Saturday, 25th October 2014 |
|||||||||||||
Alpha | Time | Event | Division | Lane 1 | Lane 2 | Lane 3 | Lane 4 | Lane 5 | Lane 6 | Lane 7 | Lane 8 | Lane 9 | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
A | 08:00 | 1 | G U16 2X division | Race: 1 | WENT1 S.Donald | NSHC21 H.Gray | EDWT1 A.Grainger | SGEC31 R.Koni-Webb | COMC1 A.Johnston | WTMC1 M.Jones | TGSC1 L.Soanes | SGEC11 A.Richards | |
B | 08:05 | 1 | G U16 2X division | Race: 2 | COMC2 S.Purcell | NSHC22 G.Shaw | WTMC2 S.Sharma | TGSC2 K.Halliday | WENT2 A.McColl | NSHC23 C.Waite | |||
C | 08:10 | 2 | B U17 4+ division | Race: 1 | RPCA1 L.Kerr | TGSC1 T.Ferguson | WTMC1 S.Dobrec | SGEC31 M.Russell | WESC21 C.Dallow | NSHC11 J.Brake | AKLC11 R.Irwin | AKGC1 M.Courtney | WESC31 D.Trumper |
D | 08:15 | 2 | B U17 4+ division | Race: 2 | AKGC2 K.Chen | NSHC12 C.Gilmour | SGEC32 B.Green | WESC32 M.Lawrence | WESC22 R.Baker | AKGC3 L.Hauser | WESC23 E.Commarieu | SGEC14 E.Todorov | |
E | 08:20 | 3 | W Open 2- division | Race: 1 | NSHC1 A.DeLong | ||||||||
F | 08:25 | 4 | W Nov 4X+ division | Race: 1 | EDWT1 G.Loto-Aso | COMC1 A.Kennedy | WREC1 T.Nicholas | WTMC1 G.Farrelly | SGEC31 I.Stythe | WESC31 T.Pickering | NSHC21 S.Egnot-J... | AKLC31 H.Easton | SGEC11 A.Rowland |
G | 08:30 | 4 | W Nov 4X+ division | Race: 2 | TGSC1 B.Davey | AKLC32 M.Weatherall | NSHC22 M.Erdmann | AKLC33 F.Smith-T... | NSHC23 M.Murphy | NSHC24 S.Wallace | |||
H | 08:35 | 5 | G U17 1X division | Race: 1 | NSHC21 T.Catchpole | COMC1 A.McNeil | WTMC1 A.MacKenzie | EDWT1 A.Grainger | WREC1 A.Godman | WREC2 A.Greenhalgh | NSHC22 C.McCormick | COMC2 C.Bray | |
I | 08:40 | 6 | W Club 2- division | Race: 1 | NSHC21 T.White-P... | NSHC1 T.Abel | WTMC1 R.Rov | COMC1 K.Ward | TGSC1 B.de Gouw | HKIC1 T.Hoogeveen | |||
J | 08:45 | 6 | W Club 2- division | Race: 2 | SGEC31 S.Crummey | SKEC1 R.Roberts | NSHC2 O.White-P... | COMC2 N.Vercoe | NSHC3 P.Turley | HKIC2 T.Challis | |||
K | 08:50 | 7 | M Open 2- division | Race: 1 | NSHC1 D.McSweeny | NSHC2 J.Haldane | |||||||
L | 08:55 | 8 | B U16 2X division | Race: 1 | NSHC11 C.Luka | SGEC31 J.MacKenzie | WREC1 B.Monaghan | TGSC1 D.Burden | KICC1 S.Ludbrook | WENT1 M.Romminger | RPCA1 | RPCA2 | |
M | 09:00 | 8 | B U16 2X division | Race: 2 | WESC31 M.Lawrence | AKLC11 G.Hyslop | WESC21 B.Pendreigh | SGEC11 B.Wight | SGEC32 O.Mallinson | TGSC2 T.Parkin | |||
N | 09:05 | 8 | B U16 2X division | Race: 3 | KICC2 J.Johnstone | NSHC12 H.Collard | SGEC12 J.Rowland | AKLC12 F.Lawson | TGSC3 X.Rangiwai | ||||
