- Division 1: placed 1st (NTT)
EGGS
school
Auckland
au
Coached by: Paul Westbury
- Division 2: placed 8th (DNF)
- Division 1: placed 8th
EGGS
school
Auckland
au
Milla Ward (stroke), Anneka Cooper, Emilia Schulday, Rachel McDonald, Ava Stevens, Gloria Cai, Charlotte Johansson, Frances Carr-Smith + Ella Stephens (cox)
- Division 1: placed 2nd
EGGS
school
Auckland
au
Maddison Arnold (stroke), Chloe McCann, India Methven, Samantha Smith, Rhea Sabris, Ruby Wright, Mikayla Carter, Eva Ruddenklau + Emma Chisholm (cox)
Coached by: Paul Westbury
- Division 1: placed 8th
- Division 1: placed 7th
- Division 1: placed 6th
EGGS
school
Auckland
au
Jaime Breen (stroke), Sophia Meikle, Daisy Forsythe, Tayla Morgan, Sarah Bell, Whetu Meihana, Jade Fon, Mila Brennan + Georgia Batten (cox)
- Division 1: placed 2nd
EGGS
school
Auckland
au
India Methven (stroke), Samantha Smith, Rhea Sabris, Ruby Wright, Chloe McCann, Margot Grigg, Mikayla Carter, Zainab Bandukwala + Emma Chisholm (cox)
Coached by: Paul Westbury
- Division 1: placed 7th
- Division 1: placed 1st (NTT)
EGGS
school
Auckland
au
Jade Raby (stroke), Jane Schellekens, Fenella Hemi, Anna Millar, Jaime Breen, Issy Meikle, Zoe Millar, Tayla Morgan + Stella Humberstone-Hurley (cox)
Coached by: Paul Westbury
- Division 1: placed 1st (NTT)
EGGS
school
Auckland
au
Kyla Sandford (stroke), Chloe McCann, Maddison Arnold, Ruby Wright, Samantha Smith, Rhea Sabris, India Methven, Eva Ruddenklau + Emma Chisholm (cox)
Coached by: Paul Westbury
- Division 1: placed 5th
EGGS
school
Auckland
au
Coached by: Paul Westbury
- Division 1: placed 2nd
EGGS
school
Auckland
au
Isabella Grey (stroke), Miranda Phillips, Isabella Muirhead, Stella Grigg + Lulu Humberstone-Hurley (cox)
Coached by: Paul Westbury
- Division 1: placed 7th
EGGS
school
Auckland
au
Anneka Cooper (stroke), Sophia Meikle, Whetu Meihana, Rachel McDonald, Ava Stevens, Gloria Cai, Charlotte Johansson, Frances Carr-Smith + Ella Stephens (cox)
Coached by: Paul Westbury
- Division 1: placed 1st (NTT)
EGGS
school
Auckland
au
Maddison Arnold (stroke), Kyla Sandford, Rhea Sabris, Samantha Smith, Milla Ward, Margot Grigg, Mikayla Carter, Zainab Bandukwala + Emma Chisholm (cox)
Coached by: Paul Westbury
- Division 2: placed 4th
- Division 1: placed 2nd
EGGS
school
Auckland
au
Maddison Arnold (stroke), Margot Grigg, Rhea Sabris, Kyla Sandford, Milla Ward, Samantha Smith, Zainab Bandukwala, Mikayla Carter + Lulu Humberstone-Hurley (cox)
Coached by: Paul Westbury
- Division 1: placed 2nd
EGGS
school
Auckland
au
Jade Raby (stroke), Jane Schellekens, Jaime Breen, Issy Meikle, Fenella Hemi, Anna Millar, Zoe Millar, Tayla Morgan + Stella Humberstone-Hurley (cox)
- Division 1: placed 1st (NTT)
EGGS
school
Auckland
au
- Division 1: placed 4th