- Division 1: placed 3rd
- Division 1: placed 3rd
- Division 1: placed 2nd
- Division 2: placed 2nd
- Division 2: placed 4th
NSHC
club
Auckland
au
WTLB
school
Auckland
au
- Division 1: placed 5th
NSHC
club
Auckland
au
WTLB
school
Auckland
au
- Division 1: placed 1st
NSHC
club
Auckland
au
WTLB
school
Auckland
au
- Division 2: placed 2nd
NSHC
club
Auckland
au
WTLB
school
Auckland
au
- Division 2: placed 4th
- Division 1: placed 1st
- Division 1: placed 5th
- Division 1: placed 6th
- Division 1: placed 1st
- Division 1: placed 6th
- Division 2: placed 3rd
- Division 3: placed 4th
- Division 1: placed 5th
- Division 2: placed 5th
- Division 3: placed 6th
- Division 1: placed 2nd
- Division 2: placed 4th
- Division 2: placed 6th
- Division 1: placed 1st
- Division 2: placed 5th
- Division 2: placed 2nd
WTLG
school
Auckland
au
NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Craig Smith
- Division 1: placed 5th
WTLG
school
Auckland
au
NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Craig Smith
- Division 2: placed 3rd
- Division 1: placed 1st
- Division 1: placed 2nd
- Division 1: placed 5th
- Division 2: placed 1st
NSHC
club
Auckland
au
WTLB
school
Auckland
au
Coached by: WTLB
- Division 1: placed 1st
NSHC
club
Auckland
au
WTLB
school
Auckland
au
Coached by: WTLB
- Division 2: placed 2nd
NSHC
club
Auckland
au
WTLB
school
Auckland
au
Coached by: WTLB
- Division 2: placed 1st
NSHC
club
Auckland
au
Coached by: WTLB
- Division 2: placed 4th
NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Mat Jensen
- Division 1: placed 1st
- Division 1: placed 1st
- Division 1: placed 4th
- Division 1: placed 4th
- Division 1: placed 4th
- Division 1: placed 5th
- Division 2: placed 2nd
- Division 1: placed 5th
- Division 1: placed 4th
NSHC
club
Auckland
au
WTLB
school
Auckland
au
Coached by: WTLB
- Division 1: placed 1st
NSHC
club
Auckland
au
WTLB
school
Auckland
au
Aubrey Sima (stroke), Jared Barry, Geoffrey Patten, Bowen de Gouw, Oliver Eliot, Matthias Wong, Max Ranson, Lucas Gray + Samuel Rickard (cox)
Coached by: WTLB
- Division 1: placed 3rd
NSHC
club
Auckland
au
WTLB
school
Auckland
au
Sam Logan (stroke), Corbin Harkness, Kalib Patterson, Nicolas Garner, James Harding, Matthew Archer, Calum Harvey, Elijah Tanu + Raith Fullam (cox)
Coached by: WTLB
- Division 1: placed 5th
WTLG
school
Auckland
au
NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Craig Smith
- Division 2: placed 2nd
NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Jane Stanley
- Division 1: placed 1st
NSHC
club
Auckland
au
- Division 1: placed 2nd
NSHC
club
Auckland
au
- Division 1: placed 1st
NSHC
club
Auckland
au
- Division 2: placed 2nd
NSHC
club
Auckland
au
- Division 2: result (NRR)
NSHC
club
Auckland
au
WTLB
school
Auckland
au
Coached by: WTLB
- Division 1: placed 3rd
NSHC
club
Auckland
au
WTLB
school
Auckland
au
Coached by: WTLB
- Division 1: placed 4th
NSHC
club
Auckland
au
WTLB
school
Auckland
au
Coached by: WTLB
- Division 1: placed 7th
NSHC
club
Auckland
au
Coached by: WTLB
