EGGS
school
Auckland
au
|
|
||||
ONEW
school
Auckland
au
|
Coached by: Brett Henry
|
||||
DIOC
school
Auckland
au
|
Coached by: Ash McGirr & Dio Rowing
|
||||
STKT
school
Auckland
au
|
Coached by: Peter Mason & Guy Williams
|
||||
DIOC
school
Auckland
au
|
Coached by: Rachel Williams & Dio Rowing
|
||||
MTMA
school
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Scott Griffin & TGAC
|
||||
MTAL
school
Auckland
au
|
Coached by: Div Kumar & Charlotte Pearce
|
||||
TAKA
school
Auckland
au
|
Coached by: Katie Halliday
|
||||
WTLG
school
Auckland
au
|
Taylor Morrison (stroke), Lily-Rose Gholam Hosseini, Ashley Hanrahan, Toni Britow + Paige Stevenson (cox)
Coached by: Gabrielle Peach
|
BARA
school
Auckland
au
|
Coached by: Aimee Pink & Zoe Stevenson
|
||||
WTLG
school
Auckland
au
|
Coached by: Claire Harrison
|
||||
CAMB
school
Waikato
wk
|
Coached by: Dylan Swain & Rebecca Green
|
||||
STKT
school
Auckland
au
|
Coached by: Rob Ryan & Georgia Evans
|
||||
MTAL
school
Auckland
au
|
Coached by: John Cook & Div Kumar
|
||||
TAKA
school
Auckland
au
|
Coached by: Katie Halliday
|
||||
MACL
school
Auckland
au
|
Coached by: Bradyn Watson
|
||||
HAUR
school
Waikato
wk
|
Coached by: Ben Board
|
||||
WTLG
school
Auckland
au
|
Coached by: Amy Hunter & Grace Schaaf
|
||||
PUKE
school
Auckland
au
|
Coached by: Brett Henry
|
||||
MACL
school
Auckland
au
|
Coached by: Bradyn Watson
|
||||
DIOC
school
Auckland
au
|
|
||||
RUTH
school
Auckland
au
|
Coached by: Alex Mackenzie
|
||||
GLDW
school
Auckland
au
|
Coached by: Lily Millett
|
||||
HOWI
school
Auckland
au
|
Coached by: Keith Hibberd & Max Smith
|
||||
EGGS
school
Auckland
au
|
Coached by: Paul Westbury
|
||||
DIOC
school
Auckland
au
|
|||||
STKT
school
Auckland
au
|
Coached by: Rob Ryan & Georgia Evans
|
||||
BARA
school
Auckland
au
|
Coached by: Zoe Stevenson & Erica Van Der Zanden
|
||||
TAKA
school
Auckland
au
|
Coached by: Katie Halliday
|
||||
STKT
school
Auckland
au
|
Coached by: Rob Ryan & Georgia Evans
|
||||
WTLG
school
Auckland
au
|
Coached by: Grace Schaaf & Amy Hunter
|
||||
DIOC
school
Auckland
au
|
Charlie Barclay (stroke), Georgia Richardson, Charlotte Brown, Serena Bhindi + Lauren Williams (cox)
|
||||
MTAL
school
Auckland
au
|
Coached by: Charlotte Pearce
|
||||
HAUR
school
Waikato
wk
|
Coached by: Hannah Stone
|
WTLG
school
Auckland
au
|
|||||
STLN
school
Auckland
au
|
Coached by: Mike Ruiterman & Charles Haggie
|
||||
BARA
school
Auckland
au
|
|||||
KGCA
school
Auckland
au
|
|||||
PUKE
school
Auckland
au
|
|||||
STKT
school
Auckland
au
|
|||||
DIOC
school
Auckland
au
|
|||||
EGGS
school
Auckland
au
|
|||||
WTLG
school
Auckland
au
|
|||||
GLDW
school
Auckland
au
|
|||||
CAMB
school
Waikato
wk
|
|||||
GLDW
school
Auckland
au
|
Coached by: Danielle Schofield & Josh Everitt
|
||||
HOWI
school
Auckland
au
|
|||||
HOWI
school
Auckland
au
|
MACL
school
Auckland
au
|
Coached by: Rodney Stephens
|
||||
SJHM
school
Waikato
wk
|
Coached by: Louise Beaumont
|
||||
STPA
school
Auckland
au
|
Coached by: Glenn Barwick
|
||||
CAMB
school
