Day sheet for: all rounds | heats | finals | divisions
Saturday, 24th October 2015 |
|||||||||||||
Alpha | Time | Event | Div | Lane 1 | Lane 2 | Lane 3 | Lane 4 | Lane 5 | Lane 6 | Lane 7 | Lane 8 | Lane 9 | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
A | 07:50 | 1 | B U18 8+ heat | Race: 1 | AKGC1 C.Finlay | NSHC12 [WTLB] J.Jones | SKEC1 T.Mills | NSHC11 [WTLB] C.Gilmour | |||||
C | 07:55 | 2 | G U16 2X division | Race: 1 | WTMC1 C.Bailey | NSHC21 [WTLG] J.Goodson | WENT1 [NSHC] S.Donald | BARA1 [WESC] A.Lancaster | WESC31 L.Francis | TAKA1 H.Escott | WREC1 K.Leef | NSHC1 C.Waite | |
B | 08:00 | 1 | B U18 8+ heat | Race: 2 | WTMC1 Z.Hinton | AKLC11 [SHAK] H.Blackhall | WESC21 [STPA] C.Dallow | RPCA1 | |||||
D | 08:05 | 2 | G U16 2X division | Race: 2 | TAKA2 N.Farmiloe | WTMC3 M.Cheesman | GLDW2 [SGEC] I.Stythe | WTMC2 N.Fivaz | GLDW1 [SGEC] C.Watson | WESC32 M.George-... | NSHC22 [WTLG] R.Morrow | NSHC23 [WTLG] M.Blind | |
E | 08:10 | 3 | B U17 4+ division | Race: 1 | GLDW2 [SGEC] W.Heaps | NSHC12 [WTLB] K.Watson | AKGC2 K.Gardiner | AKLC12 [SHAK] T.Harris | AKGC3 J.Solomon | WESC21 [STPA] R.Bluck | WENT1 [NSHC] M.Coutts | ||
F | 08:15 | 3 | B U17 4+ division | Race: 2 | AKLC11 [SHAK] G.Hyslop | GLDW1 [SGEC] T.Brenton... | SKEC1 J.Grant | NSHC11 [WTLB] J.Jones | TAKA1 J.Bisset | AKGC1 T.Hughes | |||
G | 08:20 | 4 | W Open 2- division | Race: 1 | RPCA1 K.Walters | NSHC3 A.Murden | NSHC1 O.White-P... | NSHC2 T.Abel | RPCA2 C.Spence | ||||
H | 08:25 | 5 | W Nov 4X+ division | Race: 1 | NSHC1 A.Zhao | AKLC1 L.Green | WTMC1 A.Patten | DIOC31 [AKLC] K.Deavoll | EDWT1 [SGEC] K.Pao-Salu | MERC1 A.Chong | |||
I | 08:30 | 5 | W Nov 4X+ division | Race: 2 | NSHC22 [WTLG] I.Beazley | BARA1 [WESC] H.Browne | WREC1 P.Rhynd | COMC1 B.Montgomery | TAKA1 I.Tollafield | GLDW1 [SGEC] F.Treuren | WESC31 F.von Trott | NSHC21 [WTLG] S.Barrell | |
J | 08:35 | 5 | W Nov 4X+ division | Race: 3 | WESC32 M.Lush | AKLC2 W.Grout-Brown | GLDW2 [SGEC] J.McIntosh | NSHC2 M.Cracknell | NSHC23 [WTLG] T.Britow | DIOC32 [AKLC] O.Collins | |||
K | 08:40 | 5 | W Nov 4X+ division | Race: 4 | GLDW3 [SGEC] N.Johnson | COMC2 M.Foggin | MERC2 K.Fryer | DIOC33 [AKLC] L.Harkess | NSHC24 [WTLG] H.Postles | ||||
L | 08:45 | 6 | G U17 1X division | Race: 1 | EDWT1 [SGEC] A.Walker | WREC1 S.Wetzel | COMC1 B.Thomas | WESC31 A.Hirst | TAKA1 L.Soanes | WENT1 [NSHC] M.Cunning... | GLDW1 [SGEC] M.Millett | NSHC1 C.Waite | |