O | 09:10 | 9 | G U16 4+ division | Race: 1 | NSHC21 T.Henry | WESC31 K.Makapa | SKEC1 O.Hofer | EDWT1 A.Sahib | COMC1 M.Easton | WENT1 A.McColl | NSHC22 L.Nathan | ||
P | 09:15 | 10 | G U15 8+ division | Race: 1 | AKLC31 E.Griffiths | WTMC1 A.Hawthorne | WESC31 P.Meredith | SKEC1 G.Barry | NSHC21 M.Bradford | SGEC31 C.Brenton... | AKLC32 G.Michie | ||
Q | 09:20 | 11 | M Club 2- division | Race: 1 | AKGC1 E.Koefoed | AKLC11 F.Meldrum | TGSC1 S.Stevens | WESC31 F.McSwiney | NSHC1 D.McSweeny | ||||
R | 09:25 | 11 | M Club 2- division | Race: 2 | TGSC2 D.Peffers | AKGC2 M.Hamilton | WESC32 C.Pracey | AKGC3 M.Courtney | AKGC4 M.Cooper | ||||
S | 09:30 | 12 | W Open 4X- division | Race: 1 | NSHC1 A.DeLong | WREC1 S.Dawson | RPCA1 L.Kerr | NSHC2 E.Campbell | |||||
T | 09:35 | 13 | B U15 4X+ division | Race: 1 | TGSC1 D.Burden | SGEC11 H.Newbury-Lee | COMC1 S.Osses-Purin | WENT1 C.Donovan | WESC31 K.Hanthi | KICC1 J.Hall | WTMC1 M.Carey | AKGC1 B.Nelson | |
U | 09:40 | 13 | B U15 4X+ division | Race: 2 | AKLC11 R.Martin-Gawn | SGEC31 D.Cass Galvez | NSHC11 B.Bradshaw | SGEC32 B.Hammer | TGSC2 H.Living | COMC2 C.McGrath | NSHC12 A.Shotter | AKGC2 T.Endo | |
V | 09:45 | 13 | B U15 4X+ division | Race: 3 | WTMC2 E.Snell | AKLC12 D.McGill | KICC2 H.Lee | AKLC13 J.Kingston | NSHC13 E.Rix | KICC3 N.Johnson | KICC4 T.Clifford | AKLC14 S.Gollings | |
W | 09:50 | 14 | B U17 1X division | Race: 1 | WTMC1 J.Wilson | WESC31 K.McLean | KICC1 M.Lichten... | WESC21 A.Margetts | TGSC1 J.Cantrell | SKEC1 A.McBain | AKLC11 C.Brokenshire | ||
X | 09:55 | 14 | B U17 1X division | Race: 2 | SGEC11 T.Paton | COMC1 S.Jenkin | WREC1 J.Hamlet | AKLC12 N.Brokenshire | SKEC2 J.Sinclai... | KICC2 T.Weatherall | |||
Y | 10:00 | 14 | B U17 1X division | Race: 3 | COMC2 E.Nelson | KICC3 S.Milne | SKEC3 O.Rhodes | KICC4 S.Ogilvie | KICC5 J.Francis | ||||
Z | 10:05 | 15 | B U18 4X+ division | Race: 1 | AKLC11 R.Irwin | WENT1 T.Fuller | AKGC1 J.McNicol | NSHC11 M.Lupton | SGEC31 Z.Everitt | SGEC11 J.Martin | SKEC1 E.Barry | WESC21 C.Fernandez | KICC1 M.Ganley |
A | 10:10 | 15 | B U18 4X+ division | Race: 2 | AKLC12 J.Watson | SKEC2 M.Huang | NSHC12 L.Cole | AKGC2 T.Cunningham | AKLC13 H.Lynch | KICC2 | |||
B | 10:15 | 16 | G U17 8+ division | Race: 1 | NSHC21 A.Norris | WESC31 L.Bradley | COMC1 M.Hocking | ||||||
C | 10:20 | 17 | M Club 4X- division | Race: 1 | MER*1 L.Newfield | NSHC1 N.Davy | NSHC2 K.Simmonds | ||||||
