WELC
club
Wellington
we
|
||||
HORC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
WELC
club
Wellington
we
|
||||
WELC
club
Wellington
we
|
STAC
club
Wellington
we
|
|
|||
WELC
club
Wellington
we
STMW
school
Wellington
we
|
Coached by: Kim O'Neill & Hooper Kelly-Smith
|
|||
STAC
club
Wellington
we
|
|
|||
HORC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Andrew Bealing
|
|||
PORC
club
Wellington
we
|
Coached by: David Campbell
|
STAC
club
Wellington
we
SCOT
school
Wellington
we
|
||||
WELC
club
Wellington
we
|
||||
PORC
club
Wellington
we
|
||||
WELC
club
Wellington
we
|
PORC
club
Wellington
we
KAPI
school
Wellington
we
|
||||
PETC
club
Wellington
we
|
||||
WELC
club
Wellington
we
|
||||
WELC
club
Wellington
we
|
PETC
club
Wellington
we
|
Coached by: Tom Walsh
|
|||
STAC
club
Wellington
we
SCOT
school
Wellington
we
|
Coached by: David Carr-Smith
|
|||
PORC
club
Wellington
we
|
Coached by: Deb Debbage
|
|||
STAC
club
Wellington
we
SCOT
school
Wellington
we
|
Coached by: David Carr-Smith
|
HORC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Andrew Bealing
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Chris Jones
|
|||
PORC
club
Wellington
we
|
Coached by: Richard Sheppard
|
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Nina Brown
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Nina Brown
|
|||
PORC
club
Wellington
we
|
Coached by: David Campbell
|
STAC
club
Wellington
we
|
||||
PORC
club
Wellington
we
|
Coached by: Tim Parker
|
|||
PORC
club
Wellington
we
|
Coached by: Richard Sheppard
|
STAC
club
Wellington
we
SCOT
school
Wellington
we
|
Leander Schubert (stroke), Zeke O'Connor-Sapsford, Hugo Findlay, Matthew Ryan + Maximilian Te Moananui (cox)
Coached by: David Carr-Smith
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Kade Sheely (stroke), John McClaren, Daniel Tait, Samual Baldwin-Holmes + Holindu Abhayagunawardena (cox)
Coached by: John Clark-Maxwell & Richard May
|
|||
STAC
club
Wellington
we
|
Coached by: Henry Lee
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: John Clark-Maxwell & Richard May
|
|||
PORC
club
Wellington
we
|
Coached by: Deb Debbage
|
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Chris Jones
|
|||
PORC
club
Wellington
we
|
Coached by: Richard Sheppard
|
|||
POR*
club
Wellington
we
|
Coached by: Richard Sheppard
|
WELC
club
Wellington
we
|
Scarlett Tacon (stroke), Elizabeth Pittman, Jorja Bramley, Eleanor Morris, Lucy Julian, Bryda Chamberlain, Kimberly Shum, Jasmine M'Nijel + Sarah Jackson (cox)
Coached by: Nina Brown
|
|||
PETC
club
Wellington
we
|
Mia Parker (stroke), Antonea Zaloumis, Madison Short, Georgia Frederickson, Ruby Bradbrooke, Maria Price, Sam Tweedale, Adelle Gonzalez + Olivia Bixley (cox)
Coached by: Andrew Bird & Tracey Gardiner
|
|||
PETC
club
Wellington
we
|
Georgia Barrett (stroke), Geena Burns, Mia Weber, Hannah Moffatt, Sydney McLean, Paris Forster, Charlotte Wilson, Ashley Manson + Sally Bird (cox)
|
POR*
club
Wellington
we
|
Coached by: Richard Sheppard
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Mark Brown
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Mark Brown
|
|||
PETC
club
Wellington
we
|
Coached by: Caroline Robertson
|
|||
PETC
club
Wellington
we
|
Coached by: Caroline Robertson
|
HORC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
STAC
club
Wellington
we
|
||||
STAC
club
Wellington
we
SCOT
school
Wellington
we
|
||||
PORC
club
Wellington
we
|
PETC
club
Wellington
we
|
Coached by: Tom Walsh
|
|||
PORC
club
Wellington
we
|
Coached by: Deb Debbage
|
PORC
club
Wellington
we
|
Coached by: Richard Sheppard
|
PETC
club
Wellington
we
|
Mia Parker (stroke), Geena Burns, Mia Weber, Antonea Zaloumis, Ruby Bradbrooke, Maria Price, Charlotte Wilson, Georgia Frederickson + Olivia Bixley (cox)
Coached by: Andrew Bird & Tracey Gardiner
|
|||
PETC
club
Wellington
we
|
Georgia Barrett (stroke), Ashley Manson, Sydney McLean, Hannah Moffatt, Madison Short, Paris Forster, Sam Tweedale, Adelle Gonzalez + Sally Bird (cox)
Coached by: Andrew Bird
|
|||
PORC
club
Wellington
we
|
||||
PET*
club
Wellington
we
|
||||
STAC
club
Wellington
we
|
Macy Burns (stroke), Bronte Tuffery, Alex Siatiras, Bernadette Fischer, Valerie Chan, Isabella Cooke, Isabella Logan, Bridie Logan + Liam Avery (cox)
|
HORC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Andrew Bealing
|
WELC
club
Wellington
we
STMW
school