M | 08:50 | 6 | G U17 1X division | Race: 2 | TAKA3 A.Hogan | GLDW2 [SGEC] E.Davis | WREC2 M.Brooke | NSHC2 S.Wallace | COMC2 M.Murray | WTMC1 A.Richards | TAKA2 E.Scofield | WESC32 M.Farquhar | |
N | 08:55 | 7 | W Club 2- division | Race: 1 | BARA1 [WESC] E.Kelleher | SKEC1 K.Chang | NSHC1 T.White-P... | BARA2 [WESC] C.King | WREC1 A.Greenhalgh | WESC31 L.Francis | NSHC21 [WTLG] A.Mather | WTMC1 M.Jones | NSHC22 [WTLG] S.Salt |
O | 09:00 | 8 | M Open 2- division | Race: 1 | RPCA3 F.McSwiney | NSHC1 D.Cryer | RPCA4 J.Aimer | KGCA1 J.Hall | RPCA1 B.Kells | RPCA2 L.van Vel... | |||
P | 09:05 | 9 | B U16 2X division | Race: 1 | TAKA1 D.Burden | WESC31 C.Pratt | WTMC1 H.Oldham | WENT1 [NSHC] M.Coutts | WREC1 L.Gardner | GLDW1 [SGEC] S.Sachse-... | KGC*1 D.Williamson | NSHC11 [WTLB] M.Lambert | |
Q | 09:10 | 9 | B U16 2X division | Race: 2 | WESC32 D.Sanford | COMC2 J.Chadfield | TAKA2 H.Burden | KGCA2 H.Gaze | COMC1 R.Corlett | NSHC12 [WTLB] J.Mitchell | AKLC11 [SHAK] R.Martin-Gawn | WTMC2 S.Tordeich | |
R | 09:15 | 9 | B U16 2X division | Race: 3 | NSHC13 [WTLB] L.Simpson | WTMC3 B.Spring | AKLC13 [SHAK] D.Carroll | TAKA3 D.MacLean | KGCA3 H.Elliott | AKLC12 [SHAK] C.Smidt | TAKA4 J.Feather... | GLDW2 [SGEC] C.Campbell | |
S | 09:20 | 10 | G U16 4+ division | Race: 1 | NSHC23 [WTLG] J.Goodson | WESC32 E.Brothers | TAKA1 N.Farmiloe | BARA1 [WESC] M.Bol | NSHC22 [WTLG] K.Wren | WESC31 R.Tatupu | EDWT1 [SGEC] G.Loto-Aso | SKEC1 A.Pool | NSHC21 [WTLG] R.Morrow |
T | 09:25 | 11 | M Club 2- division | Race: 1 | NSHC1 O.Howard | COMC1 M.Tielemans | WESC32 T.Butler | SKEC2 A.Wilson | AKGC1 M.MacDonald | SKEC1 O.Rhodes | WESC21 [STPA] C.Dallow | ||
U | 09:30 | 11 | M Club 2- division | Race: 2 | SKEC5 E.Blight | SKEC3 M.Kelly | WESC23 [STPA] C.MacDonnell | NSHC2 B.Partridge | WESC22 [STPA] A.Margetts | SKEC4 T.Mills | AKGC2 M.Courtney | ||
V | 09:35 | 13 | B U15 4X+ division | Race: 1 | WESC32 M.Dunshea | GLDW1 [SGEC] E.Blair | KGCA1 T.Hall | NSHC11 [WTLB] O.Andrew | COMC1 R.Klatt | WESC21 [STPA] J.Goldfinch | WESC31 N.Asher | AKLC11 [SHAK] L.Clouth | |
W | 09:40 | 13 | B U15 4X+ division | Race: 2 | AKLC13 [SHAK] C.Ryan | KGCA2 M.Smith | KGCA3 A.Goodwin | NSHC12 [WTLB] Z.Knight | NSHC13 [WTLB] B.Erdmann | AKLC12 W.Yates | NSHC14 [WTLB] O.Dorbeck | ||
X | 09:45 | 12 | W Open 4X- division | Race: 1 | RPCA1 A.Mills | ||||||||
X | 14 | G U17 8+ division | Race: 1 | RPCA1 | NSHC21 [WTLG] G.Shaw | BARA1 [WESC] J.Dasent | NSHC1 S.Wallace | SKEC1 O.Hofer | |||||