Waikato
wk
|
Coached by: Peter Fraser & Matt Kavangah
|
||||
STKT
school
Auckland
au
|
Coached by: Geoff Perry & Sam Goldstine
|
||||
TRGB
school
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: TGAC
|
||||
MTRO
school
Auckland
au
|
Coached by: Mr Hawthrone
|
||||
HAUR
school
Waikato
wk
|
Coached by: Campbell Cg
|
||||
AGSB
school
Auckland
au
|
Coached by: Michael Arms & Johnny Burford
|
||||
WTLB
school
Auckland
au
|
Coached by: Mitchell Hazelhurst
|
||||
MTAL
school
Auckland
au
|
Coached by: Rod Palmer
|
||||
KGCA
school
Auckland
au
|
|
||||
SHAK
school
Auckland
au
|
Coached by: Mark Clemo & Liam Bradley
|
||||
GLDW
school
Auckland
au
|
Coached by: Graham Smith
|
||||
KGCA
school
Auckland
au
|
|
||||
PUKE
school
Auckland
au
|
Coached by: Brett Henry
|
||||
AGSB
school
Auckland
au
|
Coached by: Michael Arms & Johnny Burford
|
||||
STKT
school
Auckland
au
|
Coached by: Sam Goldstine & Geoff Perry
|
||||
WTLB
school
Auckland
au
|
Coached by: Mitchell Hazelhurst
|
||||
WTLB
school
Auckland
au
|
Coached by: Mitchell Hazelhurst
|
||||
SHAK
school
Auckland
au
|
Coached by: Mark Clemo & Liam Bradley
|
||||
KGCA
school
Auckland
au
|
|
||||
KGCA
school
Auckland
au
|
|||||
MTAL
school
Auckland
au
|
Coached by: Alex Brown
|
GLDW
school
Auckland
au
|
Coached by: Danielle Schofield & Josh Everitt
|
||||
MACL
school
Auckland
au
|
Coached by: Bradyn Watson
|
||||
WTLG
school
Auckland
au
|
Coached by: Gabrielle Peach
|
||||
STKT
school
Auckland
au
|
Coached by: Peter Mason & Guy Williams
|
||||
TAKA
school
Auckland
au
|
Coached by: Katie Halliday
|
||||
CARM
school
Auckland
au
|
Coached by: Chris Brake
|
||||
KGCA
school
Auckland
au
|
|||||
ONEW
school
Auckland
au
|
Coached by: Brett Henry
|
||||
DIOC
school
Auckland
au
|
Coached by: Ash McGirr & Dio Rowing
|
||||
CAMB
school
Waikato
wk
|
Coached by: Anthony Berkers
|
||||
ROSE
school
Auckland
au
|
Coached by: Ron Neighbour
|
||||
PUKE
school
Auckland
au
|
Coached by: Brett Henry
|
||||
MTMA
school
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Scott Griffin & TGAC
|
||||
MTAL
school
Auckland
au
|
Olivia Alberts (stroke), Hannah Zwalue, Anastasia Alberts, Alessandra Manikas + Leah Hollingworth (cox)
Coached by: John Cook
|
||||
GLDW
school
Auckland
au
|
Coached by: Danielle Schofield & Josh Everitt
|
||||
WTLG
school
Auckland
au
|
Coached by: Gabrielle Peach
|
||||
CAMB
school
Waikato
wk
|
Coached by: Dylan Swain & Rebecca Green
|
||||
STKT
school
Auckland
au
|
Coached by: Peter Mason & Guy Williams
|
DIOC
school
Auckland
au
|
|
||||
HOWI
school
Auckland
au
|
Coached by: Keith Hibberd
|
||||
MTAL
school
Auckland
au
|
Coached by: Div Kumar
|
||||
WTLG
school
Auckland
au
|
Coached by: Amy Hunter
|
||||
RUTH
school
Auckland
au
|
Coached by: Alex Mackenzie
|
||||
TAKA
school
Auckland
au
|
Coached by: Katie Halliday
|
||||
BARA
school
Auckland
au
|
Ruby Bruce (stroke), Alexandra Williams, Tara Williams, Isabella-Hope Murray + Georgiana Molloy (cox)
Coached by: Zoe Stevenson & Aimee Pink
|
||||
HOWI
school
Auckland
au
|
|||||
DIOC
school