- Division 1: placed 6th
- Division 1: placed 1st
- Division 2: placed 2nd
- Division 2: placed 3rd
- Division 2: placed 1st
- Division 1: placed 3rd
- Division 1: placed 1st
- Division 1: placed 7th
- Division 2: placed 3rd
- Division 2: placed 2nd
- Division 2: placed 1st
- Division 1: result (CANCELLED)
NSHC
club
Auckland
au
WTLB
school
Auckland
au
Coached by: WTLB
- Division 1: result (CANCELLED)
NSHC
club
Auckland
au
WTLB
school
Auckland
au
Coached by: WTLB
- Division 1: result (CANCELLED)
NSHC
club
Auckland
au
WTLB
school
Auckland
au
Coached by: WTLB
- Division 1: result (CANCELLED)
- Division 1: result (CANCELLED)
WTLG
school
Auckland
au
NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Craig Smith
- Division 1: result (CANCELLED)
- Division 1: result (CANCELLED)
- Division 1: result (CANCELLED)
- Division 2: result (CANCELLED)
WTLG
school
Auckland
au
NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Craig Smith
- Division 1: result (CANCELLED)
- Division 1: result (CANCELLED)
NSHC
club
Auckland
au
WTLB
school
Auckland
au
Coached by: WTLB
- Division 1: result (CANCELLED)
NSHC
club
Auckland
au
WTLB
school
Auckland
au
Coached by: WTLB
- Division 2: result (CANCELLED)
NSHC
club
Auckland
au
WTLB
school
Auckland
au
Coached by: WTLB
- Division 2: result (CANCELLED)
NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Mat Jensen
- Division 1: result (CANCELLED)
- Division 1: result (CANCELLED)
- Division 1: result (CANCELLED)
NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Roger Whiteparsons & Barrie Mabbott
- Division 1: result (CANCELLED)
- Division 1: result (CANCELLED)
- Division 1: result (CANCELLED)
- Division 2: result (CANCELLED)
- Division 1: result (CANCELLED)
- Division 1: result (CANCELLED)
- Division 1: result (CANCELLED)
NSHC
club
Auckland
au
- Division 1: result (CANCELLED)
NSHC
club
Auckland
au
- Division 2: result (CANCELLED)
NSHC
club
Auckland
au
WTLB
school
Auckland
au
Coached by: WTLB
- Division 1: result (CANCELLED)
WTLG
school
Auckland
au
NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Craig Smith
- Division 1: result (CANCELLED)
NSHC
club
Auckland
au
WTLB
school
Auckland
au
Brahm Erdmann (stroke), Samuel Shotter, Oscar Andrew, Jayden Tabani-Ivi, Kiardyn Hatch, Sam Lecocq, Mitchell Hohaia, Oscar Dorbeck + Awni Barmada (cox)
Coached by: WTLB
- Division 1: result (CANCELLED)
NSHC
club
Auckland
au
Ryan Morrow (stroke), Ben Fullam, Ian Qiu, Felix-Foxx Burnell, Harrison Goodall, Jaxon Langley, Lucas Rawlings, Zachary Knight + Gene Offwood (cox)
Coached by: WTLB
- Division 1: result (CANCELLED)
- Division 1: result (CANCELLED)
NSHC
club
Auckland
au
WTLB
school
Auckland
au
Coached by: WTLB
- Division 1: result (CANCELLED)
NSHC
club
Auckland
au
WTLB
school
Auckland
au
Coached by: WTLB
- Division 2: result (CANCELLED)
NSHC
club
Auckland
au
WTLB
school
Auckland
au
Coached by: WTLB
- Division 2: result (CANCELLED)
- Division 1: result (CANCELLED)
- Division 1: result (CANCELLED)
- Division 1: result (CANCELLED)
