WESC
club
Auckland
au
Coached by: Dudley Storey
WESC
club
Auckland
au
Coached by: Will Maling
- Heat 2: placed 5th (10:02.43)
WESC
club
Auckland
au
Coached by: STPA
- Heat 1: placed 6th (8:18.86)
WESC
club
Auckland
au
Coached by: STPA
WESC
club
Auckland
au
Coached by: Will Maling
WESC
club
Auckland
au
Adam Callander (stroke), Dallas Marshall, Felix Drissner-Devine, Jackson Enright + Albert Carnell (cox)
Coached by: Will Maling
- Heat 1: result (DSQ)
- Heat 2: result (DSQ)
WESC
club
Auckland
au
Coached by: Dudley Storey
WESC
club
Auckland
au
Coached by: STPA
- Heat 1: result (DNF)
WESC
club
Auckland
au
Coached by: STPA
- Heat 3: placed 6th (8:56.25)
WESC
club
Auckland
au
Coached by: STPA
WESC
club
Auckland
au
Coached by: STPA
- Heat 1: placed 7th (8:59.32)
- Heat 2: placed 4th (8:26.86)
- Heat 5: placed 5th (8:54.11)
WESC
club
Auckland
au
Adam Callander (stroke), Matthew Smith, Carl Pracey, Evander Tangiiti, Jed Bradley, Luke Shortland, Fraser Polkinghorne, Jarvis Palmer + Albert Carnell (cox)
Coached by: Will Maling
WESC
club
Auckland
au
Coached by: Dudley Storey
- Heat 1: placed 8th (9:09.11)
WESC
club
Auckland
au
Abigail Parry (stroke), Wynni Dekker, Maya Korth, Maisie Hamilton-Murray, Greta Taine, Katie Keys, Victoria Peri, Elizabeth Turnbull + Kirsten Wood (cox)
Coached by: Tony Burns & Dudley Storey
WESC
club
Auckland
au
Sophie Taylor (stroke), Hayley Becht, Amy Myocevich, Rhonda Lepper, Jade Chia, Charlotte Pearce, Marnina Hyland, Victoria Peri + Lucy Bennington (cox)
Coached by: Tony Burns & Will Maling
- Heat 1: placed 5th (8:54.90)
WESC
club
Auckland
au
Coached by: John White & Lloyd Banton
- Heat 4: placed 5th (8:33.21)
WESC
club
Auckland
au
Toby Chapman-Smith (stroke), Fin Balfour, Logan Stewart, Eden Barley, Josh Mead, Vin Elliott, Ajinka Lomate, James Littlejohn + Kirsten Wood (cox)
Coached by: Lloyd Banton & Lew Beck
WESC
club
Auckland
au
Coached by: STPA
- Heat 4: placed 5th (8:09.97)
WESC
club
Auckland
au
Coached by: Will Maling
WESC
club
Auckland
au
Coached by: Will Maling
- Heat 3: placed 5th (8:17.27)
WESC
club
Auckland
au
Coached by: John White
- Heat 1: result (DNS)
WESC
club
Auckland
au
Nina Turnbull (stroke), Georgia Hankins, Olivia Hunt, Mollie James, Jemma James, Maggie Dowd, Kiri Shannon, Emily Wheatley + Leah Hankey (cox)
Coached by: Dudley Storey
WESC
club
Auckland
au
Coached by: STPA
- Heat 1: placed 7th (7:50.53)
WESC
club
Auckland
au
Coached by: Will Maling
WESC
club
Auckland
au
Coached by: Lloyd Banton
WESC
club
Auckland
au
Elliot Rhodes (stroke), James McLauchlan, Gerard-Luke Malgas, James Donnelly, Matthew Herald, Conor Small, Jakob McCaffrey, Lewis Wheatley + Liam O'Brien (cox)
Coached by: STPA
WESC
club
Auckland
au
Sane-Va Ginnen (stroke), Sam Perry, Todd Martin, Dallas Marshall, Jed Bradley, Liam Fergusson, Felix Drissner-Devine, Adam Callander + Lauren Blanchard (cox)
Coached by: Will Maling
- Heat 2: placed 7th (8:25.19)
WESC
club
Auckland
au
Coached by: STPA
- Heat 1: placed 6th (9:29.22)
WESC
club
Auckland
au
Coached by: Will Maling & Ben Grace
WESC
club
Auckland
au
Coached by: Will Maling & Ben Grace
WESC
club
Auckland
au
Coached by: Tony Burns
WESC
club
Auckland
au
Coached by: Tony Burns
WESC
club
Auckland
au
Coached by: Tony Burns
- Heat 4: placed 6th (9:13.10)
WESC
club
Auckland
au
Coached by: Dudley Storey
- Heat 4: placed 5th (8:56.73)
WESC
club
Auckland
au
Coached by: Will Maling & Ben Grace
- Heat 4: placed 7th (9:48.93)
WESC
club
Auckland
au
Coached by: STPA
WESC
club
Auckland
au
Simon English (stroke), Tane Geldard-Lorenz, Joseph Gasparini, Mitchell Molloy + Connor Downey (cox)
Coached by: STPA
- Heat 3: placed 6th (7:38.10)
WESC
club
Auckland
au
Coached by: Lloyd Banton & Lew Beck
WESC
club
Auckland
au
Coached by: Lloyd Banton & Lew Beck
- Heat 2: placed 5th (8:09.97)
WESC
club
Auckland
au
Coached by: STPA
- Heat 3: result (DNS)
- Heat 4: placed 5th (8:35.74)
WESC
club
Auckland
au
Madeleine Matene (stroke), Taylor Matenga, Olivia Hunt, Mollie James, Nina Turnbull, Georgia Hankins, Kelly Lithgow, Brittany McNeil + Emily Wall (cox)
Coached by: Dudley Storey