VICU
tertiary
Wellington
we
Nathan Oakley (stroke), Jack Gilpin, Harrison Barker, Theo Rosenberg, Josh Williams, Connor McLeod, Caleb Smith, Tristan Gregory-Hunt + Madeleine Palmer (cox)
Coached by: Jesse Lucas & Paul Rainier
- A Final: placed 5th (8:53.59)
VICU
tertiary
Wellington
we
Coached by: Heather Scott & Henry Lee
- Division 1: placed 6th (10:50.21)
VICU
tertiary
Wellington
we
Coached by: Heather Scott & Henry Lee
- Division 2: placed 6th (10:29.91)
VICU
tertiary
Wellington
we
Carson Bluck (stroke), Theo Rosenberg, Trent Doyle, Jack Weterings, Elliot Pearce, Kairori McGuinniety, Hamish Alexander-Drysdale, Carlos Cesar Anchieta + Marcelia Benson (cox)
Coached by: Jesse Lucas & Kyle Malone
- A Final: placed 4th (7:30.75)
VICU
tertiary
Wellington
we
Holly Miller (stroke), Vanessa McCormack, Jennifer Acton-Phillips, Charlotte Pearce, Valerie Chan, Sarah Jackson, Jasmine Oliver, Stephanie McDermott + Madeleine Palmer (cox)
Coached by: Joe O'Neill Sam Beveridge & Ceri Armit
- Division 1: placed 4th (7:23.41)
VICU
tertiary
Wellington
we
Adelaide Brown (stroke), Lea Kreutmayer, Ellie Hawkins, Conner Simes, Abby Pedersen, Scarlett Tacon, Hannah Hutton, Maneka David + Olivia Oldham (cox)
Coached by: Joe O'Neill Sam Beveridge & Ceri Armit
- Division 2: placed 4th (8:27.76)
- Division 1: placed 1st (7:49.90)
- Division 1: placed 5th (8:17.16)
- Division 2: placed 3rd (9:04.67)
- Division 2: placed 5th (10:35.52)
VICU
tertiary
Wellington
we
Peter Langdon (stroke), Jack Weterings, Elliot Pearce, Kairori McGuinniety, Carson Bluck, Daniel Crewe, Louis Grainger, Jack Robinson + Marcelia Benson (cox)
Coached by: Kyle Malone & Frances Gray
- A Final: placed 2nd (7:41.88)
VICU
tertiary
Wellington
we
Jennifer Acton-Phillips (stroke), Vanessa McCormack, Charlotte Pearce, Valerie Chan + Madeleine Palmer (cox)
Coached by: Joe O'Neill Sam Beveridge & Ceri Armit
- Division 1: placed 4th (8:03.79)
VICU
tertiary
Wellington
we
Coached by: Joe O'Neill Sam Beveridge & Ceri Armit
- Division 2: placed 6th (8:28.70)
VICU
tertiary
Wellington
we
Coached by: Joe O'Neill Sam Beveridge & Ceri Armit
- Division 2: placed 7th (8:51.44)
VICU
tertiary
Wellington
we
Coached by: Jesse Lucas & Paul Rainier
- Division 1: placed 3rd (6:46.57)
VICU
tertiary
Wellington
we
Coached by: Jesse Lucas & Rees Ward
- Division 2: placed 3rd (7:03.35)
VICU
tertiary
Wellington
we
Coached by: Jesse Lucas & Paul Rainier
- Division 3: placed 5th (7:53.94)
- Division 1: placed 7th (8:54.18)
VICU
tertiary
Wellington
we
Coached by: Jesse Lucas & Paul Rainier
- Division 1: placed 1st (7:03.90)
VICU
tertiary
Wellington
we
Coached by: Jesse Lucas & Rees Ward
- Division 1: placed 8th (7:42.61)
VICU
tertiary
Wellington
we
Coached by: Jesse Lucas & Paul Rainier
- Division 2: placed 7th (8:18.85)
VICU
tertiary
Wellington
