1: Men's Under 16 Single Scull - Div 1 |
1 | INVC 1 | H Kerr |
2 | WHOC 4 | O Todd |
3 | WHOC 1 | D Lovett |
1a: Men's Under 18 Single Scull - Div 2 |
1 | WHOC 1 | S Barnsdale |
2 | INVC 1 | S Shannon |
3 | INVC 3 | T Morgan |
2: Men's Club Coxless Pair - Div 1 |
1 | WHOC 1 | B Lamb, G Burgess |
2a: Men's Open Coxless Pair - Div 2 |
1 | WHOC 1 | M O'Connor, M Malcolm |
3: Men's Novice Double Sculls - Div 1 |
1 | WTUC | M Eden, T Nesbit |
2 | INVC 3 | G Cross, R Gilmete |
3 | WHOC 1 | N Harris, H Stewart |
3a: Men's U-15 Double Sculls - Div 2 |
1 | WTUC | A Bennington, A Shaw |
2 | INVC 1 | J Maher, N Hill |
3 | INVC 2 | J Forde, H van Schaik |
4: Men's Masters Single Scull - Div 1 |
1 | Riv 2 | J Wilson |
2 | WTUC | H Arnasted |
3 | INVC 1 | R Riley |
4: Men's Masters Single Scull - Div 2 |
1 | WTUC | N Bailey |
2 | AWRC | S Geary |
3 | INVC 2 | A Murray |
6: Men's Under 16 Double Sculls - Div 1 |
1 | WHOC 1 | D Lovett, B Peters |
2 | WHOC 2 | B Leeming, H Hansen |
3 | INVC 1 | N Hill, W Gorton |
6a: Men's Under 18 Double Sculls - Div 2 |
1 | INVC 2 | S Shannon, H Kerr |
2 | WHOC 1 | S Barnsdale, O Todd |
3 | INVC 1 | D Redpath, T Morgan |
7: Women's Under 16 Coxed Quadruple Sculls - Div 1 |
1 | OGHS 1 | E van Zijl, K Nicholson, M Verway, K Lammers, C Ross (cox) |
2 | WTUC | A Horsley, G Buchanan, V Rotman, J Howell |
7a: Women's Under 18 Coxed Quadruple Sculls - Div 2 |
1 | WHOC 1 | B Allan, K Froude, L Buckeridge, B Lovett, A Lawson (cox) |
2 | WHOC 2 | A McLennan, T Young, O Hall, L Comer, S Tomlinson (cox) |
3 | WHOC 3 | E Close, A Clark, E Shields, K Eade |
8: Men's Eight Novice - Div 1 |
1 | INVC 1 | G Cross, J Maher, J Forde, H van Schaik, K Weston, B Goldsworthy, R Gilbertson, T Rosco |
9: Men's Open Double Sculls |
1 | WHOC 1 | M Malcolm, A O'Connor |
2 | INVC 1 | R Hamilton, H Cohen |
3 | AWRC 1 | R Russell, S Black |
10: Men's Masters Coxed/Coxless Quad - Div 1 |
1 | XCOM | P Aicken, R Cleveland, tba, tba |
2 | WHOC | J O'Conner, tba, tba, tba |
3 | RIVC 1 | J Wilson, B Thomson, I Woodward, R Dobson |
10a: Women's Masters Coxed/Coxless Quad - Div 2 |
1 | WTUC | D Arnested, H Arnested, tba, tba |
2 | INVC 1 | C North, W Fisher, J Rosco, L Ngao |
11: Women's Club Coxless Quadruple Sculls - Div 1 |
1 | INVC 1 | T Eade, J Flett, J van Rossum, B McCulloch |
2 | WHOC 1 | N Dyet, L Williams, K Bungard, T Sangster |
11a: Women's Open Coxless Quadruple Sculls - Div 2 |
1 | WHOC 1 | J Russell, S Barnes, G Behrent, L Owen |
12: Men's Club Double Sculls |
1 | INVC 1 | H Cohen, J Bekhuis |
2 | INVC 2 | J Findlay, C Stevens |
3 | WHOC 1 | T Pascoe, J Lilley |
13: Women's Novice Coxed Quadruple Sculls - Div 1 |
