Event 1
B U18 8+
Sponsored by: Cassin family - in memory of Margaret Cassin
SKEC
club
Auckland
au
|
Matt Kelly (stroke), Ollie Strang, Angus Wilson, Harry Ramakers, Nicholas Lyon-Ramsdale, Ethan Blight, Kieran Blockley, Sam Morrow + Samuel Ingleton (cox)
Coached by: Ben Hammond & Geoff Perry
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
WTLB
school
Auckland
au
|
Max Brown (stroke), Blake Bradshaw, Angus Shotter, Samuel Jones, Baxter Holgate-Simpson, Ben Jury, Jacob Jones, Kip Watson + Gene Offwood (cox)
Coached by: WTLB
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
SHAK
school
Auckland
au
|
Theo Wright (stroke), Josh Purdon, Vedran Ilich, Tom Newton, James Fitz-Gerald, Liam Zinzley, Luca Kirwan, Nathan Collins + Louis Wall (cox)
Coached by: SHAK
|
|||
AKGC
club
Auckland
au
|
Josh Hamilton (stroke), Austin Carter, Jonty Matla, Jack Ready, Lukas Hakansson, Alexander Goldstein, Thomas Overy, Oliver Burkhardt + Niko Hoare (cox)
|
|||
AKGC
club
Auckland
au
|
Jason Heath (stroke), Theo Lotu-I'iga, Timothy Hughes, Findlay Carter, Hugh Marshall, Ben Walden, Benjamin Scott, Fergus Matla + Tony Khoo (cox)
|
Event 3
B U17 4+
Sponsored by: Bride family - in memory of Jan Bride
NSHC
club
Auckland
au
WTLB
school
Auckland
au
|
Coached by: WTLB
|
|||
KICC
club
Auckland
au
|
Coached by: Nick Lloyd
|
|||
WESC
club
Auckland
au
MTAL
school
Auckland
au
|
Coached by: MTAL
|
|||
MACL
school
Auckland
au
SGEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Mark Clemo
|
|||
SGEC
club
Auckland
au
GLDW
school
Auckland
au
|
Coached by: GLDW
|
|||
SKEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Tom Barker & Geoff Perry
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
SHAK
school
Auckland
au
|
Coached by: SHAK
|
|||
AKGC
club
Auckland
au
|
|
|||
STPA
school
Auckland
au
WESC
club
Auckland
au
|
|
|||
STPA
school
Auckland
au
WESC
club
Auckland
au
|
|
|||
SKEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Tom Barker & Geoff Perry
|
|||
KICC
club
Auckland
au
|
Coached by: Leith Menzies
|
|||
AKGC
club
Auckland
au
|
||||
SGEC
club
Auckland
au
GLDW
school
Auckland
au
|
Coached by: GLDW
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
SHAK
school
Auckland
au
|
Coached by: SHAK
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
WTLB
school
Auckland
au
|
Coached by: WTLB
|
RPCA
RPC
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
RPCA
RPC
|
||||
RPCA
RPC
|
||||
RPCA
RPC
|
||||
WTLG
school
Auckland
au
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
WTLG
school
Auckland
au
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
AKLC
club
Auckland
au
EGGS
school
Auckland
au
|
Event 5
W Nov 4X+
Sponsored by: Graeme Hughes Panelbeaters
RPCA
RPC
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
SKEC
club
Auckland
au
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
SKEC
club
Auckland
au
|
WTLG
school
Auckland
au
|
Coached by: Craig Smith
|
|||
WESC
club
Auckland
au
MTAL
school
Auckland
au
|
Coached by: MTAL
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Aimee Pink
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
HOWI
school
Auckland
au
|
Coached by: Dudley Storey & Sigrid Davis
|
|||
TAKA
school
Auckland
au
|
Coached by: Jacqui Van Dam
|
|||
SKEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Jacqueline Chiang & Geoff Perry
|
|||
WTLG
school
Auckland
au
|
Coached by: Craig Smith
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
EGGS
school
Auckland
au
|
Charlotte Connor (stroke), Fenella Hemi, Daisy Forsythe, Zoe Millar + Stella Humberstone-Hurley (cox)
Coached by: Paul Westbury & EGGS
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
EGGS
school
Auckland
au
|
Coached by: Paul Westbury & EGGS
|
|||
WESC
club
Auckland
au
MTAL
school
Auckland
au
|
Coached by: MTAL
|
|||
SKEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Jacqueline Chiang & Geoff Perry
|
RPCA
RPC
|
