- Division 1: placed 4th
- Division 1: placed 4th
- Division 2: placed 2nd (+8s)
WELC
club
Wellington
we
Alexander Barclay (stroke), Jakob Scotts-Bahle, Nicholas Banks, Cathan Tamarapa, Conor McIntosh, Fergus Roache, Bastian Scotts-Bahle, Dylan Kaufman + Samuel Ng (cox)
Coached by: Allan Mills
- Division 1: placed 4th (+5s)
WELC
club
Wellington
we
Allan Mills (stroke), Barry Sayer, Chris Jones, Dean Fraser, James Beech, Joe O'Neill, Julian Williams, Richard Graham + Katherine Jensen (cox)
- Division 1: placed 3rd (+1s)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Michele Munro
- Division 1: placed 2nd (+2s)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Lua Tuiomanufili & Toby Pearce
- Division 1: placed 5th (+8s)
- Division 1: result (DSQ)
- Division 1: placed 3rd (+11s)
WELC
club
Wellington
we
Michelle Joy (stroke), Hannah Bryce, Laura James, Rebecca Langtry, Heather Froude, Poppy Wilson, Lucy Baker, Amy McNamara + Laws Lawson (cox)
Coached by: Chris Jones & Laws Lawson
- Division 1: placed 3rd (+4s)
- Division 1: placed 3rd (+12s)
WELC
club
Wellington
we
Nicholas Banks (stroke), Nicholas Murdoch, Fergus Roache, Jakob Scotts-Bahle + Zoe Pattinson-Fan (cox)
- Division 1: placed 4th (+2s)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Lua Tuiomanufili & Toby Pearce
- Division 2: placed 3rd (+12s)
- Division 2: placed 2nd (+8s)
- Division 2: placed 1st
- Division 1: placed 5th (+2s)
- Division 1: placed 4th (+1s)
- Division 2: placed 3rd (+18s)
- Division 2: result (DNS)
WELC
club
Wellington
we
Sara McFall (stroke), Frances Graham, Katherine Jensen, Patricia Abraham, Raewyn Munro, Jessica Clark, Kim O'Neill, Jane Harding + Brendan Renall (cox)
Coached by: Joe Oneill
- Division 1: placed 4th (+2s)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Chris Jones & Laws Lawson
- Division 1: placed 4th (+2s)
- Division 1: placed 5th (+6s)
- Division 1: placed 6th (+45s)
- Division 1: placed 3rd (+28s)
- Division 2: placed 3rd (+21s)
- Division 2: result (DNS)
- Division 2: placed 2nd (+16s)
WELC
club
Wellington
we
- Division 1: placed 2nd (+2s)