1 | WHOC 2 | V Hodgkinson, A Jenkins, L Coutts, B Corkery, H Dearlove (cox) |
2 | INVC 1 | C Thomas, K Olsen, O Gorton, N Bulmer |
3 | OGHS 1 | A Stuart, K Plant, E Duncan, C Gilmour, L McGrannachan (cox) |
13a: Women's Under 15 Coxed Quadruple Sculls - Div 2 |
1 | WHOC 1 | K Froude, S Bungard, O Meyer, A Coote, A Lawson (cox) |
2 | WHOC 2 | M Shepherd, J Hayes, O Capil, T Duncan, M Familton (cox) |
3 | WTUC | J Howell, A Jamieson, H Bain, K Buchanan |
14: Women's Under 16 Single Scull - Div 1 |
1 | WHOC 1 | B Allan |
2 | WHOC 3 | K Froude |
3 | INVC 1 | J van Rossum |
14a: Women's Under 18 Single Scull - Div 2 |
1 | WHOC 2 | K Eade |
2 | OGHS 1 | S Dunn |
3 | WHOC 3 | E Close |
15: Women's Club Double Sculls |
1 | INVC 1 | K Hall, J Hall |
2 | WHOC 1 | J Russell, L Owen |
3 | WHOC 2 | N Dyet, L Williams |
16: Men's Under 15 Coxed Quadruple Sculls - Div 1 |
1 | INVC 1 | N Hill, J Maher, J Forde, H van Schaik |
16a: Men's Novice Coxed Quadruple Sculls - Div 2 |
1 | WTUC | A Bennington, M Eden, T Nesbit, A Shaw |
2 | WHOC 1 | T Jenkins, N Harris, TB Found, H Stewart |
3 | INVC 1 | T Rosco, K Weston, G Cross, R Gilmete |
17: Women's Open Single Scull |
1 | WHOC 1 | S Barnes |
2 | OURC 1 | E Fraser |
3 | INVC 1 | T Eade |
18: Men's Club Coxless Quadruple Sculls - Div 1 |
1 | INVC 1 | C Stevens, B van Guen, J Findlay, G Masters |
2 | WHOC 1 | T Pascoe, B Lamb, G Burgess, J Lilley |
18a: Mens Open Coxless Quadruple Sculls - Div 2 |
1 | WHOC 1 | O Behrent, M Malcolm, M O'Connor, A O'Connor |
2 | XLSO 1 | H Cohen, J Bekhuis, R Russell, S Black |
19: Women's Novice Double Sculls - Div 1 |
1 | WTUC | A Halsley, V Rotman |
2 | WHOC 2 | V Hodgkinson, A Jenkins |
3 | WHOC 1 | K McCulloch, C Ferguson |
19a: Women's U-15 Double Sculls - Div 2 |
1 | WHOC 1 | K Froude, A Coote |
2 | INVC 2 | A Calder, C Calder |
3 | WHOC 2 | S Bungard, O Meyer |
20: Women's Club Single Sculls- Div 1 |
1 | INVC 1 | T Eade |
2 | WHOC 2 | L Owen |
3 | INVC 2 | K Hall |
20: Women's Club Single Sculls- Div 2 |
1 | WHOC 6 | L Williams |
2 | WHOC 3 | G Behrent |
3 | INVC 3 | G Roberts |
21: Men's Under 16 Coxed Quadruple Sculls - Div 1 |
1 | WHOC 1 | D Lovett, B Leeming, H Hansen, B Peters |
21a: Men's Under 18 Coxed Quadruple Sculls - Div 2 |
1 | INVC 1 | D Redpath, S Shannon, H Kerr, W Gorton |
2 | WHOC 1 | O Todd, S Barnsdale, G Barnsdale, T Jenkins |
22: Women's Open Double Sculls |
1 | XCOM | A Fraser, S Barnes |
2 | INVC 1 | B McCulloch, J Flett |
23: Women's Under 16 Double Sculls - Div 1 |
1 | WHOC 1 | B Allan, B Lovett |
2 | WHOC 3 | A McLennan, T Young |
3 | WHOC 2 | L Buckeridge, K Froude |