Auckland
au
|
Coached by: Hanne Mellsop & Dio Rowing
|
||||
DIOC
school
Auckland
au
|
Charlotte Lyons (stroke), Emily Kippenberger, Maddie Kirke, Josephine Hernon + Annabelle Ireland (cox)
Coached by: Luci Trethewey & Dio Rowing
|
||||
CAMB
school
Waikato
wk
|
Coached by: Dylan Swain
|
||||
MTAL
school
Auckland
au
|
Coached by: Jake Kitchen & Ben Samarji
|
||||
WTLG
school
Auckland
au
|
Coached by: Grace Schaaf
|
||||
BARA
school
Auckland
au
|
Coached by: Zoe Stevenson
|
||||
GLDW
school
Auckland
au
|
Coached by: Lily Millett
|
||||
TAKA
school
Auckland
au
|
Coached by: Katie Halliday
|
WTLB
school
Auckland
au
|
Coached by: Jordan Stanley
|
||||
GLDW
school
Auckland
au
|
Coached by: Josh Everitt & Danielle Schofield
|
||||
MACL
school
Auckland
au
|
Coached by: Rodney Stephens
|
||||
SHAK
school
Auckland
au
|
Coached by: Liam Bradley
|
||||
STPA
school
Auckland
au
|
Coached by: Sam Jackson & Stacey Lithgow
|
||||
MTAL
school
Auckland
au
|
Coached by: Callum Ross & Jake Kitchen
|
||||
STKT
school
Auckland
au
|
Coached by: Peter Mason & Guy Williams
|
||||
KGCA
school
Auckland
au
|
|||||
AGSB
school
Auckland
au
|
Coached by: Michael Arms & Will Maling
|
BARA
school
Auckland
au
|
|||||
WTLG
school
Auckland
au
|
|||||
KGCA
school
Auckland
au
|
|||||
MTMA
school
Bay of Plenty
bp
|
|||||
STKT
school
Auckland
au
|
|||||
EGGS
school
Auckland
au
|
|||||
EGGS
school
Auckland
au
|
|||||
CAMB
school
Waikato
wk
|
SHAK
school
Auckland
au
|
Coached by: Mike O'Brien & Terry Dolan
|
||||
WTLB
school
Auckland
au
|
Coached by: Mitchell Hazelhurst
|
||||
MACL
school
Auckland
au
|
Coached by: Rodney Stephens
|
||||
STKT
school
Auckland
au
|
Coached by: Geoff Perry & Sam Goldstine
|
||||
GLDW
school
Auckland
au
|
Coached by: Graham Smith
|
||||
AGSB
school
Auckland
au
|
Coached by: Tom Anderson & Mitchell Courtney
|
||||
STPA
school
Auckland
au
|
Coached by: Glenn Barwick
|
||||
HOWI
school
Auckland
au
|
Coached by: Sigrid Davis
|
||||
MTRO
school
Auckland
au
|
Coached by: Mr Hawthrone
|
||||
WTLB
school
Auckland
au
|
Coached by: Mitchell Hazelhurst
|
||||
SHAK
school
Auckland
au
|
Coached by: Mike O'Brien & Terry Dolan
|
||||
STKT
school
Auckland
au
|
Coached by: Sam Goldstine & Geoff Perry
|
||||
WTLB
school
Auckland
au
|
Coached by: Mitchell Hazelhurst
|
||||
ROSE
school
Auckland
au
|
Coached by: Hayden Shaw
|
||||
MTAL
school
Auckland
au
|
Coached by: Rod Palmer
|
||||
WTLB
school
Auckland
au
|
Coached by: Mitchell Hazelhurst
|
||||
STKT
school
Auckland
au
|
Coached by: Sam Goldstine & Geoff Perry
|
||||
AGSB
school
Auckland
au
|
Coached by: Tom Anderson & Mitchell Courtney
|
WTLB
school
Auckland
au
|
Coached by: Jordan Stanley
|
||||
AGSB
school
Auckland
au
|
Coached by: Will Maling & Michael Arms
|
||||
MTAL
school
Auckland
au
|
Coached by: Callum Ross
|
||||
STPA
school
Auckland
au
|
Coached by: Sam Jackson
|
||||
WTLB
school
Auckland
au
|
Coached by: Jo Shotter & Matt Lupton
|
||||
MACL
school
Auckland
au
|
Coached by: Rodney Stephens
|
||||
GLDW
school
Auckland
au
|
Coached by: Josh Everitt & Danielle Schofield
