WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Nina Brown
|
||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
Coached by: WKDS
|
||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
Coached by: WKDS
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Cedric Bayly
|
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: DIOC
|
||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
Coached by: WKDS
|
||||
MERC
club
Auckland
au
|
Coached by: Brett Henry
|
||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
Coached by: WKDS
|
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Robin Crooks
|
||||
STAC
club
Wellington
we
|
Coached by: Bella Smolnicki
|
||||
PETC
club
Wellington
we
|
Coached by: Andrew Bird & Tracey Gardiner
|
||||
PETC
club
Wellington
we
|
Coached by: Andrew Bird & Tracey Gardiner
|
||||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
|
||||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Nina Brown
|
||||
MERC
club
Auckland
au
|
Coached by: Brett Henry
|
Semi-final 1 Progression: 1,2,3,4->A Final; 5,6,7,8->B Final |
||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
Coached by: WKDS
|
|||
WKOC
club
Waikato
wk
|
Coached by: WKDS
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: DIOC
|
|||
WKOC
club
Waikato
wk
|
Coached by: WKDS
|
|||
STAC
club
Wellington
we
|
Coached by: Bella Smolnicki
|
|||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
|
|||
PETC
club
Wellington
we
|
Coached by: Andrew Bird & Tracey Gardiner
|
|||
MERC
club
Auckland
au
|
Coached by: Brett Henry
|
|||
Semi-final 2 Progression: 1,2,3,4->A Final; 5,6,7,8->B Final |
||||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Nina Brown
|
|||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Cedric Bayly
|
|||
WKOC
club
Waikato
wk
|
Coached by: WKDS
|
|||
MERC
club
Auckland
au
|
Coached by: Brett Henry
|
|||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Robin Crooks
|
|||
PETC
club
Wellington
we
|
Coached by: Andrew Bird & Tracey Gardiner
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Nina Brown
|
|||
HAMC
club
Waikato
wk
|
Keely Paalvast (stroke), Laura Wallace, Rylea Ward-Allen, Sophie Frampton + Oliver Nicholls-Smith (cox)
|
Repechage 1 Progression: 1,2,3->Semi-Final; Rest Eliminated |
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Cedric Bayly
|
|||
MERC
club
Auckland
au
|
Coached by: Brett Henry
|
|||
HAMC
club
Waikato
wk
|
Keely Paalvast (stroke), Laura Wallace, Rylea Ward-Allen, Sophie Frampton + Oliver Nicholls-Smith (cox)
|
|||
GISC
club
Gisborne
gi
|
Coached by: Alex Hyland
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: EGGS
|
|||
Repechage 2 Progression: 1,2,3->Semi-Final; Rest Eliminated |
||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
Coached by: WKDS
|
|||
MERC
club
Auckland
au
|
Coached by: Brett Henry
|
|||
WKOC
club
Waikato
wk
|
Coached by: WKDS
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Lauren Tilson
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: HOWI
|
|||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Cedric Bayly
|
|||
Repechage 3 Progression: 1,2,3->Semi-Final; Rest Eliminated |
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Robin Crooks
|
|||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Nina Brown
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: HOWI
|
|||
WKOC
club
Waikato
wk
|
Coached by: HAMG
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Wing Kam
|
|||
Repechage 4 Progression: 1,2,3->Semi-Final; Rest Eliminated |
||||
STAC
club
Wellington
we
|
Coached by: Bella Smolnicki
|
|||
PETC
club
Wellington
we
|
Coached by: Andrew Bird & Tracey Gardiner
|
|||
PETC
club
Wellington
we
|
Coached by: Andrew Bird & Tracey Gardiner
|
|||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Cedric Bayly
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: EGGS
|
|||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Cedric Bayly
|
Heat 1 Progression: 1->Semi-Final; 2,3,4,5,6,7,8->Repechage |
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: DIOC
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: EGGS
|
|||
PETC
club
Wellington
we
|
Coached by: Andrew Bird & Tracey Gardiner
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Nina Brown
|
|||
WKOC
club
Waikato
wk
|
Coached by: WKDS
|
|||
MERC
club
Auckland
au
|
Coached by: Brett Henry
|
|||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Cedric Bayly
|
|||
Heat 2 Progression: 1->Semi-Final; 2,3,4,5,6,7,8->Repechage |
||||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Nina Brown
|
|||
WKOC
club
Waikato
wk
|
Coached by: WKDS
|
|||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Cedric Bayly
|
|||
STAC
club
Wellington
we
|
Coached by: Bella Smolnicki
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: HOWI
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: HOWI
|
|||
Heat 3 Progression: 1->Semi-Final; 2,3,4,5,6,7,8->Repechage |
||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
Coached by: WKDS
|
|||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Robin Crooks
|
|||
MERC
club
Auckland
au
|
Coached by: Brett Henry
|
|||
GISC
club
Gisborne
gi
|
Coached by: Alex Hyland
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: EGGS
|
|||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
|
|||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Cedric Bayly
|
|||
Heat 4 Progression: 1->Semi-Final; 2,3,4,5,6,7,8->Repechage |
||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
Coached by: WKDS
|
|||
PETC
club
Wellington
we
|
Coached by: Andrew Bird & Tracey Gardiner
|
|||
WKOC
club
Waikato
wk
|
Coached by: HAMG
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Lauren Tilson
|
|||
HAMC
club
Waikato
wk
|
Keely Paalvast (stroke), Laura Wallace, Rylea Ward-Allen, Sophie Frampton + Oliver Nicholls-Smith (cox)
|
|||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Cedric Bayly
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Wing Kam
|