we
Coached by: Kyle Malone & Frances Gray
- Division 2: placed 8th (8:48.45)
VICU
tertiary
Wellington
we
Holly Miller (stroke), Vanessa McCormack, Jennifer Acton-Phillips, Valerie Chan + Madeleine Palmer (cox)
Coached by: Joe O'Neill Sam Beveridge & Ceri Armit
- Division 1: placed 4th (8:00.29)
VICU
tertiary
Wellington
we
Coached by: Joe O'Neill Sam Beveridge & Ceri Armit
- Division 2: placed 5th (8:33.67)
VICU
tertiary
Wellington
we
Coached by: Joe O'Neill Sam Beveridge & Ceri Armit
- Division 3: placed 4th (8:50.31)
- Division 1: placed 4th (7:31.96)
VICU
tertiary
Wellington
we
Coached by: Joe O'Neill Sam Beveridge & Ceri Armit
- Division 1: placed 9th (9:25.55)
VICU
tertiary
Wellington
we
Coached by: Kyle Malone & Frances Gray
- Division 1: placed 4th (8:14.22)
VICU
tertiary
Wellington
we
Coached by: Kyle Malone & Frances Gray
- Division 2: placed 1st (8:19.26)
VICU
tertiary
Wellington
we
Hamish Alexander-Drysdale (stroke), Javi Sanchez Suarez, Carlos Cesar Anchieta + Marcelia Benson (cox)
- Division 2: placed 6th (10:40.04)
- A Final: placed 2nd (7:22.42)
VICU
tertiary
Wellington
we
Coached by: Heather Scott & Henry Lee
- Division 1: placed 5th (10:39.07)
- Division 1: placed 6th (9:10.30)
VICU
tertiary
Wellington
we
Nathan Oakley (stroke), Jack Gilpin, Harrison Barker, Theo Rosenberg, Josh Williams, Connor McLeod, Caleb Smith, Tristan Gregory-Hunt + Madeleine Palmer (cox)
Coached by: Jesse Lucas & Paul Rainier
- A Final: placed 5th (6:24.83)
VICU
tertiary
Wellington
we
Trent Doyle (stroke), Carlos Cesar Anchieta, Daniel Fitzpatrick, Kahn Maere, Brook Walker, Lawrence Henderson, Carson Bluck, Jack Robinson + Olivia Oldham (cox)
Coached by: Jesse Lucas & Frances Gray
- A Final: placed 9th (7:37.40)
VICU
tertiary
Wellington
we
Coached by: Kyle Malone & Frances Gray
- Division 1: placed 5th (8:04.44)
VICU
tertiary
Wellington
we
Louis Grainger (stroke), Javi Sanchez Suarez, Hamish Alexander-Drysdale, Carlos Cesar Anchieta + Marcelia Benson (cox)
Coached by: Kyle Malone & Frances Gray
- Division 2: placed 5th (9:05.78)
VICU
tertiary
Wellington
we
Coached by: Sean Durkin & Rees Ward
- A Final: placed 8th (7:22.21)
- Division 1: placed 5th (8:03.40)
- Division 2: placed 4th (8:00.83)
- Division 3: placed 7th (11:22.43)
- Division 3: result (SCR)
VICU
tertiary
Wellington
we
Hannah Hutton (stroke), Scarlett Tacon, Georgia Murray, Brydie McFall, Abby Pedersen, Barbara Charvot, Stephanie McDermott, Maneka David + Madeleine Palmer (cox)
Coached by: Heather Scott & Henry Lee
- A Final: placed 7th (5:22.71)
VICU
tertiary
Wellington
we
Coached by: Joe O'Neill Sam Beveridge & Ceri Armit
- Division 1: result (NRR)
VICU
tertiary
Wellington
we
Coached by: Joe O'Neill Sam Beveridge & Ceri Armit
- Division 2: result (NRR)
- Division 3: result (NRR)
- Division 3: result (NRR)