- Heat 1: placed 1st (7:33.22)
- Semi-final 1: placed 4th (7:47.01)
- A Final: placed 5th (7:33.87)
WLCO
school
Wellington
we
Felix Lowndes (stroke), Caleb Meijer, Charles Lynch-Gerrard, Cillian Butler + Cameron Cunningham (cox)
Coached by: Brook Walker & Cameron Abbey
- Heat 4: placed 6th (7:25.51)
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: Sean Durkin & Heather Scott
- Heat 4: placed 7th (7:53.12)
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: Brook Walker
- Heat 3: result (SCR)
WLCO
school
Wellington
we
Zach Hough (stroke), Zane Goggin, Hugo Hibbert, Josiah Duffield, Thomas Murray, Jack Allen-Russell, Cam Hall, Edwin Laurenson + Theo Barber (cox)
Coached by: Maurice Maxwell
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: Maurice Maxwell
WLCO
school
Wellington
we
Alex Laurenson (stroke), Will Hausmann, Mackenzie Horwood-Verstappen, Joseph Bahr + Cameron Cunningham (cox)
Coached by: Brook Walker & Cameron Abbey
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: Brook Walker & Cameron Abbey
WLCO
school
Wellington
we
George Murray (stroke), Griffin Maaka, Dominic Beaglehole, Alisana Morris, Elliot Willis, Jacob Rhodes, Ethan Graham, George Egerton + Thomas Collison (cox)
Coached by: Sean Durkin & Cameron Abbey
- A Final: placed 5th (6:59.63)
- Heat 1: placed 1st (7:27.36)
- Semi-final 1: placed 4th (7:28.64)
- A Final: placed 7th (7:15.86)
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: Sean Durkin
- Heat 1: result (DNF)
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: Sean Durkin
- Heat 3: placed 3rd (7:33.16)
- Semi-final 1: placed 7th (7:36.57)
- B Final: placed 8th (7:22.43)
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: Brook Walker
- Heat 1: result (SCR)
- Heat 1: placed 7th (7:47.49)
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: Maurice Maxwell
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: Maurice Maxwell
WLCO
school
Wellington
we
Alex Laurenson (stroke), Will Hausmann, Mackenzie Horwood-Verstappen, Caleb Meijer, Felix Lowndes, Cillian Butler, Charles Lynch-Gerrard, Joseph Bahr + Ben Ross (cox)
Coached by: Brook Walker & Cameron Abbey
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: Brook Walker
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: Sean Durkin
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: Maurice Maxwell
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: Maurice Maxwell
- Heat 2: placed 6th (6:58.60)
- Heat 4: placed 7th (8:02.05)
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: Sean Durkin & Cameron Abbey
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: Sean Durkin
- Heat 1: placed 1st (7:42.32)
- Semi-final 1: placed 3rd (8:19.32)
- A Final: placed 8th (8:12.25)
WLCO
school
Wellington
we
Mackenzie Horwood-Verstappen (stroke), Hayden Rumble, Will Hausmann, Elliot Willis, Fraser Peach, Jacob Rhodes, Ethan Graham, Edward Dunne + Walter Edmonds (cox)
Coached by: Sean Durkin & Brook Walker
WLCO
school
Wellington
we
Kade Campbell (stroke), George Egerton, Angus Cooper, Dominic Beaglehole, Griffin Maaka, Jack Smith, Luke Dance, Samuel Cook + Sam Paviour-Smith (cox)
Coached by: Sean Durkin & Heather Scott
- Heat 1: placed 6th (7:27.37)
WLCO
school
Wellington
we
Harry Beasley (stroke), Fergus Murray, Hugo Hibbert, Connor Moore, Ricky Kiddle, Josiah Duffield, Zach Hough, Zane Goggin + James Dunne (cox)
Coached by: Maurice Maxwell