CAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Janey Wackrow & Ellie Dowse
|
|||
WLGC
school
Wellington
we
|
Coached by: Shawn McManus & Lucy McLeod
|
|||
MACL
school
Auckland
au
|
Coached by: Bradyn Watson & Tom Moore
|
|||
WKOC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Jared Capon
|
|||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Jeff Johnson & Elyse Rothery
|
|||
CAMB
school
Waikato
wk
|
Coached by: Darren Hobbs & Jane Evans
|
|||
BPCC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Alan McLean & Nick Hanna
|
|||
WTLG
school
Auckland
au
|
Coached by: Craig Smith
|
|||
SGEC
club
Auckland
au
|
Coached by: GLDW
|
|||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Jeff Johnson & Elyse Rothery
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: DIOC
|
|||
WLGC
school
Wellington
we
|
Coached by: Alan Greer
|
|||
CAMB
school
Waikato
wk
|
Coached by: Darren Hobbs & Peter Fraser
|
|||
BPCC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Alan McLean & Nick Hanna
|
|||
SGEC
club
Auckland
au
|
Coached by: GLDW
|
|||
CAMB
school
Waikato
wk
|
Coached by: Darren Hobbs & Jane Evans
|
Heat 1 Progression: 1->A Final + 3F2 |
||||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Jeff Johnson & Elyse Rothery
|
|||
WTLG
school
Auckland
au
|
Coached by: Craig Smith
|
|||
SGEC
club
Auckland
au
|
Coached by: GLDW
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Kim O'Neill & Craig Taylor
|
|||
SKEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Jacqueline Chang & Antonia Gerlach
|
|||
COMC
club
Auckland
au
|
Michaela Foggin (stroke), Jordana Bliggenstorfer, Summer Henry, Bianca Parsons + Kenna Richmond (cox)
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Will Maling & Jacob Merwood
|
|||
Heat 2 Progression: 1->A Final + 3F2 |
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Janey Wackrow & Ellie Dowse
|
|||
MACL
school
Auckland
au
|
Coached by: Bradyn Watson & Tom Moore
|
|||
SGEC
club
Auckland
au
|
Coached by: GLDW
|
|||
WKDS
school
Waikato
wk
|
|
|||
WLGC
school
Wellington
we
|
Coached by: Alan Greer
|
|||
HKIC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Martin Simoncelli & Kelly Hamilton
|
|||
WTLG
school
Auckland
au
|
||||
STAC
club
Wellington
we
|
|
|||
Heat 3 Progression: 1->A Final + 3F2 |
||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Jared Capon
|
|||
BPCC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Alan McLean & Nick Hanna
|
|||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Jeff Johnson & Elyse Rothery
|
|||
WLGC
school
Wellington
we
|
Coached by: Alan Greer
|
|||
SKEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Jacqueline Chang & Antonia Gerlach
|
|||
STAC
club
Wellington
we
|
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Tufi Sele & Tom Mann
|
|||
Heat 4 Progression: 1->A Final + 3F2 |
||||
CAMB
school
Waikato
wk
|
Coached by: Darren Hobbs & Jane Evans
|
|||
CAMB
school
Waikato
wk
|
Coached by: Darren Hobbs & Jane Evans
|
|||
BPCC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Alan McLean & Nick Hanna
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Elise Nind (stroke), Charlotte Johnstone, Charlotte Strowger-Turnock, Madison Taylor + Annabel Johnstone (cox)
Coached by: Tom Mann & Sheldon Carr
|
|||
WKOC
club
Waikato
wk
|
Jordyn Stockman (stroke), Shauna Glassie-Ryan, Brianna Rogers, Jordan Dougherty + Olivia Bradley (cox)
Coached by: Katie Damsteegt
|
|||
BARA
school
Auckland
au
|
|
|||
SKEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Jacqueline Chang & Antonia Gerlach
|
|||
Heat 5 Progression: 1->A Final + 3F2 |
||||
WLGC
school
Wellington
we
|
Coached by: Shawn McManus & Lucy McLeod
|
|||
CAMB
school
Waikato
wk
|
Coached by: Darren Hobbs & Peter Fraser
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: DIOC
|
|||
QMAR
school
Wellington
we
|
Coached by: Kylie Johnson
|
|||
HKIC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Martin Simoncelli & Kelly Hamilton
|
|||
MACL
school
Auckland
au
|
Georgia Anderson (stroke), Piper Hewitt, Madison Lewis, Karis Musson + Matthew de Bezancon-Ballaigues (cox)
Coached by: Bradyn Watson & Tom Moore
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Tom Mann & Sheldon Carr
|