WKOC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Georgia Cameron
|
||||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Gerard Campbell
|
||||
WTU*
club
Southland
so
|
Coached by: Andrew Jolly
|
||||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
|||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Alex Meates & Will Meates
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Alex Meates & Will Meates
|
||||
STAC
club
Wellington
we
|
Coached by: Nathan Wallace
|
||||
INVC
club
Southland
so
|
|||||
NEL*
club
Nelson
ne
|
Coached by: Kaye Surgenor & Mark James
|
||||
OAMC
club
Otago
ot
|
Coached by: Owen Gould
|
||||
TGA*
club
Bay of Plenty
bp
|
|||||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
|||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Alex Meates & Will Meates
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Alex Meates & Will Meates
|
||||
INVC
club
Southland
so
|
|||||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Mat Jensen
|
Semi-final 1 Progression: 1,2,3,4->A Final; 5,6,7,8->B Final |
||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Georgia Cameron
|
|||
STAC
club
Wellington
we
|
Coached by: Nathan Wallace
|
|||
INVC
club
Southland
so
|
||||
WTU*
club
Southland
so
|
Coached by: Andrew Jolly
|
|||
NEL*
club
Nelson
ne
|
Coached by: Kaye Surgenor & Mark James
|
|||
TGA*
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Alex Meates & Will Meates
|
|||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Alex Meates & Will Meates
|
|||
Semi-final 2 Progression: 1,2,3,4->A Final; 5,6,7,8->B Final |
||||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Gerard Campbell
|
|||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Alex Meates & Will Meates
|
|||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Alex Meates & Will Meates
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Mat Jensen
|
|||
OAMC
club
Otago
ot
|
Coached by: Owen Gould
|
|||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
INVC
club
Southland
so
|
Repechage 1 Progression: 1,2->Semi-Final; Rest Eliminated |
||||
TGA*
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
OTAC
club
Otago
ot
|
Coached by: Mitchell Parks
|
|||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Paul Westbury
|
|||
Repechage 2 Progression: 1,2->Semi-Final; Rest Eliminated |
||||
INVC
club
Southland
so
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Alex Meates & Will Meates
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Chris Jones & Micheal Berry
|
|||
OTAC
club
Otago
ot
|
Coached by: Mitchell Parks
|
Heat 1 Progression: 1,2,3,4->Semi-Final; 5,6,7,8->Repechage |
||||
WTU*
club
Southland
so
|
Coached by: Andrew Jolly
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Gerard Campbell
|
|||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Alex Meates & Will Meates
|
|||
OAMC
club
Otago
ot
|
Coached by: Owen Gould
|
|||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Chris Jones & Micheal Berry
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Paul Westbury
|
|||
Heat 2 Progression: 1,2,3,4->Semi-Final; 5,6,7,8->Repechage |
||||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
INVC
club
Southland
so
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Mat Jensen
|
|||
NEL*
club
Nelson
ne
|
Coached by: Kaye Surgenor & Mark James
|
|||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Alex Meates & Will Meates
|
|||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
||||
OTAC
club
Otago
ot
|
Coached by: Mitchell Parks
|
|||
Heat 3 Progression: 1,2,3,4->Semi-Final; 5,6,7,8->Repechage |
||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Georgia Cameron
|
|||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Alex Meates & Will Meates
|
|||
STAC
club
Wellington
we
|
Coached by: Nathan Wallace
|
|||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Alex Meates & Will Meates
|
|||
TGA*
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
INVC
club
Southland
so
|
||||
OTAC
club
Otago
ot
|
Coached by: Mitchell Parks
|