row
IT
.co.nz
menu
about
log in
+
-
menu
calendar/map
↔
calendar & map
↔
log in
log in
calendar
map
about this page
about this page
close about
return to menu
Day sheets
This is the day sheet for the regatta.
version:
5.15.487
home
entry
results
upcoming
live
recent
pending
missing
past
profiles
regions
venues
organisations
athletes
Go to the new version of
row
IT
29
Oct
ober
20
11
Lake
Pupuke
Waitemata-TAKA Regatta
Profile
Notices
Events
Fees
Entry
Entrants
Draw
Schedule
Daysheet
Results
Day Sheet
entrants
|
draw
|
schedule
Download
.csv file
Display
colours
codes
Filter
filter day sheet
Show
-- All --
Auckland Grammar Rowing Club
Auckland Region Composite
Auckland Rowing Club
Counties-Manukau Rowing Club
Mercer Rowing Club
North Shore Rowing Club
St Georges Rowing Club
St Kentigern College Rowing Club
St Pauls Collegiate Rowing Club
Takapuna Grammar Rowing Club
Waitemata Rowing Club
West End Rowing Club
Whangarei Rowing Club
competitor
-- All --
Aaron Geary
Abigail Parry
Abigail Corkery
Adam Callander
Adam Watt
Adam Li
Adam Jenkin
Adara Wood
Adelia Bolam
Adena Emanuel
Aidan Simmons
Aidan Nel
Akanesi Wake
Akeneta Wacokecoke
Alahna Walker
Alana Lancaster
Alannah Johnson
Albert Carnell
Alex Karehana
Alex Brak
Alex Hodge
Alex Cassidy
Alex Truscott
Alexander Fowler-Whalley
Alexandra Dickey
Alexandra Littlewood
Alexia Swain
Alice Draper
Aly Miehlbradt
Amanda Gamlen
Amber Fordham
Amelia Sadler
Amelia Ewen
Amy Myocevich
Amy Mills
Amy McNeil
Amy Horner
Anaria Rangi
Andrea Topp
Andrew Mac
Anna DeLong
Anna Irwin
Anna Kermode
Annabelle Brewer
Annaliese Wheeler
Anthony Allen
Anthony O'Connor
Anton Zaloum
Arthur Pan
Artiom Wilkie
Arvind Nair
Ash Thompson
Ashlee Caskie
Ashlee Boulton
Ashleigh Clifford
Ashley Jeong
Ayden Lamont
B J Allen
Bailee Simpson
Bailee Waller
Bailey Davis
Beaudene Widdison
Ben Peterson
Ben Toogood
Ben Watkinson
Ben Tyson
Ben McArthur
Ben Partridge
Ben Clarke
Ben Gatting
Ben Adkins
Benjamin Reidy
Benjamin Hart
Bethany Roberts
Bianca Gargiulo
Bill Stanley-Harris
Blake Bradley
Blake Koefoed
Brad Heath
Bradley Greer
Branden Walton
Brayden Fitzgerald-Symes
Breanna Hawthorne
Brendan Herbst
Brendon Bond
Brenna Baker
Briana Siteine
Briar Stewart
Briony Fanslow
Brittany Davies
Brittany McNeil
Bronte Corke
Brooke Casey
Brooke Jenner
Brooklyn Phillips
Bruno Dawson
Brynn Engbers
Cait Dowden
Caitlin Cairncross
Caitlin White-Parsons
Caitlyn Warner
Caleb Wood
Callum Wilcox
Callum Rio
Callum Ross
Cameron Taylor
Cameron Webster
Cameron Houston
