- Heat 1: placed 4th (7:08.33)
- Semi-final 2: placed 8th (7:22.66)
- B Final: placed 7th (7:05.55)
AKLC
club
Auckland
au
Kayla Wolfenden (stroke), Karen Jackson, Eve Mulder, Phillippa Murphy, Charlotte May, Nierensche Perese-Kuil, Saskia Jordan, Lisa Green + Madeleine Palmer (cox)
Coached by: Michael Smyth
- Heat 1: placed 5th (7:21.05)
- Repechage 1: placed 7th (7:21.17)
AKLC
club
Auckland
au
Jade Raby (stroke), Jane Schellekens, Jaime Breen, Tayla Morgan, Fenella Hemi, Anna Millar, Zoe Millar, Issy Meikle + Stella Humberstone-Hurley (cox)
Coached by: Paul Westbury
AKLC
club
Auckland
au
Daisy Forsythe (stroke), Charlotte Connor, Sarah Bell, Mila Brennan, Sophie Davies, Jade Fon, Isabella Grey, Sophia Meikle + Georgia Batten (cox)
Coached by: Paul Westbury
- Heat 1: placed 3rd (7:06.85)
- Repechage 1: placed 3rd (7:16.68)
- A Final: placed 6th (7:02.32)
- Heat 2: placed 4th (8:43.22)
- Semi-final 1: placed 6th (8:39.85)
- B Final: placed 5th (8:41.83)
- Heat 5: placed 5th (8:28.25)
- Repechage 1: placed 3rd (8:36.07)
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: Michael Smyth
- Heat 2: placed 6th (8:00.20)
- Repechage 2: placed 5th (8:21.66)
- Heat 2: placed 5th (7:59.51)
- Repechage 1: placed 3rd (7:51.75)
- Semi-final 1: placed 8th (8:05.72)
- B Final: placed 6th (8:05.91)
AKLC
club
Auckland
au
Jade Raby (stroke), Jane Schellekens, Jaime Breen, Tayla Morgan, Fenella Hemi, Charlotte Connor, Daisy Forsythe, Issy Meikle + Stella Humberstone-Hurley (cox)
Coached by: Paul Westbury
AKLC
club
Auckland
au
Chloe McCann (stroke), Eva Ruddenklau, Isabella Grey, Sophie Davies, Sarah Bell, Mila Brennan, Jade Fon, Sophia Meikle + Georgia Batten (cox)
Coached by: Paul Westbury
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: Harman Ward
- Heat 2: placed 3rd (6:34.48)
- Repechage 1: placed 2nd (6:37.53)
- A Final: placed 6th (6:11.05)
AKL*
club
Auckland
au
Coached by: Rodney Stephens
- A Final: placed 6th (6:52.42)
- Heat 4: placed 7th (8:54.08)
- Repechage 3: placed 6th (8:09.35)
- Heat 2: placed 5th (8:02.35)
- Repechage 3: placed 4th (7:33.31)
- Heat 1: placed 5th (8:00.11)
- Repechage 2: placed 5th (7:32.81)
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: Michael Smyth
- Heat 1: placed 2nd (8:10.12)
- Repechage 1: placed 1st (7:35.99)
- A Final: placed 2nd (7:41.47)
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: Paul Westbury
- Heat 2: placed 5th (8:25.39)
- Repechage 1: placed 4th (7:47.23)
AKLC
club
Auckland
au
Daisy Forsythe (stroke), Charlotte Connor, Isabella Grey, Sophie Davies + Stella Humberstone-Hurley (cox)
Coached by: Paul Westbury
- Heat 1: placed 4th (8:21.44)
- Repechage 1: placed 2nd (7:40.89)
- A Final: placed 4th (7:46.92)
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: Dave Rodger
- Heat 1: placed 5th (6:57.45)
- Repechage 2: placed 4th (6:49.10)
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: Paul Westbury
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: Paul Westbury
- Heat 1: result (SCR)
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: Michael Smyth
- Heat 3: result (SCR)
- Heat 4: placed 7th (8:50.14)
- Repechage 3: placed 5th (9:25.89)