- Division 1: placed 2nd (+12.9)
- Division 2: placed 2nd (+10.0)
- Division 3: placed 3rd (+54.5)
- Division 1: placed 3rd (+05.9)
- Division 2: placed 2nd (+01.8)
- Division 3: placed 1st (0.0)
- Division 3: placed 4th (01:31.1)
WELC
club
Wellington
we
Natasha Bull (stroke), Claudette Wicks, Florence Underhill, Natasha Pringle + Wallis Greenslade (cox)
Coached by: Kim O'neill & Harry O'neill
- Division 1: placed 4th (01:31.2)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: David Carr-Smith
- Division 2: placed 3rd (+19.1)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: David Carr-Smith
- Division 2: placed 4th (01:18)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Florence Blair
- Division 3: placed 4th (+40.8)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Florence Blair
- Division 3: placed 2nd (+11.3)
WELC
club
Wellington
we
Glen Matthew Gawe (stroke), Sho Grainger, Brandon Williams, Jordan McCrystall, Jamie Hindle-Daniels, Severne Dawson, Matthew Johnson, Aidan Roberts + James Marston (cox)
Coached by: Conor Mercer
- Division 1: placed 3rd (+34.3)
WELC
club
Wellington
we
Ben Robertson (stroke), Hugh Woodbury, Cameron Jeffrey, George Truebridge, Yohan de Rose, Thomas Scott, Joel de Rose, Riley Grice + Alex Saini (cox)
Coached by: Izzy Paul & Jack Woodbury
- Division 1: placed 5th (01:10.4)
- Division 1: placed 3rd (17:10)
- Division 2: placed 1st (0.0)
- Division 3: placed 1st (0.0)
- Division 3: placed 2nd (+16.9)
WELC
club
Wellington
we
Benjamin Rowan (stroke), Daniel Ward, Finn Patric Juhan O'Connor, Joseph Graham + Dara Jagose-Dickens (cox)
Coached by: Lua Tuiomanufili & Toby Pearce
- Division 1: placed 1st (0.0)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Sean Durkin
- Division 2: placed 3rd (+15.4)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Catherine Duffin
- Division 2: placed 2nd (+02.8)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Lua Tuiomanufili & Michael Janis
- Division 2: placed 4th (+27.3)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Lua Tuiomanufili & Toby Pearce
- Division 2: placed 5th (+40.4)
- Division 1: placed 3rd (+31.5)
- Division 2: placed 3rd (+33.4)
- Division 2: placed 1st (0.0)
- Division 3: placed 4th (01:16.7)
- Division 3: placed 2nd (+41.9)
- Division 3: result (SCR)
- Division 4: placed 4th
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Joe O'neill
- Division 1: placed 2nd (43:10)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Hamish Mitchell
- Division 2: placed 2nd (+31.5)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Jason Theobald
- Division 1: placed 4th
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Tina Manker
- Division 3: result (NRR)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Izzy Paul & Jack Woodbury
- Division 2: result (DNS (NSR))
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Izzy Paul & Jack Woodbury
- Division 3: result (NRR)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Sean Durkin
- Division 2: placed 1st
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Sean Durkin
- Division 2: placed 3rd
- Division 1: placed 4th (01:01.1)
- Division 1: placed 5th (01:02.4)
- Division 2: placed 1st
- Division 2: placed 3rd
- Division 3: placed 6th
- Division 3: placed 5th
- Division 1: placed 2nd (+07.6)
- Division 1: placed 3rd (+09.3)
- Division 2: placed 1st
- Division 2: placed 4th
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Florence Blair
- Division 1: placed 3rd (+15.6)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: David Carr-Smith
- Division 2: placed 5th (+42.4)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Nina Brown
- Division 2: placed 3rd (+24.9)
WELC
club
Wellington
we
Lucy Hornabrook (stroke), Sophie Wickens, Olivia Hausmann, Annabelle Skinner-Evers + Grace Habershon (cox)
Coached by: David Carr-Smith
- Division 3: result (DNF)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Florence Blair
- Division 3: placed 2nd
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Nina Brown & Laws Lawson
- Division 3: placed 4th
WELC
club
Wellington
we
Finn Patric Juhan O'Connor (stroke), Jack Woodbury, Eamonn Carr, Thomas Simpson, Conor Geoghegan, Leo English, Rory Bourke, Jack Murphy + Joel de Rose (cox)