D | 10:25 | 18 | G U18 1X division | Race: 1 | EDWT1 C.Gillespie | TGSC1 R.Alvey | WESC31 M.Hyland | COMC1 N.Vercoe | SGEC11 A.Swain | KICC1 E.Marr | COMC2 E.Caldwell | SGEC12 C.Hepworth | KICC2 I.Ludbrook |
E | 10:30 | 19 | W Club 1X division | Race: 1 | NSHC1 O.White-P... | WTMC1 R.Rov | COMC1 K.Ward | NSHC2 E.Pepper | WTMC2 L.Dobrec | ||||
F | 10:35 | 20R | Rec 2X division | Race: 1 | KICC1 S.Adams | KICC2 M.Caddie | KICC3 R.Speed | ||||||
G | 10:40 | 21 | B U16 4X+ division | Race: 1 | AKLC11 S.Paget | NSHC11 C.Luka | SGEC31 O.Mallinson | RPCA1 | SGEC11 H.Newbury-Lee | WENT1 F.Corse-Scott | KICC1 S.Ludbrook | TGSC1 A.Dennis | |
H | 10:45 | 21 | B U16 4X+ division | Race: 2 | AKGC1 T.Hughes | COMC1 S.Osses-Purin | WESC21 E.Commarieu | SKEC1 T.Mills | AKLC12 R.Martin-Gawn | SGEC12 T.Stuart | TGSC2 J.Bisset | AKGC2 K.Gardiner | |
I | 10:50 | 21 | B U16 4X+ division | Race: 3 | KICC2 B.Bellamy | SKEC2 F.Harris | RPCA2 | NSHC12 J.Taylor | SKEC3 W.Luxon | KICC3 J.Johnstone | TGSC3 L.Penfold | AKLC13 N.Collins | |
J | 10:55 | 22 | M Open 1X division | Race: 1 | RPCA1 L.Hollows | NSHC1 J.Guy | WESC1 B.Watkinson | COMC1 L.Walters | RPCA3 J.Nihotte | RPCA2 G.Thomas | |||
K | 11:00 | 22 | M Open 1X division | Race: 2 | NSHC3 D.Cryer | NSHC2 J.Ballantyne | RPCA4 L.van Vel... | RPCA5 C.Webster | RPCA6 E.Rhodes | RPCA7 J.Waldron... | |||
L | 11:05 | 23 | B U15 8+ division | Race: 1 | NSHC11 A.Shotter | SGEC31 S.Sachse-... | WESC21 S.Davison | AKLC11 R.Martin-Gawn | TGSC1 T.Blathwayt | WTMC1 M.Carey | AKGC1 O.Burkhardt | WESC31 C.Pratt | AKLC12 D.McGill |
M | 11:10 | 24 | G Open 2X (L) division | Race: 1 | WTMC1 M.Jones | SGEC11 A.Swain | NSHC21 T.White-P... | TGSC1 R.Alvey | COMC1 M.Murray | WTMC2 S.Sharma | |||
N | 11:15 | 25 | W Nov 4+ division | Race: 1 | WTMC1 G.Farrelly | SGEC31 J.Munnik | TGSC1 B.Davey | AKLC31 H.Easton | NSHC21 C.Stone | SGEC11 A.Rowland | COMC1 A.Andrews | ||
O | 11:20 | 25 | W Nov 4+ division | Race: 2 | AKLC32 E.Griffiths | NSHC23 S.Wallace | AKLC33 F.Smith-T... | ||||||
P | 11:25 | 26 | B U17 4X+ division | Race: 1 | TGSC1 J.Bisset | SKEC1 E.Barry | WESC21 M.Srhoj | SGEC31 B.Kayser | NSHC11 H.Verdonk | AKLC11 R.Irwin | WTMC1 L.Povey | AKGC1 T.Cunningham | KICC1 T.Weatherall |
Q | 11:30 | 26 | B U17 4X+ division | Race: 2 | SKEC2 K.Reid | AKLC12 H.Lynch | WESC22 R.Baker | AKGC2 L.Hauser | NSHC12 C.Gilmour | SGEC32 B.Green | AKLC13 N.Collins | ||
R | 11:35 | 27 | G U16 8+ division | Race: 1 | WESC31 L.Bradley | SKEC1 O.Hofer | SGEC31 R.Koni-Webb | NSHC21 A.Norris | NSHC22 G.Shaw | ||||