Y | 09:50 | 14 | G U17 8+ division | Race: 2 | RPCA4 | BARA2 [WESC] B.Waldin | RPCA2 | NSHC22 [WTLG] S.Barrell | RPCA3 | ||||
Z | 09:55 | 15 | G U15 8+ division | Race: 1 | WESC31 F.von Trott | NSHC21 [WTLG] K.Talma | GLDW1 [SGEC] C.Brenton... | SKEC1 A.Hynds | DIOC31 [AKLC] A.Ireland | BARA1 [WESC] S.Lynch | GLDW2 [SGEC] N.Johnson | ||
A | 10:00 | 16 | B U18 4X+ division | Race: 1 | NSHC11 [WTLB] M.Hazelhurst | AKGC1 C.Finlay | TAKA1 T.Ferguson | KGCA1 O.Maclean | AKLC11 [SHAK] T.Polo | ||||
B | 10:05 | 16 | B U18 4X+ division | Race: 2 | NSHC1 A.Hathaway | NSHC12 [WTLB] L.Pugh | WTMC2 S.Pilisi | AKGC2 T.Cunningham | WTMC1 Z.Hinton | ||||
C | 10:10 | 17 | M Club 4X- division | Race: 1 | AKLC11 [SHAK] J.Watson | NSHC1 A.Erilmi | |||||||
D | 10:15 | 18 | B U17 1X division | Race: 1 | SKEC1 F.Harris | WESC21 [STPA] J.Shields | WREC1 B.Monaghan | TAKA1 T.Parkin | KGCA1 S.Cummins | WTMC1 J.Wilson | WENT1 [NSHC] T.Fuller | ||
E | 10:20 | 18 | B U17 1X division | Race: 2 | GLDW1 [SGEC] T.Brenton... | KGCA2 J.Hall | WESC31 N.Phillips | COMC2 S.Turley | GLDW2 [SGEC] O.Mallinson | SGEC1 D.Williamson | MERC1 M.Waters | ||
F | 10:25 | 18 | B U17 1X division | Race: 3 | WREC2 E.Brownie | GLDW3 [SGEC] M.Tetley | WESC32 M.Lawrence | COMC3 M.Darby | KGCA4 J.Johnstone | ||||
G | 10:30 | 19 | G U18 1X division | Race: 1 | TAKA1 L.Soanes | WREC1 A.Greenhalgh | NSHC21 [WTLG] M.Markovich | GLDW1 [SGEC] C.de Rouvroy | WENT1 [NSHC] G.Morris | WTMC1 A.MacKenzie | CAMC1 [STPC] J.Brake | ||
H | 10:35 | 19 | G U18 1X division | Race: 2 | WENT2 [NSHC] M.Irvine | WREC2 L.Johnston | BARA1 [WESC] L.Blore | WREC3 S.Cox | TAKA3 E.Scofield | ||||
H | 20 | W Club 1X division | Race: 1 | WTMC1 L.Dobrec | |||||||||
I | 21R | Rec 2X division | Race: 1 | WREC1 P.Rhynd | |||||||||
J | 10:45 | 22 | B U16 4X+ division | Race: 1 | KGC*1 J.Hall | GLDW1 [SGEC] J.MacKenzie | WESC21 [STPA] J.Morrow | AKGC1 L.Yu | WREC1 L.Gardner | COMC1 R.Corlett | AKLC11 [SHAK] R.Martin-Gawn | ||
K | 10:50 | 22 | B U16 4X+ division | Race: 2 | AKLC12 [SHAK] D.Carroll | KGCA2 H.Gaze | TAKA2 H.Burden | WESC31 S.Beadle | TAKA1 D.Burden | NSHC11 [WTLB] M.Brown | |||
L | 10:55 | 22 | B U16 4X+ division | Race: 3 | AKGC2 O.Burkhardt | GLDW3 [SGEC] S.Fraser | KGCA3 M.Caddie | KGCA4 T.Hall | GLDW2 [SGEC] W.Heaps | AKLC13 M.Vaka | NSHC13 [WTLB] O.Andrew | NSHC12 [WTLB] M.Lambert | WTMC1 H.Oldham |
M | 11:00 | 23 | M Open 1X division | Race: 1 | COMC2 S.Jenkin | RPCA4 Z.Everitt | RPCA3 J.Kumarich | RPCA1 L.Hollows | RPCA2 J.Guy | NSHC1 C.Elliot | |||
