- Division 1: placed 7th
- Division 1: placed 1st (NTT)
- Division 1: placed 6th
- Division 1: placed 7th (+2:52.6)
STAC
club
Wellington
we
- Division 1: placed 3rd (+50.4)
STAC
club
Wellington
we
QMAR
school
Wellington
we
Coached by: Roy Pickard
- Division 1: placed 2nd (+16.2)
- Division 1: placed 3rd (+23.2)
STAC
club
Wellington
we
WLGC
school
Wellington
we
Coached by: Ray Hamilton
- Division 2: placed 1st (0.0)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Nikki Cryer
- Division 2: placed 3rd (+11.5)
STAC
club
Wellington
we
WLGC
school
Wellington
we
Heather Miller (stroke), Tatyana Kooznetzoff, Alice Fahey, Niccy Holdsworth + Phoebe Pottinger (cox)
Coached by: Nikki Cryer
- Division 2: placed 4th (+28.9)
- Division 1: placed 3rd (+14.0)
- Division 1: placed 5th (+42.3)
- Division 2: placed 1st (0.0)
- Division 2: result (SCR)
- Division 1: placed 1st (0.0)
- Division 1: placed 4th (+19.7)
- Division 2: placed 4th (+16.6)
- Division 2: placed 3rd (+12.4)
- Division 2: placed 5th (+29.6)
STAC
club
Wellington
we
Valerie Chan (stroke), Bernadette Fischer, Christie Davis, Vanessa McCormack, Bronte Tuffery, Ella Murdoch, Isabella Logan, Bridie Logan + Liam Avery (cox)
- Division 1: placed 1st (0.0)
STAC
club
Wellington
we
WLGC
school
Wellington
we
Harriet Leslie (stroke), Ursula Crabtree, Phoebe Pottinger, Brooke Cederwall, Piper Maaka, Sophia Marshall, Emma Wellington, Ashley Toovey + Jasmine Paxton (cox)
Coached by: Ray Hamilton
- Division 1: placed 3rd (+11.7)
- Division 1: placed 5th (+1:07.4)
STAC
club
Wellington
we
QMAR
school
Wellington
we
Coached by: Roy Pickard
- Division 1: result (DNS)
STAC
club
Wellington
we
QMAR
school
Wellington
we
Coached by: Roy Pickard
- Division 1: placed 4th (+52.0)
- Division 1: result (DNS)
- Division 1: placed 1st (0.0)
- Division 1: placed 4th (+38.1)
STAC
club
Wellington
we
QMAR
school
Wellington
we
Coached by: Allen Ward
- Division 1: placed 4th (+1:12.0)
STAC
club
Wellington
we
QMAR
school
Wellington
we
Coached by: Allen Ward
- Division 1: placed 2nd (+41.3)
Event 25
W Int 2X
Sponsored by: Craig Construction Limited
STAC
club
Wellington
we
- Division 1: placed 4th (+37.6)
Event 25
W Int 2X
Sponsored by: Craig Construction Limited
STAC
club
Wellington
we
- Division 2: result (SCR)
Event 25
W Int 2X
Sponsored by: Craig Construction Limited
STAC
club
Wellington
we
- Division 2: placed 1st (0.0)
- Division 1: placed 3rd (+27.1)
- Division 1: placed 2nd (+25.0)
Event 29
G U17 4X+
Sponsored by: Craig Construction Limited
STAC
club
Wellington
we
- Division 1: placed 1st (0.0)
Event 29
G U17 4X+
Sponsored by: Craig Construction Limited
STAC
club
Wellington
we
QMAR
school
Wellington
we
Coached by: Roy Pickard
- Division 1: result (SCR)
Event 29
G U17 4X+
Sponsored by: Craig Construction Limited
STAC
club
Wellington
we
QMAR
school
Wellington
we
Coached by: Roy Pickard
- Division 2: result (SCR)
Event 29
G U17 4X+
Sponsored by: Craig Construction Limited
STAC
club
Wellington
we
WLGC
school
Wellington
we
Coached by: Ray Hamilton
- Division 2: placed 1st (0.0)
Event 29
G U17 4X+
Sponsored by: Craig Construction Limited
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Nikki Cryer
- Division 2: placed 2nd (+10.4)
Event 29
G U17 4X+
Sponsored by: Craig Construction Limited
STAC
club
Wellington
we
WLGC
school
Wellington
we
Heather Miller (stroke), Alice Fahey, Tatyana Kooznetzoff, Niccy Holdsworth + Phoebe Pottinger (cox)
Coached by: Nikki Cryer
- Division 2: placed 3rd (+11.7)
STAC
club
Wellington
we
Amy McMullan (stroke), Sara McFall, Francie Morrow, Megan Simmons, Holly Alloway, Charlotte Denny, Poppy Lawton, Amelia Buur + Liam Avery (cox)
- Division 1: placed 4th (+12.8)
- Division 1: placed 3rd (+9.1)
STAC
club
Wellington
we
QMAR
school
Wellington
we
Coached by: Allen Ward
- Division 2: placed 1st
STAC
club
Wellington
we
QMAR
school
Wellington
we
Coached by: Allen Ward
- Division 1: placed 1st
- Division 1: placed 1st (0.0)
- Division 1: placed 4th (+35.8)