S | 11:40 | 28 | B U18 4+ division | Race: 1 | AKLC11 C.Brokenshire | TGSC1 S.Stevens | WENT1 T.Fuller | NSHC11 M.Lupton | AKGC1 E.Koefoed | WESC31 C.Pracey | KICC1 M.Ganley | ||
T | 11:45 | 30 | G U18 4+ division | Race: 1 | SKEC1 J.Chang | AKLC1 B.Waller | COMC1 N.Vercoe | WENT1 K.Fortzer... | AKLC2 M.Dempsey | ||||
U | 11:50 | 31 | W Club 4+ division | Race: 1 | NSHC1 T.Abel | WREC1 S.Dawson | HKIC1 S.Speedy | NSHC2 P.Turley | NSHC3 A.Gorrie | ||||
V | 11:55 | 32 | W Open 1X division | Race: 1 | RPCA1 K.Walters | NSHC1 R.Crooks | RPCA2 L.Kerr | RPCA3 J.James | RPCA4 L.Tilson | RPCA5 C.Davis | |||
W | 12:00 | 33 | M Open 4X- division | Race: 1 | RPCA1 J.Nihotte | NSHC1 J.Ballantyne | RPCA2 E.Rhodes | NSHC2 D.McSweeny | |||||
X | 12:35 | 34 | G U17 2X division | Race: 1 | COMC1 C.Bray | WREC1 A.Greenhalgh | WTMC1 A.MacKenzie | TGSC1 E.Scofield | NSHC21 T.Catchpole | ||||
Y | 12:40 | 34 | G U17 2X division | Race: 2 | AKLC1 O.Waller | WREC2 T.Nicholas | COMC2 A.Johnston | TGSC2 B.de Gouw | WREC3 M.Mitchell | ||||
Z | 12:45 | 35 | M Nov 4+ division | Race: 1 | SGEC11 E.Todorov | WTMC1 A.Puliyodil | AKGC1 M.MacCormick | NSHC11 H.Pethers... | WREC1 J.Hamlet | EDWT1 J.Janse V... | SGEC31 J.MacKenzie | ||
A | 12:50 | 35 | M Nov 4+ division | Race: 2 | COMC1 J.Peterson | WESC21 A.Hauter | WESC1 S.Page | AKLC1 D.Grant | TGSC1 D.MacLean | WESC22 R.Toma-Le... | SGEC32 S.Sachse-... | ||
B | 12:55 | 35 | M Nov 4+ division | Race: 3 | NSHC12 H.Mallard | AKGC2 T.Overy | WESC2 B.Langston | WTMC2 H.Oldham | NSHC13 M.Lambert | NSHC4 T.Nelson | |||
C | 13:00 | 36 | B U16 4+ division | Race: 1 | TGSC1 D.Burden | WESC31 C.Pratt | NSHC11 B.Holgate... | AKLC11 R.Martin-Gawn | WENT1 F.Corse-Scott | SKEC1 E.Jupe | SGEC11 T.Stuart | AKGC1 K.Gardiner | |
D | 13:05 | 36 | B U16 4+ division | Race: 2 | AKLC12 N.Collins | SGEC12 H.Newbury-Lee | SKEC2 T.Mills | AKGC2 T.Hughes | NSHC12 K.Watson | TGSC2 S.Kingdom | TGSC3 L.Penfold | SKEC3 V.Kroon | |
E | 13:10 | 37M | Mst 1X division | Race: 1 | WREC1 S.Dawson | WREC2 V.Bruce-M... | |||||||
F | 13:15 | 38 | G U15 4X+ division | Race: 1 | AKLC31 G.Michie | AKLC1 K.Greensill | WREC1 M.Mitchell | WESC31 H.Fale | SGEC31 J.Porterfield | SGEC11 P.Chamberlain | EDWT1 G.Loto-Aso | WENT1 K.Wilton | SKEC1 L.Oliver |
G | 13:20 | 38 | G U15 4X+ division | Race: 2 | TGSC1 K.Halliday | WTMC1 C.Bailey | NSHC21 M.Bradford | SGEC32 C.Brenton... | NSHC22 J.Goodson | WESC32 I.Johnson | AKLC32 S.Sampson | NSHC23 C.Stone | |