||||
RPCA
RPC
|
Coached by: James Coote
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
WREC
club
Northland
nt
|
Coached by: Grant Clearwater
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Gerard Campbell
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Gerard Campbell
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Ian McKinnon
|
WTLG
school
Auckland
au
|
Mia Bradford (stroke), Courtney Thoumine, Courtney Katterns, Andrea Fick, Morgan Blind, Hannah Retimana, Sophie Egnot-Johnson, Evie Howard + Iliarne Watson (cox)
Coached by: Craig Smith
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Elizabeth Ellis (stroke), Megan Bol, Sophia Meldrum, Niamh McHugh, Charlotte de Montalk-Allen, Kate Speakman, Amy Patten, Charlotte Day + Savannah Barrack (cox)
Coached by: BARA
|
|||
RPCA
RPC
|
||||
AKLC
club
Auckland
au
EGGS
school
Auckland
au
|
Ella Stephens (stroke), Issy Meikle, Isabella Grey, Miranda Phillips, Isabella Muirhead, Francesca Vegas, Rebecca Knight, Amelia Cohen Smith + Stella Humberstone-Hurley (cox)
Coached by: Paul Westbury & EGGS
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
EGGS
school
Auckland
au
|
Charlotte Connor (stroke), Ella Nicholls, Daisy Forsythe, Sophia Irvine, Stella Grigg, Kyla Sandford, Cartier Matthews, Marley Cowland + Eva Ruddenklau (cox)
Coached by: Paul Westbury & EGGS
|
KICC
club
Auckland
au
|
Coached by: Nick Lloyd
|
|||
STPA
school
Auckland
au
WESC
club
Auckland
au
|
|
|||
SGEC
club
Auckland
au
GLDW
school
Auckland
au
|
Coached by: GLDW
|
|||
AKGC
club
Auckland
au
|
|
|||
WENT
school
Auckland
au
NSHC
club
Auckland
au
|
|
WREC
club
Northland
nt
|
Coached by: Scotty Gundeson
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Gerard Campbell
|
|||
WTMC
club
Auckland
au
|
||||
SGEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Josh Schmidt
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
||||
TAKA
school
Auckland
au
|
Coached by: Jacqui Van Dam
|
MACL
school
Auckland
au
SGEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Mark Clemo
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
SHAK
school
Auckland
au
|
Coached by: SHAK
|
|||
SGEC
club
Auckland
au
GLDW
school
Auckland
au
|
Coached by: GLDW
|
|||
WESC
club
Auckland
au
MTAL
school
Auckland
au
|
Coached by: MTAL
|
|||
SKEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Peter Mason & Norman Sharpe
|
|||
KICC
club
Auckland
au
|
Coached by: Conor Burns
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
WTLB
school
Auckland
au
|
Coached by: WTLB
|
|||
WESC
club
Auckland
au
MTAL
school
Auckland
au
|
Coached by: MTAL
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
WTLB
school
Auckland
au
|
Coached by: WTLB
|
|||
AKGC
club
Auckland
au
|
|
|||
STPA
school
Auckland
au
WESC
club
Auckland
au
|
|
|||
KICC
club
Auckland
au
|
Coached by: Conor Burns
|
|||
MERC
club
Auckland
au
|
Coached by: Alan Cleaver
|
|||
KICC
club
Auckland
au
|
Coached by: Conor Burns
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: WTLB
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
WTLB
school
Auckland
au
|
Coached by: WTLB
|
|||
KICC
club
Auckland
au
|
Coached by: Henry Morrow
|
NSHC
club
Auckland
au
|
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: BARA
|
|||
SGEC
club
Auckland
au
GLDW
school
Auckland
au
|
Coached by: GLDW
|
|||
WTLG
school
Auckland
au
|
Coached by: Craig Smith
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
HOWI
school
Auckland
au
|
Coached by: Dudley Storey & Keith Hibberd
|
|||
COMC
club
Auckland
au
|
Rebecca Powley (stroke), Annabel Maddock, Felicity Billingham, Ashleigh Riddle + Mitchel Dench (cox)
Coached by: Ron Neighbour & Emily Caldwell
|
|||
WESC
club
Auckland
au
MTAL
school
Auckland
au
|
Coached by: MTAL
|
|||
WTLG
school
Auckland
au
|
Coached by: Craig Smith
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: DIOC
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: BARA