Cameron Elliot
Cameron Watson
Camerson Thomson
Campbell Rhodes
Capri Glamuzina
Carey Dale
Carl Pracey
Casey Dunstan
Cassie Gordon
Catriona Stanton
Ceanneidigh Miles
Cecelia Wacokecoke
Charles Jordan
Charlie Lennon
Charlotte Hepworth
Charlotte Mellar
Charlotte Bray
Charlotte Spence
Charlotte Gibson
Charlotte Dobier
Charlotte Rankin
Charlottte Orange
Chelsea Morrison
Chelsea McCaffrey
Cherie Downing
Cherry Chang
Chevana Solomon-Hough
Chevonne Groenewald
Chikoti Zimba
Chloe Pheloung
Chris Poole
Chris Rolls
Chris Brokenshire
Chris Brake
Christian Kelleher
Christian Nepia
Christiana Chapman
Christie Davis
Christine Martin
Claudia Chandler
Claudia Frew
Cody Mercer
Cody Wheeler
Cody Amoroa
Connor Fitzgerald
Connor Mocke
Connor Hull
Conor Small
Conor Carr
Conor Nelson
Conrad Morley
Corbin Batters
Cormac O'Grady
Corrie May
Courtnee Bangs
Courtney Boyd
Courtney McCormick
Craig Little
Curtis Vela
Daisy Discombe
Dallas Marshall
Danica Fuhlendorff
Daniel Fitzpatrick
Daniel Guthrie
Daniel Cooper
Daniel Ross
Daniel Kerling
Danielle Lindsay
Danielle Vandermeer
Danielle Schofield
Danni Brown
Darcy Palmer
Darrell Sieber
Darren van Druten
David Mills
Deep Danzl
Devon Hansen
Dexter Peffers
Dianna Winthrop
Dion Downey
Dion Lee
Djon Pye
Dominic Ashby
Dominic Bolton
Douglas Burfoot
Douglas Lloyd
Ed Reeves
Edison Rho
Edward Baddeley
Eke Uinise
Elena Tito
Elena Glengarry
Elezear Taufa
Elizabeth Jukes
Elizabeth Mayo-Smith
Elizabeth Denekamp
Elizabeth Turnbull
Elizabeth Millett
Elizabeth Granville
Ella Karrebaek
Ella Madsen-Reid
Ella Campbell
Ellen Smith
Ellie Foreman
Elliot Rhodes
Elliot Nuttall
Elliot Waite
Elly Moody
Emilee Wright
Emily O'Halloran
Emily Caldwell
Emily Hortop
Emily Parkes
Emily Wheatley
Emily Twiname
Emily Lawson
Emily Wagstaff
Emily Stonehouse
Emily Gray
Emily Skinner
Emily Wall
Emma Sherratt
Emma Crabtreee
Emma O'Brien
Emma Thompson
Emma McAllister
Emma Littlewood
Emma Cairncross
Emma Larsen
Ercan Hoskin
Eric Verdonk
Erik Koefoed
Erin Rogatski
Ethan Jackson
Ethan Sammut
Ethan Seagar
Eugenie Spraggon
Evan Kennedy
Evander Tangiiti
Felix Schmidt
Felix Drissner-Devine
Fergus Hoare
Fergus Meldrum
Fifita Tupou
Filomena Vaimasenuu
Finn Gilmour
Fletcher Harnish
Frances Hughes
Frank Vea Te Whare
Fraser Polkinghorne
Frazer Bate
Gabrielle Smith
Gareth Hall
Gemma Wills
Geordie Brown
Georgia Moyle
Georgia Hankins
Georgia Gilbert
Georgia Powell
Georgia Malins
Gerard Melchers
Gerard-Luke Malgas
Grace Matene
Grace Howard
Grayson Dauphin
Gregory Pallas
