- Division 1: placed 4th
- Division 2: result (NRR)
- Division 1: placed 2nd
- Division 2: placed 1st
STAC
club
Wellington
we
Cam Hall (stroke), Josiah Duffield, Mackenzie Horwood-Verstappen, Tim Hall, Hugo Hibbert, Thomas Murray, James Dunne, Theo Barber + Peter Te Paa (cox)
Coached by: Maurice Maxwell & Sean Durkin
- Division 1: placed 4th
STAC
club
Wellington
we
Alex Laurenson (stroke), Joseph Bahr, Felix Lowndes, Cillian Butler, Caleb Meijer, Charles Lynch-Gerrard, Hayden Rumble, Edward Dunne + Ben Ross (cox)
Coached by: Brook Walker
- Division 1: placed 6th
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Jesse
- Division 1: placed 1st
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Maurice Maxwell
- Division 1: placed 2nd
STAC
club
Wellington
we
Matthew Johnson (stroke), Ben Strowger-Turnock, Andrew Loveard, Fergus Murray + Cameron Cunningham (cox)
Coached by: Maurice Maxwell
- Division 1: placed 3rd
- Division 1: placed 4th
- Division 1: placed 4th
- Division 2: result (DNF)
STAC
club
Wellington
we
Vanessa McCormack (stroke), Bernadette Fischer, Valerie Chan, Emily Liddell, Bridie Logan, Ashley Toovey, Maggie Quinn, Isabella Cooke + Liam Avery (cox)
- Division 1: placed 3rd
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Maurice Maxwell
- Division 1: placed 4th
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Maurice Maxwell
- Division 2: placed 7th
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Maurice Maxwell
- Division 2: placed 1st
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Maurice Maxwell
- Division 2: placed 5th
- Division 1: placed 1st
- Division 2: placed 2nd
- Division 2: placed 3rd
- Division 2: placed 1st
STAC
club
Wellington
we
Bridie Logan (stroke), Bridget-Anne Horgan, Sarah Bagley, Izzy Rumble, Laura West, Ashley Toovey, Phoebe Pottinger, Lily Symes + Maggie Quinn (cox)
- Division 1: placed 4th
- Division 1: placed 1st
- Division 1: placed 1st
- Division 2: placed 2nd
- Division 3: placed 2nd
- Division 3: placed 1st
STAC
club
Wellington
we
Tristan Cotter (stroke), Henry Whitford Lee, Joseph Graham, Tristan Gregory-Hunt, Kyle Malone, Sam Wilkins, Joshua Ngaia, Daniel Ward + Liam Avery (cox)
Coached by: Jesse
- Division 1: placed 1st
STAC
club
Wellington
we
Harry Beasley (stroke), Fergus Murray, Ricky Kiddle, Connor Moore, Andrew Loveard, Ben Strowger-Turnock, Josiah Duffield, Zane Goggin + James Dunne (cox)
Coached by: Maurice Maxwell & Sean Durkin
- Division 1: placed 6th
STAC
club
Wellington
we
Alex Laurenson (stroke), Joseph Bahr, Felix Lowndes, Cillian Butler, Caleb Meijer, Charles Lynch-Gerrard, Hayden Rumble, Edward Dunne + Ben Ross (cox)
Coached by: Brook Walker
- Division 1: placed 2nd