VICU
tertiary
Wellington
we
Luke Watts (stroke), Kyle Malone, Jack Gilpin, Liam Beattie, Conor Mercer, Troy Greenem, Brook Walker, Mike Turk + Pim Greven (cox)
Coached by: Hamish Mitchell
- A Final: placed 7th (10:52.60)
VICU
tertiary
Wellington
we
Elyse Rothery (stroke), Bronte Corke, Kate Jordan, Maya Williams, Olive McIntosh-Oakley, Kristen de Lisle, Amy Barbara, Clare Ford + Nicola Cryer (cox)
Coached by: Joe O'neill
- A Final: placed 4th (10:43.84)
VICU
tertiary
Wellington
we
Coached by: Hamish Mitchell
- Division 1: placed 6th (7:48.69)
VICU
tertiary
Wellington
we
Coached by: Hannah Phillip & Charlotte Robertson
- Division 2: placed 5th (8:50.50)
- Division 1: placed 5th (8:28.73)
- Division 1: placed 2nd (8:16.00)
VICU
tertiary
Wellington
we
Coached by: Joe O'neill
- Division 1: placed 2nd (7:56.63)
VICU
tertiary
Wellington
we
Coached by: Hannah Phillip & Charlotte Robertson
- Division 2: placed 5th (9:28.42)
- A Final: placed 2nd (07:01.12)
- A Final: placed 5th (08:03.17)
VICU
tertiary
Wellington
we
Coached by: Mark Brocklehurst & Griffin Hunt
- A Final: placed 7th (10:04.58)
VICU
tertiary
Wellington
we
Coached by: Mark Brocklehurst & Griffin Hunt
- A Final: placed 5th (9:20.40)
- A Final: placed 4th (7:38.11)
VICU
tertiary
Wellington
we
Coached by: Mike Turk
- Division 1: placed 4th (8:27.38)
VICU
tertiary
Wellington
we
Coached by: Mike Turk
- Division 2: placed 6th (10:16.11)
- A Final: placed 2nd (8:08.34)
VICU
tertiary
Wellington
we
Coached by: Hannah Phillip & Charlotte Robertson
- A Final: placed 3rd (8:35.11)
VICU
tertiary
Wellington
we
Coached by: Mark Brocklehurst & Griffin Hunt
- A Final: placed 8th (10:31.01)
VICU
tertiary
Wellington
we
Coached by: Hannah Phillip & Charlotte Robertson
- A Final: placed 7th (9:59.32)
- Division 1: placed 7th (9:41.80)
VICU
tertiary
Wellington
we
Rebecca Matthews (stroke), Coline Serra, Sarah Mair, Georgia Davidson, Rose Manhart, Breanna Morgan, Alexandra Matthews, Francesca Graham + Lauren McAndrew (cox)
Coached by: Mike Turk
- A Final: placed 4th (9:08.00)
- Division 1: placed 1st (7:42.77)
- Division 2: placed 1st (NTT)
- Division 3: placed 1st (NTT)
VICU
tertiary
Wellington
we
Caleb Smith (stroke), Karl Stephenson, Michael Green, Andrew Muckle, Troy Greenem, Shang Chin, Felix Sar, David Visser + Nicola Cryer (cox)
Coached by: Hannah Phillip & Charlotte Robertson
- A Final: placed 3rd
VICU
tertiary
Wellington
we
Coached by: Hannah Phillip & Charlotte Robertson
- Division 1: placed 4th
VICU
tertiary
Wellington
we
Coached by: Mike Turk
- Division 2: placed 4th
VICU
tertiary
Wellington
we
Coached by: Mike Turk
- Division 2: placed 7th
VICU
tertiary
Wellington
we
Elyse Rothery (stroke), Bronte Corke, Kate Jordan, Maya Williams, Olive McIntosh-Oakley, Kristen de Lisle, Amy Barbara, Clare Ford + Nicola Cryer (cox)
Coached by: Joe O'neill
- A Final: placed 3rd
VICU
tertiary
Wellington
we
Coached by: Hamish Mitchell
- A Final: placed 3rd (6:20.36)
VICU
tertiary
Wellington
we
Shang Chin (stroke), Daniel Downing, Felix Sar, Aaron Reid, Kaushik Singh, Hugh Chittock, Brent Bautista, David Visser + Nicola Cryer (cox)
Coached by: Mark Brocklehurst & Griffin Hunt
- A Final: placed 3rd (11:29.13)
VICU
tertiary
Wellington
we
Rebecca Matthews (stroke), Georgia Davidson, Frances Gray, Isabel Dowden, Rose Manhart, Breanna Morgan, Alexandra Matthews, Francesca Graham + Pim Greven (cox)
Coached by: Hannah Phillip & Charlotte Robertson
- A Final: placed 3rd (08:50.85)
VICU
tertiary
Wellington
we
Coached by: Joe O'neill
- Division 1: placed 1st (7:44.03)
VICU
tertiary
Wellington
we
Maya Williams (stroke), Olive McIntosh-Oakley, Kristen de Lisle, Karina Pritchard + Bronte Corke (cox)
Coached by: Joe O'neill
- Division 2: placed 6th (8:27.75)
VICU
tertiary
Wellington
we
Coached by: Hamish Mitchell
- A Final: placed 2nd (6:49.41)