Greta Taine
Gus Black
Guy Wisniewski
Hadleigh Smith
Hamish Lowry
Hannah Patterson
Hannah Hood
Hannah Rawnsley
Hannah Worth
Harriet Taylor
Harrison Barker
Harrison Fookes
Harrison de Nys
Harry Waalkens
Harry Willis
Havannah Pearson
Hayden Shaw
Hayden Ellis
Haydn Jack
Haydn Bangs
Hayley Becht
Hayley MacDonald
Hayley Ware
Heather McKey
Helen Franklin
Henry Wills
Henry Fitzgerald
Henry Lockett
Holly Ellett
Holly McKenzie
Holly Gissing
Holly Lidgard
Hugh Martinovich
Hugo Thomlinson
Hugo Snell
Hugo Brown
Hyun Kim
Ian Cairns
Ian Laing
Ibraheem Rasheed
Ilkka Kadala
India Ludbrook
Isaac Mallinson
Isaac Hughes
Isobella Rhodes
Issey Wilson
Jack Holland
Jack Quinn
Jack Blathwayt
Jack Schicker
Jackson Smith
Jackson Enright
Jackson Reardon
Jaco Theunissen
Jacob Barnett
Jacob Rutene
Jacob Rundle
Jacqueline Chang
Jade Chia
Jade Lewis
Jaeden Waldron-Lemon
Jake Elliott
Jake Florence
Jake Latham
Jake Potton
Jakob McCaffrey
James Donnelly
James Brake
James Martin
James Bridgman
James McNicol
James McLauchlan
James Lynex
James Moody
James Prescott
James McInroy
James Whitham
James Sinclair
James Grant
James Malone
Jamie Newlands
Janica Gessner
Jarvis Palmer
Jasmine Charteris
Jason Lee
Jasper Powell
Jay McWilliams
Jaz Fulton
Jeannette Lomas
Jed Bradley
Jemma James
Jen Gale
Jenna Clinton
Jennifer Peters
Jennifer Hughes
Jenny Simms
Jess Bardell
Jessica Douglas
Jessica Thompson
Jessica Snelgar
Jessica Doughty
Jessica Potter
Jessica Emslie
Jessica Ellis
Jessie French
Jessie McAlister
Jim Aimer
Jodie Ryan
Joel Bateman
John Hellaby
Jonathan Winter
Jonathan Cook
Jonathan Zouch
Jonny Brown
Jonty Birch
Jordan Oppert
Jordan Stanley
Jordyn James-Maxwell
Joseph Gasparini
Joseph Wells
Joseph Nihotte
Josh Little
Josh Hares
Josh Mead
Joshua Fleming
Joshua Earl
Joshua Beishaar
Joshua Leaning
Josie Broad
Judah Stokes
Jung Hyun Lee
Justin Williams
Kahurangi Butler
Kaine Wood
Kam Wing
Kane Sowry
Katarina Ward
Kate Tidbury
Katherine Elsdon-Williams
Katherine Chang
Kathleen Griffiths
Kathryn Butcher
Katie Keys
Katrina Shaw
Katy Krauts
Kelly Lithgow
Kelsey Sabine
Kelsi Walters
Kendra Page
Kenneth Russell
Kenneth Goodin
Kieran Meekan
Kim Littlejohn
Kiri Shannon
Kirill Kokorin
Kirsten Wood
Kirsty Gemmell
Kristin Dorotich
Kurt Lowry
Kyla Grace Parker
Kyle Birch
Kyle Lennon
Kyle Battersby
Lachlan Caudwell
Lachlan Lee
Lachlan Hoare
Lachlan McCrae
Laura Jones
Laura Hay
Laura Botica
Lauren Tilson
Lauren Wolfsbauer
Leah Stanley
Leah Allison
Leah Te Huia-Martin
Leah Hankey
Leonie Pele
