grant, Sean van Nieuwenhuizen, Cole Starling, Mathew Bennett + Keely Gage (cox)
Coached by: Glen Reichardt
- A Final: placed 1st (NTT)
- A Final: placed 2nd (NTT)
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
Lexus Wharekawa (stroke), Charlie Binks, Cameron Bennett, Nathan Morshead, Liam Franklin, Gabriel Crean, Shamus Fraser, Anton Rufer + Tyla Jansen van Nieuwenhuizen (cox)
Coached by: Glen Reichardt & Emma-Jane Weller
- A Final: placed 2nd