- Heat 3: placed 6th (8:18.49)
- Heat 4: result (SCR)
SPLH
school
Waikato
wk
Coached by: James Harvey
SPLH
school
Waikato
wk
Lucy Fullerton-Smith (stroke), Sophie Chisholm, Abby Bartels, Veronica Bagley + Victoria Chanwai (cox)
Coached by: James Harvey
- Heat 3: placed 6th (8:15.17)
- Heat 2: placed 6th (8:09.65)
- Heat 4: placed 6th (9:12.94)
- Heat 1: placed 5th (7:50.26)
SPLH
school
Waikato
wk
Priya Singh (stroke), Arna Morris, Ellis Watson, Jana McLeod, Darcy Hunter, Amelia Hunt, Sophie Hine, Ella Ankersmit + Olly Barris (cox)
Coached by: Ashlee Numa & Tilly Young
- Heat 2: placed 5th (7:53.34)
SPLH
school
Waikato
wk
Harris Moana (stroke), Adam Jefferis, Sam Harcourt, Seth Peake, Max Dobbe, Isaac West, Jeremiah McDonald, Max McLean-Bluck + Gus Hanham (cox)
Coached by: Archie Waller & Sam Bosworth
- A Final: placed 3rd (6:03.95)
SPLH
school
Waikato
wk
Coached by: Archie Waller
- Heat 1: placed 8th (7:23.84)
- Heat 2: placed 5th (8:17.56)
SPLH
school
Waikato
wk
Coached by: Archie Waller
SPLH
school
Waikato
wk
Coached by: Archie Waller
- Heat 2: placed 6th (7:30.06)
SPLH
school
Waikato
wk
Oscar Coxhead (stroke), Nick O'Neill, Jack Russell, Harry Coxhead, Zachary Prince, Kalem Cardon, Lewis Yetsenga, Jason Speidell + Olly Barris (cox)
Coached by: Ashlee Numa & Rufus Tilt
- A Final: placed 4th (6:43.53)
- Heat 3: placed 6th (8:08.31)
- Heat 6: placed 2nd (8:21.48)
- Semi-final 1: placed 4th (8:27.94)
- A Final: placed 8th (8:42.82)
- Heat 2: placed 7th (9:49.04)
SPLH
school
Waikato
wk
Coached by: James Harvey
- Heat 3: result (SCR)
SPLH
school
Waikato
wk
Jasmine Fountaine (stroke), Olivia Knowling, Abby Bartels, Madeleine Dickie, Cate Wilson, Abby Payne, Arabella Mitchell, Lucy Fullerton-Smith + Molly Flavell (cox)
Coached by: James Harvey
SPLH
school
Waikato
wk
Coached by: Archie Waller & Sam Bosworth
SPLH
school
Waikato
wk
Coached by: Ashlee Numa & Tilly Young
- Heat 1: placed 8th (9:33.37)
SPLH
school
Waikato
wk
Jack Caldwell (stroke), Isaac West, Sam Harcourt, Seth Peake, Max McLean-Bluck, Edwin Wills, Nico Mitchell, Wes Hitchcock + Gus Hanham (cox)
Coached by: Archie Waller & Sam Bosworth
- Heat 3: result (SCR)
- Heat 3: placed 5th (8:20.27)
SPLH
school
Waikato
wk
Coached by: Archie Waller
- Heat 2: placed 5th (6:58.14)
SPLH
school
Waikato
wk
Coached by: Ashlee Numa & Tilly Young
SPLH
school
Waikato
wk
Coached by: Ashlee Numa & Rufus Tilt
- Heat 2: result (SCR)
SPLH
school
Waikato
wk
Coached by: Ashlee Numa & Rufus Tilt
- Heat 2: result (SCR)
SPLH
school
Waikato
wk
Coached by: Rufus Tilt
- Heat 5: placed 7th (9:02.79)
- Heat 1: result (SCR)
SPLH
school
Waikato
wk
Jasmine Fountaine (stroke), Kate Littlejohn, Grace Watson, Madeleine Dickie, Abby Bartels, Abby Payne, Mia Bradford, Alice Emeny + Victoria Chanwai (cox)
Coached by: James Harvey
- A Final: placed 3rd (6:52.90)