Lewis Wheatley
Lexi Kerr
Liam Fergusson
Liam McNamara
Liam Durkin
Liam Fox
Liam Kettle
Liam Small
Lillie Summerville
Lily Maber
Lisa Geard
Lisa McCallum
Logan Newfield
Logan Walters
Logan Stewart
Logan Birt
Louis Sayegh
Louis Panszczyk
Lucretia Dobrec
Lucy Jonas
Lucy Coyle
Lucy Bennington
Luke Poulsen
Luke Shanks
Lydia Twohill
Maccauley Thomas
Mackensie Valgare
Mackenzie Freeman
Maddie Dobier
Maddie Doull
Madeleine Matene
Madeleine Palmer
Madeline Seaman
Madison McLeod
Madison Walters
Madison Seymour
Maggie Dowd
Maisie Hamilton-Murray
Makere Pohe
Malcolm Forster
Marco de Jong
Margot Chandler
Maria Burns
Maria Salt
Mariam Al Jawad
Mario Parussini
Mark Goulstone
Martha DeLong
Martin Huang
Marty Davenport
Mary-Rose Millett
Mason Kingdom
Mathew McIntyre
Matt Hamilton
Matt Kerr
Matt Corliss
Matt Lupton
Matt Rawlings
Matt Wylie
Matthew Swiatek
Matthew Jeffels
Matthew Smith
Matthew Cole
Matthew Jones
Matthew Bartlet
Matthew Herald
Matthew Wolff
Max Lowndes
Max Kirtley
Max Poole
Max Anstis
Max Burney
Max Wills
Maxine Hughes
Maxwell Millett
Megan Nel
Meghan Seel
Melissa Niemandt
Michael Brake
Michael Beynon
Michael Newton
Michael Linehan
Michael Wilson
Michael Redwood
Michael Kerr
Mickey Atkins
Mike Tolhurst
Mitchell Fissenden
Mitchell Molloy
Mitchell Stone
Moe Eke
Mollie James
Molly Dagger
Molly MacAulay
Monica Maddren
Monty Wawatai
Moody George
Mordy Arymowicz
Morgan McGregor
Murray Liddell
Nalisha Chandra
Natasha Krofcheck
Nathan Linford
Nathan Adie
Nathan Maloney
Nathaniel Davy
Navin Kurup
Nic Schuler
Nicholas Harris
Nick Brokenshire
Nick Geaney
Nick Tetley
Nick Morton
Nick Strange
Nick Bennenbroek
Nicola Vercoe
Nicola Goss
Nikita Titartchouk
Niklas Erikson
Nina Fuller
Nina Turnbull
Noah Kemp
Oliver Tattersall
Oliver George
Oliver Parris-Piper
Oliver Hames
Oliver Howard
Oliver Smith
Olivia Hunt
Olivia Underwood
Olivia Taufa
Olivia White-Parsons
Olivia Bridgman
Olivia Rose
Paige Turley
Paige Dobell
Patrick Dolan
Patrick Evans
Patrick Sturmey
Paul Taylor
Paul Fisiinaua
Paul Dougherty
Peter Byllemos
Peter Boberg
Peter Mitchell
Phillip Moody
Pirpi Thomas
Platon Loukoianov
Poppy Logan
R J Veitch
Rafaella Weber
Rayna Eden-Atoaga
Rebecca Roberts
Rebecca Barnett
Rebecca Stewart
Rebekah Alvey
Renee Scott-French
Reuben Sua
Reuben Sandoy
Rhonda Lepper
Ria Kapoor
Ricardo Garelja
Richard Power
Richard Perkins
Rob MacKenzie
Robbie Dowden
Robbie MacGregor
Robbie Bentley
Robbie Speakman
Robert Duncan
Robert Humby
Robert Lewis
Robin Charlett-Green
Rochelle Schuller