|
||||
SHAK
school
Auckland
au
|
Coached by: Liam Bradley
|
||||
STKT
school
Auckland
au
|
Coached by: Peter Mason & Guy Williams
|
||||
KGCA
school
Auckland
au
|
|||||
TRGB
school
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: TGAC
|
||||
TRGB
school
Bay of Plenty
bp
|
|
||||
HOWI
school
Auckland
au
|
Coached by: Sigrid Davis
|
EGGS
school
Auckland
au
|
|
||||
DIOC
school
Auckland
au
|
Coached by: Ash McGirr & Dio Rowing
|
||||
DIOC
school
Auckland
au
|
Amie Meadowcroft (stroke), Ruby Cotter, Emma Leaming, Eleanor Griffiths + Valentina Rosenbaum Raynish (cox)
Coached by: Rachel Williams & Dio Rowing
|
||||
ONEW
school
Auckland
au
|
Coached by: Brett Henry
|
||||
MTMA
school
Bay of Plenty
bp
|
WTLG
school
Auckland
au
|
Coached by: Claire Harrison
|
||||
MTAL
school
Auckland
au
|
Coached by: John Cook & Div Kumar
|
||||
DIOC
school
Auckland
au
|
|
||||
BARA
school
Auckland
au
|
Coached by: Amber Fordham & Erica Van Der Zanden
|
||||
GLDW
school
Auckland
au
|
Coached by: Charlotte Bray
|
||||
CAMB
school
Waikato
wk
|
Coached by: Dylan Swain
|
||||
HAUR
school
Waikato
wk
|
Coached by: Campbell Cg & Garr Barry
|
||||
MACL
school
Auckland
au
|
Coached by: Bradyn Watson
|
||||
BARA
school
Auckland
au
|
Coached by: Amber Fordham & Erica Van Der Zanden
|
||||
DIOC
school
Auckland
au
|
|
||||
TAKA
school
Auckland
au
|
Coached by: Katie Halliday
|
||||
DIOC
school
Auckland
au
|
|
||||
HOWI
school
Auckland
au
|
Coached by: Keith Hibberd
|
||||
WTLG
school
Auckland
au
|
Coached by: Amy Hunter
|
||||
STKT
school
Auckland
au
|
Coached by: Ethan Blight & Olivia Hofer
|
EGGS
school
Auckland
au
|
Jade Raby (stroke), Jane Schellekens, Fenella Hemi, Anna Millar, Jaime Breen, Issy Meikle, Zoe Millar, Tayla Morgan + Stella Humberstone-Hurley (cox)
Coached by: Paul Westbury
|
||||
DIOC
school
Auckland
au
|
Jemma Couillault (stroke), Olivia Maxwell, Charlotte Blakey, Sacha Sampson, Grace Michie, Ruby Cotter, Grace Johnstone, Alana Sullivan + Fanni Meron (cox)
|
||||
WTLG
school
Auckland
au
|
Taylor Morrison (stroke), Maren Howarth, Nadine Billing, Olivia Swann, Lily-Rose Gholam Hosseini, Andrea Hey, Ella Rogers, Samarah Garrett-Dalton + Paige Stevenson (cox)
Coached by: Gabrielle Peach & Claire Harrison
|
||||
DIOC
school
Auckland
au
|
Sophie Ireland (stroke), Amelia Irwin, Charlotte Lyons, Emily Kippenberger, Grace Joyce, Leila Bonetti, Maddie Kirke, Natalie Kirke + Lauren Williams (cox)
|
||||
EGGS
school
Auckland
au
|
Kyla Sandford (stroke), Chloe McCann, Maddison Arnold, Ruby Wright, Samantha Smith, Rhea Sabris, India Methven, Eva Ruddenklau + Emma Chisholm (cox)
Coached by: Paul Westbury
|
AGSB
school
Auckland
au
|
Coached by: Will Maling
|
||||
MTAL
school
Auckland
au
|
Coached by: Callum Ross
|
||||
WTLB
school
Auckland
au
|
Coached by: Jo Shotter & Matt Lupton
|
||||
STKT
school
Auckland
au
|
Coached by: Peter Mason & Guy Williams
|
||||
HOWI
school
Auckland
au
|
Coached by: Sigrid Davis & Max Calvert
|
||||
SHAK
school
Auckland
au
|
Coached by: Liam Bradley
|
||||