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
HOWI
school
Auckland
au
|
Coached by: Dudley Storey & Sigrid Davis
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Wing Kam
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: DIOC
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
|
SKEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Tom Barker & Geoff Perry
|
|||
COMC
club
Auckland
au
|
Coached by: Micheal Teilemans
|
|||
WESC
club
Auckland
au
MTAL
school
Auckland
au
|
Coached by: MTAL
|
|||
SGEC
club
Auckland
au
GLDW
school
Auckland
au
|
Coached by: GLDW
|
|||
STPA
school
Auckland
au
WESC
club
Auckland
au
|
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
SHAK
school
Auckland
au
|
Coached by: SHAK
|
|||
AKGC
club
Auckland
au
|
|
|||
KICC
club
Auckland
au
|
Coached by: Nick Lloyd
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
WTLB
school
Auckland
au
|
Coached by: WTLB
|
|||
WTMC
club
Auckland
au
|
||||
COMC
club
Auckland
au
|
Coached by: Micheal Teilemans
|
|||
TAKA
school
Auckland
au
|
Coached by: Jacqui Van Dam
|
|||
SKEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Tom Barker & Geoff Perry
|
|||
SGEC
club
Auckland
au
GLDW
school
Auckland
au
|
Coached by: GLDW
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
KICC
club
Auckland
au
|
Coached by: Nick Lloyd
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
WTLB
school
Auckland
au
|
Coached by: WTLB
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
SHAK
school
Auckland
au
|
Coached by: SHAK
|
|||
SKEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Ben Hammond & Geoff Perry
|
|||
AKGC
club
Auckland
au
|
|
|||
STPA
school
Auckland
au
WESC
club
Auckland
au
|
|
|||
SKEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Ben Hammond & Geoff Perry
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
WTLB
school
Auckland
au
|
Coached by: WTLB
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
SHAK
school
Auckland
au
|
Coached by: SHAK
|
|||
AKGC
club
Auckland
au
|
||||
AKLC
club
Auckland
au
SHAK
school
Auckland
au
|
Coached by: SHAK
|
|||
KICC
club
Auckland
au
|
Coached by: Leith Menzies
|
WREC
club
Northland
nt
|
Coached by: Scotty Gundeson
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Gerard Campbell
|
NSHC
club
Auckland
au
|
|
|||
WTLG
school
Auckland
au
|
Coached by: Craig Smith
|
|||
SKEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Sophie Wilson & Geoff Perry
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
EGGS
school
Auckland
au
|
Lucy McIlroy-Foster (stroke), Ariana Speirs, Zoe Mills, Eva Millar + Stella Humberstone-Hurley (cox)
Coached by: Paul Westbury & EGGS
|
|||
WTMC
club
Auckland
au
|
Coached by: Brian Hawthorne
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Aimee Pink
|
|||
WTLG
school
Auckland
au
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Craig Smith
|
|||
SKEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Sophie Wilson & Geoff Perry
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: BARA
|
NSHC
club
Auckland
au
|
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Gerard Campbell
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Ian McKinnon
|
|||
TAKA
school
Auckland
au
|
Coached by: Jacqui Van Dam
|
RPCA
RPC
|
||||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Gerard Campbell
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
AKGC
club
Auckland
au
|
||||
MACL
school
Auckland
au
SGEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Mark Clemo
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
WTLB
school
Auckland
au
|
Coached by: WTLB
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
SHAK
school
Auckland
au
|
Coached by: SHAK
|
|||
KICC
club
Auckland
au
|
Coached by: Conor Burns
|
|||
WESC
club
Auckland
au
MTAL
school
Auckland
au
|
Coached by: MTAL
|
|||
SKEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Peter Mason & Norman Sharpe