- Division 2: result (CANCELLED)
- Division 2: result (CANCELLED)
- Division 2: result (CANCELLED)
- Division 1: result (CANCELLED)
- Division 1: result (CANCELLED)
WTLG
school
Auckland
au
NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Craig Smith
- Division 1: result (CANCELLED)
- Division 1: result (CANCELLED)
- Division 2: result (CANCELLED)
- Division 1: result (CANCELLED)
- Division 1: result (CANCELLED)
- Division 1: result (CANCELLED)
NSHC
club
Auckland
au
WTLB
school
Auckland
au
Coached by: WTLB
- Division 1: result (CANCELLED)
NSHC
club
Auckland
au
WTLB
school
Auckland
au
Coached by: WTLB
- Division 2: result (CANCELLED)
- Division 1: result (CANCELLED)
- Division 1: result (CANCELLED)
- Division 2: result (CANCELLED)
NSHC
club
Auckland
au
WTLB
school
Auckland
au
Coached by: WTLB
- Division 1: result (CANCELLED)
NSHC
club
Auckland
au
WTLB
school
Auckland
au
Coached by: WTLB
- Division 2: result (CANCELLED)
NSHC
club
Auckland
au
WTLB
school
Auckland
au
Coached by: WTLB
- Division 2: result (CANCELLED)
NSHC
club
Auckland
au
WTLB
school
Auckland
au
Coached by: WTLB
- Division 2: result (CANCELLED)
- Division 2: result (CANCELLED)
- Division 2: result (CANCELLED)
- Division 1: result (CANCELLED)
- Division 2: result (CANCELLED)
- Division 3: result (CANCELLED)
- Division 3: result (CANCELLED)
NSHC
club
Auckland
au
Sophie Wallace (stroke), Claudia Waite, Michelle Murphy, Mikayla Cracknell, Taylor Catchpole, Sophie Salt, Natasha Abel, Florence Layburn + Amber Fordham (cox)
- Division 1: result (CANCELLED)
- Division 1: result (CANCELLED)
- Division 1: result (CANCELLED)
NSHC
club
Auckland
au
Jessie Bullians (stroke), Carmen Haybittle, Kaitlin Jaegar, Alicia Oswald, Caitlin Janes, Lea Ilic, Annabella Simmons, Leah Slykerman + Ava Unwin (cox)
- Division 1: result (CANCELLED)
NSHC
club
Auckland
au
WTLB
school
Auckland
au
Sam Logan (stroke), Oliver Eliot, Corbin Harkness, James Harding, Lucas Gray, Calum Harvey, Jacob Moller, Tane Gregerson + Samuel Rickard (cox)
Coached by: WTLB
- Division 1: result (CANCELLED)
NSHC
club
Auckland
au
WTLB
school
Auckland
au
Aubrey Sima (stroke), Geoffrey Patten, Matthias Wong, Nicolas Garner, Kalib Patterson, Matthew Archer, Kyran Henderson, Elijah Tanu + Raith Fullam (cox)
Coached by: WTLB
- Division 2: result (CANCELLED)
NSHC
club
Auckland
au
James Brake (stroke), Lewis Morrell, Hugo Verdonk, Chris Everitt, Callum Gilmour, Patrick Davenport, Jake Guy, Edward Barry + Timothy Zouch (cox)
Coached by: Mat Jensen
- Division 1: result (CANCELLED)
WTLG
school
Auckland
au
NSHC
club
Auckland
au
Grace Schaaf (stroke), Holly Gray, Amy Hunter, Mia Cunningham South, Mica Erdmann, Hannah Retimana, Georgia Gray, Evie Howard + Janae Squire (cox)
Coached by: Craig Smith
- Division 1: result (CANCELLED)
NSHC
club
Auckland
au
WTLB
school
Auckland
au
Max Brown (stroke), Ben Jury, Angus Shotter, Samuel Jones, Baxter Holgate-Simpson, Blake Bradshaw, Jacob Jones, Hunter Pethers-Boak + Gene Offwood (cox)
Coached by: WTLB
- Division 1: result (CANCELLED)