WELC
club
Wellington
we
Coached by: Kim O'Neill & Hooper Kelly-Smith
- Division 1: placed 2nd
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Joe O'Neill
- Division 2: placed 1st
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Joe O'Neill
- Division 2: placed 2nd
- Division 1: placed 3rd
- Division 2: result (DNF)
- Division 2: placed 3rd
WELC
club
Wellington
we
Allan Mills (stroke), Huw Mitchell, Jason King, Craig Taylor, Mark Brown, Chris Jones, Barry Sayer, Scott Connew + James Marston (cox)
Coached by: Joe O'Neill
- Division 1: placed 2nd
WELC
club
Wellington
we
Adam McRandle (stroke), Johnny English, Jose Vaquero, Liam McAree, James Fitzgerald, Myles Daily, Lawrence Birch, Joshua Rowan + Oliver McGill (cox)
Coached by: Ceri Armit & Lua Tuiomanufili
- Division 1: placed 3rd
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Chris Jones
- Division 1: placed 6th
- Division 1: placed 2nd
- Division 2: placed 5th
- Division 2: placed 3rd
WELC
club
Wellington
we
Holly Miller (stroke), Jasmine Oliver, Elyse Rothery, Jennifer Acton-Phillips, Clare Weterings, Adelaide Brown, Ellie Hawkins, Sarah Jackson + Ceri Armit (cox)
Coached by: Joe O'Neill
- Division 1: placed 1st
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Ceri Armit & Lua Tuiomanufili
- Division 1: placed 1st
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Ceri Armit & Lua Tuiomanufili
- Division 2: placed 4th
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Joe O'Neill
- Division 2: placed 6th
- Division 1: result (NJ (5))
- Division 2: placed 3rd
- Division 1: placed 3rd
- Division 2: placed 5th
WELC
club
Wellington
we
Amelia Radaich (stroke), Claudia Pettett, Amelia Piper, Josephine Paxie, Mereana Taylor, Taylor Smith, Lucy Golding, Macey Flowers + Shivani Pereira (cox)
Coached by: Joe O'Neill
- Division 1: placed 1st
WELC
club
Wellington
we
Kim O'Neill (stroke), Charlotte Waghorn, Jane Harding, Francie Morrow, Amy McMullan, Sara McFall, Jo-Anne Stokes, Samantha Seath + Charlotte Denny (cox)
Coached by: Joe O'Neill
- Division 1: placed 2nd
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Joe O'Neill
- Division 1: placed 3rd
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Joe O'Neill
- Division 2: placed 1st
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Lua Tuiomanufili & Ceri Armit
- Division 1: placed 3rd
- Division 2: result (SCR)
- Division 3: placed 4th
- Division 3: placed 3rd
- Division 3: placed 5th
WELC
club
Wellington
we
Joel Rihari Watene (stroke), Brad Carter, Josh Williams, Blaine Abraham, David Burnett, Daniel Benton, Mark Brown, Scott Connew + Heather Scott (cox)
Coached by: Joe O'Neill
- Division 1: placed 3rd
- Division 1: placed 5th