WHOC
club
Southland
so
Coached by: John O'connor
WHOC
club
Southland
so
Scott Jones (stroke), Thomas Jenkins, Guy Redpath, Hayden Kerr, Tim Yaxley, Ben McLeod, Adam Carter, Josh Hayes + Laura McMillan (cox)
Coached by: John O'connor & Peter Sinclair
- Heat 1: placed 3rd (6:18.84)
- Repechage 1: placed 6th (6:21.12)
- A Final: placed 7th (6:01.41)
WHOC
club
Southland
so
Amy Jenkins (stroke), Penelope Barnsdale, Olivia MacDonald, Annabel Ronald, Heather Livesey, Georgia Yaxley, Katie Moffat, Brooke Shepherd + Laura McMillan (cox)
Coached by: John O'connor & Danny Young
WHOC
club
Southland
so
Coached by: John O'connor & Danny Young
- Heat 1: placed 2nd (7:13.79)
- Repechage 1: placed 1st (7:11.57)
- A Final: placed 2nd (7:22.66)
WHOC
club
Southland
so
Coached by: John O'connor & Danny Young
- Heat 1: placed 6th (7:40.48)
- Repechage 1: placed 4th (7:26.00)
WHOC
club
Southland
so
Coached by: John O'connor & Peter Sinclair
- Heat 1: placed 2nd (6:33.20)
- Repechage 1: placed 2nd (6:31.65)
- A Final: placed 5th (6:34.80)
WHOC
club
Southland
so
Coached by: John O'connor & Peter Sinclair
- Heat 1: placed 5th (6:46.73)
- Repechage 2: placed 4th (6:49.17)
- Heat 1: placed 6th (7:37.08)
- Repechage 1: placed 2nd (7:00.57)
- A Final: placed 3rd (7:03.32)
- Heat 2: placed 6th (7:55.83)
- Repechage 2: placed 6th (7:44.48)
- Heat 2: placed 4th (7:55.98)
- Semi-final 1: placed 2nd (7:53.47)
- A Final: placed 4th (7:41.39)
- Heat 3: placed 4th (8:14.14)
- Semi-final 2: placed 5th (8:07.20)
- A Final: placed 8th (8:10.44)
- Heat 4: placed 5th (7:56.91)
- Repechage 4: placed 6th (8:58.44)
- Heat 4: placed 3rd (7:51.58)
- Repechage 2: placed 1st (7:41.29)
- Semi-final 2: placed 5th (7:47.30)
- B Final: placed 7th (8:14.80)
- Heat 3: placed 5th (8:16.85)
- Repechage 1: placed 4th (7:52.56)
- Heat 6: placed 3rd (8:01.41)
- Repechage 1: placed 2nd (7:41.93)
- Heat 1: placed 2nd (7:30.41)
- Semi-final 2: placed 5th (7:31.28)
- B Final: placed 4th (7:50.09)
- Heat 2: placed 2nd (7:42.62)
- Repechage 2: placed 1st (7:43.18)
- A Final: placed 4th (7:42.24)
- Heat 1: placed 3rd (7:49.01)
- Repechage 2: placed 3rd (7:52.96)
- A Final: placed 8th (7:58.38)
- Heat 3: placed 3rd (8:05.54)
- Heat 2: placed 3rd (8:18.53)
- Heat 2: placed 4th (7:05.16)
- Repechage 2: placed 4th (6:55.82)
- A Final: placed 5th (6:57.65)
WHOC
club
Southland
so
Coached by: John O'connor
- Heat 3: placed 2nd (7:08.99)
- Semi-final 2: placed 4th (6:51.42)
- A Final: placed 4th (6:40.19)
WHOC
club
Southland
so
Jessica Hayes (stroke), Morgan Shepherd, Olivia MacDonald, Katelyn Froude, Ingrid Mitchell, Georgia Yaxley, Heather Livesey, Annabel Ronald + Laura McMillan (cox)
Coached by: John O'connor & Danny Young
- Heat 3: placed 4th (7:27.88)
- Heat 1: placed 4th (7:33.32)