NSHC
club
Auckland
au
|
||||
WESC
club
Auckland
au
|
||||
WESC
club
Auckland
au
|
||||
SKEC
club
Auckland
au
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
SKEC
club
Auckland
au
|
||||
SKEC
club
Auckland
au
|
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: BARA
|
|||
RPCA
RPC
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: James Coote
Boat variation: W Prem 2-
|
|||
RPCA
RPC
|
Coached by: James Coote
Boat variation: W Prem 2-
|
|||
SKEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Sophie Wilson & Geoff Perry
|
|||
WTLG
school
Auckland
au
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Craig Smith
|
|||
WTMC
club
Auckland
au
|
||||
RPCA
RPC
|
Coached by: James Coote
Boat variation: W Prem 2-
|
|||
WTLG
school
Auckland
au
|
Coached by: Craig Smith
|
|||
WTLG
school
Auckland
au
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Craig Smith
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Charlotte de Montalk-Allen (stroke), Charlotte Day, Anais Krynicki, Amy Patten + Savannah Barrack (cox)
Coached by: BARA
|
|||
SKEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Jacqueline Chiang & Geoff Perry
|
WTLG
school
Auckland
au
|
Coached by: Craig Smith
|
|||
COMC
club
Auckland
au
|
Brooke Andrews (stroke), Kenna Richmond, Charlotte Molloy, Felicity Billingham + Matthew Wessels (cox)
Coached by: Ron Neighbour & Emily Caldwell
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: BARA
|
|||
SKEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Hamish Ramsay & Geoff Perry
|
|||
SGEC
club
Auckland
au
GLDW
school
Auckland
au
|
Coached by: GLDW
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
DIOC
school
Auckland
au
|
Coached by: DIOC
|
|||
WTLG
school
Auckland
au
|
Toni Britow (stroke), Samarah Garrett-Dalton, Hunter Henson, Helaina Sealesford + Georgia Walker (cox)
Coached by: Craig Smith
|
|||
WTLG
school
Auckland
au
|
Coached by: Craig Smith
|
|||
SGEC
club
Auckland
au
GLDW
school
Auckland
au
|
Coached by: GLDW
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
DIOC
school
Auckland
au
|
Coached by: DIOC
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: BARA
|
|||
SKEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Hamish Ramsay & Geoff Perry
|
MERC
club
Auckland
au
|
Coached by: Brett Henry
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
DIOC
school
Auckland
au
|
Coached by: DIOC
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: BARA
|
|||
SGEC
club
Auckland
au
GLDW
school
Auckland
au
|
Coached by: GLDW
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
|
|||
WTLG
school
Auckland
au
|
Coached by: Craig Smith
|
|||
HOWI
school
Auckland
au
AKLC
club
Auckland
au
|
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
AKLC
club
Auckland
au
DIOC
school
Auckland
au
|
Coached by: DIOC
|
|||
HOWI
school
Auckland
au
AKLC
club
Auckland
au
|
|
|||
MERC
club
Auckland
au
|
Florence Webber (stroke), Georgia Hewitt, Hannah Simpson, Emily Ashley + Geneivre Stenklev-Gussey (cox)
Coached by: Brett Henry
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Wing Kam
|
|||
MERC
club
Auckland
au
|
Coached by: Mike Ruiterman
|
NSHC
club
Auckland
au
WTLB
school
Auckland
au
|
Coached by: WTLB
|
|||
STPA
school
Auckland
au
WESC
club
Auckland
au
|
|
|||
SGEC
club
Auckland
au
GLDW
school
Auckland
au
|
Coached by: GLDW
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
SHAK
school
Auckland
au
|
Coached by: SHAK
|
|||
SKEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Norman Sharpe & Peter Mason
|
|||
COMC
club
Auckland
au
|
Coached by: Logan Walters
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
WTLB
school
Auckland
au
|
Coached by: WTLB
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
WTLB
school
Auckland
au
|
Coached by: WTLB
|
|||
SGEC
club
Auckland
au
GLDW
school
Auckland
au
|
Coached by: GLDW
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: WTLB
|
|||
SGEC
club
Auckland
au
GLDW
school
Auckland
au
|
Coached by: GLDW
|
|||
SGEC
