Heat 1 Progression: 1-3->S +Fast 4th; Rem 4th +4 Fast 5th->FC |
||||
AGSB
school
Auckland
au
|
Coached by: Michael Arms & Johnny Burford
|
|||
MACL
school
Auckland
au
|
Coached by: Rodney Stephens
|
|||
HAMB
school
Waikato
wk
|
Coached by: Bruce Jones & Scott Wilson
|
|||
WLCO
school
Wellington
we
|
Coached by: Brook Walker & Harry Beasley
|
|||
GBHS
school
Gisborne
gi
|
Coached by: Luke Jenkins
|
|||
STKT
school
Auckland
au
|
Coached by: Sam Goldstine & Geoff Perry
|
|||
ONSL
school
Wellington
we
|
Coached by: Jared Cummings & Warrick Fowlie
|
|||
KGCA
school
Auckland
au
|
Coached by: Henry Morrow
|
|||
Heat 2 Progression: 1-3->S +Fast 4th; Rem 4th +4 Fast 5th->FC |
||||
HAUR
school
Waikato
wk
|
Coached by: Campbell Cg
|
|||
LIND
school
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Jeremy Coxon
|
|||
STPC
school
Waikato
wk
|
Coached by: Josh Wedlake & Sam Stewart
|
|||
AGSB
school
Auckland
au
|
Coached by: Michael Arms & Johnny Burford
|
|||
WTLB
school
Auckland
au
|
Coached by: Ken Patten & Mitchell Hazelhurst
|
|||
TRGB
school
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Scott Griffin & TGAC
|
|||
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Mark Norman & David Lindstrom
|
|||
SHAK
school
Auckland
au
|
Coached by: Terry Dolan & Mike O'Brien
|
|||
Heat 3 Progression: 1-3->S +Fast 4th; Rem 4th +4 Fast 5th->FC |
||||
SJHM
school
Waikato
wk
|
Coached by: Louise Beaumont
|
|||
HAMB
school
Waikato
wk
|
Coached by: Bruce Jones & Scott Wilson
|
|||
GBHS
school
Gisborne
gi
|
Coached by: Luke Jenkins
|
|||
SCOT
school
Wellington
we
|
Coached by: David Carr-Smith
|
|||
SHAK
school
Auckland
au
|
Coached by: Terry Dolan & Mike O'Brien
|
|||
WLCO
school
Wellington
we
|
Coached by: Brook Walker & Harry Beasley
|
|||
WTLB
school
Auckland
au
|
Coached by: Ken Patten & Mitchell Hazelhurst
|
|||
HAMB
school
Waikato
wk
|
Coached by: Bruce Jones & Scott Wilson
|
|||
Heat 4 Progression: 1-3->S +Fast 4th; Rem 4th +4 Fast 5th->FC |
||||
STPA
school
Auckland
au
|
Coached by: Glenn Barwick
|
|||
CAMB
school
Waikato
wk
|
Coached by: Peter Fraser & Matt Kavanagh
|
|||
SPTW
school
Wellington
we
|
Coached by: Lua Tuiomanufili & Daniel Ward
|
|||
STKT
school
Auckland
au
|
Coached by: Sam Goldstine & Geoff Perry
|
|||
KGCA
school
Auckland
au
|
Coached by: Sebastien Eggermont
|
|||
ONSL
school
Wellington
we
|
Coached by: Jared Cummings & Warrick Fowlie
|
|||
TEAW
school
Waikato
wk
|
Coached by: Clive Steenson
|
|||
Heat 5 Progression: 1-3->S +Fast 4th; Rem 4th +4 Fast 5th->FC |
||||
HAMB
school
Waikato
wk
|
Coached by: Bruce Jones & Scott Wilson
|
|||
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Tyler Scott & David Lindstrom
|
|||
MTAL
school
Auckland
au
|
Coached by: Rod Palmer
|
|||
STKT
school
Auckland
au
|
Coached by: Geoff Perry & Sam Goldstine
|
|||
NAPB
school
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Jeremy Coxon
|
|||
GLDW
school
Auckland
au
|
Coached by: Graham Smith
|
|||
KGCA
school
Auckland
au
|
Coached by: Sebastien Eggermont
|