KGCA
school
Auckland
au
|
|||||
AGSB
school
Auckland
au
|
Coached by: Will Maling
|
||||
WTLB
school
Auckland
au
|
Coached by: Jo Shotter & Matt Lupton
|
||||
WTLB
school
Auckland
au
|
Coached by: Jo Shotter & Matt Lupton
|
DIOC
school
Auckland
au
|
|||||
EGGS
school
Auckland
au
|
Coached by: Paul Westbury
|
||||
MTAL
school
Auckland
au
|
Coached by: Div Kumar & Charlotte Pearce
|
||||
DIOC
school
Auckland
au
|
Coached by: Kate Tidbury & Dio Rowing
|
||||
STKT
school
Auckland
au
|
Coached by: Ethan Blight & Olivia Hofer
|
||||
TAKA
school
Auckland
au
|
Coached by: Katie Halliday
|
||||
BARA
school
Auckland
au
|
Coached by: Erica Van Der Zanden & Amber Fordham
|
||||
CAMB
school
Waikato
wk
|
Coached by: Dylan Swain
|
||||
DIOC
school
Auckland
au
|
Coached by: Kate Tidbury & Dio Rowing
|
BARA
school
Auckland
au
|
Coached by: Aimee Pink
|
||||
MACL
school
Auckland
au
|
Coached by: Tom Moore
|
||||
WTLG
school
Auckland
au
|
Coached by: Jon Squires
|
||||
STLN
school
Auckland
au
|
Annabel Maddock (stroke), Scarlet Billingham, Rosie Charge, Felicity Billingham + Luke Desmond (cox)
Coached by: Mike Ruiterman & Charles Haggie
|
||||
DIOC
school
Auckland
au
|
Emma Leaming (stroke), Eleanor Griffiths, Grace Johnstone, Amie Meadowcroft + Valentina Rosenbaum Raynish (cox)
|
||||
STKT
school
Auckland
au
|
Coached by: Peter Mason & Guy Williams
|
||||
EGGS
school
Auckland
au
|
Isabella Grey (stroke), Miranda Phillips, Isabella Muirhead, Stella Grigg + Lulu Humberstone-Hurley (cox)
Coached by: Paul Westbury
|
||||
HOWI
school
Auckland
au
|
Coached by: Keith Hibberd
|
||||
CAMB
school
Waikato
wk
|
Coached by: Anthony Berkers
|
||||
PUKE
school
Auckland
au
|
Coached by: Brett Henry
|
||||
STKT
school
Auckland
au
|
Coached by: Peter Mason & Guy Williams
|
||||
KGCA
school
Auckland
au
|
|
STPA
school
Auckland
au
|
Sam van Helsdingen (stroke), Harry Fitzpatrick, Benjamin Sothcott, Adam Simpson + Kyle MacArthur (cox)
Coached by: Stacey Lithgow & Cameron Patten
|
||||
STKT
school
Auckland
au
|
Coached by: Alastair MacIntosh & Chris Goudie
|
||||
SHAK
school
Auckland
au
|
Coached by: Mark Clemo & Liam Bradley
|
||||
WTLB
school
Auckland
au
|
Coached by: Matt Cole & Natalie Marriott
|
||||
AGSB
school
Auckland
au
|
Coached by: Armin Svoboda & Mitchell Courtney
|
||||
GLDW
school
Auckland
au
|
Coached by: Rob Mackenzie
|
||||
TRGB
school
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: TGAC
|
||||
TAKA
school
Auckland
au
|
Coached by: Katie Halliday
|
||||
HOWI
school
Auckland
au
|
Coached by: Sigrid Davis
|
||||
STKT
school
Auckland
au
|
Coached by: Alastair MacIntosh & Chris Goudie
|
||||
STPA
school
Auckland
au
|
Coached by: Stacey Lithgow & Cameron Patten
|
||||
AGSB
school
Auckland
au
|
Coached by: Armin Svoboda & Mitchell Courtney
|
||||
SHAK
school
Auckland
au
|
Coached by: Mark Clemo & Liam Bradley
|
||||
MTAL
school
Auckland
au
|
Coached by: Alex Brown
|
||||
HOWI
school
Auckland
au
|
Coached by: Sigrid Davis
|
||||
GLDW
school
Auckland
au
|
Coached by: Rob Mackenzie
|
||||
WTLB
school