club
Auckland
au
GLDW
school
Auckland
au
|
Coached by: GLDW
|
|||
SGEC
club
Auckland
au
GLDW
school
Auckland
au
|
Coached by: GLDW
|
AKLC
club
Auckland
au
SHAK
school
Auckland
au
|
Daniel McGill (stroke), Hamish McKay, Liam Zinzley, Will Yates, Jared August, Callum Smidt, Louis O'Brien, Tomos Hudgell + Louis Wall (cox)
Coached by: SHAK
|
|||
STPA
school
Auckland
au
WESC
club
Auckland
au
|
Samuel Davison (stroke), Luka Hayward, Max Eversden, Sean McHugh, Tom Miller, Tom Russell, Tom MacFarlane, Oliver Kumarich + Harry Molloy (cox)
|
|||
SKEC
club
Auckland
au
|
Sam Russell (stroke), George Beggs, Harry Church, Lachie Harvey, Adam Ford, Craig Ford, Sam Barry, Dominic Powell + Alex Johnston (cox)
Coached by: Tom Barker & Geoff Perry
|
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Mat Jensen
|
|||
RPCA
RPC
|
||||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Gerard Campbell
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Gerard Campbell
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Harman Ward
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Harman Ward
|
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
RPCA
RPC
|
Coached by: James Coote
|
|||
RPCA
RPC
|
Coached by: James Coote
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Gerard Campbell
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Gerard Campbell
|
WTLG
school
Auckland
au
|
Taylor Morrison (stroke), Maren Howarth, Amelia Barrell, Ella Rogers, Ashley Hanrahan, Georgia Walker, Lily-Rose Gholam Hosseini, Toni Britow + Janae Squire (cox)
Coached by: Craig Smith
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
DIOC
school
Auckland
au
|
Lucie Harkess (stroke), Amelia Josephson, Jemma Couillault, Charlotte Blakey, Alana Sullivan, Olivia Maxwell, Zoe Mercer, Annabelle Ireland + Sadie Sumich (cox)
Coached by: DIOC
|
|||
HOWI
school
Auckland
au
AKLC
club
Auckland
au
|
Annie Williamson (stroke), Rhian Kocsis, Elise McIntosh, Ane Foord, Kate Hamilton, Margarita Baksheeva, Nicole Amundsen, Nice Vasetsoi + Gemma Owen (cox)
|
|||
SKEC
club
Auckland
au
|
Alex Hynds (stroke), Fiona Wang, Emily Swiatek, Raumati Meihana, Sophie Ardern, Zara Iqbal, Emily Lott, Lucy Frazer + Sophia Chiang (cox)
Coached by: Jacqueline Chiang & Geoff Perry
|
NSHC
club
Auckland
au
WTLB
school
Auckland
au
|
Coached by: WTLB
|
|||
SGEC
club
Auckland
au
GLDW
school
Auckland
au
|
Coached by: GLDW
|
|||
RPCA
RPC
|
||||
WENT
school
Auckland
au
|
Michael Coutts (stroke), Conor Donovan, Fletcher Corse-Scott, Max Romminger + Alexandra Dobson (cox)
|
|||
RPCA
RPC
|
Coached by: Bruce Jones
Boat variation: M Prem 2X
|
|||
STPA
school
Auckland
au
WESC
club
Auckland
au
|
|
|||
WTMC
club
Auckland
au
|
|
RPCA
RPC
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: James Coote
Boat variation: W Prem 2X
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: BARA
|
|||
WTMC
club
Auckland
au
|
|
|||
WTLG
school
Auckland
au
|
Coached by: Craig Smith
|
|||
SKEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Sophie Wilson & Geoff Perry
|
|||
SGEC
club
Auckland
au
GLDW
school
Auckland
au
|
Coached by: GLDW
|
|||
COMC
club
Auckland
au
|
Coached by: Hayden Shaw
|
|||
RPCA
RPC
|
||||
WTLG
school
Auckland
au
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Craig Smith
|
|||
SGEC
club
Auckland
au
|
Coached by: GLDW
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Amy Patten (stroke), Anais Krynicki, Charlotte de Montalk-Allen, Charlotte Day + Bridie Lloydd (cox)
Coached by: BARA
|
|||
SGEC
club
Auckland
au
GLDW
school
Auckland
au
|
Coached by: GLDW
|
|||
RPCA
RPC
|
Coached by: James Coote
Boat variation: W Prem 2X
|
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Jane Stanley
|
|||
STPA
school
Auckland
au
WESC
club
Auckland
au
|
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
SHAK
school
Auckland
au
|
|
|||
HOWI
school
Auckland
au
AKLC
club
Auckland
au
|
||||
WTMC
club
Auckland
au
|
||||
HOWI
school
Auckland
au
AKLC
club
Auckland