H | 13:25 | 39 | B Open 2X (L) division | Race: 1 | AKLC11 C.Brokenshire | SGEC31 Z.Everitt | KICC1 A.Drake | WTMC1 C.Stockley | AKLC12 J.Watson | KICC2 M.Lichten... | |||
I | 13:30 | 40 | G U16 1X division | Race: 1 | COMC1 A.Johnston | WTMC1 T.Wilson | EDWT1 A.Grainger | SGEC31 J.Brake | NSHC1 C.Waite | EDWT2 A.Sahib | COMC2 B.Thomas | COMC3 S.Purcell | |
J | 13:35 | 41 | G U17 4+ division | Race: 1 | SKEC1 O.Hofer | WESC31 L.Bradley | AKLC1 M.Dempsey | COMC1 M.Hocking | NSHC21 A.Norris | ||||
K | 13:40 | 42 | G U18 2X division | Race: 1 | SKEC1 J.Chang | SGEC11 A.Swain | WENT1 G.Morris | COMC1 N.Vercoe | SGEC31 S.Crummey | TGSC1 R.Alvey | NSHC21 C.McCormick | WREC1 A.Greenhalgh | |
L | 13:45 | 42 | G U18 2X division | Race: 2 | AKLC1 T.Lopeti | HKIC1 S.Speedy | WESC31 A.Marshall | KICC1 E.Marr | TGSC2 L.Soanes | COMC2 S.Neighbour | WENT2 E.Ryder | ||
M | 13:50 | 43 | B U18 2X division | Race: 1 | WREC1 B.Monaghan | WENT1 S.Clarke | SGEC11 J.Martin | TGSC1 J.Cantrell | AKLC11 F.Meldrum | AKGC1 B.Toogood | WESC21 C.Fernandez | ||
N | 13:55 | 43 | B U18 2X division | Race: 2 | NSHC11 M.Dagger | SKEC1 A.Lamont | KICC1 M.Ganley | COMC1 S.Jenkin | SGEC31 R.Lees | AKLC12 D.Beckham | AKGC2 J.McNicol | ||
O | 14:00 | 43 | B U18 2X division | Race: 3 | KICC2 L.Shortland | SKEC2 M.Swiatek | TGSC2 S.Wigram | AKGC3 L.Kirk | SKEC3 M.Huang | KICC3 H.Wynne | TGSC3 T.Ferguson | ||
P | 14:05 | 44 | M Club 2X division | Race: 1 | COMC1 A.Jenkin | NSHC1 D.Cryer | NSHC2 C.Everitt | NSHC3 C.Northey | |||||
Q | 14:10 | 45 | B U15 4+ division | Race: 1 | WENT1 C.Donovan | SGEC11 H.Shepherd | NSHC11 A.Shotter | AKGC1 O.Burkhardt | WESC21 S.Davison | NSHC12 M.Lambert | WESC22 A.Clark | AKGC2 T.Endo | NSHC13 E.Rix |
R | 14:15 | 46 | W Club 2X division | Race: 1 | WTMC1 R.Rov | WREC1 A.Greenhalgh | COMC1 K.Ward | HKIC1 T.Hoogeveen | WREC2 S.Dawson | NSHC3 D.Kumar | WREC3 K.Smith | NSHC4 A.Lotter | |
S | 14:20 | 47 | B U16 1X division | Race: 1 | TGSC1 T.Parkin | COMC1 S.Cummins | KICC1 A.Drake | SGEC31 O.Mallinson | WTMC1 J.Wilson | AKLC11 S.Paget | KICC2 B.Bellamy | ||
T | 14:25 | 48 | M Open 2X division | Race: 1 | NSHC1 J.Ballantyne | RPCA1 L.Hollows | NSHC2 J.Guy | RPCA2 J.Nihotte | RPCA3 E.Rhodes | RPCA4 C.Webster | |||
U | 14:30 | 49 | G U16 4X+ division | Race: 1 | SGEC11 A.Richards | WREC1 M.Mitchell | SKEC1 A.Lamont | TGSC1 E.Scofield | SGEC31 R.Koni-Webb | WTMC1 M.Jones | NSHC21 M.du Rhon... | ||
V | 14:35 | 49 | G U16 4X+ division | Race: 2 | COMC1 A.Johnston | WENT1 A.McColl | WESC31 M.Farquhar | EDWT1 A.Sahib | NSHC22 H.Gray | EDWT2 E.Bates | |||
