- Division 4: result (NRR)
- Division 3: placed 5th (4:38.57)
- Division 2: placed 5th (4:43.39)
- Division 1: placed 2nd (4:21.96)
- Division 3: placed 4th (04:36.35)
PETC
club
Wellington
we
Coached by: Caroline Robertson
- Division 1: placed 4th (4:27.86)
PET*
club
Wellington
we
Coached by: Caroline Robertson
- Division 1: placed 6th (4:46.31)
PET*
club
Wellington
we
Ian Boserio (stroke), Robbie Robinson, Tim Logan, Gus Berghan, Kerry Dombroski, Dave Hanley, John Cook, Reg Kumpher + Olivia Bixley (cox)
Coached by: Caroline Robertson
- Division 1: placed 1st (3:27.73)
PETC
club
Wellington
we
Coached by: Caroline Robertson
- Division 2: placed 4th (4:08.55)
PETC
club
Wellington
we
Coached by: Caroline Robertson
- Division 1: placed 2nd (4:14.01)
PETC
club
Wellington
we
Coached by: Caroline Robertson
- Division 2: placed 5th (4:35.75)
PET*
club
Wellington
we
Coached by: Caroline Robertson
- Division 4: result (DNS)
- Division 3: placed 6th (4:28.85)
- Division 1: placed 6th (5:05.92)
PET*
club
Wellington
we
Mike Burkett (stroke), Dave Hanley, Reg Kumpher, Nathan Berry, Guy Aitchison, John Hitchcock, Paul Coles, Drew Duncan + Olivia Bixley (cox)
Coached by: Caroline Robertson
- Division 1: placed 4th (3:59.25)
PET*
club
Wellington
we
Anna Sissons (stroke), Natasha Baldwin, Shannon Hennig, Caroline Robertson, Fiona Burney, Phillipa Argue, Fiona Harris, Raewyn Curtis + Robyn Saulbrey (cox)
Coached by: Caroline Robertson
- Division 1: placed 3rd (4:01.90)
PET*
club
Wellington
we
Coached by: Caroline Robertson
- Division 1: result (DNS)
- Division 3: placed 4th (05:14.70)
- Division 1: placed 3rd (05:40.20)
PETC
club
Wellington
we
Coached by: Caroline Robertson
- Division 2: placed 5th (4:33.49)
PETC
club
Wellington
we
Coached by: Caroline Robertson
- Division 3: placed 4th (4:08.08)
- Division 1: placed 2nd (3:43.44)
- Division 3: placed 5th (4:50.65)
PET*
club
Wellington
we
Coached by: Caroline Robertson
- Division 2: placed 1st (3:49.59)
PETC
club
Wellington
we
Anna Sissons (stroke), Natasha Baldwin, Shannon Hennig, Caroline Robertson, Fiona Burney, Cath Barker, Sarah Houston, Raewyn Curtis + Olivia Bixley (cox)
Coached by: Caroline Robertson
- Division 1: placed 2nd (4:03.58)