|
|||
WESC
club
Auckland
au
MTAL
school
Auckland
au
|
Germain Hellriegel-White (stroke), Lewis Brown, Hasan Pathan, Marcus Winter + Benjamin Campbell (cox)
Coached by: MTAL
|
|||
STPA
school
Auckland
au
WESC
club
Auckland
au
|
|
|||
AKGC
club
Auckland
au
|
||||
KICC
club
Auckland
au
|
Coached by: Conor Burns
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: WTLB
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: WTLB
|
MACL
school
Auckland
au
SGEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Bradyn Watson
|
|||
COMC
club
Auckland
au
|
Coached by: Ron Neighbour & Emily Caldwell
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: BARA
|
|||
WESC
club
Auckland
au
MTAL
school
Auckland
au
|
Coached by: MTAL
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: DIOC
|
|||
SKEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Hamish Ramsay & Geoff Perry
|
|||
SGEC
club
Auckland
au
GLDW
school
Auckland
au
|
Coached by: GLDW
|
|||
WTLG
school
Auckland
au
|
Coached by: Craig Smith
|
|||
MACL
school
Auckland
au
SGEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Bradyn Watson
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: DIOC
|
|||
WTLG
school
Auckland
au
|
Coached by: Craig Smith
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: BARA
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: DIOC
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: DIOC
|
SKEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Sophie Wilson & Geoff Perry
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: BARA
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
EGGS
school
Auckland
au
|
Coached by: Paul Westbury & EGGS
|
|||
WTLG
school
Auckland
au
|
Coached by: Craig Smith
|
|||
WESC
club
Auckland
au
MTAL
school
Auckland
au
|
Coached by: MTAL
|
|||
RPCA
RPC
|
Coached by: James Coote
Boat variation: W Prem 2-
|
|||
RPCA
RPC
|
Coached by: James Coote
Boat variation: W Prem 2-
|
|||
WTMC
club
Auckland
au
|
|
|||
WTLG
school
Auckland
au
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Craig Smith
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
EGGS
school
Auckland
au
|
Coached by: Paul Westbury & EGGS
|
|||
WTLG
school
Auckland
au
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Craig Smith
|
|||
RPCA
RPC
|
Coached by: James Coote
Boat variation: W Prem 2-
|
STPA
school
Auckland
au
WESC
club
Auckland
au
|
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
WTLB
school
Auckland
au
|
Coached by: WTLB
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
SHAK
school
Auckland
au
|
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
HOWI
school
Auckland
au
|
Coached by: Dudley Storey & Keith Hibberd
|
|||
WESC
club
Auckland
au
MTAL
school
Auckland
au
|
Marcus Winter (stroke), Theo Casey-Pickering, Anthony Peters, Thomas Whittle + Benjamin Campbell (cox)
Coached by: MTAL
|
|||
MACL
school
Auckland
au
SGEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Mark Clemo & Rory Accorsi
|
|||
SKEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Norman Sharpe & Chris Goudie
|
|||
SGEC
club
Auckland
au
GLDW
school
Auckland
au
|
Coached by: GLDW
|
|||
AKGC
club
Auckland
au
|
||||
AKGC
club
Auckland
au
|
|
|||
STPA
school
Auckland
au
WESC
club
Auckland
au
|
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
SHAK
school
Auckland
au
|
|
|||
WESC
club
Auckland
au
MTAL
school
Auckland
au
|
Coached by: MTAL
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
WTLB
school
Auckland
au
|
Coached by: WTLB
|
|||
SKEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Norman Sharpe & Chris Goudie
|
AKGC
club
Auckland
au
|
Josh Hamilton (stroke), Jack Ready, Findlay Carter, Jonty Matla, Alexander Goldstein, Theo Lotu-I'iga, Hugh Marshall, Oliver Burkhardt + Niko Hoare (cox)
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
SHAK
school
Auckland
au
|