N | 11:05 | 24 | B U15 8+ division | Race: 1 | NSHC12 [WTLB] M.Hohaia | WESC31 N.Asher | AKLC11 [SHAK] N.Schollum | WESC32 A.Abbaspo... | AKGC1 L.Hakansson | NSHC11 [WTLB] R.Morrow | AKGC2 H.Pryor | ||
O | 11:10 | 25 | G Open 2X (L) division | Race: 1 | WTMC1 G.Farrelly | WREC1 S.Cox | NSHC21 [WTLG] H.Gray | GLDW2 [SGEC] S.Everitt | GLDW1 [SGEC] C.Brenton... | NSHC22 [WTLG] H.Norris | |||
P | 11:15 | 26 | W Nov 4+ division | Race: 1 | NSHC21 [WTLG] G.Schaaf | WREC1 M.Brooke | NSHC1 F.Layburn | DIOC31 [AKLC] K.Deavoll | BARA1 [WESC] C.Day | MERC1 A.Chong | WESC31 O.Alberts | EDWT1 [SGEC] K.Pao-Salu | |
Q | 11:20 | 26 | W Nov 4+ division | Race: 2 | WTMC1 A.Krynicki | NSHC24 [WTLG] G.Hill | NSHC23 [WTLG] M.Howarth | NSHC2 K.Bennett | MERC2 K.Fryer | NSHC22 [WTLG] I.Beazley | NSHC25 [WTLG] T.Morrison | ||
R | 11:25 | 27 | B U17 4X+ division | Race: 1 | TAKA1 L.Thomsen | WESC31 N.Phillips | WENT1 [NSHC] M.Coutts | AKGC1 T.Hughes | KGCA1 S.Cummins | WREC1 W.Turner | |||
S | 11:30 | 27 | B U17 4X+ division | Race: 2 | AKLC11 [SHAK] N.Collins | AKGC2 J.Solomon | COMC2 S.Turley | AKGC3 T.Tukuitoga | WESC21 [STPA] J.Morrow | NSHC11 [WTLB] B.Holgate... | WTMC1 J.Wilson | ||
T | 11:35 | 28 | G U16 8+ division | Race: 1 | WESC31 R.Tatupu | BARA1 [WESC] M.Bol | NSHC22 [WTLG] E.Howard | SKEC2 E.King | COMC1 M.Foggin | SKEC1 A.Pool | TAKA1 N.Farmiloe | ||
U | 11:40 | 29 | B U18 4+ division | Race: 1 | WESC21 [STPA] R.Bluck | TAKA1 T.Ferguson | AKLC11 [SHAK] J.Edwards | GLDW1 [SGEC] R.Mallinson | AKGC1 M.MacDonald | WESC31 O.Seiuli | NSHC11 [WTLB] M.Barry | ||
U | 30 | M Club 4+ division | Race: 1 | NSHC1 A.Erilmi | |||||||||
V | 11:45 | 29 | B U18 4+ division | Race: 2 | SKEC1 E.Barry | GLDW2 [SGEC] B.Kayser | SKEC2 J.Grant | AKLC12 [SHAK] H.Blackhall | NSHC12 [WTLB] C.Gilmour | WESC22 [STPA] A.Margetts | AKGC2 L.Hauser | NSHC1 A.Hathaway | |
W | 11:50 | 31 | G U18 4+ division | Race: 1 | BARA1 [WESC] E.Kelleher | SKEC1 R.Houghton | |||||||
W | 32 | W Club 4+ division | Race: 1 | NSHC2 M.Murphy | WTMC1 A.MacKenzie | NSHC1 O.White-P... | NSHC21 [WTLG] S.Salt | WREC1 J.Ferris | |||||
X | 11:55 | 33 | W Open 1X division | Race: 1 | RPCA4 S.Crummey | RPCA1 A.Mills | RPCA3 L.Jonas | RPCA6 C.Davis | RPCA5 T.Lopeti | RPCA7 K.Walters | RPCA2 L.Kerr | CAMC1 [STPC] J.Brake | GLDW1 [SGEC] C.de Rouvroy |
Y | 12:00 | 34 | M Open 4X- division | Race: 1 | RPCA1 L.Hollows | NSHC1 D.Cryer | |||||||