Auckland
au
|
Coached by: Matt Cole & Natalie Marriott
|
||||
TAKA
school
Auckland
au
|
Coached by: Katie Halliday
|
KGCA
school
Auckland
au
|
|||||
STPA
school
Auckland
au
|
Coached by: Sam Jackson
|
||||
AGSB
school
Auckland
au
|
Coached by: Michael Arms
|
||||
WTLB
school
Auckland
au
|
Coached by: Jo Shotter & Matt Lupton
|
||||
SHAK
school
Auckland
au
|
Coached by: Liam Bradley & Mike O'Brien
|
||||
STLN
school
Auckland
au
|
Coached by: Mike Ruiterman & Charles Haggie
|
||||
SJHM
school
Waikato
wk
|
Coached by: Louise Beaumont
|
||||
MTAL
school
Auckland
au
|
Theo Casey-Pickering (stroke), Germain Hellriegel-White, Kris Penev, Daniel Fraser + Hasan Pathan (cox)
|
||||
CAMB
school
Waikato
wk
|
Coached by: Peter Fraser & Matt Kavangah
|
||||
KGCA
school
Auckland
au
|
|
||||
AGSB
school
Auckland
au
|
Coached by: Michael Arms
|
||||
SHAK
school
Auckland
au
|
Coached by: Liam Bradley & Terry Dolan
|
||||
KGCA
school
Auckland
au
|
|||||
WTLB
school
Auckland
au
|
Coached by: Jo Shotter & Matt Lupton
|
||||
MTAL
school
Auckland
au
|
|
||||
SHAK
school
Auckland
au
|
Coached by: Mike O'Brien & Terry Dolan
|
||||
CAMB
school
Waikato
wk
|
Coached by: Peter Fraser & Matt Kavangah
|
||||
HAUR
school
Waikato
wk
|
Coached by: Ben Board & Harry Barry
|
DIOC
school
Auckland
au
|
|
||||
EGGS
school
Auckland
au
|
|
||||
BARA
school
Auckland
au
|
Coached by: Zoe Stevenson & Aimee Pink
|
||||
CAMB
school
Waikato
wk
|
Coached by: Dylan Swain
|
||||
STKT
school
Auckland
au
|
Coached by: Rob Ryan & Olivia Hofer
|
||||
RUTH
school
Auckland
au
|
Coached by: Alex Mackenzie
|
||||
HOWI
school
Auckland
au
|
Coached by: Keith Hibberd
|
||||
DIOC
school
Auckland
au
|
|
||||
MACL
school
Auckland
au
|
Coached by: Bradyn Watson
|
||||
STKT
school
Auckland
au
|
Coached by: Rob Ryan & Olivia Hofer
|
||||
MACL
school
Auckland
au
|
Coached by: Bradyn Watson
|
||||
BARA
school
Auckland
au
|
Charlotte Bishop (stroke), Tara Williams, Alexandra Williams, Eva Sutherland + Georgiana Molloy (cox)
Coached by: Zoe Stevenson
|
||||
DIOC
school
Auckland
au
|
|
STPA
school
Auckland
au
|
Jerome Barrack (stroke), Harry Fitzpatrick, Connor Sheehan, Felix Sorge-Stratton + Leonardo Penny (cox)
Coached by: Stacey Lithgow & Cameron Patten
|
||||
SJHM
school
Waikato
wk
|
Coached by: Louise Beaumont
|
||||
AGSB
school
Auckland
au
|
Coached by: Mitchell Courtney
|
||||
ROSE
school
Auckland
au
|
Coached by: Hayden Shaw
|
||||
GLDW
school
Auckland
au
|
Coached by: Rob Mackenzie
|
||||
MTAL
school
Auckland
au
|
Coached by: Alex Brown
|
||||
TRGB
school
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: TGAC
|
||||
STKT
school
Auckland
au
|
Coached by: Alastair MacIntosh & Chris Goudie
|
||||
SHAK
school
Auckland
au
|
Coached by: Mark Clemo & Liam Bradley
|
||||
AGSB
school
Auckland
au
|
Coached by: Mitchell Courtney
|
||||
SHAK
school
Auckland
au
|
Coached by: Mark Clemo & Liam Bradley
|
||||
HOWI
school
Auckland
au
|
Coached by: Sigrid Davis & Max Calvert
|
||||
STKT
school
Auckland
au
|
Coached by: Alastair MacIntosh & Chris Goudie
|