Rochelle Peckham
Rohan Krishnan
Rommel Layco Jnr
Rory Accorsi
Rosanna Rov
Rose Harnish
Rosie McDermott
Rosie Byrnes
Rosie Hardacre
Ryan Davenport
Ryan Kelleher
Ryan Marsh
Ryan Mingard
Ryan Thomas
Sam Archer
Sam Perry
Sam Robertson
Sam Attard
Sam Jenkin
Sam Wigram
Sam Hume
Sam Klitscher
Sam Dobrec
Sam Stevens
Sam Bouchier
Sam Melvin
Sam Goldstine
Samantha Ryan
Samantha Green
Sami Thompson
Samuel Strang
Samuel Wojcik
Samuel Cooper
Sane-Va Ginnen
Sapolu Sapolu
Sarah Crummey
Sarah Aschebrock
Sarah Smith
Sarah Ward
Sarah Caro
Sarah Pearce
Sasha Ballantyne
Sathsarine Nanayakara
Saua Leaupepe
Savannah Walker
Scott Houston
Scott Allright
Scott Aitchison
Sean Whitham
Sean Campbell
Sean Doak
Sebastian Downie
Selvi Balasubramaniam
Sharese Hilton
Shehara Farik
Siale Hole
Sian Anderson
Sian Camp
Simon English
Sofie Karrebaek
Sophie Fairclough
Sophie Taylor
Sophie Woods
Sophie Scott
Stefan Wypych
Stefanie Todorov
Stefanie Baker-Burns
Stephan Hassold
Stephanie MacDonald
Steven Davies
Stewart Widger
Sulu Devoe
Susannah Blathwayt
Svend Hansen
Sydney Pollok
Tabitha Penman-Chambers
Tahlia Tomsett
Tamara Langatuki
Tamati Munroe
Tane Geldard-Lorenz
Tarryn Burdett
Taryn Abel
Tauhi Lopeti
Taylor Matenga
Taylor King
Taylor Mansfield
Taylor Jones
Teagan Frazer-Bristow
Tess Costil
Tessa Scott-Green
Tessa Gray
Teuane Baxter
Teyla Hudson
Theo Duncker
Theresa Hill
Thomas Batts
Thomas Denham
Thomas Hallwright
Thomas Eldridge
Thomas Moore
Thrainn Viggosson
Tiger de Jonge
Tim Wilson
Tim Husband-Dravitzki
Tim McMaster
Tim Price
Tim Teesdale
Tim Lees
Timothy Kwok
Timothy Palmer
Timothy Zouch
Toby Chapman-Smith
Todd Martin
Tom Rountree
Tom Liu
Tom Christie
Tomas Mendes
Tonia Williams
Tracee Scott
Trahern Short
Trent Harris
Tristan Bolton
Troy O'Shaughnessy
Tyler Jenkins
Tyler Spratt
Tyne Wijdeven
Uasi Tuipulotu
Uwe Engbers
Vicki Johnson
Vin Elliott
Vince Stewart
Virginia Dougherty
Wade Monahan
William Phipps
William Zhang
Willis Webb
Wynni Dekker
Yasmine Barry
Yasser Saeed
Zaak Wijdeven
Zak Everitt
Zane Crawford
Zeke Pullan
Zoe Hortop
Zoe Tietze
Zoe Moore
apply filter
Saturday, 29th October 2011
Alpha
Time
Event
Division
Lane 1
Lane 2
Lane 3
Lane 4
Lane 5
Lane 6
Lane 7
Lane 8
Lane 9
Lane 10
A
08:00
1
G U16 2X
division
Race:
1
TGSC1
SGEC11
SGEC1
MERC1
SKEC1
SGEC21
WESC11
B
08:05
1
G U16 2X
division
Race:
2
TGSC2
AKLC21
SKEC2
SGEC2
MERC2
AKLC31
C
08:10
1
G U16 2X
division
Race:
3
AKLC32
COMC3
AKLC22
AKLC23
SGEC3
AKLC24
D
08:17
3
W Nov 4X+
division
Race:
1
AKLC1
NSHC1