Z | 12:35 | 35 | G U17 2X division | Race: 1 | WREC1 M.Parker | WESC31 A.Hirst | SKEC1 R.Koni-Webb | WTMC1 M.Cheesman | BARA1 [WESC] B.Lennon | NSHC1 C.Waite | COMC1 B.Thomas | TAKA1 E.Scofield | |
A | 12:40 | 35 | G U17 2X division | Race: 2 | EDWT1 [SGEC] A.Walker | WTMC2 A.Richards | BARA2 [WESC] H.Thomas | WENT2 [NSHC] R.Faletanoai | WREC2 S.Wetzel | NSHC2 A.Wright | WESC32 L.Francis | TAKA2 A.Hogan | |
B | 12:45 | 36 | M Nov 4+ division | Race: 1 | GLDW1 [SGEC] R.Bush | AKGC1 L.Hakansson | COMC1 R.Klatt | AKLC11 [SHAK] T.Wright | SKEC1 L.Harvey | WESC21 [STPA] J.Vogels | |||
C | 12:50 | 36 | M Nov 4+ division | Race: 2 | WESC23 [STPA] H.Williams | AKGC2 H.Abeyratne | AKLC13 [SHAK] M.Braem | WESC22 [STPA] J.Hollings | AKLC12 L.Foliaki | ||||
D | 12:55 | 37 | B U16 4+ division | Race: 1 | WTMC1 S.Tordeich | SKEC1 S.Russell | KGC*1 J.Hall | GLDW1 [SGEC] A.Porteous | TAKA1 H.Burden | WESC21 [STPA] M.Callaghan | AKLC11 [SHAK] R.Martin-Gawn | ||
E | 13:00 | 37 | B U16 4+ division | Race: 2 | NSHC12 [WTLB] O.Andrew | AKLC12 [SHAK] J.August | AKGC1 J.Matla | WESC31 O.Seiuli | AKGC2 F.Nicholas | NSHC11 [WTLB] M.Brown | |||
F | 13:05 | 37 | B U16 4+ division | Race: 3 | NSHC13 [WTLB] M.Lambert | GLDW2 [SGEC] B.Hammer | AKLC13 [SHAK] E.Dobbs | SKEC2 D.Powell | WESC22 [STPA] S.Davison | COMC1 | |||
G | 13:10 | 39 | G U15 4X+ division | Race: 1 | EDWT1 [SGEC] B.Valgre | TAKA1 S.Norman | WESC31 F.von Trott | COMC1 M.Foggin | WTMC1 T.Oldham | GLDW1 [SGEC] C.Brenton... | BARA1 [WESC] E.Everitt | DIOC31 [AKLC] O.Collins | |
H | 13:15 | 39 | G U15 4X+ division | Race: 2 | NSHC22 [WTLG] K.Talma | DIOC32 [AKLC] S.Pawlick | GLDW4 [SGEC] J.McIntosh | SKEC1 A.Hynds | NSHC21 [WTLG] S.Dennis | GLDW3 [SGEC] N.Johnson | GLDW2 [SGEC] F.Treuren | ||
I | 13:20 | 40 | B Open 2X (L) division | Race: 1 | WTMC1 Z.Hinton | AKGC1 L.Hauser | RPCA1 J.Guy | GLDW1 [SGEC] R.Mallinson | AKLC11 [SHAK] H.Blackhall | ||||
J | 13:25 | 40 | B Open 2X (L) division | Race: 2 | AKGC2 C.Burrows... | GLDW2 [SGEC] B.Green | AKGC3 K.Gardiner | AKLC13 [SHAK] N.Brokenshire | AKLC12 [SHAK] S.Paget | ||||
K | 13:30 | 41 | G U16 1X division | Race: 1 | NSHC21 [WTLG] S.Egnot-J... | NSHC1 C.Waite | TAKA1 K.Halliday | WTMC1 A.Hawthorne | WENT1 [NSHC] S.Donald | GLDW1 [SGEC] C.Watson | WREC1 K.Leef | ||
L | 13:35 | 41 | G U16 1X division | Race: 2 | TAKA2 B.Davey | COMC1 M.Murray | WREC2 M.Mitchell | NSHC23 [WTLG] J.Goodson | NSHC22 [WTLG] A.Fick | GLDW2 [SGEC] O.de Rouvroy | |||