au
|
|
|||
STPA
school
Auckland
au
WESC
club
Auckland
au
|
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Wing Kam
|
|||
COMC
club
Auckland
au
|
Coached by: Logan Walters
|
AKLC
club
Auckland
au
SHAK
school
Auckland
au
|
Coached by: SHAK
|
|||
STPA
school
Auckland
au
WESC
club
Auckland
au
|
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
WTLB
school
Auckland
au
|
Coached by: WTLB
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
WTLB
school
Auckland
au
|
Coached by: WTLB
|
|||
SKEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Peter Mason & Norman Sharpe
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: WTLB
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
WTLB
school
Auckland
au
|
Coached by: WTLB
|
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Gerard Campbell
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Gerard Campbell
|
NSHC
club
Auckland
au
WTLB
school
Auckland
au
|
Coached by: WTLB
|
|||
WTMC
club
Auckland
au
|
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Harman Ward
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Gerard Campbell
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Gerard Campbell
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
NSHC
club
Auckland
au
WTLB
school
Auckland
au
|
Coached by: WTLB
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
WTLB
school
Auckland
au
|
Coached by: WTLB
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
SHAK
school
Auckland
au
|
Coached by: SHAK
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
SHAK
school
Auckland
au
|
Coached by: SHAK
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
SHAK
school
Auckland
au
|
Coached by: SHAK
|
SKEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Sophie Wilson & Geoff Perry
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: BARA
|
|||
WTMC
club
Auckland
au
|
|
|||
WTLG
school
Auckland
au
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Craig Smith
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
|
|||
WTLG
school
Auckland
au
|
Coached by: Craig Smith
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: BARA
|
COMC
club
Auckland
au
|
Annabel Maddock (stroke), Charlotte Molloy, Felicity Billingham, Ashleigh Riddle + Brooke Andrews (cox)
Coached by: Ron Neighbour & Emily Caldwell
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: BARA
|
|||
SKEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Hamish Ramsay & Geoff Perry
|
|||
WTLG
school
Auckland
au
|
Coached by: Craig Smith
|
|||
SGEC
club
Auckland
au
GLDW
school
Auckland
au
|
Coached by: GLDW
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
DIOC
school
Auckland
au
|
Coached by: DIOC
|
|||
MERC
club
Auckland
au
|
Coached by: Mike Ruiterman
|
|||
HOWI
school
Auckland
au
AKLC
club
Auckland
au
|
|
|||
WTLG
school
Auckland
au
|
Coached by: Craig Smith
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
DIOC
school
Auckland
au
|
Coached by: DIOC
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: BARA
|
|||
SKEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Hamish Ramsay & Geoff Perry
|
|||
WTLG
school
Auckland
au
|
Coached by: Craig Smith
|
|||
WTLG
school
Auckland
au
|
Coached by: Craig Smith
|
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: BARA
Boat variation: G U17 4X+
|
|||
COMC
club
Auckland
au
|
Coached by: Hayden Shaw
|
|||
SGEC
club
Auckland
au
|
Jessica McIntosh (stroke), Sascha Moltschaniwskyj, Louise Swain, Elise Callaghan + Poppy Campbell (cox)
Coached by: GLDW
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
DIOC
school
Auckland
au
|
Coached by: DIOC
|
|||
WTLG
school
Auckland
au
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Craig Smith
|
|||
RPCA
RPC
|
||||
SKEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Jacqueline Chiang & Geoff Perry
|
|||
RPCA
RPC
|
Coached by: James Coote
Boat variation: W Prem 2-
|
|||
WTLG
school
Auckland
au
|
Coached by: Craig Smith
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