TGSC1
WESC1
SGEC1
MERC1
E
08:24
3
W Nov 4X+
division
Race:
2
WTMC1
SGEC21
COMC1
AKLC21
F
08:30
3
W Nov 4X+
division
Race:
3
NSHC22
COMC2
AKLC32
AKLC2
AKLC31
NSHC21
G
08:35
4
G U17 1X
division
Race:
1
MERC1
COMC1
AKLC21
SGEC21
NSHC1
H
08:40
4
G U17 1X
division
Race:
2
AKLC22
NSHC2
MERC2
AKLC23
I
08:45
5A
G U18 2-
division
Race:
1
AKLC32
SKEC2
SKEC1
AKLC31
WESC11
I
5C
W Club 2-
division
Race:
1
AKGC1
J
08:50
6A
B U18 2-
division
Race:
1
SGEC11
AKLC1
AKLC11
SKEC1
NSHC11
AKGC1
SGEC21
K
08:55
6A
B U18 2-
division
Race:
2
NSHC12
SKEC2
AKGC2
AKLC12
L
09:00
6A
B U18 2-
division
Race:
3
NSHC13
AKLC13
AKGC3
NSHC14
M
09:05
6C
M Club 2-
division
Race:
1
WESC1
AKLC1
N
09:10
8
B U17 4+
division
Race:
1
AKLC11
AKGC1
SGEC11
SKEC1
MERC1
NSHC11
WESC21
O
09:15
8
B U17 4+
division
Race:
2
AKLC12
SKEC2
AKGC2
SGEC12
WESC22
P
09:20
8
B U17 4+
division
Race:
3
AKLC13
AKLC14
AKGC3
Q
09:25
9
B U16 2X
division
Race:
1
WESC21
TGSC1
NSHC11
COMC1
SKEC1
R
09:30
9
B U16 2X
division
Race:
2
COMC2
SGEC41
TGSC2
WESC22
NSHC12
WESC31
S
09:35
9
B U16 2X
division
Race:
3
COMC3
COMC4
WESC32
COMC5
TGSC3
SGEC42
T
09:40
10
G U16 4+
division
Race:
1
AKLC32
AKLC31
COMC1
NSHC21
MERC1
NSHC22
SGEC11
U
09:45
11A
W U23 4X-
division
Race:
1
AKLC1
NSHC1
U
50A
M U23 2X
division
Race:
1
NSHC1
V
09:52
12
B U15 4X+
division
Race:
1
SGEC1
COMC1
AKGC1
MERC1
SPCC1
WTMC1
W
09:59
12
B U15 4X+
division
Race:
2
NSHC11
COMC2
SGEC2
SGEC41
WESC21
WESC31
SGEC21
X
10:05
12
B U15 4X+
division
Race:
3
TGSC2
NSHC12
TGSC3
TGSC4
WESC32
WESC22
TGSC1
Y
10:10
13
G U17 8+
division
Race:
1
NSHC21
AKLC31
WESC11
Z
10:16
14
G U15 8+
division
Race:
1
SKEC1
SGEC1
SGEC11
COMC1
AKLC31
AKLC21
NSHC21
COMC2
A
10:22
15
B U18 4X+
division
Race:
1
AKGC2
TGSC1
SGEC42
SGEC21
AKGC1
NSHC11
COMC1
B
10:27
16
M Club 4X-
division
Race:
1
COMC1
AKLC1
WTMC1
NSHC1
C
10:32
17
B U17 1X
division
Race:
1
WTMC1
TGSC1
WESC1
COMC1
MERC1
SGEC1
WESC21
WESC2
WESC22
E
10:38
18A
G U18 1X
division
Race:
1
AKGC1
TGSC1
AKLC1
NSHC1
MERC1
COMC1
E
18C
W Club 1X
division
Race:
1
AKLC1
AKGC1
WESC1
F
10:43
18A
G U18 1X
division
Race:
2
AKLC22
SGEC11
AKLC21
SGEC21
TGSC2
G
10:48
19A
Mst 2X
division
Race:
1
NSHC2
NSHC3
NSHC1
WESC1
WESC2
G
21A
M U23 1X
division
Race:
1
NSHC1
WESC1
H
10:53
20
B U16 4X+
division
Race:
1
SKEC1
COMC1
AKGC1
NSHC11
SGEC1
TGSC1
I
10:58
20
B U16 4X+
division
Race:
2
WESC31
SGEC21
WESC21
SGEC41
SGEC11
J
11:03
20
B U16 4X+
division
Race:
3
TGSC2
NSHC12
WESC22
COMC2
SKEC2
K
11:09
22
B U15 8+
division
Race:
1
NSHC11
SGEC1
SKEC1
MERC1