M | 13:40 | 42 | G U17 4+ division | Race: 1 | RPCA1 | RPCA2 | SKEC1 O.Hofer | NSHC1 S.Wallace | EDWT1 [SGEC] L.Tuimoala | NSHC21 [WTLG] C.Partridge | BARA1 [WESC] P.Holmes | ||
N | 13:45 | 42 | G U17 4+ division | Race: 2 | SKEC2 L.Oliver | WTMC1 M.Jones | NSHC22 [WTLG] G.Shaw | NSHC23 [WTLG] M.Bradford | BARA2 [WESC] J.Dasent | WESC31 R.Tatupu | |||
O | 13:50 | 43 | G U18 2X division | Race: 1 | WENT1 [NSHC] G.Morris | NSHC21 [WTLG] M.Meiklejohn | BARA1 [WESC] E.Kelleher | TAKA1 L.Soanes | WREC1 A.Greenhalgh | NSHC1 H.Ah Koy | WTMC1 G.Farrelly | SKEC1 K.Chang | KGCA1 J.Charteris |
P | 13:55 | 43 | G U18 2X division | Race: 2 | BARA2 [WESC] C.King | WREC3 M.Parker | NSHC22 [WTLG] T.Catchpole | TAKA2 A.Hogan | WENT2 [NSHC] R.Faletanoai | GLDW1 [SGEC] C.de Rouvroy | WREC2 T.Nicholas | WREC4 P.Rhynd | |
Q | 14:00 | 44 | B U18 2X division | Race: 1 | WTMC1 J.Hill | GLDW1 [SGEC] R.Mallinson | WESC31 T.Butler | NSHC1 A.Hathaway | WREC1 B.Monaghan | TAKA1 T.Ferguson | KGCA1 O.Maclean | ||
R | 14:05 | 44 | B U18 2X division | Race: 2 | NSHC11 [WTLB] C.Gilmour | GLDW2 [SGEC] B.Green | AKLC11 [SHAK] T.Polo | WENT1 [NSHC] F.Corse-Scott | AKGC1 A.Clark | SKEC1 J.Sinclai... | |||
S | 14:10 | 44 | B U18 2X division | Race: 3 | GLDW3 [SGEC] B.Kayser | WESC32 O.Seiuli | TAKA2 J.Bisset | WTMC2 L.Povey | NSHC2 T.Nelson | KGCA2 S.Ludbrook | |||
T | 14:15 | 45 | M Club 2X division | Race: 1 | AKLC11 [SHAK] J.Watson | NSHC1 C.Everitt | COMC1 A.Jenkin | ||||||
U | 14:20 | 46 | B U15 4+ division | Race: 1 | GLDW1 [SGEC] E.Blair | NSHC11 [WTLB] O.Dorbeck | AKLC11 [SHAK] L.Clouth | WESC31 F.Lewins | AKGC1 L.Hakansson | WESC21 [STPA] J.Goldfinch | |||
V | 14:25 | 46 | B U15 4+ division | Race: 2 | WESC32 A.Abbaspo... | AKLC12 W.Yates | AKGC3 H.Marshall | AKGC2 J.Heath | NSHC12 [WTLB] R.Morrow | AKLC13 [SHAK] B.Verhaaren | |||
W | 14:30 | 47 | W Club 2X division | Race: 1 | NSHC21 [WTLG] T.Catchpole | NSHC1 T.Abel | WREC1 T.Nicholas | WREC2 M.Parker | NSHC2 T.White-P... | NSHC3 M.Murphy | KGCA1 J.Charteris | COMC2 J.Faulkner | |
X | 14:35 | 48 | B U16 1X division | Race: 1 | COMC2 C.McGrath | WTMC3 M.Carey | TAKA1 D.Burden | COMC1 R.Corlett | WTMC1 M.Galbraith | WTMC2 H.Oldham | GLDW3 [SGEC] J.MacKenzie | GLDW1 [SGEC] J.Wiggans | |
Y | 14:40 | 49 | M Open 2X division | Race: 1 | NSHC1 D.Cryer | RPCA2 J.Guy | RPCA1 L.Hollows | ||||||
Z | 14:45 | 50 | G U16 4X+ division | Race: 1 | EDWT1 [SGEC] B.Valgre | SKEC1 A.Pool | WESC31 T.Pickering | COMC1 B.Montgomery | GLDW1 [SGEC] S.Everitt | BARA1 [WESC] M.Bol | |||
