STAC
club
Wellington
we
|
Coached by: Kerry Wilkins
|
|||
KIC*
club
Auckland
au
|
Coached by: Nick Lloyd
|
|||
MERC
club
Auckland
au
|
Coached by: Charles Haggie
|
|||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
|
|||
STAC
club
Wellington
we
|
Lucas Toovey (stroke), Ben Strowger-Turnock, Matthew Johnson, Thomas Bramley + Cameron Cunningham (cox)
Coached by: Kerry Wilkins
|
|||
WANC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Tyler Scott & David Lindstrom
|
|||
KICC
club
Auckland
au
|
Coached by: Nick Lloyd
|
|||
SGEC
club
Auckland
au
|
Coached by: GLDW
|
|||
KICC
club
Auckland
au
|
Coached by: Jack Stevens
|
|||
WTLB
school
Auckland
au
|
|
|||
CAMB
school
Waikato
wk
|
Coached by: Sandy Stuart & Megan Liddy
|
|||
SKEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Carl Vincent & Ben Hammond
|
|||
BPCC
club
Bay of Plenty
bp
|
Callum Mowat (stroke), Brierly Dudding, Kieran Ngatai, Hans Casper Leonhard Seier + Fergus Bremner (cox)
Coached by: Adrian Webster
|
|||
WTLB
school
Auckland
au
|
|
|||
WTMC
club
Auckland
au
|
Coached by: Brian Hawthorne & Craig Hawthorne
|
|||
CLIC
club
Taranaki
tr
|
Coached by: Jason Williams
|
Heat 1 Progression: 1->A Final + 3F2; R2,3+F4->B Final |
||||
KIC*
club
Auckland
au
|
Coached by: Nick Lloyd
|
|||
KICC
club
Auckland
au
|
Coached by: Jack Stevens
|
|||
SKEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Carl Vincent & Ben Hammond
|
|||
CAMB
school
Waikato
wk
|
Coached by: Melanie Schroeder & Jonathon Ross
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Callum Ross
|
|||
AKGC
club
Auckland
au
|
|
|||
WHAC
club
Bay of Plenty
bp
|
|
|||
KICC
club
Auckland
au
|
Coached by: Jack Stevens
|
|||
Heat 2 Progression: 1->A Final + 3F2; R2,3+F4->B Final |
||||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
|
|||
SGEC
club
Auckland
au
|
Coached by: GLDW
|
|||
WTLB
school
Auckland
au
|
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Lua Tuiomanufili & Ceri Armit
|
|||
HKIC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Martin Simoncelli
|
|||
MERC
club
Auckland
au
|
Coached by: Charles Haggie
|
|||
ONSL
school
Wellington
we
|
Jamie Hindle-Daniels (stroke), Jack Kovacs, Alick McCalman, Dylon van der Vental + James Marston (cox)
Coached by: Michael Berry & Tina Manker
|
|||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Michael Power
|
|||
Heat 3 Progression: 1->A Final + 3F2; R2,3+F4->B Final |
||||
STAC
club
Wellington
we
|
Coached by: Kerry Wilkins
|
|||
KICC
club
Auckland
au
|
Coached by: Nick Lloyd
|
|||
WTLB
school
Auckland
au
|
|
|||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Doc McDonald & Jock MacKintosh
|
|||
AKGC
club
Auckland
au
|
|
|||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Josh Wedlake
|
|||
WANC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Tyler Scott & David Lindstrom
|
|||
Heat 4 Progression: 1->A Final + 3F2; R2,3+F4->B Final |
||||
WANC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Tyler Scott & David Lindstrom
|
|||
WTMC
club
Auckland
au
|
Coached by: Brian Hawthorne & Craig Hawthorne
|
|||
CLIC
club
Taranaki
tr
|
Coached by: Jason Williams
|
|||
HKIC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Martin Simoncelli & Andrew Gordon
|
|||
SCOT
school
Wellington
we
|
Coached by: David Carr-Smith
|
|||
TAWC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Nigel Badderley
|
|||
COMC
club
Auckland
au
|
Ben Slater (stroke), Matthew Darby, Sebastian Osses-Purin, Jethro Magsalay-Downie + Isaac Gilbert (cox)
|
|||
Heat 5 Progression: 1->A Final + 3F2; R2,3+F4->B Final |
||||
MERC
club
Auckland
au
|
Coached by: Charles Haggie
|
|||
STAC
club
Wellington
we
|
Lucas Toovey (stroke), Ben Strowger-Turnock, Matthew Johnson, Thomas Bramley + Cameron Cunningham (cox)
Coached by: Kerry Wilkins
|
|||
CAMB
school
Waikato
wk
|
Coached by: Sandy Stuart & Megan Liddy
|
|||
BPCC
club
Bay of Plenty
bp
|
Callum Mowat (stroke), Brierly Dudding, Kieran Ngatai, Hans Casper Leonhard Seier + Fergus Bremner (cox)
Coached by: Adrian Webster
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: G. Reid
|
|||
MACL
school
Auckland
au
|
Coached by: Mark Clemo & Jack Quinn
|
|||
STAC
club
Wellington
we
|
|