AKGC1
AKLC11
SPCC1
L
11:15
22
B U15 8+
division
Race:
2
AKLC12
WESC21
SGEC11
TGSC1
WESC31
SGEC41
M
11:20
23
G U17 2X
division
Race:
1
SGEC21
SKEC1
SGEC11
NSHC1
SGEC1
MERC1
N
11:25
23
G U17 2X
division
Race:
2
AKLC31
SGEC22
AKLC21
SGEC2
SGEC3
WESC11
O
11:30
24
W Nov 4+
division
Race:
1
WESC1
SGEC11
NSHC21
NSHC1
SGEC1
WESC11
P
11:35
24
W Nov 4+
division
Race:
2
SGEC12
AKLC31
WESC3
WESC2
AKLC1
AKLC2
Q
11:40
25
B U17 4X+
division
Race:
1
MERC1
WESC21
NSHC11
WESC22
SGEC1
SKEC1
R
11:45
26
G U16 8+
division
Race:
1
NSHC21
COMC1
SKEC1
MERC1
AKLC31
S
11:50
27A
B U18 4+
division
Race:
1
AKGC1
SKEC1
TGSC1
SGEC11
AKLC11
NSHC11
SGEC21
S
27C
M Club 4+
division
Race:
1
NSHC1
AKLC1
T
11:55
27A
B U18 4+
division
Race:
2
NSHC12
SKEC2
AKGC2
AKLC12
SGEC12
AKLC14
AKLC13
SKEC3
V
12:00
28A
G U18 4+
division
Race:
1
SGEC11
AKLC1
SKEC1
WESC11
V
28C
W Club 4+
division
Race:
1
AKLC1
NSHC1
W
12:30
29A
W U23 1X
division
Race:
1
NSHC1
COMC1
SGEC11
WESC1
W
30A
M U23 4X-
division
Race:
1
COMC1
X
12:37
31
M Nov 4+
division
Race:
1
AKLC1
AKLC12
SGEC1
WESC1
WESC21
AKLC11
Y
12:42
32
B U16 4+
division
Race:
1
SKEC1
AKLC11
AKGC1
AKGC2
SGEC11
WESC31
NSHC11
Z
12:47
32
B U16 4+
division
Race:
2
NSHC14
AKLC13
SKEC2
NSHC13
NSHC12
AKLC12
A
12:52
33A
Mst 1X
division
Race:
1
NSHC2
NSHC1
WESC1
WESC2
WESC3
A
33C
Rec 1X
division
Race:
1
WESC1
B
12:59
34
G U15 4X+
division
Race:
1
NSHC21
TGSC1
SGEC1
COMC1
MERC1
C
13:05
34
G U15 4X+
division
Race:
2
AKLC31
SGEC21
COMC2
AKLC22
TGSC2
C
34
G U15 4X+
division
Race:
3
AKLC23
AKLC33
AKLC32
AKLC21
COMC3
E
13:15
35
G U16 1X
division
Race:
1
SGEC1
NSHC1
SGEC21
AKLC21
WESC1
F
13:20
35
G U16 1X
division
Race:
2
AKLC22
AKLC23
SGEC2
SGEC3
G
13:25
36
G U17 4+
division
Race:
1
AKLC31
NSHC21
SGEC11
NSHC22
AKLC32
WESC11
NSHC23
H
13:30
37A
G U18 2X
division
Race:
1
SKEC1
SGEC21
SGEC11
AKLC21
TGSC1
AKLC31
I
13:35
37A
G U18 2X
division
Race:
2
AKLC23
AKLC22
AKLC32
SGEC22
J
13:40
37C
W Club 2X
division
Race:
1
NSHC1
COMC1
AKGC1
AKLC1
AKLC2
NSHC2
WESC1
WESC2
K
13:45
38A
B U18 2X
division
Race:
1
COMC1
TGSC1
MERC1
SKEC1
AKGC1
SGEC1
SGEC21
WESC21
L
13:50
38A
B U18 2X
division
Race:
2
AKGC2
SGEC22
COMC2
TGSC2
SGEC1
M
13:55
38C
M Club 2X
division
Race:
1
WREC1
AKLC1
COMC1
WTMC1
NSHC1
N
14:00
38C
M Club 2X
division
Race:
2
NSHC3
NSHC2
AKLC2
COMC2
WTMC2
O
14:07
39
B U15 4+
division
Race:
1
NSHC11
SGEC1
COMC1
SKEC1
SGEC11
SPCC1
AKGC1
P
14:15
39
B U15 4+
division
Race:
2
WESC21
MERC1
NSHC12
COMC2
MERC2
SGEC12
AKLC1
Q
14:20
40
B U16 1X
division
Race:
1
AKGC1
NSHC11