A | 14:50 | 50 | G U16 4X+ division | Race: 2 | NSHC21 [WTLG] M.Blind | NSHC23 [WTLG] G.Walker | NSHC22 [WTLG] R.Morrow | TAKA1 K.Halliday | WTMC1 C.Bailey | WREC1 K.Leef | |||
B | 14:55 | 51 | B U17 8+ division | Race: 1 | RPCA1 | RPCA2 | KGC*1 J.Hall | AKLC11 [SHAK] S.Paget | NSHC11 [WTLB] J.Jones | TAKA1 H.Burden | WESC21 [STPA] S.Davison | SKEC1 M.Kelly | AKGC1 C.Finlay |
C | 15:00 | 52 | W Open 2X division | Race: 1 | RPCA2 S.Crummey | RPCA1 A.Mills | |||||||
D | 15:05 | 53 | M Nov 4X+ division | Race: 1 | KGCA1 T.Hall | COMC1 J.Mansell | WREC1 S.Olsen | WESC21 [STPA] D.Drury | AKLC11 [SHAK] T.Farrell | WESC31 J.Homer-P... | NSHC11 [WTLB] B.Erdmann | ||
E | 15:10 | 53 | M Nov 4X+ division | Race: 2 | AKLC13 [SHAK] M.Braem | AKLC12 [SHAK] L.Foliaki | KGCA2 A.Goodwin | GLDW1 [SGEC] E.Blair | NSHC13 [WTLB] R.Morrow | KGCA3 M.Smith | NSHC12 [WTLB] M.Hohaia | ||
F | 15:15 | 54 | W Nov 8+ division | Race: 1 | MERC1 A.Chong | NSHC1 F.Layburn | AKLC1 L.Green | WESC31 F.von Trott | NSHC21 [WTLG] S.Nair | ||||
G | 15:20 | 54 | W Nov 8+ division | Race: 2 | NSHC22 [WTLG] H.Watson | BARA1 [WESC] C.Day | GLDW1 [SGEC] J.McIntosh | SKEC1 S.Cressey | DIOC31 [AKLC] K.Deavoll | ||||
H | 15:25 | 55 | B U16 8+ division | Race: 1 | WESC21 [STPA] S.Davison | SKEC1 S.Russell | GLDW1 [SGEC] J.MacKenzie | KGC*1 J.Hall | AKLC11 [SHAK] R.Martin-Gawn | AKGC1 O.Burkhardt | |||
I | 15:30 | 55 | B U16 8+ division | Race: 2 | TAKA1 J.Doig | KGCA2 M.Caddie | AKLC12 D.Carroll | NSHC11 [WTLB] M.Lambert | WESC31 O.Seiuli | ||||
J | 15:35 | 56 | G U18 4X+ division | Race: 1 | GLDW1 [SGEC] C.de Rouvroy | NSHC21 [WTLG] L.Nathan | WENT1 [NSHC] G.Morris | ||||||
K | 15:40 | 57 | W Club 4X- division | Race: 1 | NSHC1 M.Murphy | WREC1 J.Ferris | NSHC21 [WTLG] M.Meiklejohn | ||||||
L | 15:45 | 58 | M Open 4- division | Race: 1 | RPCA2 F.McSwiney | NSHC1 A.Erilmi | RPCA1 L.van Vel... | ||||||
M | 15:50 | 59 | W Open 4- division | Race: 1 | NSHC2 T.Abel | NSHC1 O.White-P... | RPCA1 K.Walters | ||||||
N | 15:55 | 60 | B U18 1X division | Race: 1 | AKGC1 C.Finlay | WESC31 K.McLean | GLDW1 [SGEC] R.Mallinson | TAKA1 T.Ferguson | WESC21 [STPA] A.Margetts | WTMC1 J.Wilson | SKEC1 J.Sinclai... | MERC1 M.Waters | |
O | 16:00 | 60 | B U18 1X division | Race: 2 | WTMC2 J.Hill | AKLC11 [SHAK] R.Irwin | SKEC2 K.Reid | WESC32 T.Butler | COMC1 S.Jenkin | KGCA1 O.Maclean | |||