23a: Women's Under 18 Double Sculls - Div 2 |
1 | WHOC 1 | A Clark, K Eade |
2 | OGHS 1 | P Ryder, S Dunn |
3 | WHOC 2 | I Tait, A Miller |
24: Men's Open Coxless Four - Div 2 |
1 | WHOC 1 | O Behrent, M Malcolm, M O'Connor, A O'Connor |
25: Women's Novice Coxed Four - Div 1 |
1 | WHOC 1 | K McCulloch, O Meyer, A Coote, C Ferguson, S Bungard (cox) |
2 | WHOC 2 | B Corkery, A Jenkins, V Hodgkinson, J Klaws, H Dearlove (cox) |
25a: Women's U-15 Coxed Four - Div 2 |
1 | WHOC 2 | J Hayes, O Capil, L Coutts, T Duncan, M Familton (cox) |
26: Men's Masters Double Sculls - Heat 1 |
1 | AWRC | K Flutey, S Geary |
2 | WHOC 2 | J O'Connor, G Dyet |
3 | WTUC | H Arnasted, J Eden |
26: Men's Masters Double Sculls - Heat 2 |
1 | INVC 2 | A Murray, I Hamilton |
2 | WTUC | N Bailey, G Clearwater |
3 | RIVC 1 | J Wilson, B Thomson |
28: Women's Under 18 Four |
1 | WHOC 3 | A McLennan, T Young, O Hall, L Comer, S Tomlinson (cox) |
2 | WHOC 2 | B Allan, K Froude, L Buckeridge, B Lovett, A Lawson (cox) |
3 | WHOC 1 | N Dyet, L Williams, K Bungard, T Sangster, B Bunting (cox) |
29: Women's Masters Double Sculls |
1 | WTUC | D Arnasted, tba |
2 | INVC 2 | C North, J Rosco |
30: Men's Open Single Scull |
1 | WHOC 1 | M Malcolm |
2 | WHOC 2 | M O'Connor |
3 | INVC 2 | H Cohen |
31: Women's Eight Novice - Div 1 |
1 | WHOC 1 | M Shepherd, K Dunlevey, A Jenkins, V Hodgkinson, J Hayes (cox) |
2 | INVC 1 | H Croswell, C Calder, A Calder, H Henderson |
32: Men's Under 16 Four - Div 1 |
1 | WHOC 1 | D Lovett, B Peters, B Leeming, H Hansen |
32a: Men's Under 18 Four - Div 2 |
1 | WHOC 1 | S Barnsdale, G Barnsdale, T Jenkins, O Todd |
33: Men's Club Single Scull - Div 1 |
1 | AWRC 1 | R Russell |
2 | WHOC 3 | T Pascoe |
3 | WHOC 2 | T Holden |
33: Men's Club Single Scull - Div 2 |
1 | WHOC 1 | O Behrent |
2 | INVC 3 | C Stevens |
3 | INVC 1 | J Bekhuis |
34: Women's Eight Open |
1 | WHOC 2 | B Lovett, B Allen, T Young, K Froude, A McLellan, L Comer, L Buckeridge, O Hall |
2 | WHOC 1 | J Russell, S Barnes, K Bungard, L Owen, G Behrent, L Williams, N Dyet, T Sangster, B Bunting (cox) |
3 | INVC 1 | T Eade, J van Rossum, J Flett, B McCulloch, G Roberts, K Hall, J Hall, tba |
35: Men's Novice Coxed Four - Div 1 |
1 | WHOC 1 | T Jenkins, N Harris, TB Found, H Stewart |
2 | INVC 1 | T Rosco, K Weston, G Cross, R Gilmete |
37: Men's Club Eight - Div 1 |
1 | WHOC 1 | D Lovett, O Todd, B Leeming, G Barnsdales |
37a: Men's Open Eight - Div 2 |
1 | WHOC 1 | O Behrent, A O'Connor, M O'Connor, J Lilley, B Lamb, T Holden, S Barnsdale, T Pascoe, B Bunting (cox) |
2 | INVC 1 | J Bekhuis, R Hamilton, D Redpath, H Cohen, S Shannon, H Kerr, tba, tba |