WTLG
school
Auckland
au
Coached by: Ella Campbell & Claire Harrison
- Heat 3: placed 2nd (7:37.61)
- Quarter-final 1: placed 3rd (7:51.15)
- Semi-final 1: placed 4th (8:06.26)
- A Final: placed 1st (7:39.30)
WTLG
school
Auckland
au
Coached by: Claire Harrison & Ella Campbell
- Heat 6: placed 3rd (7:43.51)
- Quarter-final 1: placed 4th (7:59.12)
- Semi-final 2: placed 7th (8:29.55)
- B Final: placed 8th (8:17.17)
- Heat 2: placed 2nd (7:45.22)
- Semi-final 2: placed 8th (8:26.09)
- B Final: placed 6th (8:02.95)
- Heat 4: placed 4th (9:22.04)
- Quarter-final 2: placed 6th (9:28.98)
- C Final: placed 2nd (9:20.99)
- Heat 2: placed 4th (9:31.98)
- Quarter-final 4: placed 5th (9:14.67)
- C Final: placed 5th (9:24.57)
WTLG
school
Auckland
au
Hannah Retimana (stroke), Sophie Egnot-Johnson, Mia Bradford, Courtney Katterns + Janae Squire (cox)
- Heat 3: placed 7th (8:44.88)
- Repechage 3: placed 5th (7:55.41)
- C Final: result (SCR)
- Heat 1: placed 2nd (9:24.92)
- Quarter-final 3: placed 1st (8:20.77)
- Semi-final 1: placed 4th (8:51.93)
- A Final: placed 3rd (8:23.62)
- Heat 2: placed 1st (8:42.66)
- Quarter-final 2: placed 1st (8:18.00)
- Semi-final 2: placed 2nd (8:23.60)
- A Final: placed 3rd (8:03.22)
- Heat 3: placed 5th (8:13.99)
- Repechage 2: placed 7th (8:09.46)
WTLG
school
Auckland
au
- Heat 5: placed 2nd (8:14.99)
- Quarter-final 3: placed 7th (8:53.56)
- D Final: placed 2nd (7:50.91)
- Heat 1: placed 2nd (7:48.86)
- Repechage 1: placed 1st (8:03.82)
- A Final: placed 1st (7:40.37)
- Heat 2: placed 3rd (8:04.80)
- Repechage 1: placed 2nd (8:11.14)
- A Final: placed 8th (8:01.20)
WTLG
school
Auckland
au
- Heat 2: placed 5th (7:50.28)
- Repechage 1: placed 7th (8:20.49)
- Heat 3: placed 1st (7:44.82)
- Quarter-final 3: placed 1st (8:32.07)
- Semi-final 1: placed 1st (7:49.52)
- A Final: placed 1st (7:56.53)
- Heat 4: placed 6th (8:22.60)
- Repechage 1: placed 4th (8:38.51)
WTLG
school
Auckland
au
Nyla Bunyan (stroke), Devon Thorpe, Arabella Hope, Sylvia Leadley, Olivia Swann, Samarah Garrett-Dalton, Nadine Billing, Toni Britow + Ciara Thomas (cox)
Coached by: Claire Harrison & Ella Campbell
- Heat 6: placed 2nd (7:55.71)
- Quarter-final 1: placed 4th (9:56.57)
- Semi-final 2: placed 8th (8:32.35)
- B Final: placed 4th (8:12.67)
- Heat 2: placed 6th (8:17.56)
- Repechage 1: placed 3rd (8:37.93)
- E Final: placed 6th (10:18.40)
WTLG
school
Auckland
au
Grace Schaaf (stroke), Amy Hunter, Hannah Retimana, Courtney Katterns, Mia Bradford, Andrea Fick, Georgia Gray, Holly Gray + Janae Squire (cox)
- Heat 1: placed 4th
- Repechage 2: placed 5th (7:19.37)
- B Final: placed 6th (7:19.91)