WTLG
school
Auckland
au
Coached by: Claire Harrison
- Heat 3: placed 1st (8:00.25)
- Quarter-final 3: placed 3rd (7:57.14)
- Semi-final 1: placed 5th (8:07.25)
- B Final: placed 3rd (8:21.23)
WTLG
school
Auckland
au
Coached by: Claire Harrison
- Heat 6: placed 3rd (8:04.89)
- Quarter-final 1: placed 4th (8:19.90)
- Semi-final 2: placed 8th (8:25.92)
- B Final: placed 7th (8:33.98)
- Heat 1: placed 1st (7:43.63)
- Semi-final 1: placed 2nd (8:02.89)
- A Final: placed 2nd (7:58.73)
WTLG
school
Auckland
au
Lucy Tomlinson (stroke), Maddie Kerse, Abigail Clements, Claire Snelling, Trixie Andrew, Áine Maloney, Bianca Coplestone, Katie Booth + Mackenzie Harvey (cox)
Coached by: Claire Harrison
- Heat 1: placed 5th (8:06.13)
- Repechage 2: placed 5th (7:52.81)
- B Final: placed 3rd (8:00.04)
WTLG
school
Auckland
au
Coached by: Gabrielle Peach
- Heat 2: placed 4th (8:03.96)
- Quarter-final 1: placed 6th (8:22.44)
- C Final: placed 5th (8:16.42)
WTLG
school
Auckland
au
Nyla Bunyan (stroke), Sylvia Leadley, Devon Thorpe, Olivia Swann, Hollie Marshman, Andrea Hey, Nadine Billing, Samarah Garrett-Dalton + Maddison Marshall (cox)
Coached by: Claire Harrison
- Heat 1: placed 6th (7:24.19)
- Repechage 1: placed 3rd (7:18.08)
- A Final: placed 6th (7:22.20)
- Heat 6: placed 2nd (8:23.44)
- Quarter-final 4: placed 3rd (9:02.43)
- Semi-final 2: placed 2nd (8:21.91)
- A Final: placed 7th (8:31.03)
WTLG
school
Auckland
au
Coached by: Claire Harrison
- Heat 6: placed 1st (7:40.96)
- Quarter-final 2: placed 2nd (7:56.70)
- Semi-final 1: placed 4th (7:47.59)
- A Final: placed 4th (7:36.91)
- Heat 2: placed 2nd (8:09.56)
- Semi-final 2: placed 1st (8:23.25)
- A Final: placed 4th (8:22.76)
- Heat 4: placed 1st (8:23.55)
- Semi-final 2: placed 6th (8:34.11)
- B Final: placed 1st (8:31.46)
WTLG
school
Auckland
au
Taylor Morrison (stroke), Olivia Swann, Maren Howarth, Andrea Hey, Ella Rogers, Lily-Rose Gholam Hosseini, Nadine Billing, Samarah Garrett-Dalton + Paige Stevenson (cox)
Coached by: Gabrielle Peach & Claire Harrison
- Heat 2: placed 6th (7:43.45)
- Repechage 1: placed 8th (7:42.76)
WTLG
school
Auckland
au
Lucy Tomlinson (stroke), Maddie Kerse, Hollie Marshman, Kate Staines, Abigail Clements, Samarah Garrett-Dalton, Trixie Andrew, Phoebe Allen + Maddison Marshall (cox)
Coached by: Claire Harrison
- Heat 2: placed 5th (7:33.60)
- Repechage 1: placed 4th (7:41.81)
WTLG
school
Auckland
au
- Heat 3: placed 4th (8:11.73)
- Quarter-final 1: placed 7th (8:47.90)
- D Final: placed 3rd (8:22.54)
WTLG
school
Auckland
au
Olivia Anderson (stroke), Caitlin Rawlings, Emma Patterson, Hannah Coyle, Claire Snelling, Áine Maloney, Katie Booth, Bianca Coplestone + Mackenzie Harvey (cox)
Coached by: Claire Harrison & Ella Campbell
- Heat 4: placed 1st (8:02.59)
- Quarter-final 4: placed 1st (8:32.33)
- Semi-final 2: placed 3rd (8:11.64)
- A Final: placed 6th (8:12.11)