W | 14:40 | 50 | B U17 8+ division | Race: 1 | NSHC11 J.Brake | WTMC1 S.Dobrec | WESC21 C.Dallow | AKGC1 M.Courtney | AKLC11 H.Lynch | SGEC31 B.Green | SKEC1 T.Mills | AKGC2 L.Hauser | SKEC2 K.Reid |
X | 14:45 | 51 | W Open 2X division | Race: 1 | NSHC1 A.DeLong | RPCA1 K.Walters | RPCA2 L.Kerr | NSHC2 T.Abel | |||||
Y | 14:50 | 52 | M Nov 4X+ division | Race: 1 | SGEC31 W.Heaps | WREC1 J.Hamlet | AKLC1 D.Grant | WESC31 G.Dean | TGSC1 H.Living | COMC1 R.Corlett | WTMC1 M.Carey | NSHC11 H.Mallard | |
Z | 14:55 | 52 | M Nov 4X+ division | Race: 2 | KICC1 H.Lee | AKLC11 J.August | AKGC1 S.Ashworth | EDWT1 J.Janse V... | SGEC11 E.Todorov | COMC2 J.Peterson | WESC32 S.Beadle | KICC2 N.Johnson | |
A | 15:00 | 52 | M Nov 4X+ division | Race: 3 | AKGC2 O.Burkhardt | AKLC12 J.Kingston | NSHC12 E.Rix | NSHC13 H.Pethers... | AKLC13 T.Dodds | NSHC4 T.Nelson | AKLC14 E.Fookes | KICC3 T.Clifford | |
B | 15:05 | 53 | W Nov 8+ division | Race: 1 | AKLC31 H.Easton | EBS*1 L.Murray | WESC31 I.Johnson | NSHC21 M.Erdmann | SKEC1 G.Barry | WTMC1 G.Farrelly | AKLC32 A.Blamey | NSHC22 M.Murphy | |
C | 15:10 | 54 | B U16 8+ division | Race: 1 | NSHC11 B.Holgate... | AKLC11 S.Paget | AKGC1 K.Gardiner | SKEC1 E.Jupe | KICC1 J.Hall | ||||
D | 15:15 | 54 | B U16 8+ division | Race: 2 | TGSC1 D.Burden | WESC31 C.Pratt | WESC21 S.Davison | SGEC11 H.Newbury-Lee | AKGC2 T.Hughes | SKEC2 F.Harris | SGEC31 N.Stainton | ||
E | 15:20 | 55 | G U18 4X+ division | Race: 1 | SGEC31 S.Crummey | AKLC1 T.Lopeti | COMC1 S.Neighbour | WENT1 E.Ryder | WESC31 M.Hyland | ||||
F | 15:25 | 55 | G U18 4X+ division | Race: 2 | KICC1 E.Marr | NSHC21 T.White-P... | TGSC1 R.Alvey | SKEC1 J.Chang | AKLC2 M.Dempsey | ||||
G | 15:30 | 56 | W Club 4X- division | Race: 1 | WREC1 S.Dawson | SGE*1 J.Walker | NSHC2 A.Finlay | HKIC1 S.Speedy | |||||
H | 15:35 | 58 | W Open 4- division | Race: 1 | NSHC1 A.DeLong | RPCA1 J.James | |||||||
I | 15:40 | 59 | B U18 1X division | Race: 1 | KICC1 H.Clark | WESC21 J.Kumarich | AKGC1 J.McNicol | SKEC1 A.Lamont | WESC1 B.Watkinson | COMC1 L.Shanks | SGEC11 J.Martin | ||
J | 15:45 | 59 | B U18 1X division | Race: 2 | AKLC11 F.Meldrum | NSHC11 L.Cole | TGSC2 S.Stevens | SGEC12 T.Paton | WESC22 C.Fernandez | AKLC12 T.Polo | AKGC2 J.Grant | ||
K | 15:50 | 59 | B U18 1X division | Race: 3 | SKEC2 M.Swiatek | KICC2 M.Ganley | AKLC13 R.Irwin | SKEC3 H.Donald | TGSC3 S.Wigram | KICC3 L.Shortland | AKGC3 O.Hames | ||
