- Division 1: placed 3rd
- Division 1: placed 2nd
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Alan Greer
- Division 1: placed 3rd (+15.8)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Alan Greer
- Division 2: placed 2nd (+08.6)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Roy Pickard
- Division 2: placed 1st (0.0)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Roy Pickard
- Division 2: placed 4th (12:10)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Roy Pickard
- Division 2: placed 3rd (+09.3)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Ray Hamilton
- Division 2: placed 6th (+20.2)
- Division 1: placed 1st (0.0)
- Division 2: placed 3rd (+07.8)
- Division 1: placed 2nd (+10.8)
- Division 2: placed 1st (0.0)
- Division 2: placed 2nd (+05.7)
- Division 2: placed 3rd (+11.1)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: David Carr-Smith
- Division 1: placed 4th (+08.0)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Kerry Wilkins
- Division 2: placed 1st (0.0)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Kerry Wilkins
- Division 2: placed 2nd (+03.6)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Kerry Wilkins
- Division 2: placed 3rd (+21.9)
STA*
club
Wellington
we
Coached by: Nathan Wallace
- Division 1: placed 1st (0.0)
STAC
club
Wellington
we
Anastasia Burn (stroke), Hannah Hodgkinson, Madeline Barker, Grace Washington, Liv McKenzie, Paige Friend, Sarah Manners, Abby Julian + Kate Molony (cox)
Coached by: Alan Greer
- Division 1: result (EXC (LTS))
STAC
club
Wellington
we
Niamh Ireland-Blake (stroke), Zoe Smith, Nina Lawrence, Rosa Buxton, Evie Howard, Emily Bridgland, Alice Entwisle, Kim Estall + Isabella Finlay (cox)
Coached by: Ray Hamilton
- Division 1: result (EXC (LTS))
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Roy Pickard
- Division 1: placed 3rd (01:20.7)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Jesse
- Division 2: placed 4th (+30.4)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Jesse
- Division 2: result (DNF)
- Division 1: placed 1st (0.0)
- Division 1: placed 2nd (+08.7)
- Division 2: placed 1st (0.0)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Nathan Wallace
- Division 1: placed 2nd (+08.6)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Vanessa Harvey
- Division 1: placed 2nd (+53.7)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Vanessa Harvey
- Division 1: placed 4th (01:32.1)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Kerry Wilkins
- Division 1: placed 5th (+11.1)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Kerry Wilkins
- Division 1: placed 2nd (+05.9)
STAC
club
Wellington
we
Sarah Ramsay (stroke), Imogen Kilioni, Bianca Chmielewska, Belle Wang, Saama Dias, Milly Langston, Sophie Oliver, Ariella de Mayo + Niva Sheehan (cox)
Coached by: Jesse
- Division 1: result (DNS)
- Division 1: result (DNS)
- Division 2: placed 4th (+14.2)
- Division 2: placed 5th (+34.9)
- Division 3: placed 4th (01:19.3)
- Division 3: placed 1st (0.0)
- Division 3: placed 3rd (+13.7)
- Division 1: placed 2nd (+03.9)
- Division 3: placed 2nd (+01.1)
- Division 3: result (DNF)
- Division 3: placed 4th (+23.5)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: David Carr-Smith
- Division 1: placed 3rd (+08.4)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Kerry Wilkins
- Division 1: placed 2nd (+02.7)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Kerry Wilkins
- Division 1: placed 1st (0.0)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Kerry Wilkins
- Division 1: placed 2nd (+04.0)
STAC
club
Wellington
we
Zara Simpson (stroke), Madi Antipas, Caitlin Grice, Bianca van Dyke, Izzy Paotonu, Hannah Hodgkinson, Sarah Manners, Claudia O-W + Lucy Rhodes (cox)