Coached by: Lua Tuiomanufili & Michael Janis
- Division 1: placed 3rd (+15.4)
WELC
club
Wellington
we
Tim Loretto (stroke), Aidan Roberts, Matthew Johnson, Jordan McCrystall, Glen Matthew Gawe, Dominic McCann, Dylon van der Vental, Jack Kovacs + Dion Blackmore (cox)
Coached by: Hamish Mitchell
- Division 1: placed 4th (01:19.6)
- Division 1: placed 4th (01:06.4)
- Division 1: result (SCR)
- Division 2: result (SCR)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Joe O'neill
- Division 1: placed 2nd (+02.4)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Nick Tonkin
- Division 1: placed 4th (42:10)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: David Carr-Smith
- Division 1: result (NJ)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: David Carr-Smith
- Division 2: result (DNS (NSR))
- Division 1: placed 4th (+42.1)
- Division 1: placed 3rd (+38.4)
- Division 2: result (SCR)
- Division 1: placed 3rd (+14.4)
- Division 1: placed 4th (+17.9)
- Division 2: placed 5th (+48.0)
- Division 2: placed 1st (0.0)
- Division 2: placed 2nd (01:10)
WELC
club
Wellington
we
Natasha Bull (stroke), Alice Parle, Florence Underhill, Claudette Wicks, Courtney Grant, Natasha Pringle, Jordan Compton, Natasha Parrant + Wallis Greenslade (cox)
Coached by: Kim O'neill & Harry O'neill
- Division 1: placed 2nd (+12.0)
WELC
club
Wellington
we
Ben Stantiall (stroke), Scott Connew, Carlo Bornholdt, Luciano Barbalich + Dara Jagose-Dickens (cox)
Coached by: Huw Mitchell & Jason Theobald
- Division 1: placed 2nd (+00.8)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Joe O'neill
- Division 1: placed 2nd (+06.1)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Sean Durkin
- Division 1: placed 2nd (+17.3)
WELC
club
Wellington
we
Grace Errington (stroke), Estelle Adlam, Ranie Luia'ana, Lise Jansen-Luke, Melissa Blackmore, Natasha Healy, Laila Smith, Charlotte Su + Jess Holland (cox)
Coached by: Florence Blair
- Division 1: placed 3rd (+25.6)
WELC
club
Wellington
we
Carly Wakeling (stroke), Briana Woodward, Ruby Leverington, Jessie Jamieson, Olivia Hausmann, Grace Harvey, Sophie Wickens, Lucy Hornabrook + Lucy Preston (cox)
Coached by: David Carr-Smith
- Division 2: placed 2nd (+57.1)
WELC
club
Wellington
we
Maddie Ferrier (stroke), Olivia Smith, Annabelle Skinner-Evers, Meggie Morrison, Sariya McGrath, Gothami Jayasinha, Claudia Cunningham, Lily Marsh + Emily Young (cox)
Coached by: David Carr-Smith
- Division 2: placed 3rd (+57.6)
WELC
club
Wellington
we
Helen Hendrickson (stroke), Megan Simmons, Katie Appleby, Nikki Shute, Emma Slee, Rachel Melrose, Monique Beyer, Roby Lanford + Pauline Trow (cox)
Coached by: Nina Brown & Laws Lawson
- Division 2: placed 1st (+00.6)
WELC
club
Wellington
we
Courtney Grant (stroke), Claudette Wicks, Florence Underhill, Natasha Pringle + Wallis Greenslade (cox)
Coached by: Kim O'neill & Harry O'neill
- Division 1: placed 4th (+45.0)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: David Carr-Smith
- Division 1: placed 5th (+58.1)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Kim O'neill & Harry O'neill
- Division 2: placed 2nd (+31.4)
- Division 1: placed 3rd (01:44.3)
- Division 1: placed 4th (01:51.2)
WELC
club
Wellington
we
Charlotte Robertson (stroke), Kate Jordan, Francie Morrow, Maya Williams, Rochelle Harker, Christine Phillips, Krystal Melendez, Amy Robson + Kyle Malone (cox)
Coached by: Joe O'neill
- Division 1: placed 2nd (+12.2)
WELC
club
Wellington
we
Joseph Graham (stroke), Daniel Ward, Finn Patric Juhan O'Connor, Benjamin Rowan + Dara Jagose-Dickens (cox)
Coached by: Lua Tuiomanufili & Toby Pearce
- Division 1: placed 1st (0.0)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Sean Durkin
- Division 1: placed 5th (+26.0)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Catherine Duffin
- Division 2: placed 1st (0.0)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Lua Tuiomanufili & Michael Janis
- Division 2: placed 3rd (+16.4)
- Division 1: result (DNF)
- Division 2: result (DNF)
WELC
club
Wellington
we
Dimitrios Kotrotsos (stroke), Kyle Malone, Mark Brocklehurst, Hayden Robertson, Griffin Hunt, Shay Graham, Caleb Soderberg, Josh Blackmore + Dion Blackmore (cox)
Coached by: Sean Durkin & Chris Jones
- Division 1: placed 1st (0.0)