DIOC
school
Auckland
au
|
Coached by: DIOC
|
|||
SKEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Jacqueline Chiang & Geoff Perry
|
|||
SGEC
club
Auckland
au
GLDW
school
Auckland
au
|
Coached by: GLDW
|
|||
SGEC
club
Auckland
au
GLDW
school
Auckland
au
|
Coached by: GLDW
|
|||
RPCA
RPC
|
Coached by: James Coote
Boat variation: W Prem 2-
|
SGEC
club
Auckland
au
GLDW
school
Auckland
au
|
Coached by: GLDW
|
|||
COMC
club
Auckland
au
|
Coached by: Logan Walters
|
|||
STPA
school
Auckland
au
WESC
club
Auckland
au
|
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
WTLB
school
Auckland
au
|
Coached by: WTLB
|
|||
WTMC
club
Auckland
au
|
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
SHAK
school
Auckland
au
|
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
SHAK
school
Auckland
au
|
|
|||
SGEC
club
Auckland
au
GLDW
school
Auckland
au
|
Theo Mallinson (stroke), Cairo Stark, Tomas Broderick, Michael Brenton Rule + Maggie Sarmiento (cox)
Coached by: GLDW
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
WTLB
school
Auckland
au
|
Coached by: WTLB
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
WTLB
school
Auckland
au
|
Coached by: WTLB
|
|||
SGEC
club
Auckland
au
GLDW
school
Auckland
au
|
Coached by: GLDW
|
|||
SGEC
club
Auckland
au
GLDW
school
Auckland
au
|
Coached by: GLDW
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
SHAK
school
Auckland
au
|
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
SHAK
school
Auckland
au
|
Carlos Rojas (stroke), Patrick Carman, Thomas Tileli Walsh, Michael King-Farrington + Benjamin Blackhall (cox)
|
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Mat Jensen
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Gerard Campbell
|
|||
RPCA
RPC
|
Coached by: Bruce Jones
|
NSHC
club
Auckland
au
|
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Gerard Campbell
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
|
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Roger Whiteparsons & Barrie Mabbott
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
||||
RPCA
RPC
|
||||
RPCA
RPC
|
||||
WESC
club
Auckland
au
|
||||
RPCA
RPC
|
HOWI
school
Auckland
au
AKLC
club
Auckland
au
|
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Gerard Campbell
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Harman Ward
|
|||
WTMC
club
Auckland
au
|
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Gerard Campbell
|
SKEC
club
Auckland
au
|
Lauren Oliver (stroke), Lucy Farnsworth, Emily Swiatek, Grace Payn, Lucy Wilson, Raumati Meihana, Alex Hynds, Stella Cressey + Sophia Chiang (cox)
Coached by: Sophie Wilson & Jacqueline Chang
|
|||
WTLG
school
Auckland
au
|
Mia Bradford (stroke), Courtney Katterns, Sophie Egnot-Johnson, Andrea Fick, Hannah Retimana, Courtney Thoumine, Evie Howard, Laura Swann + Iliarne Watson (cox)
Coached by: Craig Smith
|
|||
RPCA
RPC
|
Coached by: Bruce Jones
Boat variation: M Prem 2-
|
|||
SGEC
club
Auckland
au
|
Claire Watson (stroke), Sara Everitt, Olympe de Rouvroy, Jamie Iro, Jessica McIntosh, Imogen Stythe, Olivia Hay, Amy Barclay + Sascha Moltschaniwskyj (cox)
Coached by: GLDW
|
AKLC
club
Auckland
au
|
Todd Kuzmich (stroke), Paul Stone, Simon Tries, Jared Marshall, Steve Waller, Matt Kerrigan, Karen Jackson, Lara Appleby + Brent Sutcliffe (cox)
Coached by: Wing Kam
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Brent Smart (stroke), Andreas Lilley, Michael McMurray, Christopher Wheldon, William Leizerowicz, James Beech, David Wilkinson, Andrae Fassler + Lew Beck (cox)
Coached by: Gerard Campbell
|
SGEC
club
Auckland
au
GLDW
school
Auckland
au
|
Coached by: GLDW
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
WTLB
school
Auckland
au
|
Coached by: WTLB
|
|||
SKEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Tom Barker & Geoff Perry
|
|||
STPA
school
Auckland
au
WESC
club
Auckland
au
|
|
|||
WTMC
club
Auckland
au
|
||||
STPA
school
Auckland
au
WESC
club
Auckland
au
|
|
|||
SKEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Tom Barker & Geoff Perry
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
SHAK
school
Auckland
au
|
Coached by: SHAK
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
SHAK
school
Auckland
au
|
Coached by: SHAK
|
WTLG
school
Auckland
au
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Craig Smith
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: BARA
|
|||
SKEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Jacqueline Chiang & Geoff Perry
|
|||
HOWI
school
Auckland
au
AKLC
club
Auckland
au
|
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
DIOC
school
Auckland
au
|
Coached by: DIOC
|
|||
WTLG
school
Auckland
au
|
Coached by: Craig Smith
|
|||
SKEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Jacqueline Chiang & Geoff Perry
|
NSHC
club
Auckland
au
WTLB
school
Auckland
au
|
Coached by: WTLB
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
|
|||
WTMC
club
Auckland
au
|
||||
SGEC
club
Auckland
au
GLDW
school
Auckland
au
|
Coached by: GLDW
|
|||
COMC
club
Auckland
au
|
Coached by: Logan Walters
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
SHAK
school
Auckland
au
|
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
SHAK
school
Auckland
au
|
|
|||
SGEC
club
Auckland
au
GLDW
school
Auckland
au
|
Coached by: GLDW
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
WTLB
school
Auckland
au
|
Coached by: WTLB
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
WTLB
school
Auckland
au
|
Coached by: WTLB
|
|||
SGEC
club
Auckland
au
GLDW
school
Auckland
au
|
Coached by: GLDW
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Wing Kam
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
SHAK
school
Auckland
au
|
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
SHAK
school
Auckland
au
|
Carlos Rojas (stroke), Patrick Carman, Thomas Tileli Walsh, Michael King-Farrington + Douglas Polo (cox)
|
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Ian McKinnon
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Gerard Campbell
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Gerard Campbell
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Ian McKinnon
|
SGEC
club
Auckland
au
|
Jessica McIntosh (stroke), Imogen Stythe, Amy Barclay, Sascha Moltschaniwskyj + Oliver Heafield (cox)
Coached by: Bennett Shield Regatta
|
|||
WTLG
school
Auckland
au
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Craig Smith
|
|||
SGEC
club
Auckland
au
GLDW
school
Auckland
au
|
Coached by: GLDW
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: BARA
|
|||
RPCA
RPC
|
Coached by: Bruce Jones
Boat variation: M Prem 2-
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: BARA
|
|||
WTLG
school
Auckland
au
|
Coached by: Craig Smith
|
|||
WTMC
club
Auckland
au
|
|
NSHC
club
Auckland
au
WTLB
school
Auckland
au
|
Coached by: WTLB
|
|||
COMC
club
Auckland
au
|
Coached by: Logan Walters
|
|||
HOWI
school
Auckland
au
AKLC
club
Auckland
au
|
|
|||
STPA
school
Auckland
au
WESC
club
Auckland
au
|
|
|||
SKEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Norman Sharpe & Chris Goudie
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
SHAK
school
Auckland
au
|
|
|||
WTMC
club
Auckland
au
|
|
|||
STPA
school
Auckland
au
WESC
club
Auckland
au
|
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
WTLB
school
Auckland
au
|
Coached by: WTLB
|
|||
SKEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Norman Sharpe & Chris Goudie
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
SHAK
school
Auckland
au
|
|
COMC
club
Auckland
au
|
Coached by: Micheal Teilemans
|
|||
STPA
school
Auckland
au
WESC
club
Auckland
au
|
|
|||
SGEC
club
Auckland
au
GLDW
school
Auckland
au
|
Coached by: GLDW
|
|||
WTMC
club
Auckland
au
|
||||
SKEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Tom Barker & Geoff Perry
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
WTLB
school
Auckland
au
|
Coached by: WTLB
