CAMB
school
Waikato
wk
Coached by: Tony Hurt
- Heat 3: placed 3rd (8:17.68)
CAMB
school
Waikato
wk
Coached by: Anthony Berkers & Lachlan McKinnon
- Heat 1: placed 4th (7:55.64)
CAMB
school
Waikato
wk
Coached by: Darren Hobbs & Jane Evans
- Heat 2: placed 5th (8:25.58)
CAMB
school
Waikato
wk
Coached by: Darren Hobbs & Jane Evans
CAMB
school
Waikato
wk
Coached by: Melanie Schroeder & Jonathon Ross
CAMB
school
Waikato
wk
Coached by: Darren Hobbs & Jane Evans
- Heat 1: result (SCR)
CAMB
school
Waikato
wk
Coached by: Sandy Stuart & Megan Liddy
- Heat 1: placed 6th (7:26.39)
CAMB
school
Waikato
wk
Coached by: Darren Hobbs & Jane Evans
- Heat 1: placed 5th (9:10.59)
CAMB
school
Waikato
wk
Coached by: Darren Hobbs & Jane Evans
- Heat 4: result (NRR)
CAMB
school
Waikato
wk
Cassidy Jackson-McClutchie (stroke), Abigail Webbon, Alice Hill, Aria Bailey, Caitlyn Hall, Lucy Duncum, Jessica Totman, Tylah Hewald + Tayla Leong (cox)
Coached by: Peter Fraser & Dylan Swain
- Heat 2: result (NRR)
CAMB
school
Waikato
wk
Jacques Balsom (stroke), Seth Hope, Jack Monkley, Thomas Fraser, Jack Heaslip, Sean Hale, Keelan McDonald, Matthew McHugh + Callum Green (cox)
Coached by: Anthony Berkers & Lachlan McKinnon
- Heat 1: result (DNS)
CAMB
school
Waikato
wk
Coached by: Peter Fraser & Dylan Swain
- Heat 3: placed 5th (8:03.80)
- Heat 4: placed 5th (9:15.01)
CAMB
school
Waikato
wk
Coached by: Melanie Schroeder & Jonathon Ross
CAMB
school
Waikato
wk
Coached by: Anthony Berkers & Lachlan McKinnon
CAMB
school
Waikato
wk
Coached by: Anthony Berkers & Lachlan McKinnon
- Heat 2: placed 4th (8:57.08)
CAMB
school
Waikato
wk
Coached by: Peter Fraser & Dylan Swain
- Heat 2: placed 6th (8:32.16)
CAMB
school
Waikato
wk
Grace Redman (stroke), Molly Oldershaw, Abigail Evans, Josephine Palmer, Ella Briggs, Jessica Totman, Lucy Duncum, Hannah Lucas + Gemma Muir (cox)
Coached by: Darren Hobbs & Jane Evans
- Heat 1: placed 5th (8:05.96)
CAMB
school
Waikato
wk
Coached by: Anthony Berkers & Lachlan McKinnon
- Heat 2: placed 8th (8:51.51)
CAMB
school
Waikato
wk
Coached by: Melanie Schroeder & Jonathon Ross
- Heat 2: result (NRR)
CAMB
school
Waikato
wk
Coached by: Sandy Stuart & Megan Liddy
CAMB
school
Waikato
wk
Grace Redman (stroke), Jessica Totman, Molly Oldershaw, Taasha Connon, Josephine Palmer, Seren Dixon, Ella Briggs, Abigail Evans + Tayla Leong (cox)
Coached by: Darren Hobbs & Jane Evans
CAMB
school
Waikato
wk
Mekayla Heffernan (stroke), Micah Edwards, Hannah Lucas, Georgia Peattie, Alecia Ireland, Tayla Cook, Eden Shaw, Lucy Duncum + Gemma Muir (cox)
Coached by: Darren Hobbs & Jane Evans
- Heat 2: result (SCR)
- Heat 2: placed 8th (10:07.99)
- Heat 1: placed 5th (9:34.08)