P | 16:05 | 60 | B U18 1X division | Race: 3 | AKGC3 T.Cunningham | AKGC2 M.Cooper | WTMC3 S.Dobrec | GLDW2 [SGEC] B.Kayser | WESC33 C.Brann | WTMC4 J.Schonknecht | TAKA2 F.Hunter | ||
Q | 16:10 | 61 | M Club 1X division | Race: 1 | COMC2 C.Welch | NSHC1 C.Elliot | COMC1 A.Jenkin | ||||||
R | 16:15 | 62 | G U15 4+ division | Race: 1 | WESC31 O.Alberts | NSHC21 [WTLG] T.Morrison | NSHC23 [WTLG] G.Hill | SKEC1 A.Hynds | NSHC22 [WTLG] M.Howarth | WTMC1 A.Patten | BARA1 [WESC] S.McHugh | TAKA1 N.Farmiloe | |
S | 16:20 | 63 | B U17 2X division | Race: 1 | WESC31 N.Phillips | AKGC1 T.Hughes | KGCA1 S.Ludbrook | AKLC11 [SHAK] N.Collins | WREC1 B.Monaghan | TAKA1 D.Burden | WESC21 [STPA] L.Phibbs | ||
T | 16:25 | 63 | B U17 2X division | Race: 2 | KGCA2 S.Cummins | GLDW1 [SGEC] T.Brenton... | COMC2 S.Turley | WENT1 [NSHC] T.Fuller | WREC2 S.Olsen | ||||
U | 16:30 | 63 | B U17 2X division | Race: 3 | AKLC12 [SHAK] T.Edwards | KGCA3 G.Gaze | WENT2 [NSHC] M.Coutts | TAKA2 J.Bisset | AKGC3 E.Arsan | GLDW2 [SGEC] J.Appleyard | |||
V | 16:35 | 63 | B U17 2X division | Race: 4 | KGCA4 H.Elliott | COMC3 J.Chadfield | AKGC4 J.Solomon | TAKA3 T.Porterday | KGCA5 T.Doherty | COMC4 B.Slater | |||
W | 16:40 | 64 | M Nov 8+ division | Race: 1 | AKGC1 L.Hakansson | NSHC12 [WTLB] R.Morrow | WESC21 [STPA] J.Vogels | WESC32 A.Abbaspo... | AKLC11 [SHAK] T.Wright | NSHC11 [WTLB] O.Dorbeck | AKLC12 [SHAK] L.Clouth | WESC31 N.Asher | |
X | 16:45 | 65 | G U17 4X+ division | Race: 1 | NSHC1 F.Layburn | WREC1 K.Leef | BARA1 [WESC] H.Thomas | WENT1 [NSHC] S.Donald | TAKA1 E.Scofield | ||||
Y | 16:50 | 65 | G U17 4X+ division | Race: 2 | EDWT1 [SGEC] A.Walker | BARA2 [WESC] B.Waldin | NSHC23 [WTLG] M.Bradford | WESC31 L.Francis | TAKA2 K.Halliday | ||||
Z | 16:55 | 67 | W Club 8+ division | Race: 1 | WREC1 A.Greenhalgh | WTMC1 C.Bailey | NSHC1 T.White-P... | ||||||
Z | 67A | W Open 8+ division | Race: 1 | RPCA1 C.Spence | BARA1 [WESC] P.Holmes | NSHC1 T.Abel | |||||||
A | 17:00 | 68 | G U18 8+ division | Race: 1 | NSHC21 [WTLG] T.Catchpole | NSHC22 [WTLG] C.Katterns | GLDW1 [SGEC] C.Brenton... | BARA1 [WESC] M.Bol | SKEC1 O.Hofer | ||||
B | 17:05 | 69 | M Club 8+ division | Race: 1 | SKEC1 E.Barry | AKLC11 [SHAK] J.Watson | |||||||
B | 69A | M Open 8+ division | Race: 1 | RPCA1 L.van Vel... | NSHC1 A.Erilmi | ||||||||
C | 17:10 | 70 | B U18 8+ final | Race: A | AKLC11 [SHAK] H.Blackhall | AKGC1 C.Finlay | NSHC11 [WTLB] C.Gilmour | SKEC1 T.Mills | WTMC1 Z.Hinton | WESC21 [STPA] C.Dallow | NSHC12 [WTLB] J.Jones |