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
SHAK
school
Auckland
au
|
Coached by: SHAK
|
|||
SGEC
club
Auckland
au
GLDW
school
Auckland
au
|
Coached by: GLDW
|
|||
COMC
club
Auckland
au
|
Coached by: Micheal Teilemans
|
|||
STPA
school
Auckland
au
WESC
club
Auckland
au
|
|
|||
SKEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Tom Barker & Geoff Perry
|
|||
SGEC
club
Auckland
au
GLDW
school
Auckland
au
|
Coached by: GLDW
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
WTLB
school
Auckland
au
|
Coached by: WTLB
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
WTLB
school
Auckland
au
|
Coached by: WTLB
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
WTLB
school
Auckland
au
|
Coached by: WTLB
|
AKLC
club
Auckland
au
|
Lisa Green (stroke), Maeve Power, Marie Vermes, Lani Gallagher, Rhian Kocsis, Saskia Jordan, Sian Lovelock, Nierensche Perese-Kuil + Gemma Owen (cox)
Coached by: Ian McKinnon
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Sophie Wallace (stroke), Claudia Waite, Michelle Murphy, Mikayla Cracknell, Taylor Catchpole, Sophie Salt, Natasha Abel, Florence Layburn + Amber Fordham (cox)
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Rochelle Farmer (stroke), Abigail Parry, Lenny Voorhaar, Danielle Vandermeer, Eden Kelleher, Elyse Pepper, Bethany Glenn, Megan Farquhar + Lew Beck (cox)
Coached by: Gerard Campbell
|
AKLC
club
Auckland
au
|
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Wing Kam
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Gerard Campbell
|
AKLC
club
Auckland
au
|
Matthew Duffett (stroke), Danyon Harris, Darryn van der Sandt, James Martin, Johnathan Edwards, Michael Smyth, Scott Alderson, Matt Gruiters + Victor Wang (cox)
Coached by: Harman Ward
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
James Brake (stroke), Lewis Morrell, Hugo Verdonk, Chris Everitt, Callum Gilmour, Patrick Davenport, Jake Guy, Edward Barry + Timothy Zouch (cox)
Coached by: Mat Jensen
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Carl Pracey (stroke), Hamish Horne, Jacob Sodo, Finn Murphy, Martin Benfell, James Bradshaw, Jostien Leota-Butler, Chris Stockley + Brad Shelton (cox)
Coached by: Gerard Campbell
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Eric Verdonk (stroke), David Vallance, Murray Horne, Simon Malpas, Mark Stockley, Tim Russell, Max Justice, Garth Bradford + Lew Beck (cox)
Coached by: Gerard Campbell
|
WESC
club
Auckland
au
|
Hannah Thomas (stroke), Megan Bol, Jessica Dasent, Elizabeth Ellis, Poppy Holmes, Niamh McHugh, Kiera Nelson, Sophia Meldrum + Savannah Barrack (cox)
Coached by: Aimee Pink
|
|||
WTLG
school
Auckland
au
NSHC
club
Auckland
au
|
Grace Schaaf (stroke), Holly Gray, Amy Hunter, Mia Cunningham South, Mica Erdmann, Hannah Retimana, Georgia Gray, Evie Howard + Janae Squire (cox)
Coached by: Craig Smith
|
|||
SKEC
club
Auckland
au
|
Olivia Hofer (stroke), Georgia Pettengell, Claire Hofman, Rhiannon Koni-Webb, Emily Swiatek, Grace Payn, Sophie Humphries, Alesha Lamont + Georgia Evans (cox)
Coached by: Sophie Wilson & Geoff Perry
|
AKLC
club
Auckland
au
SHAK
school
Auckland
au
|
Theo Wright (stroke), Josh Purdon, James Fitz-Gerald, Vedran Ilich, Liam Zinzley, Tom Newton, Luca Kirwan, Nathan Collins + Louis Wall (cox)
Coached by: SHAK
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
SHAK
school
Auckland
au
|
Sean Paget (stroke), Tim Edwards, Jared August, Callum Smidt, Daniel McGill, Brian Patterson, Daniell Pennell, Louis O'Brien + Michael Braem (cox)
Coached by: SHAK
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
WTLB
school
Auckland
au
|
Max Brown (stroke), Ben Jury, Angus Shotter, Samuel Jones, Baxter Holgate-Simpson, Blake Bradshaw, Jacob Jones, Hunter Pethers-Boak + Gene Offwood (cox)
Coached by: WTLB
|
|||
STPA
school
Auckland
au
WESC
club
Auckland
au
|
Samuel Davison (stroke), Luka Hayward, Joshua Shields, Leo Ngatai-Tafau, Max Eversden, Tom Russell, Louis Phibbs, Jacob Morrow + Harry Molloy (cox)
|