Wellington
we
|
Coached by: Kim O'Neill & Hooper Kelly-Smith
|
|||
HORC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
STAC
club
Wellington
we
|
||||
PORC
club
Wellington
we
KAPI
school
Wellington
we
|
||||
WELC
club
Wellington
we
STMW
school
Wellington
we
|
Coached by: Kim O'Neill & Hooper Kelly-Smith
|
|||
STAC
club
Wellington
we
|
||||
HORC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
PORC
club
Wellington
we
|
PORC
club
Wellington
we
|
Coached by: Richard Sheppard
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Mark Brown
|
|||
PETC
club
Wellington
we
|
Coached by: Axel Dickinson
|
|||
STAC
club
Wellington
we
|
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Mark Brown
|
|||
PETC
club
Wellington
we
|
Coached by: Caroline Robertson
|
|||
PORC
club
Wellington
we
|
Coached by: Tim Parker
|
WELC
club
Wellington
we
|
Connor Kennedy (stroke), John McClaren, Kade Sheely, Daniel Tait, Patrick Cook, Jack Morris, Stephen Stokes, Samual Baldwin-Holmes + Steph Taylor (cox)
Coached by: John Clark-Maxwell & Richard May
|
HORC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
STAC
club
Wellington
we
SCOT
school
Wellington
we
|
||||
HORC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
PETC
club
Wellington
we
|
||||
WELC
club
Wellington
we
|
||||
PETC
club
Wellington
we
|
||||
PETC
club
Wellington
we
|
||||
PETC
club
Wellington
we
|
||||
WELC
club
Wellington
we
|
PORC
club
Wellington
we
|
Coached by: David Campbell
|
|||
WELC
club
Wellington
we
STMW
school
Wellington
we
|
Coached by: Kim O'Neill & Hooper Kelly-Smith
|
|||
STAC
club
Wellington
we
|
Holly Alloway (stroke), Bridgette Abernethy, Ella Murdoch, Izzy Rumble + Maximilian Te Moananui (cox)
|
|||
PETC
club
Wellington
we
|
Coached by: Andrew Bird
|
STAC
club
Wellington
we
|
|
|||
PORC
club
Wellington
we
|
Coached by: Tim Parker
|
WELC
club
Wellington
we
|
Joel Rihari Watene (stroke), Tim Winkler, Josh Williams, Blaine Abraham, Jamie Hindle-Daniels, Connor McLeod, Daniel Benton, Brad Carter + Heather Scott (cox)
Coached by: Chris Jones & Dick Joyce
|
|||
POR*
club
Wellington
we
|
Coached by: Richard Sheppard
|
STAC
club
Wellington
we
SCOT
school
Wellington
we
|
||||
PORC
club
Wellington
we
|
||||
HORC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Andrew Bealing
Boat variation: M Nov 2X
|
|||
PORC
club
Wellington
we
|
||||
STAC
club
Wellington
we
SCOT
school
Wellington
we
|
STAC
club
Wellington
we
|
||||
PORC
club
Wellington
we
|
Coached by: Tim Parker
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Mark Brown
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Mark Brown
|
PETC
club
Wellington
we
SHLH
school
Wellington
we
|
||||
HORC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
STAC
club
Wellington
we
|
||||
PORC
club
Wellington
we
|
||||
PETC
club
Wellington
we
SHLH
school
Wellington
we
|
PETC
club
Wellington
we
|
Coached by: Andrew Bird & Tracey Gardiner
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Nina Brown
|
|||
PORC
club
Wellington
we
|
Coached by: David Campbell
|
|||
PETC
club
Wellington
we
|
||||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Nina Brown
|
HORC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
HORC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
HORC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
PETC
club
Wellington
we
|
||||
STAC
club
Wellington
we
SCOT
school
Wellington
we
|
||||
PORC
club
Wellington
we
|
PORC
club
Wellington
we
TAWA
school
Wellington
we
|
||||
PORC
club
Wellington
we
|
||||
PORC
club
Wellington
we
AOTE
school
Wellington
we
|
||||
HORC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: John Clark-Maxwell & Richard May
|
|||
STAC
club
Wellington
we
|
Coached by: Henry Lee
|
|||
PORC
club
Wellington
we
|
Coached by: Deb Debbage
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Connor Kennedy (stroke), Jack Morris, Stephen Stokes, Samual Baldwin-Holmes + Holindu Abhayagunawardena (cox)
Coached by: John Clark-Maxwell & Richard May
|
|||
PETC
club
Wellington
we
|
Coached by: Tom Walsh
|
PETC
club
Wellington
we
|
||||
PETC
club
Wellington
we
|
||||
PORC
club
Wellington
we
|
||||
PORC
club
Wellington
we
KAPI
school
Wellington
we
|
WELC
club
Wellington
we
|
Joel Rihari Watene (stroke), Tim Winkler, Josh Williams, Blaine Abraham, Jamie Hindle-Daniels, Connor McLeod, Daniel Benton, Brad Carter + Heather Scott (cox)
Coached by: Chris Jones & Dick Joyce
|