Coached by: Alan Greer
- Division 1: placed 3rd
STA*
club
Wellington
we
Coached by: Nathan Wallace
- Division 1: placed 1st (0.0)
STAC
club
Wellington
we
Tristan Cotter (stroke), Thomas Cummack, Sam Wilkins, Lucas Toovey, Connor Moore, Joshua Michael, Henry Horwood Verstappen, Andrew Loveard + Liam Stevens (cox)
Coached by: Kerry Wilkins
- Division 1: placed 1st (0.0)
- Division 1: placed 4th (+31.1)
- Division 2: placed 4th (+02.9)
- Division 2: placed 5th (+29.9)
- Division 2: result (DNS)
- Division 3: placed 1st (0.0)
- Division 3: result (SCR)
- Division 3: placed 4th (+25.0)
- Division 3: placed 2nd (+09.3)
- Division 3: result (DNF)
- Division 3: placed 3rd (+15.1)
- Division 1: result (SCR)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Nathan Wallace
- Division 1: placed 5th
STAC
club
Wellington
we
James Budge (stroke), Adam Smith, Zach Hough, Matthew Boonen, Jack Allen-Russell, Peter Te Paa, George Harding, Tim Newell + Matthew Binnie (cox)
Coached by: Vanessa Harvey
- Division 1: placed 4th (+42.3)
STAC
club
Wellington
we
Zane Goggin (stroke), Ricky Kiddle, David Ash, Theo Holst, Josh Dray, Oscar McClelland, Adam Hill, Theo Barber + Tim Hall (cox)
Coached by: Vanessa Harvey
- Division 1: placed 5th (01:30.2)
- Division 1: placed 4th (+12.2)
- Division 2: placed 3rd (+08.4)
- Division 2: placed 1st (0.0)
- Division 1: placed 2nd (+01.1)
- Division 1: placed 3rd (+04.2)
- Division 1: placed 1st (0.0)
- Division 1: placed 5th (+22.8)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Roy Pickard
- Division 1: placed 2nd (+00.7)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Roy Pickard
- Division 2: placed 3rd (+25.0)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Alan Greer
- Division 2: placed 1st (0.0)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Ray Hamilton
- Division 2: placed 2nd (+03.5)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Alan Greer
- Division 1: placed 2nd (+04.7)
STAC
club
Wellington
we
Campbell Caird (stroke), Jack Perkins, George Mitchell, Joshua Michael, Ben Strowger-Turnock, Andrew Morse, Harry Beasley, George McIntyre + Liam Stevens (cox)
Coached by: Kerry Wilkins
- Division 1: placed 3rd (+04.9)
- Division 1: placed 1st (0.0)
- Division 1: result (DNS)
- Division 2: placed 4th (+48.4)
- Division 2: placed 3rd (+12.0)
- Division 2: placed 1st (0.0)
- Division 2: placed 2nd (+06.6)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Nathan Wallace
- Division 1: placed 2nd (+03.6)
- Division 1: placed 3rd (+10.5)
- Division 1: placed 5th (+39.1)
- Division 2: result (DNS)
- Division 2: placed 2nd (+04.4)
- Division 2: placed 4th (+11.3)
- Division 2: placed 1st (0.0)
- Division 2: placed 5th (+17.2)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Jesse
- Division 1: placed 5th (+44.9)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Jesse
- Division 1: placed 6th (01:33.9)
- Division 1: placed 1st (0.0)
- Division 2: placed 2nd (+04.5)
- Division 3: placed 2nd (+06.5)
STAC
club
Wellington
we
Zara Simpson (stroke), Madi Antipas, Caitlin Grice, Bianca van Dyke, Izzy Paotonu, Paige Friend, Madeline Barker, Claudia O-W + Kate Molony (cox)
Coached by: Alan Greer
- Division 1: placed 3rd (+15.7)
- Division 1: placed 3rd (+12.2)
- Division 2: placed 3rd
- Division 1: placed 1st (0.0)
- Division 1: placed 2nd (+06.6)
- Division 1: placed 4th (+18.7)
STAC
club
Wellington
we
George Mitchell (stroke), Jack Perkins, Gus Higgie, Henry Horwood Verstappen, Ben Strowger-Turnock, Andrew Morse, George McIntyre, Harry Beasley + Liam Stevens (cox)
Coached by: Kerry Wilkins
- Division 1: placed 2nd (+02.1)