TGSC1
SGEC1
WTMC1
COMC1
R
14:25
40
B U16 1X
division
Race:
2
WESC22
WESC31
COMC3
WESC21
COMC2
COMC4
COMC5
S
14:30
41A
W U23 8+
division
Race:
1
NSHC2
NSHC1
SGEC11
WESC11
S
41C
W Open 8+
division
Race:
1
SGEC11
WESC11
T
14:35
42A
M U23 8+
division
Race:
1
AKLC11
T
42C
M Open 8+
division
Race:
1
NSHC11
SGEC11
U
14:40
43
G U16 4X+
division
Race:
1
SGEC21
SKEC1
COMC1
MERC1
SGEC11
TGSC1
AKLC31
V
14:45
43
G U16 4X+
division
Race:
2
MERC2
SGEC22
SGEC1
TGSC2
SGEC2
W
14:50
44
B U17 8+
division
Race:
1
AKGC1
NSHC11
SKEC1
MERC1
AKLC11
WESC21
WESC31
AKGC2
X
14:57
45
M Nov 4X+
division
Race:
1
WTMC1
AKGC1
TGSC1
AKLC1
TGSC2
SGEC1
NSHC1
WESC21
Y
15:05
46
W Nov 8+
division
Race:
1
WESC1
SGEC11
COMC1
NSHC21
SKEC1
AKLC31
WESC2
Z
15:10
47
B U16 8+
division
Race:
1
AKGC1
COMC1
NSHC11
SKEC1
AKLC11
WESC21
A
15:15
47
B U16 8+
division
Race:
2
AKLC12
AKLC13
SKEC2
NSHC12
B
15:20
48
G U18 4X+
division
Race:
1
AKLC31
SGEC11
XLAN1
TGSC1
SKEC1
SGEC21
C
15:25
49
W Club 4X-
division
Race:
1
AKLC1
COMC1
NSHC1
NSHC2
C
51A
W U23 2X
division
Race:
1
NSHC1
AKGC1
WESC1
D
15:31
52A
B U18 1X
division
Race:
1
TGSC1
WESC1
AKGC1
COMC1
WESC21
SGEC41
SGEC21
E
15:37
52A
B U18 1X
division
Race:
2
COMC2
AKGC2
WESC22
SGEC22
TGSC2
COMC4
TGSC3
COMC3
G
15:43
52C
M Club 1X
division
Race:
1
AKLC1
WREC1
COMC1
COMC2
WREC2
COMC3
AKLC3
I
15:50
53
G U15 4+
division
Race:
1
COMC1
NSHC21
SGEC1
SGEC11
AKLC21
AKLC31
J
15:55
53
G U15 4+
division
Race:
2
SGEC2
SGEC12
COMC2
WESC11
K
16:00
54
B U17 2X
division
Race:
1
SKEC1
WTMC1
TGSC1
COMC1
MERC1
SGEC21
L
16:05
54
B U17 2X
division
Race:
2
COMC2
WESC31
WESC21
SGEC1
MERC2
M
16:10
54
B U17 2X
division
Race:
3
WESC32
WESC22
COMC3
MERC3
WESC23
N
16:20
55
M Nov 8+
division
Race:
1
NSHC11
WESC1
SPCC1
AKLC11
WESC21
SGEC11
MERC1
O
16:25
56
G U17 4X+
division
Race:
1
TGSC1
SGEC21
AKLC31
WTMC1
COMC1
SGEC22
P
16:30
57A
Mst 4(X)-
division
Race:
1
WESC1
Q
16:40
58A
W U23 4-
division
Race:
1
NSHC1
Q
60A
G U18 8+
division
Race:
1
AKLC31
AKLC21
NSHC21
SGEC11
NSHC22
WESC11
Q
60C
W Club 8+
division
Race:
1
NSHC1
R
16:50
61A
B U18 8+
division
Race:
2
NSHC12
AKLC13
AKGC2
SKEC2
AKLC12
AKGC1
S
17:00
61A
B U18 8+
division
Race:
1
AKLC11
NSHC11
SKEC1
SGEC11
S
61C
M Club 8+
division
Race:
1
AKLC1
PUPT2011 Calendar
October 11
M
T
W
T
F
S
S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Key
Entries open
Entries close
Racing
Reserve day
Results published
PUPT2011 Venue
Lake Pupuke
↔
menu
calendar & map
↔
contact us
© 2007-2024
row
IT
rowIT works best with JavaScript enabled