- Division 1: placed 3rd
- Division 2: placed 5th
TGSC
club
Auckland
au
Coached by: Matt Korn & Monique Davis
- Division 1: placed 6th
- Division 1: placed 4th
- Division 2: placed 6th
- Division 3: placed 3rd
TGSC
club
Auckland
au
Coached by: Miles Ganley
- Division 3: placed 1st
TGSC
club
Auckland
au
Coached by: Miles Ganley
- Division 3: placed 2nd
TGSC
club
Auckland
au
Coached by: Liam Berryman & Matt Korn
- Division 3: placed 3rd
TGSC
club
Auckland
au
Coached by: Liam Berryman & Matt Korn
- Division 3: placed 4th
TGSC
club
Auckland
au
Coached by: Marc-Oliver Klages & Josh Schmidt
- Division 1: placed 2nd
- Division 1: placed 3rd
- Division 1: placed 5th
- Division 2: result (SCR)
TGSC
club
Auckland
au
Coached by: Miles Ganley
- Division 1: placed 2nd
TGSC
club
Auckland
au
Coached by: Miles Ganley
- Division 3: placed 3rd
TGSC
club
Auckland
au
Anton Zaloum (stroke), Frazer Bate, Sam Robertson, Mason Kingdom, Dexter Peffers, Sam Wigram, Sam Stevens, Sam Melvin + James Malone (cox)
Coached by: Liam Berryman & Matt Korn
- Division 2: placed 5th
TGSC
club
Auckland
au
Coached by: Marc-Oliver Klages & Josh Schmidt
- Division 1: placed 6th
TGSC
club
Auckland
au
Coached by: Terry Tidbury
- Division 1: placed 1st
TGSC
club
Auckland
au
Coached by: Matt Korn & Monique Davis
- Division 2: placed 5th
- Division 1: placed 1st
TGSC
club
Auckland
au
Coached by: Marc-Oliver Klages & Josh Schmidt
- Division 1: placed 2nd
- Division 2: placed 2nd
- Division 1: result (DNS)
TGSC
club
Auckland
au
Coached by: Terry Tidbury
- Division 1: placed 2nd
TGSC
club
Auckland
au
Coached by: Matt Korn & Monique Davis
- Division 2: placed 4th
TGSC
club
Auckland
au
Coached by: Liam Berryman & Matt Korn
- Division 1: placed 8th
TGSC
club
Auckland
au
Coached by: Liam Berryman & Matt Korn
- Division 1: placed 4th
TGSC
club
Auckland
au
Coached by: Marc-Oliver Klages & Josh Schmidt
- Division 1: placed 2nd
- Division 1: placed 3rd
- Division 2: placed 2nd
- Division 2: placed 6th
- Division 1: placed 3rd
TGSC
club
Auckland
au
Coached by: Marc-Oliver Klages & Josh Schmidt
- Division 1: placed 1st