- Division 1: placed 1st
- Division 1: placed 2nd (+01.5)
- Division 1: placed 4th (+02.6)
- Division 1: placed 3rd (+01.5)
- Division 1: placed 1st (0.0)
- Division 1: placed 2nd (+00.5)
- Division 1: placed 2nd (+01.7)
PETC
club
Wellington
we
Ashlee Curtis (stroke), Caitlin Walker, Hailey Griffiths, Abbie Pritchard, Rachel Gill, Megan Rea, Niamey Izzett, Sofija Cvitanovich + Lucy Bird (cox)
- Division 1: placed 1st (0.0)
- Division 1: placed 1st (0.0)
- Division 1: placed 3rd (+20.6)
- Division 1: placed 4th (+21.0)
- Division 2: placed 2nd (+14.1)
- Division 2: placed 3rd (+16.4)
- Division 1: placed 1st (0.0)
PETC
club
Wellington
we
Abbie Pritchard (stroke), Georgia Coyne, Emma Hartley, Tracey Gardiner, Petra Sele, Sarah Coles, Kahu Salzman, Georgia Northmore + Zoe Dickens (cox)
- Division 1: placed 1st (0.0)
PETC
club
Wellington
we
Astrid Nunns (stroke), Caroline Robertson, Debbie Houston-Tupou, Francee Piltcher, Kyra Jones, Mary Brice, Pippa Jones, Sally Saunders + Dale Gyton (cox)
Boat variation: W Open 8+
- Division 1: placed 2nd (+03.8)
- Division 1: placed 1st (0.0)
- Division 2: placed 1st (0.0)
- Division 1: placed 2nd (+02.5)
- Division 1: placed 1st (0.0)
- Division 3: placed 1st (0.0)
PETC
club
Wellington
we
Ruby Willis (stroke), Samantha Legge, Charlotte Robertson, Kristen de Lisle, Alice Templeton, Caitlin Ross, Rachel Gill, Ellie O'Connell + Lucy Bird (cox)
- Division 1: placed 1st
- Division 1: placed 3rd (+11.6)
- Division 1: placed 4th (+32.8)
- Division 1: placed 1st (0.0)
- Division 2: placed 1st (0.0)
- Division 1: placed 1st
- Division 1: placed 3rd
PETC
club
Wellington
we
Guy Aitchison (stroke), John Argue, John Hitchcock, Paul Coles, Reg Kumpher, Kevin Stevenson, Casper Tilley, Troix Kokich + Dale Gyton (cox)
Boat variation: M Open 8+
- Division 1: placed 2nd (+01.4)
- Division 1: placed 3rd (+11.2)
- Division 2: placed 2nd (+01.2)
- Division 1: placed 4th (+09.5)
- Division 1: placed 1st (0.0)
PETC
club
Wellington
we
Jordan Anderson (stroke), Alec Bach, Nick Bielby, Tom Walsh, Troix Kokich, Matthew Anderson, Edward Cade, Casper Tilley + Niamey Izzett (cox)
- Division 1: placed 1st (0.0)
- Division 1: result (DNS)
- Division 1: placed 1st (0.0)
- Division 1: placed 2nd (+04.1)
- Division 1: placed 1st (0.0)
- Division 1: placed 3rd (+16.1)
PETC
club
Wellington
we
Caroline Robertson (stroke), Debbie Houston-Tupou, Francee Piltcher, Kyra Jones + Niamey Izzett (cox)
Coached by: Andrew Bird
Boat variation: W Open 4+
- Division 2: placed 1st (0.0)
- Division 1: placed 4th (+14.8)
PETC
club
Wellington
we
Ella Pudney (stroke), Beth Ross, Charlotte Robertson, Samantha Legge, Alice Templeton, Kristen de Lisle, Rachel Gill, Caitlin Ross + Lucy Bird (cox)
- Division 1: placed 1st (0.0)
- Division 1: placed 1st (0.0)
- Division 2: placed 2nd
- Division 1: placed 4th (+25.7)
- Division 1: placed 3rd (+10.2)
PETC
club
Wellington
we
Troy O'Reilly (stroke), Axel Dickinson, Jamie Saunders, Alec Bach, Edward Cade, Casper Tilley, Jordan Anderson, Tom Walsh + Lucy Bird (cox)
- Division 1: placed 1st (0.0)