Jared August (stroke), Hamish McKay, Daniel McGill, Louis O'Brien, Callum Smidt, Will Yates, Tomos Hudgell, Liam Zinzley + Louis Wall (cox)
Coached by: SHAK
|
|||
SKEC
club
Auckland
au
|
George Beggs (stroke), Harry Church, Craig Ford, Adam Ford, Sam Barry, Lachie Harvey, Dominic Powell, Sam Russell + Alex Johnston (cox)
Coached by: Tom Barker & Geoff Perry
|
|||
STPA
school
Auckland
au
WESC
club
Auckland
au
|
Samuel Davison (stroke), Luka Hayward, Tom Miller, Sean McHugh, Oliver Kumarich, Max Eversden, Tom MacFarlane, Tom Russell + Harry Molloy (cox)
|
WESC
club
Auckland
au
|
||||
WENT
school
Auckland
au
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
WESC
club
Auckland
au
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
WESC
club
Auckland
au
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
RPCA
RPC
|
||||
RPCA
RPC
|
||||
RPCA
RPC
|
Event 56
G U18 4X+
Sponsored by: Solar Outdoor Lighting Ltd
SGEC
club
Auckland
au
GLDW
school
Auckland
au
|
Coached by: GLDW
|
|||
SGEC
club
Auckland
au
|
Jessica McIntosh (stroke), Mary-Rose Millett, Olympe de Rouvroy, Imogen Stythe + Maggie Sarmiento (cox)
Coached by: GLDW
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
|
|||
WTLG
school
Auckland
au
|
Coached by: Craig Smith
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: BARA
|
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Ian McKinnon
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Gerard Campbell
|
|||
WREC
club
Northland
nt
|
Coached by: Grant Clearwater
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Gerard Campbell
|
|||
TAKA
school
Auckland
au
|
Coached by: Jacqui Van Dam
|
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Gerard Campbell
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
RPCA
RPC
|
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
RPCA
RPC
|
Coached by: James Coote
|
|||
RPCA
RPC
|
Coached by: James Coote
|
AKLC
club
Auckland
au
|
||||
SGEC
club
Auckland
au
|
Coached by: GLDW
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
AKGC
club
Auckland
au
|
Jason Heath (stroke), Theo Lotu-I'iga, Timothy Hughes, Ben Walden, Benjamin Scott, Findlay Carter, Hugh Marshall, Fergus Matla + Tony Khoo (cox)
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Ethan Horne (stroke), Hamish Horne, Jacob Sodo, James Bradshaw, Chris Stockley, Finn Murphy, Martin Benfell, Tim Pearce + Francie Lawson (cox)
Coached by: Gerard Campbell
|
|||
WTMC
club
Auckland
au
|
Stephen Tordeich (stroke), Ben Strode-Penny, Thomas Ferguson, Liam Povey, Suave Pilisi, Jack Cantrell, Cameron Patten, Sam Dobrec + Joel Hawthorne (cox)
|
|||
AKGC
club
Auckland
au
|
Josh Hamilton (stroke), Austin Carter, Jonty Matla, Jack Ready, Lukas Hakansson, Alexander Goldstein, Thomas Overy, Oliver Burkhardt + Niko Hoare (cox)
|
NSHC
club
Auckland
au
|
Callum Gilmour (stroke), Chris Everitt, Hugo Verdonk, Lewis Morrell, James Brake, Patrick Davenport, Jake Guy, Edward Barry + Timothy Zouch (cox)
|
Event 70
B U18 8+
Sponsored by: Cassin family - in memory of Margaret Cassin
SKEC
club
Auckland
au
|
Matt Kelly (stroke), Ollie Strang, Angus Wilson, Harry Ramakers, Nicholas Lyon-Ramsdale, Ethan Blight, Kieran Blockley, Sam Morrow + Samuel Ingleton (cox)
Coached by: Ben Hammond & Geoff Perry
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
WTLB
school
Auckland
au
|
Max Brown (stroke), Blake Bradshaw, Angus Shotter, Samuel Jones, Baxter Holgate-Simpson, Ben Jury, Jacob Jones, Kip Watson + Gene Offwood (cox)
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
SHAK
school
Auckland
au
|
Theo Wright (stroke), Josh Purdon, Vedran Ilich, Tom Newton, James Fitz-Gerald, Liam Zinzley, Luca Kirwan, Nathan Collins + Louis Wall (cox)
|
|||
AKGC
club
Auckland
au
|
Josh Hamilton (stroke), Austin Carter, Jonty Matla, Jack Ready, Lukas Hakansson, Alexander Goldstein, Thomas Overy, Oliver Burkhardt + Niko Hoare (cox)
|