CANU
tertiary
Canterbury
ca
Matthew Parker (stroke), Mitchell White, Nathan Luff, Ryan Pinnell, Murphy Waters, Jamie Hindle-Daniels, Henry Horwood Verstappen, Guy Thomson + Bronte Barber (cox)
Coached by: Tim Osmers
- A Final: placed 4th
CANU
tertiary
Canterbury
ca
Francesca Hlavac (stroke), Milly van Dam, Poppy Holmes, Panasse van Laren, Ariana Speirs, Anna Stimpson, Natalie Pearce, Eloise Gawler + Ella McArthur (cox)
- A Final: placed 8th
CANU
tertiary
Canterbury
ca
Matthew Parker (stroke), Ryan Pinnell, Henry Horwood Verstappen, Jamie Hindle-Daniels + Bronte Barber (cox)
Coached by: Tim Osmers
- Division 1: placed 3rd (7:14.94)
CANU
tertiary
Canterbury
ca
Coached by: Tim Osmers
- Division 2: placed 3rd (7:42.83)
CANU
tertiary
Canterbury
ca
Coached by: Tim Osmers
- Division 2: placed 6th (8:10.97)
- Division 1: placed 4th (7:41.40)
- Division 2: placed 1st (7:46.83)
- Division 1: placed 5th (8:31.66)
- A Final: placed 5th (8:12.11)
- Division 1: placed 8th (10:07.16)
CANU
tertiary
Canterbury
ca
Coached by: Angus Coull
- A Final: placed 2nd (8:41.48)
CANU
tertiary
Canterbury
ca
Maddie Mitchell (stroke), Emma Winchester, Agnieske Keenan, Tess van der Wel + Jackson Reardon (cox)
- Division 1: placed 5th (10:10.77)
- A Final: result (SCR)
CANU
tertiary
Canterbury
ca
Matthew Parker (stroke), Jostien Leota-Butler, Henry Horwood Verstappen, Ryan Pinnell, Alick McCalman, Jamie Hindle-Daniels, Charlie Wallis, Angus Coull + Ella McArthur (cox)
Coached by: Tim Osmers
- A Final: placed 2nd (6:42.54)
CANU
tertiary
Canterbury
ca
Harry Beasley (stroke), Chris Everitt, Sam Lowe, Connor Moore, Matt Kelly, Ollie Strang, Fergus Murray, Liam O'Leary + Francesca Hlavac (cox)
Coached by: Tim Osmers
- A Final: placed 5th (6:55.70)
CANU
tertiary
Canterbury
ca
Coached by: Angus Coull
- Division 1: placed 3rd (8:12.08)
CAN*
tertiary
Canterbury
ca
Coached by: Angus Coull
- Division 2: placed 2nd (9:55.13)
CANU
tertiary
Canterbury
ca
Coached by: Tim Osmers
- Division 1: placed 3rd (7:27.69)
CANU
tertiary
Canterbury
ca
Coached by: Tim Osmers
- Division 2: placed 4th (7:37.40)
- Division 1: placed 6th (8:27.15)
- Division 1: placed 4th (8:23.00)
- Division 2: placed 5th (8:35.22)
CAN*
tertiary
Canterbury
ca
- A Final: placed 6th (10:11.91)
- Division 1: placed 6th (9:50.06)
- Division 2: placed 3rd (9:52.24)
- Division 3: placed 6th (10:45.67)
CAN*
tertiary
Canterbury
ca
Ross Campbell (stroke), Simon Milne, Logan Mead, Gideon Wislang, Ephraim Wislang, Keesh Thevanarayanan, Gabriel Lake, Matthew Williams + Bronte Barber (cox)
Coached by: Angus Coull
- A Final: placed 3rd (8:27.03)
- Division 1: placed 5th (10:51.84)
- Division 2: placed 6th (12:42.17)
CANU
tertiary
Canterbury
ca
Francesca Hlavac (stroke), Milly van Dam, Poppy Holmes, Panasse van Laren, Natalie Pearce, Ariana Speirs, Georgia Swan, Anna Stimpson + Bronte Barber (cox)
- A Final: placed 6th (8:15.21)
- Division 1: placed 5th (9:45.30)
- Division 1: result (SCR)
CANU
tertiary
Canterbury
ca
Jostien Leota-Butler (stroke), Jamie Hindle-Daniels, Guy Thomson, David Knight + Ella McArthur (cox)
Coached by: Tim Osmers
- A Final: placed 3rd (7:11.98)
- A Final: placed 7th (7:30.27)
- Division 1: placed 1st (7:17.33)
- Division 2: placed 3rd (7:42.81)
CANU
tertiary
Canterbury
ca
Maddie Mitchell (stroke), Emma Winchester, Danielle Martyn, Tess van der Wel, Agnieske Keenan, Kaitlyn Ingram, Jade Chen, Doris Lien + Bronte Barber (cox)
- A Final: placed 6th (9:07.57)
- Division 1: placed 5th (8:37.25)
- Division 2: placed 3rd (8:33.51)
- Division 1: result (SCR)
CANU
tertiary
Canterbury
ca
Coached by: Tim Osmers
- Division 1: placed 4th (7:13.14)
CANU
tertiary
Canterbury
ca
Coached by: Tim Osmers
- Division 1: placed 3rd (7:12.81)
CANU
tertiary
Canterbury
ca
Coached by: Tim Osmers
- Division 2: placed 6th (7:38.12)