L | 15:55 | 59 | B U18 1X division | Race: 4 | AKGC4 L.Kirk | KICC4 J.Witters | AKLC14 J.Edwards | SKEC4 M.Huang | KICC5 H.Wynne | KICC6 M.Holden | |||
M | 16:00 | 60 | M Club 1X division | Race: 1 | AKLC11 A.Ilich | NSHC1 D.Cryer | COMC1 A.Jenkin | NSHC2 C.Elliot | COMC2 H.Bangs | COMC3 L.Walters | |||
N | 16:05 | 61 | G U15 4+ division | Race: 1 | WENT1 K.Wilton | AKLC31 G.Michie | TGSC1 K.Halliday | AKLC1 M.Alford | NSHC21 M.Bradford | SGEC11 A.Rowland | |||
O | 16:10 | 61 | G U15 4+ division | Race: 2 | AKLC32 E.Griffiths | NSHC22 C.Stone | NSHC23 J.Goodson | NSHC24 S.O'Neill | |||||
P | 16:15 | 62 | B U17 2X division | Race: 1 | RPCA1 | WESC31 C.Pratt | WENT1 C.Langridge | KICC1 T.Weatherall | WESC21 R.Baker | SKEC1 A.McBain | AKLC11 S.Paget | WTMC1 S.Dobrec | RPCA2 |
Q | 16:20 | 62 | B U17 2X division | Race: 2 | AKGC1 C.Finlay | SGEC11 T.Duffett | NSHC11 P.Barton | COMC1 S.Jenkin | WREC1 B.Monaghan | TGSC1 J.Bisset | RPCA3 | RPCA4 | RPCA5 |
R | 16:25 | 62 | B U17 2X division | Race: 3 | COMC2 J.Peterson | SGEC12 H.Newbury-Lee | WESC32 T.Butler | AKGC2 K.Chen | WESC22 A.Margetts | KICC2 S.Ogilvie | SKEC2 J.Sinclai... | ||
S | 16:30 | 62 | B U17 2X division | Race: 4 | KICC3 M.Lichten... | SKEC3 B.Bruce | WESC23 M.Srhoj | AKGC3 S.Poulsen | SGEC13 T.Stuart | AKGC4 T.Cunningham | |||
T | 16:35 | 63 | M Nov 8+ division | Race: 1 | WTMC1 M.Carey | AKGC1 M.le Cren | WESC21 A.Clark | SGEC31 S.Sachse-... | WESC1 S.Page | WESC31 O.Lapsley | NSHC11 H.Mallard | AKLC11 B.O'Sullivan | |
U | 16:40 | 63 | M Nov 8+ division | Race: 2 | NSHC12 A.Shotter | AKLC12 J.Kingston | AKGC2 S.Baker | AKLC13 E.Fookes | |||||
V | 16:45 | 64 | G U17 4X+ division | Race: 1 | COMC1 M.Hocking | NSHC21 C.McCormick | WTMC1 A.MacKenzie | WREC1 T.Nicholas | WENT1 M.Cunning... | TGSC1 E.Scofield | |||
W | 65M | Mst 4(X)- division | Race: 1 | SGE*1 F.Crummey | |||||||||
X | 16:55 | 66 | W Club 8+ division | Race: 1 | NSHC1 T.Abel | ||||||||
Y | 66A | W Open 8+ division | Race: 1 | NSHC1 A.DeLong | RPCA1 | ||||||||
Z | 67 | G U18 8+ division | Race: 1 | SKEC1 O.Hofer | AKLC1 B.Waller | COMC1 E.Caldwell | WESC31 L.Bradley | SGEC31 S.Crummey | |||||
B | 17:00 | 69 | B U18 8+ division | Race: 2 | SKEC2 E.Jupe | AKLC12 N.Brokenshire | NSHC12 J.Brake | AKGC2 C.Holdsworth | NSHC13 B.Holgate... | RPCA1 | RPCA2 | ||
A | 17:10 | 68A | M Open 8+ division | Race: 1 | NSHC1 D.McSweeny | ||||||||
C | 69 | B U18 8+ division | Race: 1 | AKLC11 R.Irwin | NSHC11 H.Verdonk | SGEC31 Z.Everitt | TGSC1 S.Stevens | KICC1 M.Ganley | AKGC1 M.Courtney | WESC31 C.Pracey | SKEC1 E.Barry |