WLGC
school
Wellington
we
STAC
club
Wellington
we
Maeghan Casey (stroke), Caitlin Revell, Taylor Bryers, Anna Tirikatene, Louise Cameron, Emily Rampton, Alana Taggart, Unity Crabtree + Regina Custodio (cox)
Coached by: Alan Greer
- Division 1: result (EXC)
WLGC
school
Wellington
we
STAC
club
Wellington
we
May Hodgkinson (stroke), Eleanor White, Alice Fahey, Niccy Holdsworth, Sophie McKeogh, Amy Wills, Heather Miller, Emma Douglass + Lara Hudson (cox)
Coached by: Nikki Cryer & Maya Williams
- Division 1: placed 1st
- Division 1: placed 2nd (+27.1)
WLGC
school
Wellington
we
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Nikki Cryer & Maya Williams
- Division 1: placed 1st (0.0)
WLGC
school
Wellington
we
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Nikki Cryer & Maya Williams
- Division 1: result (SCR)
WLGC
school
Wellington
we
STAC
club
Wellington
we
Harriet Leslie (stroke), Ursula Crabtree, Piper Maaka, Sophia Marshall, Brooke Cederwall, Ashley Toovey, Emma Wellington, Tatyana Kooznetzoff + Jasmine Paxton (cox)
Coached by: Alan Greer
- Division 1: placed 1st
- Division 1: placed 2nd
WLGC
school
Wellington
we
STAC
club
Wellington
we
Emma Williams (stroke), Tatyana Kooznetzoff, Emma Wellington, Phoebe Pottinger + Charlotte Dunne (cox)
Coached by: Alan Greer
- Division 1: result (DNS)
WLGC
school
Wellington
we
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Alan Greer
- Division 1: placed 1st (0.0)
- Division 2: placed 1st (0.0)
- Division 1: placed 1st (0.0)
- Division 1: placed 2nd (+1:13.7)
- Division 2: result (SCR)
- Division 1: placed 3rd (+28.6)
- Division 1: placed 2nd (+4.2)
- Division 2: placed 2nd (+7.9)
WLGC
school
Wellington
we
STAC
club
Wellington
we
Maeghan Casey (stroke), Caitlin Revell, Taylor Bryers, Anna Tirikatene, Louise Cameron, Emily Rampton, Alana Taggart, Unity Crabtree + Regina Custodio (cox)
Coached by: Alan Greer
- Division 1: placed 2nd (+7.8)
- Division 1: placed 1st (0.0)
WLGC
school
Wellington
we
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Alan Greer
- Division 1: result (DNS)
WLGC
school
Wellington
we
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Alan Greer
- Division 2: placed 2nd (+31.8)
WLGC
school
Wellington
we
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Nikki Cryer & Maya Williams
- Division 2: placed 1st (0.0)
WLGC
school
Wellington
we
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Alan Greer
- Division 1: placed 1st
WLGC
school
Wellington
we
STAC
club
Wellington
we
Emma Williams (stroke), Emma Wellington, Tatyana Kooznetzoff, Phoebe Pottinger + Charlotte Dunne (cox)
Coached by: Alan Greer
- Division 1: placed 1st (0.0)
WLGC
school
Wellington
we
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Nikki Cryer & Maya Williams
- Division 1: placed 3rd (+13.2)
WLGC
school
Wellington
we
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Nikki Cryer & Maya Williams
- Division 1: placed 1st (0.0)